kacsa11 2006 okt. 05. - 21:47:47
(57/917)
Mit is mondjak. Batran indulhatna a zsufoljunk minel tobb kliset bele a filmunkben versenyen.
Maga a tortenet adja magat, egy teljesen jo dramat lehetne belole csinalni, de ez nem az.
magonyka 2006 okt. 03. - 19:14:40
(56/917)
Ez a mohamed atta-s videó alapján azt kell h mondjam, h valóban úgy tûnik, h nem bush bácsiék tervelték ki.. persze ez nem azt jelenti, h ne tudtak volna róla...
jaku 2006 szept. 19. - 22:37:19
(55/917)
Nincs rovidrezarva, csak kb hiaba mond az egyik fel barmit is, ha a masik megvan gyozodve rola, hogy neki van igaza. Ezt mindenki (en is) vegye magara.
klapp 2006 szept. 18. - 22:03:12 Előzmény jaku
(54/917)
nem is mondtam, hogy a kettõ ugyanaz. Azt mondtam, h ha egy tragikus eseményt bemutató film ellen az a kifogás, hogy "mások is szenvednek, és arról senki nem beszél/nem csinál filmet", akkor ezt a kifogást gyak. bármilyen filmtéma ellen felhozhatjuk, és akkor minek moziba járni. De mindegy, én is lezárnám ezt, nem gyõzzük meg egymást, én is csak felhúzom magam ezen, hogy mennyire rövidre van itt zárva minden vitalehetõség.
Wicky 2006 szept. 16. - 21:26:16
(53/917)
Ez egy értelmes gondolat!Szerintem is!
jaku 2006 szept. 16. - 18:29:45
(52/917)
Hat az elet nem habostorta:D

Amugy zarjuk le a temat. Olyan ez mint a valasztasok, van ket oldal, es egyikse hajlando elfogadni a masik oldal velemenyet.
Peetya911 2006 szept. 16. - 16:52:42
(51/917)
Na, ismét rábukkantam erre a fórumra.
Hát meg kell mondjam, kezd szánalmassá válni a dolog. Van itt néhány ember akit a fantáziája és a rosszakarata elég messzire elvitt. Komolyan mondom, németekkel, japánokkal, angolokkal, de még arab emberekkel is jobban, értelmesebben el lehet beszélgetni, mint a magyarokkal. Ilyen témában meg fõleg. Hát, mitnemondjak, a keleten kellemesebb volt élni, mint magyarországon, nem is vágyom vissza oda. Ott ez emberekkel valóban el lehet beszélgetni, akár élõben, telefonon vagy ilyesmi fórumokon. Máshol nem ilyen lemaradottan beszélnek, mint magyaro-n. (tisztelet pár kivételnek)
jaku 2006 szept. 15. - 17:13:00
(50/917)
:D
A betegseg nem ugyan az, mint amikor bejon egy rakat katona, es szetbombazza az orszagodat.
klapp 2006 szept. 15. - 14:20:48
(49/917)
oké, szóval az a bajod, hogy a szenvedõ közel-keletiekrõl nem csinálnak filmet. Egyrészt csinálnak (egy közelmúltbeli példa az Osama, bár tény, hogy nem tömeggyilkosságról szól), másrészt meg ilyen erõvel bármilyen témát lehet fikázni, "én nagyon sajnálom az AIDS-ben elhúnytakat, de ott van még több millió ember, akik ebolában meg torokgyíkban haltak meg, és azokat is kell sajnálni valakinek".
jaku 2006 szept. 13. - 21:33:03
(48/917)
Meg annyi, hogy erdemes lenne nektek megnezni egy filmet, ami a a masik oldalrol jott (torokoktol). Farkasok volgye a cime, es nem mondom azt, hogy minden igaz benne vagy nincsenek tulzasok, de erdemes megnezni, hiszen bemutatja ezt az egeszet az arabok szemszogebol. Jah es nem veletlenul "tiltott" film europaban. <a target="_blank" href="http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&amp;HirID=3157" title="http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&amp;HirID=3157">www.kuruc.info</a>
jaku 2006 szept. 13. - 21:28:35
(47/917)
A kozelkeleten kicsit tobben haltak meg, csak azert mert ott laktak...
Wicky 2006 szept. 13. - 15:09:54
(46/917)
Úgy látszik hogy te nem érted meg azt amit én mondok,de mindegy mert nem fogod!
És ne gondold hogy szívtelen vagyok,mint azt leírtam igenis sajnálom õket,de másokat is akikrõl nem forgattak filmeket....
kicsilany1 2006 szept. 13. - 15:05:22
(45/917)
De nem erted, h ez itt mar nem az ovoda?? Most nem arrol van szo, hogy nekem rossz, akkor neked is az legyen! hanem arrol, h tobb mint 2000 ember halt meg ugy, hogy csak munkaba mentek aznap. Olyan nap volt, mint barmelyik masik, es ez a borzalom lett a vege.
