Téma: Wonder Woman

10/10
Bionika 2017 aug. 30. - 16:53:15 10/10 Előzmény mimzy
(51/111)
Jó mondjuk az igaz, hogy sokat pózolt harc közben azzal már valóban le lehetne állni viszont lehet, hogy van magyarázata a bennelévõ kidolgozatlannak tûnt dolgoknak.
4/10
mimzy 2017 aug. 13. - 02:52:13 4/10
(50/111)
Kidolgozatlan volt, sokat pózolt harc közben, nagyon belenyomták a képünkbe Csodanõ nagy lélektani változását....
Szóval az összes istent lenyomta Ares?! Na Ne! És mi volt az a nagyon keresztény-szerû háttértörténet?
A gyerekkor felesleges volt. 2 csónakkal rohadt sok katona ért partot az amazonok szigetén... fõleg ha eszünkbe jut, hogy nyilakkal lõttek rájuk mielõtt partot értek.
Temetés adhatott volna valami mélységet a filmnek, de azt kihagyták... nem sokkal késõbb Csodanõ már a pilótával flörtöl, mintha semmi sem történt volna.
Nem tudom mikor, vagy miért csináltatta meg a ruciját amerikai mintásra...
A romantika nekem feleslegesnek tûnt.
Mi a fenének veszi a fáradtságot Csodanõ, hogy kivédje a golyókat, mikor sérthetetlen?! A nagy harcban a robbanás, villámcsapás, beton... minden nekiment, és még egy karcolás sem volt rajta... szóval mi kárt tehet benne egy golyó?!
Néha elkalandozott a figyelmem, szóval lehet csak nem vettem észre valaminek a magyarázatát.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 18:35:38
(49/111)
Nem állt szándékomban vitatkozni, tehát nem is lehetek partner (szillogizmus). Az ellenség félrevezetése és nem a legyõzése a fontos (Szun-ce-A háború mûvészetérõl). Valóban, a kutya holdat ugatja, én meg a latint. De nem az ókorban élünk. "Sületlenség"...ez nem minõsítés ugyibár? Azt meg, hogy valaki megmondja, hogy mit csináljak, soha nem díjaztam. Hasta la vista!
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 18:05:00
(48/111)
Ez egy film fórum, nem egy latin gyorstalpaló. " Kétszer ad, ki gyorsan ad. A segítség annál jobban jön, minél hamarább érkezik." A filmben ilyen nem szerepelt.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 17:46:55
(47/111)
A lányom (Õ nagy latinos) mindig kijavít. Ciki.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 17:44:30
(46/111)
A másik (de ebben nem vagyok biztos): Quae pertinet ad modum aliorum, non solum possumus vere ornati.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 17:41:43
(45/111)
Latin helyett inkább Jézus Krisztus Evangéliuma
7. Fejezet (Szent Máté): Ne ítéljetek, hogy meg ne ítéljenek!
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 17:07:08
(44/111)
Valóban. Nem kétes, hogy egy s odakerült. De még mindig jobb, min a két s. Waffen-SS (Schutzstaffel).
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 17:02:53
(43/111)
A gonoszok gyalázkodása dicséretnek számít." Kösz' az elismerõ szavakat! "Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
Dicsér eléggé e hitvány sereg,
És illik is, hogy õk dicsérjenek.
Te szülted õket, mint árnyát a fény,
De mindöröktõl fogva élek én."
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 16:15:05
(42/111)
Des gustibus non disputandum. És köszönöm az elismerést, mert sajnos sokan az évek során elvesztették a gyermeki énjüket. R.I.P.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 29. - 16:14:19
(41/111)
Des gustibus non disputandum. És köszönöm az elismerést, mert sajnos sokan az évek során elvesztették a gyermeki énjüket. R.I.P.
6/10
ResidentEvil 2017 júl. 23. - 15:55:20 6/10
(40/111)
átlagos sablonos marvel kopp ,dc kepregeny movie 6 pont.
1/10
Karter 2017 júl. 23. - 14:10:32 1/10
(39/111)
Ahogy az összes Marvel film egy gyerekfilm, az aki felnõtt korában ilyet nézés még ömleng is róla ott komoly érési problémák vannak....sajnos ez ma hollywood, zéró színészkedés, 100% látvány. Hozzáteszem, trailereket tudok megnézi mér csak ezekbõl, talán majd általános iskolás gyerekemmel beülök egyre....4/10.
k11zoltan 2017 júl. 08. - 23:23:26
(38/111)
Nem tetszett.
Lehet, hogy rövidebbre kellet volna csinálni, de a vége felé úgy éreztem, ez egy baromság.
(Pedig általában bejönnek ezek a képregény hõsök)
2/10
-NOMAD- 2017 júl. 04. - 19:55:23 2/10
(37/111)
Önmagában nem is lenne rossz egy Marvel mozinak ... ahol nem kell emlékezetes fõgonosz és elég pár felszínes karakter meg elcsépelt humor a látvány mellé. Ez viszont DC és ami ebben DC volt egyedül a hangulat, de az sem végig. A háborús jeleneteknél éreztem, hogy na ez DC comics, ja nagyjából 10 percen át a 2órából.
Az amazonokat játszó színészek többsége iszonyatosan alakított, mintha unták volna az egészet.
Az, hogy vittek bele humort nem lenne gond, de annyira átáztatta a marvelszagúság az egészet, hogy nem tudtam jóindulattal a végére érni. DC szerintem úgy gondolta, hogy biztos jó vonal a suicide squad és csináltak egy marvel stílusú de DC karakteres fércmûvet. Nem kellett volna. Sokszor unalmas, nem drámai (DC erénye lenne elvileg ... vagyis csak volt a BvS ig), végtelenül egyszerû.
Az \"történelmi\" animációt mintha óvodások festették volna a falra zsírkrétával, a terek kicsik, látvány van de az szûk térbe szorul. Úgy tûnt mintha mindent a minimumból a legkevesebb erõfeszítéssel akarnának megoldani. Ezzel az a probléma hogy nem kellene hogy elég legyen, de a sok birkának az. DC rajongóként förtelmesnek találom, hogy kvázi szembeköpte az univerzum sajátságos hangulatát és behódolt a marvel féle tömegmoziknak.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 04. - 13:41:04
(36/111)
Ez egy nagyon jól sikerült film, mint történetben, mint látványvilágban, mint akciókban. 10/10. Akinek nem jön be, ne nézze, az önjelölt filmesztéták pedig mehetnek a pics@ba.
6/10
Gollam247 2017 júl. 03. - 13:11:24 6/10 Előzmény Judit H.
(35/111)
Maradjunk annyiban, hogy alapvetõen a legtöbb képregényfilm egy kalap kakka, néhány kivétellel (pl. Batman-trilogy, Avengers 1, Ant-man, Guardians of the Galaxy 1.....ezek sem remekmûvek, de talán ezek a legjobbak).
Abban viszont egyetértek, hogy mivel a Marvel nem próbálja komolyan venni ezeket a karaktereket, ezért szórakoztatóbb filmeket csinál, mint a DCComics, de ne essünk túlzásokba a Marvel is éppen elég tré képregényfilmet csinál, ha objektívek akarunk lenni.

