Téma: X-akták

10/10
pingvincorpse 2008 nov. 11. - 23:58:00 10/10
(421/1721)
ADJÁK MÁR KI EZT A SOROZATOT. a szívek SZÁLLODÁJA A TÖKÖM HERÉM, SZOPOK NYALOK, MINDEN SOROZATOT KIADTAM MÁR, CSAK A LEGJOBB LEGISMERTEBBET NEM. KI VAGYOK AKADVA.
darthdenes 2008 nov. 10. - 23:55:21
(420/1721)
Kedves Cool tv!
Dögölj meg! Remélem kutyák fogják rothadó beleit csócsálni annak a kretén pöcsnek, aki az egyetlen értékelhetõ sorozatot levetette mûsorról.
Nem baj, rohadj meg, kitörlöm a csatornák listái közül is a coolt, valamint a helyét bevetem sóval.
Majd megkeresem az egész tetves sorozatot dvd-én és letöltöm és rohadjon meg.
Elnézést a kirohanásért, de nagyon rá voltam készülve a folytatásra.
madge 2008 nov. 10. - 19:36:04
(419/1721)
Az Intercomtól. Egyébként pedig több megbízható forrásból.
10/10
TrustNo2 2008 nov. 10. - 19:34:05 10/10
(418/1721)
Ezt hol hallottad, hogy az elsõ évad már le van gyártva.. ?
madge 2008 nov. 10. - 18:45:20
(417/1721)
A Sorozat+ is abbahagyta pár hete. Vagy nem? Igazából nem tudom, nem is érdekel. Olyan adón miért adják, amit néz 100 ember? :(
És miért nem tudják végigadni? Helyette 1 hétre behoztak CSI: Miamit, aztán meg a 24 5. évadját, ami jójó, de 23:35-kor? Akkor X-akták miért ne mehetne utána? :(
Jah és persze a DVD ügy. Azt mondja az Intercom az elsõ évad le van már gyártva, de még mindig nem engedik hogy a több ezer ember hasznot hozzon nekik... Szép! :S
10/10
asdfghjkl 2008 nov. 10. - 18:07:34 10/10 Előzmény FrancziskaAaAa
(416/1721)
az rtlklub leánycsatornája, van pénz..
Újvállalkozó 2008 nov. 10. - 16:44:29
(415/1721)
Sorozat+ adja az Xaktakat,Milleneumot,Buffyt,Angelt...persze nekunk nem jon be ez az ado. :(
10/10
FrancziskaAaAa 2008 nov. 10. - 15:18:03 10/10
(414/1721)
Nagyon tetszett ez a rész bár ezt ti már kifejtettétek ugyhogy ezt most nem taglalom tovább mert ugy ahogy ti részleteznétem már nem tudnám :) .

A Scully tényleg borzamasan elfojtja az érzelmeit talán azért mert erõsnek akar látszani , és mert végül is az õ munkájukban az érzelmeikkel elég jól lehet zsarolni valakit .

Ez ami kettejük közt van ez tényleg több egyszerû szerelemnél ... leírni sem lehet ... meg sem probálom ... az a legjobb benne , hogy nem egy tipikus se veled se nélküled kapcsolat hanem egy szépen felépített " kapcsolat " ...

Végül is amikor a kisfiú mondta hogy az egyik nõ rá gondol akkor én nem teljesen tudtam eldönteni , hogy melyik nõ az . Mert ugya ilyenkor rávágjuk , hogy a Scully az de ha jobban belegondolsz a Diana is lehet az mert mégis csak jártak és az elég jól látszik , hogy a Diana-nak még mindig nagyon tetszika a Mulder .

Ez a rész is nagyon tetszett de a Minden Lélek c. epizód is nagyon jó volt . Nekem nagyon tetszett . Kicsit olyan volt mintha az Emily c. epizód folytatása lenne , mert végül is ebben zárja le magában a Scully azt , hogy az Emily már nincs többé . Szerintem nagyon jó rész volt ...

Nagyon sajnálom hogy abbahagyja a Cool ... innentõl a kazettámon lévõ részeket fogom éjjel nappal nézni ... De ez most ideiglenes vagy végleges ????

Vagy ennyire nincs pénze a Coolnak . hogy megvegye a jogokat ???

Örülnék ha elkezd egy sorozatot azt végig bírná adni mert annak semmi értelme ha csak elkezdi !

Bár ha jobban belegondolok szidjuk / szidom a Coolt még is ez az egyetlen adó amelyik adja az X-aktákat ... Nagyon sajnálom , hogy abbahagyja...

Hiányozni fog ... :'( nagyon , nincs még egy ilyen sorozat ... :(
10/10
asdfghjkl 2008 nov. 10. - 00:25:31 10/10
(413/1721)
ha nem tartják jó befektetésnek megvenni a maradék jogokat is, pedig biztosan sokan nézik/nézték, még ilyen késõn is, legalább kezdenék újra az elsõ részektõl..
10/10
offtopic
sushi 2008 nov. 09. - 18:09:56 10/10
(412/1721)
akkor kijelenthetjük magunkat X-Akták fun-oknak:D...
Crush 2008 nov. 09. - 17:03:08 Előzmény sushi
(411/1721)
Én egyetértek. :-)
Noah 2008 nov. 09. - 16:33:09
(410/1721)
szerintetek a cool-on tudják, h nem ez volt az utolsó rész?olyan ideges vagyok, a hülye viasaton se tudták végig leadni soha. mibe fájna nekik???? még 4 évad visszavan:(:( muldeeer segííííts!! :)
10/10
sushi 2008 nov. 08. - 22:34:37 10/10 Előzmény Moldávia bánata
(409/1721)
ez a búcsú ideje?:(jajj, de sajnálom...nagyon hiányozni fog...

