Téma: X-akták

Torolt Felhasználo 2016 febr. 24. - 16:39:28
(1546/1726)
Nekem semennyi, mert az egyik kérdésre minden válasz hibás. Muldernek ugyanis nincs keresztneve, Mulder ateista.
9/10
jani-wan 2016 febr. 24. - 15:05:23 9/10
(1545/1726)
:)
Nekem is. Pedig volt jó néhány teljesen reménytelen.
10/10
cellasto 2016 febr. 24. - 14:20:57 10/10
(1544/1726)
kinek,hány pont jött ki? :P

http://www.origo.hu/teve/20160223-nagy-x-aktak-kviz-takarito-vagy-ugynok-lenne-az-fbi-nal.html

nekem 17/20 (google-minden nélkül,kút fõbõl) :D
-_Roger_- 2016 febr. 24. - 11:16:14
(1543/1726)
A 10. évad egyszerûen tragikus.Talán azok számára nem,akik korábban nem nézték.Rengeteg hibát elkövet a rendezõ/író.Saját maga paródiája lett az új évad.Mindent elhagytak,ami miatt az elõzõ évadok jók voltak,és rengeteg szemetet adtak hozzá.Sok humor-vagy annak szánt valami-,utalások-úgy,hogy kifelé kommunikálnak-...Nekem ne üzenjenek-ne pózerkodjanak!Én kívülálló akarok maradni,mint korábban!...Teletömik cgi-jal.-.-.-.-Gagyi az egész.
Zsul 2016 febr. 24. - 00:54:42
(1542/1726)
Jómagam inkább Arsenal-Barcelona-t néztem, abban nincs annyi reklám.:) Mivel mind az 5 részt láttam - az utolsó kivételével, így merem állítani, hogy: nekem tetszett. Tetszett, hogy a ma dolgait is belevitték a sorozatba. Tetszik a sok visszautalás. S jó nézni, hogy Mulder és Scully még jó formában nyomják az "ipart".:) Természetesen visszatérek a kérdésre, miután megnéztem a befejezõ részt. Az én szemembe mindenesetre egyáltalán nem nagy bukta a dolog. Kifejezetten örülök, hogy elkészültek ezek a részek. Jó ezt leírni egy SW7 meg egy Terminátor5 után.
10/10
cellasto 2016 febr. 24. - 00:23:29 10/10
(1541/1726)
nekem csak a 4.-5.rész nem tetszett
az utsó is csak azért nem,mert elvágták a legjobb résznél

lesz itt folytatás még,abban majdnem biztos vagyok :))
neofery76 2016 febr. 24. - 00:15:16
(1540/1726)
Sajnos megkopott a sorozat.Az elsõ rész szuper volt.A mai helyzetet dolgozta fel.De utána visszakanyarodott a 90'-es évekhez ami akkor mûködött az ma már csak tündérmese habbal körítve.Semmi újdonság,semmi izgalom.Más az arc de a story hasonló.Szerintem ha így folytatják akkor hamar vége a sorozatnak.Az 5. rész után már kiábrándult voltam.Ezt már láttam valahol.Villant az agyamba.Ha az elsõ részt folytatják a ma életben lévõ összeesküvés elméletekkel akkor nagyot szakít mert újított.
Torolt Felhasználo 2016 febr. 24. - 00:09:26
(1539/1726)
Az idegenek ugyan immunisak BETEGSÉGEKRE, de arra nem ha cafatokra robbannak. Arra max. a Zupperkatonák, de azok nem élienek.

És ki mndta hogy kiírnám a Bagóst? Szerintem elfogadható ötlet hogy volt egy titkos ásza, és amilyen beteg azt most beveti. VISZONT. Nem élhette túl hogy felrobbantotta egy rakéta. És mivel épp pár tonna magnetiten ült, Zupperkatona sem lehetett.
Tehát ha vissza akarjuk hozni, valami mást kell kitalálni.

