Téma: X-Faktor

Bigpapa 2011 szept. 08. - 06:26:25
(172/2412)
Azt eszreVettetek, hogy a Geszti es a Keresztes folyton a kontroll monitort nezik fel szemmel es ha rajtuk a kamera, a Keresztes sir vagy meghatodik, esetleg latvanyosan tombol es elvezi a zenet, a Geszti meg csucsorit, vagy o is elkezd tapsolni a kozonsegnek.
A Fero szerintem az aki onmagat adja.
arcansas 2011 szept. 06. - 18:15:27 Előzmény Bigpapa
(171/2412)
OFF
Ez sajnos mindenûtt így van...
arcansas 2011 szept. 06. - 18:14:31
(170/2412)
OFF

Szerintem nem írtál pár hsz-hez OFF szócskát és amiatt... Biztos nem maga a véleményed miatt!
csancsy 2011 szept. 06. - 17:14:50
(169/2412)
Sztem Ördög Nóra jó mûsorvezetõ:) Bár nekem se túl szimpi, mint ember, de nem ismerem személyesen így nem ítélkedem elsõre... Amúgy sztem hülyeség, hogy egyedül vezesse a mûsort, nagyon hiányzik mellé egy társ... Nem azért, mert õ rossz ebben, de kicsit hiányzik a két mûsorvezetõ közötti kommunikáció, piszkálgatás, abból is jó poénok születnek (és születtek pl. Nóri-Balázs X-faktor 1-ben) és ez show része volt (ahogy a zsûri beszólásai is, vagy hogy rosszakat is bemutatnak, akiken lehet kicsit röhögni).
Amúgy Norbi mit fog vezetni? Vagy majd élõ-shownál lesz, vagy a cool-os mellékmûsort?
offtopic
vénasszonyoknyara 2011 szept. 06. - 15:58:55
(168/2412)
Tisztelt Moderátorok!
Off topic írtam, amit törölni méltóztattak. Mi volt a probléma? Hogy Hitlernek német juhászkutyája volt? Túl pozitív színben tüntettem fel? Azt kellett volna írnom, hogy korcs kutyája volt?
offtopic
Bigpapa 2011 szept. 06. - 06:38:33
(167/2412)
Off:

Ordog Nora nekem nem a haja, nem csak a haja miatt ellenszenves. Nagyon nem birom a torteto, karrierista noket, akik barmit megtesznek, hogy elore jussanak. Jo kapcsolatom van egy regi rtl- s sraccal, amiket lat es hall, neha egnek all a hajam.
Nora cseppet sem tehetseges, csak terhelheto mert barmire kepes, hogy non stop a kepernyon legyen. Valaki irta, hogy mar azert is jo ember, mert magyar vizslaja van! Ez tudom kicsit durva lesz, de ha Hitlernek magyar vizslaja lett volna, kevesbe utalhato szemelyiseg lenne?
Nalam ebbe az ellenszenves kategoriaba tartozik: hajdu petike, majka, valko eszter, dombovari vanda, szakall miki, liptai klaudia, fabry sandor.
arcansas 2011 szept. 05. - 23:58:50
(166/2412)
OFF
Akkor gondoltam már én is leírom a véleményem Ördög Nóráról :D Röviden: természetellenes.(a mosolya fõleg,szívesen megnézném, 3 tekila után milyen a valódi mosolya!). Tény, hogy a rövid haj,csak Erõs Antóniának áll jól... de neki az arca meg nem való a képernyõre szvsz.
idõjós1010 2011 szept. 05. - 23:37:34
(165/2412)
OFF
Máté Kriszta nehezen emészthetõ jelenség, de õ még teljesen befogadható számomra, bár nem tudom mikor láttam utoljára. Stohl Andrást viszont még hozzácsapnám a gyorsan így utólag a negatív tévés személyiségeimhez.
idõjós1010 2011 szept. 05. - 23:30:38
(164/2412)
OFF
Bizonyára egy kedves aranyos teremtés a Nóri, de számomra idétlen úgy ahogy van az egész nõ. Szépnek szép, de csak nyaktól lefelé. Ha nem látom a fejét, és nem hallom a hangját, akkor semmi bajom nincs vele, mint emberrel semmiképp. Tudod kinek áll jól a rövid haj (?) Erõs Antóniának. Krizsó Szilviához nem igazán volt még szerencsém, (de utánaolvastam már hogy ki õ). Csonka András pedig totál semleges számomra, túl sûrûn nem is találkozom vele. Az én szemem Inkább Ördög Nóri szúrja mert õt gyakrabban látom, lassan már a csapból is õ folyik, pont mint Sebestyén Balázs, bár õt még úgy ahogy el tudom viselni, csak a rádióba ne kelljen hallgatni. Amúgy akik engem nagyon irritáltak sokáig, de már szerencsére nem lehet õket sem látni sem hallani az Valkó Eszti, Szakál Miki, és a nem tudom a nevét mûsorvezetõs társuk a betelefonálós mûsorból. Ezen kívül ki nem állhatom Kiszel Tündikét, Majkát. Akit viszont nagyon nagyra tartok de sajna már eltûnt a képernyõrõl az Vágó István
vénasszonyoknyara 2011 szept. 05. - 21:27:09
(163/2412)
Az más. Ha ellenszenves Neked az egy dolog. Én mondjuk csodálkozom rajta, mert a magyar tévékben hemzsegnek a tenyérbemászó pónemek, akiktõl elmegy az ember étvágya, de pont Ördög Nóri szerintem egy kedves, természetes, aranyos lány, akinek ráadásul jól áll a rövid haj. És a bónusz, hogy van egy Pityu nevû magyar vizslája. Ha õ ellenszenves, akkor mondjuk mit szólsz Krizsó Szilviához vagy Csonka Andráshoz és hosszan folytathatnám a sort.
mayomka 2011 szept. 05. - 21:24:06
(162/2412)
Próbáltam elolvasni az összes eddigi hozzászólást. Kevés olyat találtam, ami idevaló! Irigykedés, leszólás, gusztustalan megjegyzések,rosszindulatú kritikák (????) Miért nem lehet érdemben hozzászólni a témához????
idõjós1010 2011 szept. 05. - 20:24:15
(161/2412)
Ördög Nóra alapjaiban egy jó nõ ezt én is elismerem, csak nekem valahogy ellenszenves alapból, plusz idétlennek is tartom, de ezzel az új hajjal szerintem már nevetséges is. Bizonyára vannak még hozzád hasonló véleményen emberek, de elhiheted, az én véleményemet is osztják egy páran, aminek idefent már hangot is adtak.
arcansas 2011 szept. 05. - 20:02:10
(160/2412)
Én csak a neten néztem meg a legutóbbi adást,és örülök,hogy nem voltak benne zsûris ill riportos részek :D Sokkal jobban élvezhetõ,bármikor le tudom állítani,vagy beletekerni. Nem is fogom nézni,kivéve ha 1-2 ismerõs szól, hogy látott valami nagyon tutit,vagy nagyon sz*rt,amin esetleg visítani tudok.

