anubisz0718 2009 aug. 08. - 04:19:30
(10/70)
Végre egy film ahol nem karatéz le egy 40 kilós nõ,egy fegyveres õrûltet.Egy faszi volt benne,azis el futott :)a két vonyittógépet meg jól hátba lõtték :) hál istennek. Ámmen
offtopic
Sawyer75 2009 aug. 03. - 13:35:52
(9/70)
Spoiler:Elöször is amikor a csaj magához tér nem felkel a nap hanem lemegy ezért lesz este mire kijut.Azért nem tudtak senkit elitélni mert a túlélõ srác nem tudta merre keressék a gyilkost.Az igazán gagyi az volt hogy nem birták megölni a vén b*zit.Amikor nyakon lövik elfogy a skuló.Hát akkor agyonütöm puskatussal vagy volt ott még egy-két szerszám amivel kicsinálhatták volna.
peejay 2009 aug. 03. - 09:58:27
(8/70)
unalmas volt, nem bírtam végig nézni
M.Shadows 2009 aug. 02. - 10:46:40
(7/70)
Jónak jó... de...
1. Amikor felkel a csaj hogy meg van kötözve akkor kelt fel a nap is erre mire kiért a fogságbol és keresi a barátait akkor már estevan:| ezigen.
2.szintén ez hogy eljátszották hogy süt a nap és a következõ jelenetben már megint este van.
3.A fõszereplõ srácról meg semmit nemtudtunk mivolt vele csak annyit hogy kiszabadult és elment.... sokértelmevolt.
Stella 2009 aug. 02. - 10:46:12
(6/70)
Ebben a filmben az volt a baj, hogy egy óriási nagy unalom után hirtelen a nézõre szakadt egy nagy akció/horror adag. És ha ez megtörtént eset, rengeteg kérdés merül fel a nézõben. "spoiler" :)pl. ha csak a fiú menekült meg, honnan tudta,hogy pont ez történt a lányokkal, ha õ nem volt ott. És az idõs bácsi? ráadásul nem volt elég bizonyíték,hogy lecsukják a tettest. Ez is fura, mikor tele volt "ereklyével", a fiút meg beszámíthatatlannak titulálták. hmmm.
izzycole 2009 aug. 01. - 23:36:04
(5/70)
...én is most nézem.Nemnagy eresztés.Ha láttál olyan filmeket mint az említett Halálos kitérõ,vagy a Sziklák szeme,/abból is a kettes szerintem sokkal jobb/akkor elõre elmondod hogy mi lesz a film vége. Ajánlanám még a Barlang címû szerintem klasszikus horrort/ amiben a csajok lemennek egy barlangba,és eltévednek...nyomukban pedig valami szörnyekel,amik félig emberek félig denevérek. Na ott a film vége tényleg nagyon jó.

RTL klubo,és TV2 semmi normális filmet nemtud adni.Legalább a Film + /kezd fáraszto lenni a két csaj sikoltozása /

Esetleg ha valaki megmondaná hogy a reklámok miért olyan abnormálisan hangosak??? ...megköszönném...

Szép éjjelt!

Izzy
10/10
y2k 2009 aug. 01. - 23:11:37 10/10
(4/70)
Nem hiába írta le, mivel annak idején még a portosok nem írtak a filmrõl egy szót sem... Mellesleg most nézem a film+-on illetve inkább csak hallgatom mert rohadt utálatos egy dolog, hogy a felsõ sarokban próbálnak rábeszélni valamire ami engem nem biztos, hogy érdekel, ha érdekel úgyis meg fogom nézni de konkrétan az a film semmit nem ér...
planeta 2009 aug. 01. - 22:31:10
(3/70)
De hál'isten nem te vagy a moderátor, hogy dönthess a hozzászólásokról...
skan 2008 aug. 17. - 22:27:52
(2/70)
"A film három fõszereplõje élete legjobb vakációját tervezték megvalósítani - egy túrát az ausztrál Wolf Creek Nemzeti Parkban. A valódi események nyomán forgatott filmben a gyönyörû nyaralás azonban gyorsan rémálommá változik, miután autójuk felmondja a szolgálatot a semmi közepén. Egy helyi lakos ajánlja fel, hogy éjszakára megszállhatnak nála és másnap megjavítja a kocsijukat. Miután a nap felkel, világossá válik, hogy az oly segítõkész helybélinek esze ágában sincs megjavítani az autójukat vagy akár bárhová elengedni õket...."

www.mozimagazin.hu
Bov 2007 máj. 09. - 22:48:25
(1/70)
Nem rossz kis film.. voltak benne elég véres jelenetek, de a vége az huh... :| remélem elkapják a mocskot és megölik :P
hasonló, mint a halálos kitérõ vagy mint a sziklák szeme, csak hát igazibb..