dalma10 2006 aug. 27. - 13:14:12
(65/205)
Sziasztok én Cornelia-t és Will-et szeretem! nagyon király egy mese! van egy witch-es lapom is! <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/witchbarat" title="www.gportal.hu/witchbarat">www.gportal.hu</a>
ANTonov 2006 aug. 24. - 19:55:24 Előzmény axendra
(64/205)
Kösz a tippet de közben magam is ráakadtam
Gratula a rajzhoz egész ügyes! nekem ránézésre egy gyors krokinak tünik, hány perc alatt dobsz fel egy ilyet a papirra? gondolom vannak olyanok is amiken ültél egy darabig
én is felrakok egyet mutatóba- ezt a húgom kérésére készítettem mert tetszettek neki a witch-es figurák
mini_me 2006 aug. 24. - 15:30:45
(63/205)
Ha valakit érdekelnek az új részek, a honlapomon megtalálható pár videó a második szériából, igaz csak angolul...

<a target="_blank" href="http://freeangel.gportal.hu" title="http://freeangel.gportal.hu">freeangel.gportal.hu</a>
Musztafa 2006 aug. 13. - 05:53:55
(62/205)
Valaki tudja hogy ez összesen hány részes?
bönõ 2006 aug. 10. - 08:18:03
(61/205)
Vagy valaki tud vmit a 2. részrõl??
bönõ 2006 aug. 10. - 08:15:55
(60/205)
Sztem lehetne ezt úgy folytatni ,hogy a Phobosz letaszítja a tronról az Elyon-t és a 2. részben az lenne a lényeg ,hogy az Elyonnak vissza kéne a tront szerezni. (valahogy így )...

Vagy találják ki .

De sztem ilyesmi lesz a 2. rész
bönõ 2006 aug. 10. - 08:01:51
(59/205)
Innen ki ROCKER ?????????????????

Aki az ,az mondja el hogy ki a kedvenc együttese!!!!

ÉLJEN A ROCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
axendra 2006 aug. 08. - 09:44:11 Előzmény ANTonov
(58/205)
Szerintem a legjobb oldal a <a target="_blank" href="http://www.manga.hu" title="www.manga.hu">www.manga.hu</a>
Ott magyarul találsz olyan képregiket is, amiket életedben nem hallottál...
Aztán ha elolvastad õket, menj az <a target="_blank" href="http://www.usteam.uw.hu" title="www.usteam.uw.hu">www.usteam.uw.hu</a> -ra. ott letötleheted az anime változatot.
Jó szórakozást, és nem csak ANTonov-nak:)...
A kép csak egyike az Evangelionos rajzaim közül:)...
Galaxya 2006 aug. 05. - 16:28:06
(57/205)
Tudod, itt nem az imádásról illetve a nem imádásról van szó, hanem a kultúrált vélemény nyílvánításról, aminek Te is híján vagy! Azt mindenki tiszteletben tartja, ha nem tetszik Neked, hiszen nem vagyunk egyformák, nem ugyanolyan az ízlésünk. És természetesen kinyilváníthatod a nemtetszésedet, hiszen egy fórumba nem csak pozitív dolgokat lehet írni. De a 10db ! valamint a szokásos elmaradhatatlan káromkodás azért túlzás!
Csonthee 2006 aug. 05. - 13:02:00
(56/205)
Bocska h ide irom de ide kell irnom!!!!!:(:(:(:(

ez egy irtoo nagy hülyeség!!!!!!!!!
ennél nagyob .... nem lát!!!!!

és még nem voltam teljesen õszinte!!!!!!!!!!

hát igen bocsika mindazoknak akik imádják dehát ez van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
bönõ 2006 aug. 03. - 18:51:52
(55/205)
Kössz Galaxya(H)!!!

Most már minden világos
ANTonov 2006 aug. 03. - 14:18:44
(54/205)
Szia axendra!