ui:de majd a barátközt pótolni fogja minden hiányom...jajj...dehogy fogjaaa miket írok itt...mindjárt elsírom magam:(....pedig ez volt az estemnek a fénypontja mindig már amikor felkeltem x-akták járt a fejembe...hogy azt nyugiba végig nézhetem és alig vártam mindig...:)na mind1...reméljük hamarosan folytatódni fog...
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 08. - 17:08:40
(408/1721)
Áh, de hogy! A legjobb sorozat? Hülyéskedsz? És a Barátok közt? Meg a Jóban rosszban? Nahát, nahát... :)

Egyébként ha ismét vetíti a cool, feltétlenül jelezd itt a fórumon, ha esetleg nem kerüli el a figyelmedet!
10/10
sushi 2008 nov. 08. - 16:34:08 10/10
(407/1721)
humoros,
paranormális,
félemetes,
romantikus:),
érzelemdús,
tökéletes,
csodálatos,
szeretetreméltó,
fantasztikus,
UFO-s:),
rejtélyes,
szerelmetes,
misztikus,
szépséges,
bájos,
komoly,
és végül a Legjobb televíziós sorozat:)...
szóljatok ha kihagytam volna valamit...:)
10/10
sushi 2008 nov. 08. - 16:22:21 10/10
(406/1721)
hihi!!!:)ki kellett adnom az elfolytott érzelmeimet magamból az X-aktákkal kapcsolatosan...:)

én is kívántam, hogy ölelje már ááát, de azt is megértettem hogy abban a pillanatban nem volt aktuális...annyi feldúlt érzelem lehetett benne...Samanta, X-akta, Diana, malbis forma életben maradása...Egyedül Scully volt az aki nem volt benne abban a feldúlt érzelmekbe mivel ott volt mellette...de most úgy láttam, hogy a Scully elérzékenyült...talán most elõször láttam rajta az érzelmeket kimutatva Mulderrel kapcsolatosan...és úgy érzem kiszolgáltatott állapotban volt...vagyis, hogy õ volt rosszabb helyzetben...mert Mulder nem nagyon foglalkozoztt most Scully érzelmeivel, nem nagyon vette észre mi zajlik benne...mert ugye elfolytja Scully az érzelmeit elõtte és csak a nézõ tudja mit is érez valójában...
Moldávia bánata 2008 nov. 08. - 15:27:31
(405/1721)
Azt még szeretném megmelíteni, hogy az egyik kedvenc jelenetem még az elejérõl való, a Gumiember visszatér c. részbõl.
***spoiler Amikor Scully és Mulder ülnek este a kocsiban, s éppen megfigyelik a gumimeber házát, s persze dumcsiznak. Valami komolyabb, érzelmesebb témáról kezdenek el beszélgetni (talán Samantha esetérõl?), s Scully, aki ugye már nagyjából megismerte Muldert [s a magyar szinkronban ekkor már nem is magázódnak:)], megpróbál bizalmaskodni Mulderrel, s nem azt mondja neki, hogy figyelj, Mulder, hanem ezt:
- Figyelj, Fox...
Erre Mulder nevet egy jót, s így szakítja félbe Scullyt:
- Ugyan már, Scully, engem már az anyám is Muldernek szólított!

:)))

Egyébként a humor egyáltalán nem áll távol egyik résztõl sem, ezért is annyira jó az egész sori.
Nem olyan régen, az egyik részben Scully egy halottat mutigatott Muldernek valami írésvetítõn. Elmondta részletesen, szépen kifejtve, hogy hogyan ölték meg, mi az ügy érdekessége, mi a következtetése, mit gondol stb.
S mikor befejezi, van egy kis szünet, s Mulder ránéz a képre, s megszólal:
- Nahát, nekem is van egy ilyen nadrágom!

Haláli! :)))
És a sorozat tele van ilyenekkel!
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 08. - 15:19:37
(404/1721)
Nagyon megsértõdnél, ha azt mondanám, hogy húzz a 'zanyádba a tetves reklámoddal???

Mi itt most éppen átszellemülünk! :)
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 08. - 15:16:02
(403/1721)
Hát ez az! Én sem értem, hogy mi a fenéért kellett most félbeszakítani. Talán nincsenek náluk a jogok?
Moldávia bánata 2008 nov. 08. - 15:13:59 Előzmény sushi
(402/1721)
Egy pohár bor mellet milyen könnyen jönnek ám a szavak az eberbõl! :) Bár igaz, ehhez kell egy nagyszerû ihletés, egy "múzsa" is, ami most ugyebár nem más, mint maga a sorozat.

A vége tényleg szomorkás volt... Ahogy Scully odabújt Mulderhöz. Drukkoltam, hogy "öleljen már vissza", de hát nem tette. De ez nem olyan nagy tragédia, attól még vibrálnak õk, csak azért Mulder abban a pillanatban nem volt magánál. :)

Egyébként a címbõl (Vége) baljóslatúan azt is következettem, hogy mivel itt volt ez a liba, Mulder régi b.nõje, nehogy az legyen a vége, hogy Mulder és Scully kapcsolatának (jó szó ez?) is vége. Annak a kapcsolatnak, ami a világirodalom és filmtörténelemben egyedülálló, egyszeri és megismételhetetlen módon valósult meg. Mert eddig sokan, sokféleképpen próbálták ábrázolni a szerelmet. Néha talán még sikerült is bemutatni magát a tökéletes szerelmet, ami méltán örökérvényû. De itt más történt. Ugyanis kérem itt olyan kapcsolattal állnuk szemben, ami - még ha olyan furcsa és anakronisztikus is ezt leírni - több, mint szerelem!