Amúgy miféle "vég" lenne közel? Élienek nem jönnek. A Kormány zargathatja a népet mint pluszpoén, és CGBS-t le lehet gyõzni a plusz részekben. Ennyi.
És amilyen sz*rul volt megírva én kidobném a 3-4. részt, az 1. rész végérõl levágnék egy jó darabot, vetíteném az 5. részt, aztán a 2-t, végül a 6-ot.
De amilyen állapotban most van az egész inkább ne folytassák. Röhögtünk egy jót, nem volt teljes kudarc, de sz*r az író. Gyûlik a f*s. Sõt, azt merem mondani hogy eleve nem csak félévadot terveztek, az HAZUGSÁG volt.
10/10
Marcus0911 2016 febr. 23. - 23:46:51 10/10
(1538/1726)
# Torolt Felhasználo

Miért kellett volna kiiktatni / kiírni a Cigarettást ? Hogy folytattad volna nélküle az X-Aktákat ? Elõszedtél volna a ködbõl új segítõket a kis szürkéknek ?


Nem annyira hihetetlen a túlélése, ugyanis õ is hibriddé vált a "Hatodik kipusztulás" 3 felvonásában, és így ellenállóbbá vált a lökéshullámmal és társaival szemben, mint ahogy a szuperkatonák "bármivel".


Szerintem Scully-ék elrablására netán megölésére küldték azt a magányos repülõ háromszöget. Egyébként, hogy így "felgyorsították", nyílttá tették a földönkívülieket / titkolt kormányprojektek mezei pógárok számára is, szerintem közel a vég, egy 11. évaddal vagy harmadik mozifilmmel lezárják a sorozatot, azután már nem lenne értelme az egésznek.



# kontrollpont

A régebbi mivel különbb, mint a mostani ? Mindkettõben ugyanazon "plot"-ok, teóriák (pl. háttérhatalom, földönkívüliek titkolása stb) voltak a fõtörténetet illetõen, humoros és horrorisztikus epizódok szintúgy, "csak" annyi a különbség közöttük, hogy most már nyíltan beszéltek a földönkívüliekrõl és az összeesküvésekrõl, de amúgy is így kellett állniuk az ilyesfajta dolgokhoz, mert a 90-es években, mikor készítették a "régi" X-Aktákat, akkor csak zugfórumokon lehetett hallani a konspirációs teóriákról, most meg nyíltan, még a TV-bõl is zúdítják ránk az ilyesmit Alex Jones és a társai.




# -greghouse-


"Az alap "plot" olyan agyonrágott csont (világot vírus támadja meg és majd egyetlen egy emberbõl hirtelen elkezdik kitenyészteni az ellenszert, mintha az lenne a már megjelent vírusok ellen, és persze azonnal kész), agyonrágott csont, unalmas, sehová sem vezet...érdektelen."

X-Akták rajongóként tudhatnád, hogy a "Harc a jövõért" mozifilmben, ami az ötödik évad után következett, abban is vírussal akarták kiírtani az emberiséget, igaz, ott még nem merült fel, hogy "egyetlen emberbõl" kitenyésztik az ellenszert.



# Gabe1225


"Chris Carter mi a francnak erõltette ezt az egész folytatást. Értelme sem volt, nem is jött be. "

A rajongók küzdötték ki a folytatást, a werkfilmben mondta, hogy nélkülük nem fogtak volna neki a folytatásnak. Volt értelme, mert a "régi" X-Aktákat azzal zárták, hogy a 2012-es invázió a levegõben lógott, és valahogy el kellett indulni a lezárás irányába. A többi "védekezést" pedig nem fogom ismételni, kontrollpontnak címzett válaszomat olvasd.
10/10
cellasto 2016 febr. 23. - 23:35:49 10/10
(1537/1726)
http://comment.blog.hu/2016/02/23/folytatodik_az_x-aktak_a_kerdes_csak_az_mikor

az utolsó rész után el is várom,hogy folytassák......
10/10
cellasto 2016 febr. 23. - 23:30:38 10/10
(1536/1726)
ez most MI volt????
kaptunk két gyenge részt,aztán kapunk egy olyan információ dózistaz uccsó részben,hogy fel sem tudjuk dolgozni
utána meg abbahagyják,mintha elvágták volna a filmet....

