Téma: X-Faktor

1/10
Semprini 2012 okt. 28. - 12:11:47 1/10
(1113/3153)
Érdemes megnézni a youtube-on az X faktoros Zámbó videóknál a like-dislike arányt. Elgondolkodtató...
1/10
danton-b 2012 okt. 28. - 12:02:10 1/10
(1112/3153)
...Krisztiánt, bocs.
1/10
danton-b 2012 okt. 28. - 12:01:25 1/10
(1111/3153)
Az összes Fülig pardon Zámbó Jimmy rajongó tartja életben Krisztián ,aki pedig apukájától nem a hangját örökölte, hanem az eszét valószínûleg.
1/10
danton-b 2012 okt. 28. - 11:59:20 1/10
(1110/3153)
Egyetértek
perry 2012 okt. 28. - 11:20:41
(1109/3153)
Ha esetleg érdekel valakit itt a nyers fordítása.:)

Daily Herald-Touch of Truth": Yanni nagy dobása az új CD-n.
"Yanni nagyon ritkán dolgozik hozott anyagból az évek során különösen az ritka, hogy együttmûködjön idegen dalszerzõkkel- jelen estben Malek Miklóssal. Yani CD-n õt dalt jegyez Malekkal és annak produceri munkáját is aki olyan énekeseknek írt dalokat mint Jennifer Lopez, Faith Evans, Jessica Andrews és Donna Summer vagy dolgozott együtt Ric Wakel.
"Miklós nagy zeneszerzõ. "Imádom a fickót, nyilatkozta Yanni". "Õ Los Angelesben volt, Mi soha nem is találkoztak.
Elküldtem neki az ötleteimet, majd vissza küldte az õ variációit. Rick Wake meghallgatta Malek Miklós ötletei kérdeztem, hogy mit szól hozzá?
Rick biztatott, hogy hallgassak rá és vegyem figyelembe Malek ötleteit, így kerültek a dalaimba....
Volt néhány igazán szép ötlet, én pedig a jövõben megint szeretnék vele dolgozni...
1/10
fo.ma 2012 okt. 28. - 10:43:40 1/10
(1108/3153)
Érdekes, a Daily Herald ismeri Malekot:

DAILY HERALD - ‘Touch of Truth’: Yanni kicking butt on new CD
“…Yanni did something he has only done occasionally over the years -- collaborate with an outside writer on songs -- Miklos Malek. He is credited on five of the CD’s 15 songs. Yanni connected with Malek, a producer/songwriter who has worked with Jennifer Lopez, Faith Evans, Jessica Andrews and Donna Summer among others, through his producer, Ric Wake.
“Miklos is just a great composer. I love the guy,” Yanni said. “He was in Los Angeles. We never even got together. He was working in Los Angeles. I would send him ideas, and he would work on them and send some of his ideas back. Or, he would have an idea. And then Ric Wake would listen to ideas Miklos had, and he would say, ‘Hey, what do you think?’
“He [Malek] would sort of start a song or [have it] in a very raw form, and Ric would kind of pick and go, ‘I think I like this one. Why don’t you listen to it tonight and see what you think?’ “ Yanni said. “I liked some of the ideas, and then I took them and then I made them into songs. ... He had some really nice ideas, a lot of stuff, and I will be working with him in the future many times.”
1/10
Semprini 2012 okt. 28. - 10:16:29 1/10
(1107/3153)
" Malek miért nem mer rá más dalt osztani? Vagy nagyon is tudja, hogy vannak korlátai, és ami egyszer bevált, azzal eljut, ameddig eljut? "
Fején találtad a szöget: Adélból nem "kreáltak" egystílusú elõadót, neki egy stílus megy viszonylag jól, amint valami mással próbálkozott, csúfos bukta lett belõle, ezt nyilván Malek is belátta, és azóta nem mer neki mást javasolni, hanem kénytelen, hogy ezt csinálja, hiszen ezzel jutott el ilyen sokáig, jóval tovább mint kellett volna, és tovább, mint mondjuk Danics Dóra - hogy csak egy nevet említsek az Adélnál fényévekkel jobb kiesettek közül.

Oláh Gergõ sztem egyáltalán nem akkora világcsoda mint amennyire itt sokan el vannak ájulva tõle, persze a fiúk közül toronymagasan a legjobb, na de nincs túl magasan a léc, lássuk be. Sokan szeretik benne látni a legkisebb királyfit, és mivel alapfeltevésként kezelik hogy a retekklubon kizárólag hímnemû elõadó nyerhet tehetségkutatót, evidens, hogy máris megvan az idei gyõztes.
Cordelia 2012 okt. 28. - 09:59:08
(1106/3153)
gratulálok a sztájlisztoknak, hogy ördögnóra nagyobbacska füleit végre félig eltakarták. nem tudom, ezer éve tévézik, eddig nem tûnt fel, hogy ördög füle van?
Cordelia 2012 okt. 28. - 09:57:28
(1105/3153)
valóban furcsa, hogy az oláh gergõ ennyire jó, sõt, hibátlan. istenem, már a mozgása is olyan plasztikus, mintha évek óta ezt csinálná, pedig csak 23 éves? láttam egy-két közmunkást, szinte mind alkesz, ez a srác egy csoda, ha el nem gáncsolják.
gáspárlaci jut eszembe, õ is gyöngyszemnek tûnt, de gergõhöz egyszerûen nem ér fel sem mozgásban, sem hangban, sem artikulációban, sem muzikalitásban.
Cordelia 2012 okt. 28. - 09:54:04
(1104/3153)
lehet, hogy ennek a mûsornak is van dramaturgiája, különben miért válogatta volna be keresztes éppen a fahangú-zámbót, a fahangú-stone-t és a faarcú-naspolyát, vagy mi is a neve? Keresztesnek azért van füle is hangja, hangja is, esze is. A fahangú-norbi favorizálását még megértem, az egy olyan szerencsétlen árvagyerek volt, hogy egyszerûen kellett neki egy kis támogatás és ehhez a legjobb mentort kapta annak idején.

