8/10
dukyka 2008 júl. 19. - 15:44:09 8/10
(52/412)
Valami pozitív is.
http://est.hu/cikk/57704
k11zoltan 2008 júl. 19. - 15:23:50 Előzmény peter_pan
(51/412)
Nincs fenn a filemegosztókon.
Legalább is mindegyik fake. :(
8/10
dukyka 2008 júl. 19. - 15:04:28 8/10
(50/412)
Nagyon szívesen.
Végülis a Szex és New Yorkot is szinte csak kritizálták, mégis az embereknek tetszett és bevételieg is jó volt.
Már nincs sok hátra.
3/10
danab1 2008 júl. 19. - 14:43:29 3/10 Előzmény dukyka
(49/412)
Nos, ezek valóban lesajnáló és elmarasztaló kritikák… Majd meglátjuk…
De köszi szépen, hogy bemásoltad!
8/10
dukyka 2008 júl. 19. - 13:47:04 8/10
(48/412)
Még 1 kritika:

What can I say... It felt good to see Mulder and Scully again. But I have the feeling that this movie has been done only to do a reunion... The plot is in fact very cheap. It is very far from the great episodes written by Chris Carter during the first years of the series. The cheap story of "I Want to Believe" could have easily been presented in a two part episode. In my opinion, this movie won't get a lot of attention, except for the fans of the show.
I really "wanted to believe", per say, but this amazing X-Files series has now become cheap and this movie really disapointed me. I don't think that any new movie will come close to what The X-Files used to be, but we never know...
8/10
dukyka 2008 júl. 19. - 13:46:20 8/10
(47/412)
Inkább bemásolom:

-according to them, the movie is a big 1h40 "marriage fight". It's filled with so-called spirituality, with clichés and forced emotions.
- "You are looking for The X-Files and you don't get any." "You are looking for a simple good fantastic film, and you don't get any. This movie, it's just emptiness".
- the plot, which is not interesting at all, fills the third of the movie. The rest of the movie (more than an hour) is a big bad MSR soap-opera taken from the last seasons of the show (that they find hundred times better than the film). The script is so bad that it contains some scenes that are identical to some other scenes.
- the humour is just pathetic. (EDIT: Everyone seem to talk about a pathetic so-called funny moment, but I don't know what it is)
- there isn't any climax, no progression and in the end the unique thing the audience will think is "Whatever..."
- the characters are empty and all the actors are bad, except for Duchovny and Anderson
- the directing is pitiful, using two different plans and that's it. Like a child that opens up a new gift with a camera inside, Carter films fifty seconds with the helicopters to show that he has some money, and then fails in every basic filming technics. The artistic director is also far from it and cannot give the movie an atmosphere. The movie isn't scary a single time.
- everyone in the theater room found this movie boring, miserable and badly done.
- "This is the worst episode from the saga, an episode following the path of the worst segments from the third season of MillenniuM." "The first movie was absolutely great, compared to that."
- "This is a pitiful fanfiction".
Drakeamarth 2008 júl. 19. - 11:42:57
(46/412)
Ezzel egyetértek. A mozifilmet moziban kell nézni, nem otthon egy szar kamerás verziót a monitor elõtt görnyedve.
3/10
danab1 2008 júl. 19. - 10:20:37 3/10
(45/412)
Nem kétlem, hogy igazad van, tõ5! De egy kritikus aligha hinném, hogy e fajta eszközökhöz nyúlna - és az információk szerint még nekik sem volt meg a vetítés. Aztán persze ki tudja...
Nem is ez a lényeg. De ahogy itt elnézegetem a hozzászólásokat, annak ellenére, hogy az Internetet használjuk, nem erre a megoldásra gondoltunk elsõsorban, mert egy régen várt film a MOZIKBA kerül nem is olyan sokára, és az egyetlen hely, ahol el tudjuk képzelni, hogy ezt meg is fogjuk tekinteni, az egy MOZI.
A Világháló sokmindenre használható, és talán ez a sokszínûség a legnagyszerûbb benne. De attól még nem kell mindenkinek minden funkcióját kihasználnia. Például szabadon dönthetünk arról is, hogy pénztkeresünk vagy kirabolunk egy bankot. Mégsem választja mindenki az utóbbit...
Lehet, hogy régimódi vagyok – és tisztában vagyok vele, hogy a mozijegye nem olcsó -, de még mindig a mozit preferálom, ha már azok a fránya készítõk nem sajnálták bele az idõt, pénzt és energiát...:-)
És erre bíztatok mindenkit!
Drakeamarth 2008 júl. 19. - 10:19:40
(44/412)
Na szóval:

1. Nem akartam senki kedvét elvenni, 1 ember véleménye nem sokat nyom a latba, viszont az is igaz, hogy érti a dolgát, és nem a levegõbe beszél. Aki kíváncsi, töltse le a VOX Rádió legutóbbi adását, abban említik meg kolleginájuk véleményét.

