Téma: X-Faktor

10/10
ocergle 2012 dec. 07. - 14:07:09 10/10
(2393/3153)
Köszönöm:):)
Castia 2012 dec. 07. - 10:04:58 Előzmény ocergle
(2392/3153)
Nem lehet külföldrõl szavazni. Pontosabban külföldi telefonszolgáltatótól nem lehet. Korábbi évadokban ezt úgy oldották meg, pl. Baricz vagy Nikolas esetében, hogy fb csoporton keresztül elõre gyûjtöttek pénzt és abból vettek feltöltõkártyákat a szavazáshoz. Nem tudom idén van-e olyan lelkes rajongói csoport, amelyik ezt megszervezi.
10/10
ocergle 2012 dec. 07. - 09:03:41 10/10
(2391/3153)
Most lehet külföldrõl szavazni, vagy nem? Írják, hogy a két erdélyi lányra Erdélybõl sokan fognak szavazni. Nem gond, de onnan pl. lehet, Angliából vagy Hollandiából nem ? Csak kíváncsiságképpen, tudja valaki ?
Smonika 2012 dec. 06. - 22:46:17 Előzmény ocergle
(2390/3153)
Ezzel egyetértek! Pont az jutott eszembe, hogy miért nem Gergõ énekelte a Ricky Martin számot.
Érthetetlen számomra..
Én is abszolút neki drukkolok, még akkor is, ha érezhetõen vissza akarják fogni a többiekkel szemben.
Remélem õ nyeri a versenyt.
Bigpapa 2012 dec. 05. - 13:48:17
(2389/3153)
Zámbó Krisztián vs. Chuck Norris :))))) Van,amit már Norris sem bír :DDDD
http://www.youtube.com/watch?v=Plq4nqo_o_U
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 10:33:10 10/10
(2388/3153)
Erdélybõl lehet szavazni ?
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 10:30:16 10/10
(2387/3153)
:)
mulao 2012 dec. 05. - 10:21:40
(2386/3153)
Igen. Õszintén szólva én nem hinném, hogy Dávidnak van esélye nyeri, de az is lehet, hogy abból van némi elõnye az sms-eket illetõen, hogy sok rajongója van a színházból. Igaz, Adélnak és Timinek meg Erdélybõl. Gergõre meg sok roma származású is szavazhat, bár nem hinném, hogy csak a romák szeretik, én is annak örülnék ha õ nyerne.
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 10:10:05 10/10
(2385/3153)
Az biztos, hogy az sms-k útjai kifürkészhetetlenek. Már ha valóban ez számít. De hogy az eddig megszerzett ismertséggel , népszerûséggel ki mit tud kezdeni, az a jövõ dolga. Mondjuk egy kezdõnek, anyagi háttér nélkül nagyon jól jönne az induláshoz a nyeremény.
mulao 2012 dec. 05. - 09:55:07
(2384/3153)
Hát én erre nem tudok mit mondani. Én anno Vastag Csabát nem kedveltem egyáltalán, mert nagyon mû volt (a zsûri is folyton mondta neki az "imádkozó sáska pózt"), aztán mégis õ nyerte meg a mûsort. Pedig szerintem sokszor hamis is volt.
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 09:49:13 10/10
(2383/3153)
Én spéci nem utálom Dávidot egyáltalán. Egy aranyos, helyes pasi, csak szerintem nem jó elõadó és énekes. Gergõvel pedig nagyon jó barátok is:) SP, meg Fluor, na õk a magyar könnyûzenei élet mélypontjai.
mulao 2012 dec. 05. - 09:40:36
(2382/3153)
Nekem igaziból mindegy, csak nagyon zavaró/fárasztó folyton azt olvasni, hogy így meleg meg úgy meleg. Amúgy nem nagyon értem miért utálja mindenki ezen a fórumon. SP, Fluor meg mit tudom én kik vannak még tinilány bálványnak, talán jobban énekelnek?
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 09:30:17 10/10
(2381/3153)
Ez a meleg. nem meleg téma tehetséges énekesnél nem TÉMA. lásd Elthon John, Ricky Martin... stb. Dáviddal az a gond, hogy vékonyka, erõtlen hangja van, nem tud "robbantani" a színpadon, a pop sztár fogalmától igen-igen mesze van. Az Operettben van az õ közege, bár nem tudom elképzelni, hogy oda ez elegendõ... azt mondják, ott jó. Igaz, én láttam többször egy musical-t, így 100% megállapíthattam, hogy playback-rõl ment mindannyiszor. Ugyanis mindig pont egy bizonyos résznél volt egy hangugrás, ami igen jól hallható volt. Ne kérdezzétek, hogy melyik, mert ez bizonyítatlan vádaskodás lenne. De rajtam kívül nagyon sokan megállapították ezt.