De mindegy. Valoszinuleg ezt ugysem tudom megertetni veled. Ha nem mozdit meg benned semmit a film, akkor semmi sem fog. Es ez eleg szomoru. Mert tok mindegy h a vilag meyik pontjan hal meg tobb mint 2000 ember, az mindig szomoru. Es kar hogy ezt nem erzed.
Wicky 2006 szept. 13. - 15:00:12
(44/917)
Miért?A világon nem csak õk halltak meg,de azokat nem nagyon sajnálják!
kicsilany1 2006 szept. 13. - 14:58:39
(43/917)
Kedves jaku! kerlek nezd meg a filmet majd, es ha utana is ugyanigy gondolkodsz arrol a "parezer" emberrol, akkor nagyon sajnalom a lelkivilagodat...
jaku 2006 szept. 12. - 20:41:01
(42/917)
Nepbutitas mindenhol van ez egyertelmu. Persze ki lehet kerulni oket, pl nem nezel tv-t. De az agymosasnak a legjobb peldaja, hogy mindenki fel van haborodva, ha egy masik nemzet gondjait, bajait lenezzuk, vagy csak siman kinevetjuk esetleg nem foglalkozunk vele. De erdekes modon azt soha senki nem emliti, hogy ok mit foglalkoznak a mi dolgainkal. Teljesen termeszetes, hogy nem erdekli oket a mi orszagunk sorsa, nem erdekli oket, hogy mi tortent velunk, es nekik szabad, meg a vezeto politikusoknak is leszolni a mi kis nepunket. A legjobb pelda a szlovakok. De amerikai peldanal maradva, bush pl mikor osszekeverte 48-at 56-al, mar akkor isnyilavnossa valt, hogy magasrol tesz az orszagra, es semmibe veszi. Nem azt mondom, hogy huu de fontos hatalom vagyunk, de ha oket nem erdekli, es nem erdekelte, hogy mi tortenik itt vagy mi tortent, akkor nagyon nem fogom sajnalni azt a par ezer embert, aki tulajdonkeppen a sajat kormanyuknak koszonheti halalat. Mintha itt nem halt volna meg senki soha... Amugy meg az arabok helyeben en is ezt tennem, sot ha visszanezunk a tortenelembe ezt is tettuk, hiszen nekunk is jutott par amerika.
Amugy ha jobban belegondoltok, amerikaiak ugyan azt csinaljak mint az arabok, csak legalisan, ugyanis ott is meghalt par civil, akiket persze senki nem sajnal, senkinek eszebe nem jut, pedig ok nem oltek senkit meg, mint ahogy a 911 aldozatai sem. Nah ez az agymosas.
riff 2006 szept. 12. - 20:15:36
(41/917)
sziasztok. annyira tré amit itt mûveltek... persze lehet beszélgetni a dologról, meg megszokhatjuk hogy hozzá nem értõ emberek beszélnek úgy valamirõl, mintha biztosak lennének mindenben.. PL: "az USA áll mindnnek a hátterében"..vagy, "buták az amcsik". de a másik oldalról is ugyanez elmondható. Az, hogy Petya mit élt át, tapasztalt, mialatt kint élt, az egy dolog. gondolom Petya, egy "civil" vagy ott is, és nem a fehér házban dolgozol. de mindemellett mégis a te (petya) "véleménye" a "szinpatikusabb". (nem védem USA-t vagy ilyesmi), de amíg személyesen nem tapasztalsz/élsz át egy dolgot, addíg jóformán fogalmad sincs róla... persze ezzel nem azt mondom, hogy kint kell lenni ahhoz, hogy legyen valakinek véleménye, vagy álláspontja az USA vs Iraq témában,de sztem sok "USA-fikázónak" megváltozna a véleménye ha kimenne. ok, lehet, hogy agymosás folyik ott meg ilyen sztereotíp dolgokról lehet beszélni.. de azért nem kell olyan messzire menni, ha már népbutításról beszélnek azok, akik itt nem szimpatizálnak Amerikával.. Emberek! nálunk mi folyik?... mi ez, ha nem népbutítás....???? inkább legyetek felháborodva, és gondolkozzatok azonami ebben az országban zajlik..."mert itt mindenki olyan k*rva okos..pfff.persze.."
Wicky 2006 szept. 10. - 18:41:00
(40/917)
A második magam elírás.de szerintem rájöttök!
Wicky 2006 szept. 10. - 18:36:29
(39/917)
JA és akkor neked is mondom!Én Busht nem bírom!
A másik nem hagyom magam befolyásolni magam más hülyeségeivel!Én azt látom amit én látok!!
Wicky 2006 szept. 10. - 18:34:37
(38/917)
Ha többségben rám is céloztál akkor elmondom!Én nem amerika ellenes vagyok és természetesen én is nagyon sajnálom azokat az embereket!!Én azt látom,hogy minden mögött Bush áll és õt utálom és nem dõlök be neki és hazugságainak,mint sokan azt teszik!