2. Amerikában sem mutatták még be, viszont páran már láthatták, filmforgalmazók, szinkronkészítõk, mozivezetõk, stb.

3. Én is X-akták rajongó vagyok, és reménykedem, hogy tetszeni fog.
algi 2008 júl. 19. - 00:13:01
(43/412)
Ja, Mozilla, meg Google, a két nagy fájlmegosztó. :)
peter_pan 2008 júl. 18. - 23:17:32
(42/412)
Sziasztok...nem szoktam fórumozni..de..most muszáj volt:)
Valaki már látta..s ezen csodálkozni kell?
Odaát:), az Usa-ban már bemutatták..s vannak olyan elvetemült emberek:), akik fájlmegosztókon közzéteszik..nem jó minõség, meg lopás, etc..de akit érdekel, nem kell egy zseninek lennie, hogy elérje..emberek..az internet korában még mindig más szavahihetõségén görcsöltök?:)
Se kutyám, se macskám, aki itt nyilatkozott a filmrõl..de már más világ van..nem kell sajtóvetítés ahhoz, hogy valaki lásson valamit..s kis hazánk..mint sajnos minden másban..a bemutatókban is bõven le van maradva..így aki beszél egy kicsit angolul..bármit megnézhet és el is felejthet, mire itthon premier lesz..tehát..bátraknak..mozilla, google, and enjoy it:)
persze én nem tenném:)
na csá:)
csincsilla72 2008 júl. 18. - 22:03:17
(41/412)
Tudnád linkelni a kritikát? Télleg kíváncsi vagyok, mert a filmet (elvileg) még nem látta senki. A plot alapján meg persze lehet fintorogni, hogy nem thrillert akar, hanem scifit, xakták összeesküvést, ésatöbbi, de ettõl még a film lehet jó.
8/10
dukyka 2008 júl. 18. - 21:59:14 8/10
(40/412)
Õ csak azt mondta, hogy ne várjunk túl sokat a filmtõl.
Bár szerintem a kritikák nem leszenk igazán pozitívak, mert már angolt is olvastam. De aki szerette és nézte a sorozatot, annak biztosan bejön.
Rommi 2008 júl. 18. - 21:04:17 Előzmény _Dana_
(39/412)
Ó hát persze! Köszi-köszi!! Remélem ebben a filmben is az lesz majd, mert nagyon jól áll neki:))
3/10
danab1 2008 júl. 18. - 19:57:55 3/10
(38/412)
Nem akartam mondani/kötözködni, de engem is foglalkoztatott ez a kérdés...;-)
csincsilla72 2008 júl. 18. - 19:45:10
(37/412)
Ez a beszéd:-)
Egyébként mondhat bárki bármit, ha nekem tetszik, akkor csak ez számít. Õ meg max. nem nézi meg többször, ez már az õ baja. És különben hol látta, ha még semmilyen sajtóvetítés nem volt?
3/10
danab1 2008 júl. 18. - 18:58:54 3/10
(36/412)
Az X-Akták szerintem is csak jó lehet! És mióta várunk már erre a filmre! Nagyon kedvelem a kritikusokat, tényleg, és értenek is ahhoz, amit csinálnak. De én akkor hiszem el, hogy nem lett jó a film, ha a saját szememmel látom és foncsolodott képpel jövök ki a moziból!:-)
Addig meg szavazzunk csak nyugodtan bizalmat!:-)
3/10
danab1 2008 júl. 18. - 18:54:55 3/10
(35/412)
Én egy ilyen VOX-os cikket találtam:
http://www.vox.hu/vox.php?page=hir&objid=hir080718-856
unisol1 2008 júl. 18. - 18:42:37
(34/412)
Gyerekek, látatlanba pontozni...! Akkor adok neki egy 7-est, hogy reálisabb legyen a kép... (mondjuk csak megerõsít abban, hogy a portos pontozásba a legkevésbé se bízhatok!)
A muvit tárt karokkal várom!
csincsilla72 2008 júl. 18. - 17:38:12
(33/412)
Neki nem jött be. Nekünk attól még tetszhet:-)