A DCComics WonderWoman-je sem lett nagy durranás, de ezt azért lehetett sejteni.
Tulajdonképpen ez a film egy 140 perces werkfilm Gal Gadot-ról, hogy mennyire curvára jó nõ, kb. ennyi értelme volt leforgatni.

6/10.
Jonysindy 2017 jún. 23. - 22:10:33
(34/111)
Szeretnem lefoglalni
9/10
700 2017 jún. 23. - 15:28:50 9/10
(33/111)
Szerintem egy jó kis film bár volt benne némi hiba az is csak a vége fele szerintem 2017-ben egyenlõre ez a legjóbb film bár nem akarom tuldicsérni denálam 10/8 :)
5/10
giggs1985 2017 jún. 20. - 18:26:41 5/10 Előzmény Bionika
(32/111)
Bár akinek annyi az igénye, hogy "voltak benne látványos akciók"... :D

Csal pár kérdés:
- Minek teremtette Zeusz ezeket az amazonokat, ha egy maroknyi idevetõdött német kézifegyverekkel leöldösi a felüket? Ezek hivatottak biztosítani a világbékét, és ezeknek kellene legyõzniük az isteneket is legyõzõ Árészt? Hogyan?
- Beszélnek minden nyelven? Még a moderneken is? (Hisz a csaj gond nélkül elvolt pl Angliában) Akkor miért nem ismerik a modern fogalmakat? Vagy a 2000 éves angolt tanulták meg? :D WTF?
- Amikor az arab csávó le akarta nyûgözni, akkor idegen nyelven beszéltek (nem emlékszem mik voltak konkrétan, de ha görög, akkor görögül, ha francia, franciául, stb), de mikor áttörték a német vonalakat, akkor nem változott semmi. Ezek szerint a németek is az angolt nyomták, vagy mi?
- A csaj egyedül áttöri az egész frontot (ami egy! nyomorult lövészárok), és a németek nem tesznek semmit? Átjutottak és kész? LOL
- Az évek óta a fronton lévõ város gyakorlatilag sértetlen, amit pár német õriz, akiket kiiktatnak (itt sem jön semmi válaszcsapás), majd táncra perdülnek?
- A német vezérkarhoz be lehet jutni bármiféle engedély nélkül, ha elõadod, hogy otthon hagytad a meghívódat? :D
- A németek megalkotják a hidrogén alapú mustárgázat? WTF? A mustárgáz alapból tartalmaz hidrogént... :D És a csodafegyvernek tartott gázt elég meggyújtani, hogy elillanjon? Akkor ezzel mit akartak?
+ mi a rákért nem robbantották fel a földön, ha éghetõ? Minek kellett feláldozni magát a pilóta gyereknek? Stb
A nulla színészi játékról, és a rendkívül lapos történetrõl nem is beszélnék. Mondom ezt úgy, hogy ez még a jobban sikerült szupehõsösmentsükmegavilágot filmek közé tartozik.