akkor is, zámbó krisztián szerepeltetése egyenesen botrány. csakis a fürdõszobában énekelhet és ezt õ is tudja, szerintem.
pneklara 2012 okt. 28. - 09:24:31
(1103/3153)
Nem tudom, jó politika-e ebbõl az Adélból egystílusú elõadót kreálni. Mindig ilyen lokál énekesnõ kosztümben teszi-veszi magát, de már koránt sem olyan, mint az elsõ adásban. Megfáradt, látszik, hogy eszközei ugyanazok,néhány manírral próbálja eladni a számait. Nem tudom, Malek miért nem mer rá más dalt osztani? Vagy nagyon is tudja, hogy vannak korlátai, és ami egyszer bevált, azzal eljut, ameddig eljut? Számomra továbbra is Gergõ a csoda, bár lehet, hogy róla is kiderül, hogy nem az a népmesei figura, aki közmunkán tengeti életét. Nagyon profi, sokéves, tudatos munka rejlik abban, amit csinál.
akác41 2012 okt. 28. - 00:56:57
(1102/3153)
A Zoli a Kocsis Tibi dalát elég jól elénekelte a párbajon, de a Tibor fényévekkel szebben énekli. Lemezbemutató koncertjén hallottam élõben a többi új számával együtt, és méltán nagy sikert aratott.
Majd gondolom valamikor Enikõnek is lesz lemezbemutató koncertje, bár a lemeze már elég régen megjelent?
1/10
pillangókisasszony 2012 okt. 28. - 00:28:55 1/10
(1101/3153)
Nem értem ezt a Zolit miért nem szeretik ennyire a nézõk,hogy 3 adásból kétszer párbajoznia kell...Pedig lényegesen rosszabbak is vannak nála!Következõ párbajnál a zsûri biztos haza küldi,de remélem elõbb végre Zámbó tolja el a bringát.
Kalasi 2012 okt. 27. - 23:47:22
(1100/3153)
Részben egyetértek veled Zoli ma tényleg jó volt nem neki kellett volna kint állnia.Van egy két "elõadó" aki megérdemelte volna többek között Krisztián is nem az elsõ volt hogy hamisan énekelt én speciel lehalkítottam a tv-t a második sor után mert bántotta a fülem.Én szerintem a Kocsis Muri között nem volt akkora különbség bár én is Enikõnek drukkoltam.
1/10
pillangókisasszony 2012 okt. 27. - 23:30:00 1/10
(1099/3153)
Nagyon súlyos halláskárosító fülgyulladás járványt kaphatott el a szavazótábor,mást nem tudok elképzelni.Spirit és Zoli párbaj?Komolyan?
Engem nem érdekel,hogy kicsit homi,kicsit ügyefogyott,kicsit etnikum,ma nagyon jó produkciót nyújtott Zoli.Szerintem Timi,Gergõ és a Lájk után ma õ volt a negyedik legjobb.Kellemes hangja van,jól állt neki ez a dal.Számomra öröm volt hallgatni.A Spirit is nagyon jó volt.Zolinál is és a Spiritnél is van több,jóval rosszabb versenyzõ.
Biztos voltam benne,hogy Zámbó fog párbajozni.Botrány amit az a pali mûvel.Izzadságszagú,görcsös,harmatgyenge,hamis(!!!) elõadásokat hallhatunk tõle a válogatók óta.Gondoltam Zámbó-Stone,Zámbó-Bea,vagy esetleg Zámbó-Dávid csatára.Ez a fordulat baromi meglepett,de vszeg mindenkit.A Zámbó család telefonvonalait tüntetõleg szüntesse meg a szolgáltató :D

Nincsen igazság!!!Hagyom,hogy felbosszantson a mûsor.Szerintem is Timi-Gergõ döntõnek kéne lennie,de a mûsör mindig meg tud lepni negatív értelemben,elvégre Kocsis "Tibó" is nyert valahogy...Azt hiszem lesznek itt még kellemetten pillanatok.
Összességében a mûsör szórakoztatott,nincs annyi hamis hang mint tavaly,ami szuper.De tõlem a fél társaság mehetne a levesbe :)
5/10
horipapa. 2012 okt. 27. - 22:40:47 5/10
(1098/3153)
Nekem Horváth Sándor volt a favorit a válogatón, nagyon szépen énekelt, Meggyes Csaba pedig nagyon profin, Emota pedig különleges volt. Egyik sincs az élõ show-ba.
Oláh és Antal döntõbe jutása elvileg nem lehet kérdés, de én úgy érzem tartogat még ez az idei széria további meglepetéseket..(Adélt lehet a döntõig nyomják..remélem, hogy nem.)
szabyy 2012 okt. 27. - 22:37:33
(1097/3153)
Úgy legyen, én már mára is vártam. :)
dr.66 2012 okt. 27. - 22:36:02
(1096/3153)
Zámbó végig hamis volt(újfent),csont nélkül kellett volna kiesnie. De ki szavaz erre a gyerekre?
Kalasi 2012 okt. 27. - 22:35:47
(1095/3153)
Szerintem Oláh,Antal,Meggyes döntõ lenne az igazi bár utóbbi sajnos ott sincs pedig befért volna az "anti férfi" vagy az elõrefésült helyett.
5/10
horipapa. 2012 okt. 27. - 22:35:33 5/10
(1094/3153)
Egy Stone Lass Bea párbaj...lehetne jövõhéten is akár! :)