10/10
Irgum76 febr. 21. 06:52:32 10/10
(4/4)
rühellem Caget pár filmje tetszik de az ő színészi játéka nem
kimerül a babán nézek és a pszihó fej kettős között
ebben a filmben viszont imádtam élete legjobb alakítását hozta
főleg a szövege viszi el a hátán :)
maga film iszonyú B de mégis működik
én jól szórakoztam rajta
GeorgeArhitektive febr. 20. 02:51:52
(3/4)
Nah..igen, ennél a filmnél még értem is, az indíttatást. Valaki talán mondta is, hogy öt rossz filmet kell elvállalj, mire csinálhatsz egy jót, mert valahogy össze kell kalapozni a filmre valót. Csakhogy Nocias Cage lefelé ívelő pályáján, úgy látom ez már megint egy mélypont. Végig nézve a filmet, biztosra veszem, hogy "inkubátor" filmnek készült. Egy csapat kezdő tini színészt kellet bedobni a mélyvízibe, ahol Cage volt a "húzó" név. A filmet, kezdő színész palántákkal és olyan rendezővel elkészíteni, aki a trash filmek között is a legalját gyártja. Hovatovább az idmb-n, még az 5 csillagot is nehezen éri el. A film alacsony költségvetéséről nem is beszélnék, az utolsó robbanás CGI-al elkészített jelenete, minden elmond erről. Azt, hogy mégis hozzon egy kis pénzt, bizonyosan a Monster energia italtól várták (Punch energia ital, a Monster energia italok márkakörbe tartozik), akik kikötötték, hogy a filmben Cage-nek 15 percenként innia kell energia italt. Ugyhogy a tisztán látás kedvéért, az "órára nézős poén" innen jöhetett. A szótlan "badass" karakterét pedig, a Szellemlovas című filmben viselt bőrkabátjával, az szülhette, hogy kikötötte: elvállalja a filmet, de egy sort sem fog szólni benne. Így mit is várhattunk volna tőle. A végeredmény: rossz forgató könyv, gyenge színészek, rossz kamera kezelés, rossz vágás és egy vérforralóan rosszul kezelt/ az alapanyaghoz egészen rosszul hozzá álló film.
1/10
Klaas febr. 16. 15:54:10 1/10
(2/4)
Ilyen rossz filmet régen láttam. Gyermekkorom, fiatalkorom két nagy kedvence (Nicolas Cage és Bruce Willis) egy évtizede azon verseng, ki szerepel szarabb filmben. Botrány, amit művelnek. Kár értük. Con air, Szikla, Die Hardok stb. .. Azok voltak a szép idők.
5/10
vandorbab febr. 16. 15:36:31 5/10
(1/4)
Nic Cage kiröhögi saját magát és ezt nagyon bírom benne.
A szótlan, magányos hős egy tökös grindhouse-ban megküzd a Sesame Street lakóival.
A plüss menyét Oscar-díjas alakítás!
Ja, nem.