Mivel ugyis tanulod ezt az animációs karaktertipust, biztos beadsz majd valamit a manga képregényversenyre.
Tudsz adni néhány jó oldalcímet ahol található néhány igényesebb kivitelezésü figura?
Elõre is kösz.
Galaxya 2006 aug. 03. - 06:48:07
(53/205)
Bönõ: A manga szó eredetileg a tradicionálisan fekete-fehér, japán képregényt jelenti. Olyan példát nem igazán tudnék rá mondani, amit Te is ismerhetnél, én utoljára olyanokkal találkoztam, amiket Magyarországon már nem adnak ki a nagyközönség számára (pl. az "AI, a videólány"). :(
Alexandra: Most gondolj bele. Kinga ott ül a gép elõtt és gondolkozik mi ütõset tudna írni. Aztán eszébe jut, hogy a szüleitõl hallotta azt, hogy: "Találkoztam már a fajtáddal!" Õ meg megörül, hogy jaj de jó, ezt ingerülten mondták, akkor az biztos jó lesz, ha ide is leírom. :D A helyesírásról meg... Sokáig gondolkoztam, hogy a "nylizás" szó mit jelenthet, de hála az égnek Kinga hû társa, Orsusz megmagyarázta. Még jó, hogy aznapra Õ is tervbe vette, hogy használja ezt a szót, különben biztos hülyén halok meg. :D Egyébként az ember egy 9 évesre még azt mondja, hogy ez van, egy nagyon buta, neveletlen kislány, talán majd ha eljut az ovisok szintjérõl egy elsõsére, akkor esetleg értelmesebb lesz. De Orsusz... Mit mondjon az ember egy 14 éves lányra? Lassan középsuliba megy...Az elég más, mint az általános iskola. Ott nagyon ki fogják nézni a primitívsége miatt.... "Le az üresfejû barbikkal!" Mondja ezt egy igazán üres fejû barbi. Azért ez elszomorító...
axendra 2006 aug. 01. - 20:35:22 Előzmény Kinga04
(52/205)
Kinga 9 évesen én nem hiszem hogy van akkora tapasztalatod, hogy ilyen szavakkal dobálózz, mint:
Találkoztam már a fajtáddal. Örülhetsz ha a saját magaddal találkoztál már tükörben nem hogy mással..??
Kicsit gondolkozzál már, és nézd meg jól hány éves vagy.
De csak nyugodtan írjál, nekem veled meg van a napi nevetés adagom, ha láttom milyen sületlenséget irkálsz ide...
Nah de kis pisisekkel fölösleges vitázni jól felpofozni éri meg õket..:)
axendra 2006 aug. 01. - 20:29:33
(51/205)
Óhh bocsika javítok:
Az hogy itt figyelek a fórumon annak egyszerû oksa van.
Oksa helyett oka.
Nagyon közel e két betû, és könnyû elütni..:)
axendra 2006 aug. 01. - 20:25:10 Előzmény Kinga04
(50/205)
Nah ide figyelj Kinga én a helyedben elõbb egy helyesírási szabálykönyvet nyálaznék át, mert a helyesírásod az maga a katasztrófa. Ezt neked is melegen ajánlom orsusz bármelyik könyvesboltban kapsz különösen tankönyvesben(mer ugye ez nem a reklám helye..:))
Aztán vegyük kicsit komolyabban a szót, én nem vagyok már annyi idõs mint ti. Csak nézd meg az adatlapom és megláttod korom. Az hogy itt figyelek a fórumon annak egyszerû oksa van. Animáció mesefilm rajzolást tanulok japán szakon. Ez ha tetszik hanem Fõsuli, és igen tudom mit beszélek, ezt tanulom a mesék, és animék készítését.
Szóval be lehet fogni, ahogyan vissza is foghatjátok mind2 magatokat...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bönõ 2006 aug. 01. - 13:41:47
(49/205)
Ebben teljesen igazad van Galaxya amit az utóbb mondtál .
Csak lenne 1 kérdésem mit jelent hogy"manga".
Amugy csak ezt szerettem vólna megkézdezni .

Csá ,Szia,Aloha,Hello,Good by,Adios Amigo
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Galaxya 2006 aug. 01. - 08:11:39
(48/205)
Én nem igazán értem, miért kell így lehurrogni egy sorozatot. Elég szomorú, ahogy 11-14 éves gyerekek ócsárolják egymást, és mindezt miért? Mert az egyiknek tetszik ez a sorozat, a másiknak nem. Tudjátok, ezt a felnõttek világában úgy szokták kultúráltan megoldani, hogy: "Szerintem ez a sorozat nagyon rossz, mert..." vagy "Én ezt nem így gondolom.../nem értek egyet.../szerintem pedig jó,mert..." Meg lehet mondani, hogy ha valami nem tetszik, de valakit butának tartani, mert nem egyezi az ízlésünk, az nagyon szánalmas. Azt kívánni, hogy szüntessenek be egy sorozatot, mert nekünk nem tetszik, szintén az, ráadásul gonosz dolog is. Egyébiránt én grafikus szemmel nézem ezt a sorozatot. Nekem pl. A három jó barát+ Jerry nem tetszik. Nem maga a történet miatt, hanem azért, mert szerintem nincs túl igényesen megrajzolva. De ettõl még nem kívánom, hogy szüntessék be! A W.I.T.C.H. -el kapcsolatban igaza van annak, aki azt írta, hogy sok manga elemet vettek bele. Ez a szereplõkön nem látszik, de pl. a háttereken igen. Sok rajzfilmben ezzel nem foglalkoznak, ezért nagyon igénytelen lesz. Végezetül: igazán elgondolkozhatnának azok, akikre a fent leírtak vonatkoznak.Az az igazán értelmes gyerek, aki attól vivja ki a társai tiszteletét vagy barátságát (attól lesz menõ), hogy képes felülkerekedni a benne lévõ indulaton és nyugodtan, érthetõen, kultúráltan képes reagálni a neki nem tetszõ dolgokra...
Macipaci 2006 júl. 31. - 12:20:13
(47/205)
Nem valami varátságos hozzászólások...

Kinga 04: Legutóbbi hozzászólásai: W.I.T.C.H., a tiniboszorkányok (2006. július 30. 15:51)
Igazad van, csak egyben nem! A három jó barát+ Jerryt is bekéne:D:D:D:D

W.I.T.C.H., a tiniboszorkányok (2006. július 30. 15:50)
3. Szánalmas vagy te is meg a hüle meséd is! egyszerûen még az írásodra sem tudok ránézni, ha nem akarok hányni!4. Ó, Zsanika! Ismerem a fajtádat! Csak nylizod a "királykisasszonyodat"! Találkoztam már ilyennnel!

W.I.T.C.H., a tiniboszorkányok (2006. július 30. 15:43)
1. Köcce orsusz!:D2. alexandra! Maga az alap jó, de azért sokkal jobban is meglehetne csinálni.....

Elsüllyedt világok (2006. július 22. 7:51)
Pfúj!!!

Monster Warriors (2006. július 22. 7:48)
hát sztem ez egy nagy sz...r
orsusz 2006 júl. 30. - 20:59:11
(46/205)
Oh,haver a számból vetted ki a szót, a mai napon én is akartam használni a "nyalizás"kifejezést de te besegítettél KÖSZI igazán!:)

Ez az, le az üres fejû barbikkal!!!