Evibaba001 2008 ápr. 02. - 15:40:42
(151/12971)
Hát lehet én se lennék a szavak embere.Ki tudja,akkor is meglepõdtem mikor láttam,pedig nem voltunk olyan közel egymáshoz.
Néznék,mint borjú az újkapura...vagy ilyesmi.Gondolná,ez milyen flúgos.De mostmár fényképezõgéppel járok dolgozni,hátha mégegyszer összefutunk,legyen rá bizonyiték
majd vigyorgok mint a tejbetök
Ja és,hogy emlékezzen rám,jól térdenrugom.:)ÁÁÁÁ nem tennék ilyet,de biztos emlékezne rá
bree-gee 2008 ápr. 02. - 15:37:25
(150/12971)
Ezt a képet ide is be akartam tenni:)
Nem tudom mit érezhetett szegény, mikor meglátta magát babában:)
bree-gee 2008 ápr. 02. - 15:34:44
(149/12971)
Szerintem nem foglaljátok:)
Egy személy topicban lehet ilyen témákat boncolgatni:) El se hinnéd,hogy egyes helyeken mirõl folyik a csevej:)
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 15:31:51
(148/12971)
De lehet a pasi zavarban volt azért nem tudta,hogy "mit kezdjen magával"nem?
Miért nem vagyok inkább fodrász pont ott!
maradt a sarkon nekimenõs verzio.Szorits nekem!majd küldök illatos zsepit!:)))
bree-gee 2008 ápr. 02. - 15:31:48
(147/12971)
Én olvastam a barátnõmnél a cikket, õ megvette.Jókat mosolyogtam rajta, arra emlékszem.Majd elkérem tõle és beszkennelem, ha érdekel.
bree-gee 2008 ápr. 02. - 15:29:36
(146/12971)
"mit is mondanál neki,ha face to face állnátok egymással szemben?"Sorrendben:
1. ööö..
2. izé..
3. (vigyor) Szia!:)))
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 15:27:37
(145/12971)
Hát nem is tudom,szerintem se,de ahogy a pasi viselkedett...
Nekem fura volt.hova vágatja már a haját?nincs is már haja
A "kösz nem"szerintem a beszélgetésre szólt,olyan mint mikor téged megállitanak a közvéleménykutatók,egybõl azt mondod,hogy kösz nem.Szerintem ez reflexbõl jött.De hozzávetõlegesen még normális volt.
hallod nekünk szerintem priváton kellene beszélgetnünk,mert csak ketten diskurálunk,foglaljuk itt a helyet.
könnycseppek 2008 ápr. 02. - 14:58:59
(144/12971)
...és akkor rögtön kiegészítem:

"Ha abból indulunk ki, hogy egy fodrászatban/borbélynál állítólag gyakran dolgoznak melegek, akkor ez a kérdés megoldott -merthogy sztem nem azt mondta a srác, hogy menjenek szobára, hanem, hogy sorra került:-) "

...már amennyiben a srác, aki odament hozzá tényleg az és nem csak gondoljuk, hogy az:-D
könnycseppek 2008 ápr. 02. - 14:52:17
(143/12971)
Erre mondtam, hogy nem lehet feltétlenül örülni, ha rögtön "rádugranak", ha felismernek, DE nekem ebben épp az tetszik, hogy Went még így is rendesen reagált/válaszolt és nem csak szó nélkül ment el a pasi mellett (aki egyébként viszonylag normális volt, és 'csak' gratulált;-), bár azt nem értettem, amire végül Went 'kösz nem'-et mondott...).

