Téma: X-Faktor

offtopic
tricia 2010 okt. 08. - 09:39:47 Előzmény Citromtorta
(730/11330)
Így van. Pont azt néztem, hogy az X-faktorban még van is, akinek drukkolnék, de a Megasztárban nem tetszik senki sem. Olyan egyforma bénákat választottak be ez utóbbiba, egyik sem színfolt számomra.
zgabor121 2010 okt. 07. - 17:22:20
(729/11330)
Remélem, hogy mind a 24 produkcióját végig mutatják, pláne, hogy vasárnap is lesz.
Amúgy kár, hogy 12en lesznek a végén az élõben, vagyis csoportonként 3-3 énekes kiesik.
HAJRÁ 24! Ti vagyok a legjobbak.
10/10
idõjós1010 2010 okt. 06. - 14:22:14 10/10
(728/11330)
Csatlakozom. Én is így látom.
8/10
Citromtorta 2010 okt. 06. - 14:12:18 8/10
(727/11330)
Tökéletesen egyetértek. Már mondtam korábban is, úgy gondolom az x-faktor 50-je frankón jobb volt a megasztár 13-ánál.
RedLadder 2010 okt. 06. - 13:38:43
(726/11330)
Még jó,hogy az oldal témája az Xfaktor és nem a Megasztár.:) Sokkal színvonalasabb lett az Xfaktor, persze ide is jutottak be olyanok,akiknek nem kellett volna. Az RTL mûsorában sokkal több a tehetség és jobban kiszórták a népet.
8/10
offtopic
Citromtorta 2010 okt. 05. - 22:40:19 8/10 Előzmény gabocs20
(725/11330)
Akkor hülyék az emberek, nálam ez sosem volt szempont, ez nem jótékonysági mûsor, hanem tehetségkutató. Az nyerjen aki a legjobb...így nem a nézõknek kéne eldönteni és nem Friderikusz sándornak...hanem egy szakmailag felkészült csapatnak.