OFF:
Viszont elkezdtem nézni a brit x faktort(gery barlow,kelly rowlands,tulisa,louis a zsûri),és bár mégjobban meg van rendezve,mégis jobban tetszik.Ott történeteket is illesztenek a jelentkezõkhöz,már amelyik a képernyõre kerül. Hát itt már voltak olyanok,akiket azóta 10x meghallgattam,annyira tetszettek:-)
vénasszonyoknyara 2011 szept. 05. - 19:29:31
(159/2412)
Érdeklõdve várjuk, mi akik egyáltalán nem tartjuk borzalmasnak Ördög Nóri külsejét, a barátnõd fényképét. Ha hozzá képest Nóri borzalmasan néz ki, akkor ünnepélyesen megkövetünk.
A csatorna nem véletlenül hagyja, hogy a hangjasincs, elmebeteg szerencsétlenek is adásba kerüljenek. Célba veszik a nézõk alantas ösztöneit. Azért tagadhatatlan, hogy nehéz megállni a "produkciókat" röhögés nélkül.
idõjós1010 2011 szept. 05. - 18:35:37
(158/2412)
Amúgy ha lenne egy kis eszük a mûsor szerkesztõinek, akkor úgy csinálnák, hogy még mielõtt a közönség, és a mentorok elé beengednék az embereket, legalább nagyjából laikus füllel meghallgatnák õket mind, és ha úgy ahogy korrekt amit produkálnak, akkor kapnának sorszámot.
idõjós1010 2011 szept. 05. - 18:32:00
(157/2412)
Most ördög Nóri teljesen egyedül van mint mûsorvezetõ ? Egyedül is marad ? K.L.Norbival mivan ? Úgy hallottam elképzelhetõ hogy õ lesz a társa Nórinak. Amúgy a Nóra még mindig borzalmasan néz ki ezzel a frizurával :-D
5/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 05. - 18:11:53 5/10 Előzmény Bigpapa
(156/2412)
hát az a nõ...nem láttad hogy égett a férje pofája? xD
de egyáltalán ilyenek hogy mernek el jönni akiknek semmilyen hangjuk sincs meg még ocsmányak is
1/10
Ford Mustang 2011 szept. 05. - 15:58:32 1/10 Előzmény Rhaegar
(155/2412)
Így van.
offtopic
kata3 2011 szept. 05. - 10:34:49 Előzmény Joe Hallenbeck
(154/2412)
Nagyon jó! Ezt most lájkoltam! :-)
Bigpapa 2011 szept. 05. - 08:53:52 Előzmény Rhaegar
(153/2412)
Ma Magyarorszagon az emberek tulnyomo reszenek nincs onkritikaja sem onkontrollja. A fiatalok 80%-a azt hiszi, ha bekerul a tv be, automatikusan felszippantja a media es celebkent meg is el. Nincs jovokepuk az embereknek, csak azt erzik, ki kell torniuk a szar eletukbol. Az verciki, hogy ezert hajlandoak hulyet csinalni magukbol. De meg rosszabb, hogy ebben a csaladjuk is tamogatja oket. Szerintem az a faszi meg a gyereke, aki benevezte az anyjat a wolf kati szammal, biztos siketek, mert a no valami ocsmany volt. De meg is csillogo szemmel neztek a rakas szart a szinpadon. Ez ma Magyarorszag kulturalis lenyomata az osszes valosag showal egyutt. Egyre suttyobb a lakossag, ezzel nem lehet mit tenni. Ill lehetne, a kormany tehetne ellene, de nekik is az az erdekuk, hogy minel suttyobbak legyenek, annal jobban kajaljak a 2/3ot. Es nem veszik eszre, hogy egy irastudatlan bunko koztarsasagi elnokunk van, aki a sajat nevet is egy T-vel irta le ;)))))))