Aranyos vagy, hogy engem kérdezel a végérõl;-) Bárcsak tudnám, mert akkor az azt jelentené, hogy ismerem (semmi 'mögöttes' jelentés)!:-)
Ha abból indulunk ki, hogy egy fodrászatban/borbélynál állítólag gyakran dolgoznak melegek, akkor ez a kérdés megoldott -merthogy sztem nem azt mondta a srác, hogy menjenek szobára, hanem, hogy sorra került:-)
Errõl persze hosszasan lehetne beszélni, de itt csak annyit, hogy én sem nagyon szeretem, amikor bárkire is feltételezések alapján rányomják ezt a jelzõt. Csak az mászkál az ugyanolyan nemû barátjával, aki meleg?! Csak annak nincs családja 30-on túl, aki meleg?! Ez butaság!
Went-nél eszembe sem jutott ez; de még ha igaz is lenne, attól még nem lenne kevésbé sármos, vagy rosszabb színész (bár van, akinek még így sem tetszik:-) -és ez így van rendjén):-)
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 14:20:01
(142/12971)
Ja és kösz a csatolt képeket!
Egy kis vidámság sose árt.
Néztem ezt a youtube-os videot,hát itt nem tünt vmi boldognak,hogy leszólitották.
Az a fickó aki a végén odament hozzá elég b*zis volt.Csak NEEEEEEEEEEEEEEEEM?
ugye nem?nyugtass meg!
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 14:15:21
(141/12971)
Igen L.A.-ben vagyok.Itt most reggel 7 óra van.Minusz 7óra az otthoni idõbõl.Láttam,hogy most promózzák Európában a PB-t.Ugyhogy megyek én is Európába.Na nem azért,csak a családomhoz.Kösz a cikk idézést.
Most épp szabin vagyok,csak általában éjszaka dolgozok,és most nem tudtam aludni.
nekem is elég toleránsnak tünik a rajongókkal,de mint irtad,pont a rajongók,paparazzik gerjesztik a feszültséget.Ez olyan mint ha téged állandóan arról kérdeznének,hogy te meleg vagy,miért nincs párod,meg különben miért viselkedsz igy.Mert mindenkit a magánélet érdekel.
könnycseppek 2008 ápr. 02. - 13:55:14
(140/12971)
Jaja, most jól kibeszéljük;-) Annyit emlegetjük szegényt mostanában, hogy tuti egyfolytában csuklik -najóóó, nem csak miattunk;-)
Amúgy Te most kint vagy? Mennyi ott az idõ?:-)

A Cosmo-s cikk egy részlet és a neten találtam; abból nem derült ki számomra, hogy hol készült (az újságot nem vettem meg -nem vagyok én rajongó:-D); de gyanítom, hogy nem a magyarok mentek ki, merthogy Õ bizti nem járt itt...:-)

Hogy mit mondanék?! Szerintem semmit sem:-D Biztos nagyon meglepõdnék, sõt, még a maradék angol tudásomat is villámgyorsan elveszíteném:-) Persze lehet, hogy a makogásom elég emlékezetes lenne neki:-D
Szóval fogalmam sincs, mi lenne... azt hiszem a szitutól függ, hogy mit tennék:-)
(mindenesetre megyek és felfrissítem az angolomat;-):-D)
könnycseppek 2008 ápr. 02. - 13:39:22
(139/12971)
Azért az tény, hogy a paparazzik/rajongók néha tutira túlzásba viszik. Aki olyan magamutogató és szereti a felhajtást, nyilván nem viseli ezt rosszul, de azért elég sokszor nagyfokú túlzásba esnek a lelkesedõk/leselkedõk. Az egészben persze ott a bibi, hogy mindezt elsõsorban épp a rajongók gerjesztik, hiszen kíváncsiságuk határtalan - szó szerint, és ez a baj.

A promo-körutak persze más tészta, hiszen ott épp az a dolguk, hogy "modellt" álljanak, de egyébként lehetne egy határ. Ugyanakkor milyen nehéz lehet egyeseknek megállni, hogy ha meglátnak valakit véletlenül, akkor ne használják ki az alkalmat:-)

Néztem pár Went videot, egyiknél sem volt az az érzésem, hogy nagy lenne az arca, sõt nagyon bírom, hogy mindig bennevan egy kis viccelõdésben.
Úgy tûnik Õ valóban elég jól viseli ezeket, de teljesen megértem, amikor kicsit inkább észrevétlen akarna lenni...:-)
http://youtube.com/watch?v=4fluAwlgUzI
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 13:07:07
(138/12971)
NA TESSÉK!!!!!!!!!!!!!!!!
Emberismeretbõl 5-re vizsgáztam.Igaz?Kb ugyanezeket irogattuk le mi is egymásnak.Profik vagyunk lélekbúvárkodásban.Basszus szakmát tévesztettem.
Ez magyar Cosmo-nak adott interjú,vagy csak leforditották az itteni Cosmot?Ha igen,akkor megkeresem azt az újságot!Kérdés ,hogy mennyire õszinte az amit mondott,mondjuk én ezt jobban elhiszem,mint azt,hogy meleg.
köszi a gyors segitséget,milyen jól ellevelezünk itt.Igaz?