off
Pl. Megasztár már megint, de Szíj Melinda gyerekek szombaton elcs*szte....tudta õ azt, egy csomószór elsiette a dalt és soxor hamis volt, láttam az arcán, hogy szégyenkezik. Erre a zsûri, a halálba dícsérte, mert most "nehéz idõszakon megy keresztül". Heeeeeeeee??????? Akkor minek jelentkezett? Na mind1, szánalom, hogy a zsûri befojásolja a közönséget. Mit akar õ már ennyi idõsen, bezzeg a fiatal csajnak ezáltal ketté tõrt a karrierje, aki kiesett. Akkor az a lédi gagás zenekar...banyek az elõválogatáson nem jutott volna túl ezzel a dallla, hamis volt, mint az álat és halk...iszonyat.
gabocs20 2010 okt. 05. - 15:56:13
(724/11330)
Még hogy nem a sajnálaton? Korábban már kifejtettem, hogy U. Árpikával is csak "megnyerették" a * Születiket :((((( A kolléganõm is azt mondta, hogy õ érdemelné meg, mert hogy néz ki a lakásuk. Erre azt reagáltam, hogy ez mind szomorú, de ez hagyj ne legyen már rászorultsági vetélkedõ. Meg biztos nem õk az egyetlenek, sajnos...
8/10
Citromtorta 2010 okt. 05. - 14:23:25 8/10
(723/11330)
Már bocsi, de itt nem a sajnálaton szokott múlni, hanem a rokonságon és ha már figyelembe vesszük ezt akkor azt is tudni fogjuk, hogy a megában ki lesz az elsõ 3-om a kislány, a rhiannás csaj, és a r*macsávó.
gabocs20 2010 okt. 05. - 14:17:25
(722/11330)
OFF: Errõl az jutott eszembe, amikor évekkel ezelõtt ment a BigBrother és az egyik versenyzõ édesapja feltöltõ kártyát vett a romáknak, hogy az õ kisfiára szavazzanak. A poén az, hogy eltévesztették, mert a konkurens valóságshow-ban nem arra kellett szavazni, akit ki akarnak ejteni, hanem akit még bent szerettek volna tudni.
L.A. 2010 okt. 05. - 13:34:10
(721/11330)
Igen, kevesebben szavaznak az alapján, hogy ki a tehetséges. Inkább rajongók, ismerõsök és ismerõsök ismerõsei, rokonok, falubeliek, stb. szavaznak 1-1 versenyzõre szerintem. Akinek nagy a rokonsága, az nyilván több szavazatot kap. Olyan 15 éve, amikor volt a Kimittud, az egyik néptáncegyüttest úgy támogatta a város, hogy ingyen telefonkártyákat osztott ki a lakosságnak azzal a kikötéssel, hogy csakis és kizárólag arra használhatja, hogy telefonon szavazzon az együttesre. Akkoriban szinte lehetetlenség volt a városban szabad fülkét találni, mert a sok ember komolyan vette és szavazott, mint az õrült.
Bridge' 2010 okt. 05. - 13:18:49
(720/11330)
Sztem majd az élõ mûsorban a nézõk döntenek,nem lesz olyan,hogy aki a szivéhez nõtt az adott zsûritagnak az nem esik ki.
Bár,én sajnos a nézõket sem tartom gyakran korrektnek.
Õk/mi sem a tehetséget nézzük,hanem megsajnáljuk....
Pedig ahogy írtátok ez egy tehetségkutató.
8/10
Citromtorta 2010 okt. 05. - 11:16:36 8/10
(719/11330)
Tökéletesen így vagyok vele én is. Nem tudom, hogy a megasztárnál a zsûri zavar-e, vagy a versenyzõk ruhái, vagy maguk a versenyzõk, meg azok a rémes füldugók...nemtom, passz, de valamiért. Úgy érzem, hogy az x-faktorban idén sokkal tehetségesebb versenyzõk indultak, már korábban írtam, hogy sztem az x-faktorban olyanok estek ki, akik (bocsánat, hogy ezt írom, de) a legjobb megasztárost is túlszárnyallják.

Ami nem jön be egyikben sem, az a zenekarok...sztem az ratyiság...
offtopic
tricia 2010 okt. 05. - 11:06:03
(718/11330)
Nézd, a családtagok, barátok, ismerõsök biztosan szavaznak.

Igen, erre a részre kíváncsi leszek, hogy mindegyik zsûritag képvisel egy csoportot, abból majd nem szavaz ki senkit sem, mert a szívéhez nõtt? Nem tudom, még nem értem a mûsor felépítését.

De én is néztem mindkettõt, most már a Megasztárra nem nagyon vagyok kíváncsi, nem nagyon tudom, miért nem, de ez talán jobban tetszik. Vagy talán csak a versenyzõk?

Te hogy vagy vele?
8/10
Citromtorta 2010 okt. 05. - 10:52:17 8/10
(717/11330)
Úgy tudom az x-faktor nem betelefonálós, bár ki tudja. Bár így, hogy mindenkinek meg van a kis csapata, nem volna fair, hiszen a zsûritagok elfogultak lesznek a sajátjaikkal. Én a büdös életben nem szavaztam senkire. Nekem az a szó, hogy "emeltdíjas" az már kizárja, hogy én bármelyik édes pici ujjamat a nyomógombokra emeljem a telefonon:)