ááááááá,ezt nem kellett volna
8/10
-greghouse- 2016 febr. 23. - 22:29:33 8/10
(1535/1726)
Lassú, összecsapott forgatókönyv, érdektelen befejezés, a háromszögû UFO nem oszt nem szoroz, nem tudták befejzni.
Ezek után már akkor sem szívesen nézem ha mégis lesz megint folytatás. Ezt bizony el...(kapkod)ták.
Ennyi volt, lapozzunk.
8/10
-greghouse- 2016 febr. 23. - 22:18:30 8/10
(1534/1726)
Hááááát....én nem tudom.
Mindig imádtam az X-aktákat. De.. fõleg ahhoz képest, hogy mekkora felhajtás volt a mostani "évad" körül..
Ez az utolsó enyhén szólva sem volt egy nagy durranás.
Mondhatnám unalmas volt, és se füle se farka. Tényleg.
Az alap "plot" olyan agyonrágott csont (világot vírus támadja meg és majd egyetlen egy emberbõl hirtelen elkezdik kitenyészteni az ellenszert, mintha az lenne a már megjelent vírusok ellen, és persze azonnal kész), agyonrágott csont, unalmas, sehová sem vezet...érdektelen.
Nem tudom elhinni, hogy így van vége.
És "nem is akarok hinni" ebben, mert ez nagyon silány volt úgy, ahogy van.
Sajnálom.
Torolt Felhasználo 2016 febr. 23. - 22:07:35
(1533/1726)
Félreértés ne essék, nekem tetszett az utolsó rész, CSAKHOGY:

- az összeesküvõs fickót nem iktatták ki még az 1. részben?
- tényleg ezzel akarják letudni hogy CGBSpender még él?
- mi a rákot kezdjek EGY, azaz EGY nyamvadt pici élien-hajócskával? Nyilvánvalóan nem flotta. Nilvánvalóan nem anyahajó. Nyilvánvalóan meg sem próbált rejtõzködni. Mi akar ez lenni? Vki lopott egyet a Bagóstól/a Kormánytól és elhozta Mulderéknek? Mi akart ez lenni? Hogy NEM INVÁZIÓ az hótziher.
1/10
kontrollpont 2016 febr. 23. - 22:02:11 1/10
(1532/1726)
A régit szerettem ... érdekes volt, néha még hihetõ is, de mindenképp érdekfeszítõ.
Sajnos ez a nyomába se ér. Gyenge, mint a harmat. Öt perc után idegesít, annyira blõd. 10/1
Torolt Felhasználo 2016 febr. 23. - 21:57:11
(1531/1726)
A Cigarettás tervét még beszopom, de hogy még él "mertarcrekonstrukciót végeztek rajta" azt nem.
A 9. évad utolsó részében direkt találatot kapott egy rakétától, és még ha nem is, a légnyomás akkor is megölte volna mert ott ült egy üreg alján amibe 3 rakéta csapódott.
Kilométerekre mindentõl.
Egy területen amit teljes erõvel figyelt a Kormányzat.
10/10
cellasto 2016 febr. 23. - 16:51:16 10/10
(1530/1726)
ma este új rész!

az összeesküvés szál lesz az új évad utolsó epizódjában...
szerintem nem lesz csalódás ez a rész

OFF:
viszont,mivel bayern meccs is lesz én csak felvételrõl nézem meg holnap...
Fõnixmadár 10 2016 febr. 22. - 19:14:24
(1529/1726)
-h
Fõnixmadár 10 2016 febr. 22. - 19:13:46
(1528/1726)
Az elsõ két rész teljesen korrekt volt, erõs nyitás, viszont a 3. (gyíkemberes) simán odaférne a leggyengébb, legnívótlanabb, legidegesítõbb és egyben legérthetetlenebb (hogy a f.szba jutott eszükbe ehgyáltalán egy ilyen epizódot csinálni) részek 1-1 sorozaton belüli dobogójára.
Zsul 2016 febr. 22. - 02:09:53 Előzmény Mia1234
(1527/1726)
Személy szerint én pont nem reagáltam rád. Kár, hogy nekem címezted. Otthonülõ írt valamit, amire írt Torolt Felhasználó, és arra meg én. Ebben a képletben nem szerepelsz.:)