Ja és ha "összefutnánk"feltétlen megmondom amit üzentél neki!
De elõbb lefárasztom kicsit.
gondolkodtál már rajta,hogy mit is mondanál neki,ha face to face állnátok egymással szemben?Mivel próbálnád emlékezetessé tenni a találkozót?
könnycseppek 2008 ápr. 02. - 12:47:11
(137/12971)
Ezt kb. egy hónapja találtam egy Cosmo cikkben:-)

"Milyen tulajdonságokkal bír álmaid nõje?
Az olyan nõket szeretem, akik erõsek és mindent megtesznek azért, hogy elérjék a céljukat. Még jobb, ha önérzetesek és, ha van humorérzékük. De végül úgyis mindig a nõiességükkel vesznek le a lábamról. Szeretnék találni egy lányt, aki végre Wentworth Millert szereti, nem pedig a macsó Michael Scofieldet. Minden lány, akivel mostanában megismerkedtem, azt várja, hogy olyan legyek, mint a sorozatbeli karakterem, holott mi sem áll tõlem távolabb. Igazából egy gátlásos, visszahúzódó fickó vagyok. Mindezek ellenére remélem, hamarosan megtalálom a nagy Õt, és végre megállapodhatok. Családot akarok és gyerekeket!"


Ha összefutnátok, mondd meg neki légyszi', hogy üdvözlöm és ha netán errejárna, szívesen látjuk egy vidám-'visszahúzódós-bulira;-):-D ...szerzünk csokiscsipszet is:-D
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 08:42:21
(136/12971)
Na igen a közös fotózás: nagyon jól látod a dolgokat szerintem!
Ezzel én is igy vagyok,azzal,hogy erõltetett mosollyal,legyen már vége,engedjetek már utamra arccal lefotózzam magunkat.
Viszont ezzel kapcsolatban még egy észrevétel,õ megáll minden rajongónak egy fotóra,autogrammra.Ami szerintem aranyos dolog,mert mindenki menekül a rajongók elõl,és csak a vörös szõnyeges bevonulások alatt osztogatják gálánsan az autogramokat.Õ normálisan áll a dolgokhoz,nekem ezért keltette fel az érdeklõdésem.
Na most megyek,mert még aludni is kéne,hogy szép legyek a találkozásra!
Tényleg tudod milyen csajok jönnek be neki?Nyilatkozta valahol?:))
Evibaba001 2008 ápr. 02. - 08:35:33
(135/12971)
Hát na.Akkor ez végülis nem rajongás.Mert ha elgondolkodsz rajta,akkor ez még csak "érdeklõdés".Valószinü azért lettek õk a favoritok,mert ami tükrözõdik a játékából,gesztusaiból,mondataiból szimpatikusnak,érdekesnek tünik számodra az igazi személyisége.Igazi érzelemmel teli embernek gondolod,nem olyan ellszállt sztárnak,mint ami a kintiek közül sokra érvényes.Mert ugye legtöbben,már átestek a ló túloldalára(mondjuk nem tudom én hogy lennék hasonló helyzetben)itt van pl:Britney,mennyire eldeformálódott lett a személyisége,elment az önkontrollja,teljesen elszállt.Mig Went szerintem viszonylag normális,átlagos ember maradt belül,kivéve a fizetést,meg,hogy felismerik az utcán:)))
Na dehát ha majd "összeütközünk" az utcán és mély benyomást teszek rá,elmesélem nektek milyen is valójában.:))))))))))
Addig maradnak a képek!
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 22:52:35
(134/12971)
Igen és pont ezért a 'más szemszögért' tettem ide (pedig még írni is akartam az elõbb...):-)
bree-gee 2008 ápr. 01. - 22:49:25
(133/12971)
Ez a kép volt már szembõl:))Nagyon népszerû:)
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 21:49:09
(132/12971)
HA szó szerint vesszük, nálam a rajongó az, aki mindent-(szinte)mindenáron-közösfotó-sikitozás...:-)
Ilyen értelemben én sosem voltam és nem is leszek rajongó, mert valahogy úgy vagyok ezzel, hogy ha VALAKInek tetszik a játéka/zenéje, kíváncsi leszek rá és utánaolvasok, ha tehetem persze elmegyek a koncertjére, megnézem egy darabban (ez persze a külföldiekkel még kevésbé elérhetõ), de nem állok oda a hátsó bejárathoz, hogy a nyakába ugorjak, vagy lefotózzanak közösen*, nem fogok az elsõ sorban csápolni és megszakadni, hogy hozzáérjek:-)
DE érdekes módon hiába szeretem pl. Clive Owen-t, vagy Leo DiCaprio-t, mert nagyon jó színésznek tartom õket és még csak nem is csúnyák;-), valahogy mégsem érdekel több belõlük; ellenben mondjuk Keanu-nál, vagy Went-nél sokkal jobban érdekel(ne) maga az ember...
...és ugyebár itt jön az a 'vajon miért éppen õk', amire nincs magyarázat;-):-D

*A közös fotózásról pedig nekem olyan elképzelésem van, hogy az számomra igazán akkor érne valamit, ha a másik is emlékezne rám és nem csak egy 'rajongó' arc lennék neki a tömegbõl, akire már a fotózás utáni pillanatban sem emlékszik;-)