Amit te írtál az is a megasztárnak erõsíti, a "másiknapratevésiötlet" fontosságát. Hiszen nekik jön be kevesebb pénz így az emeltdíjas sms-ekbõl, hívásokból. Bár sztem, aki annyira akar szavazni az így is megteszi.
offtopic
tricia 2010 okt. 05. - 10:44:42 Előzmény Citromtorta
(716/11330)
Abban azért van valami, hogy kevesebben tudnak szavazni, mert ki a Megasztárt nézi, ki pedig az X-faktort. Tehát a versenyzõkkel szúrnak ki. Azt nem tudom, az X-faktor is ilyen telefonálgatós lesz? Gondolom, igen.
Meg az is eszembe jutott, hogy aki szereti az ilyen énekelgetõs mûsorokat, az mindkettõt megnézné, függetlenül attól, hogy melyik tévé adja, hiszen magukra a versenyzõkre vagyunk kíváncsiak, nem a zsûrire. Szóval mégsem lenne rossz, ha különbözõ idõben adnák, de szerintem, ez a jövõ zenéje. Ez a versengés talán még tetszik is a csatornáknak.
8/10
offtopic
Citromtorta 2010 okt. 05. - 01:41:31 8/10
(715/11330)
Ebben igazatok van.
8/10
offtopic
Citromtorta 2010 okt. 05. - 01:40:55 8/10 Előzmény xzibit2010
(714/11330)
Gyanus is volt, hogy Friderikusz magyarázott, hogy jaj õ csak a nézõk érdekeit képviseli...cöcö vagy aggasztja, hogy sokan inkább az X-faktort nézik. Saját érdekbõl akarja áttetetni a mûsort, hogy hátha akkor többen néznék a megasz*rt.


Megasz*rral kapcsolatban, persze én mindkettõt neten néztem. Volt egy olyan momentum, hogy Tilla rossz kódot mondott a "testvérek" vagy meik zenekarnál...már sztem vagy 10perce lázasan szavazták rájuk a nézõk, mire a köv. elõadó dala után, mondta Clau, hogy jaj bocsánat az a kód a nemtommelyik csajénekesé volt. Hát ilyet, hogy lehet megengedni??????????????? Sztem itt kellett volna lefújni az egész estét, ez így hiba vagy nem hiba, tisztességtelen.
L.A. 2010 okt. 05. - 01:14:27
(713/11330)
Hát ez az, hogy ilyenkor azt mondják, h egy profi nem hibáz ekkorát! De akkor ez most nem egy tehetségkutató, hanem profi énekesek versenye vagy mi?
tompika74 2010 okt. 04. - 20:47:18
(712/11330)
Nekem szimpatikus volt a Geszti Péter. Az X-faktorig. Utálom, ahogy húzza az énekesek idegeit. Értékelésnél mindig úgy kanyarítja a mondanivalóját, hogy pont az ellenkezõjét gondolják az énekesek, mint ahogy a döntés szól. Sokkal szimpatikusabb a Malek Miki: -Sajnálom, nem jutottál tovább. Vagy -Gratulálok tovább jutottál.
Én azt hittem, hogy a Geszti Peti egy egyenes ember, de itt igencsak számító, képmutató figurának tûnik. Sajnos.
Szerintem hülye ötlet volt, hogy 2-3 óra alatt kell betanulni egy éneket. És amikor nem megy, akkor a zsûri kiborul: ezt egy profinak meg kell tudni oldani.
Most akkor ez egy énekverseny, vagy tanulási verseny?
Remélem, lesz majd testneveléses rész is. Aki nem tud kézenállva énekelni, az nem erre a pályára való. Hulljon a férgese! Eskuszom... - ahogy Fekete Pákó mondaná.
tricia 2010 okt. 03. - 22:32:18
(711/11330)
Nekem most egészen bejött az X-faktor (a tegnapi adás), csak most volt szerencsém megnézni az interneten.
Na, innentõl kíváncsi leszek, hogy a mentorok mit érnek el a csapataikkal. Nekem szimpi Katica (Tóth Verás talán??), meg hát Király L. Norbert improvizálása csúcs volt. De õneki azért túl nagy esélyt nem adok.
Az viszont szörnyû, hogy ifj. Bodnár Attilából hogy lett utcazenész, amikor szerintem még énekelni sem tud. Ja, lehet, hogy csak gitározgat?