1/10
-csengõzoli-- 2012 dec. 05. - 09:21:52 1/10 Előzmény olahmiki1959
(2380/3153)
Lásd pl Fehér Zolcsi cukifiú
mulao 2012 dec. 05. - 09:13:46 Előzmény olahmiki1959
(2379/3153)
Oké, de õ maga is nyilatkozta, hogy mennyire nehéz volt hitelesen eljátszani a szerepet, mert se nem meleg, se nem biszexuális. Amúgy meg ha meleg is lenne, az se számítana. Ott van pl Neil Patrick Harris is, aki nyíltan vállalja, mégis csak az számít, hogy milyen jó színész és énekes.
10/10
ocergle 2012 dec. 05. - 09:10:56 10/10
(2378/3153)
Gergõ gyõzelméért drukkolok. De valamit nagyon nem értek. Az utóbbi két adás fel,-és átdolgozott dalainak kritikájával abszolút egyetértek. Ezeket a variációkat, dallamtól, ritmustól való eltéréseket NEM Gergõ találta ki.A dalválasztásokat sem.A tingli-tangli zenekíséret miatt szinte csak egymaga énekelt, mintha kíséret nélkül még a válogatón lett volna. Az énektanára és Geszti mit hallott ebben jónak, olyan átütõnek, amivel a verseny vége felé Gergõ bizonyíthatta volna azt a tehetségét, amit eddig tõle megszokhattunk. A Piramis dal erõtlen indítása is hangzásbeli hiba volt. Ettõl függetlenül a többi versenyzõ ezeknél a nótáknál labdába sem rúghatott volna. Én is tudnék neves elõadóknak olyan nótát adni, amibe belefulladnak, mert nem az õ stílusuk, és Gergõnek igenis VAN saját stílusa. Kíváncsi lettem volna ha Gergõ kapja a Ricky Martin számot és Dávid a Nagy utazást. Eltekintve hogy magyar dal és külföldi dal . Tehát el nem hiszem, ha a nagyjából laikus közönség a Gergõ számára kiválasztott dalokat hozzá nem illõnek, és nem a gyõzelemre segítõ hatásúnak érezte, akkor ezt a hozzáértõ Éliás és Geszti miért nem hallotta?
Miért kellett még ráadásul az eleve nem Gergõre szabott nóták dallamát, ritmusát is irritálóan hamisnak tûnõ ,kifacsart nótákká változtatni. Nem az lett volna a mentor célja, hogy a legesélyesebb versenyzõjébõl a maximumot hozza ki? Vagy itt más a cél? Kíváncsian várom a végfejleményeket. Mert ha az elsõ 6 élõ show-t nézzük, beleértve a válogatókat és a tábort is, ebben a versenyben nem VOLT Gergõnek ellenfele. Most így , ebben a koncepcióban úgy tûnik lesz:( Nincs az az elõadó, aki minden mûfajban tökéletes. Tõle pedig ezt várják. Míg a "versenytársak" ezen a téren semmit nem újítanak. Nem csodálnám, ha most szombaton Gergõ operettel állna elõ , mentor apja javaslatára.:)
olahmiki1959 2012 dec. 05. - 04:44:57
(2377/3153)
"Tudtommal nem meleg az, akinek ellenkezõ nemû párja van."

Hát, ez egy nagyon bonyolult kérdés.
Vannak, illetve voltak olyan világhírû mûvészek, akiknek feleségük, gyermekük volt, és csak a haláluk után derült ki, hogy melegek. És néhány esetben még a saját feleségük sem tudta.
Az ellenkezõ nemû pár semmire sem "garancia", sõt, van, amikor egyszerûen csak a nagyvilág elõtti látszat fenntartására szolgál.
mulao 2012 dec. 04. - 22:48:29
(2376/3153)
Nem tudom honnan szedi mindenki, hogy Dávid meleg lenne. Igaz, hogy a Férfiaktban egy biszex férfi prostit alakított, de egy színész nem a karaktere, csak eljátssza. Ezt már a 6 évesek is felfogják. Amúgy meg olvastam egy cikket amiben egy korábbi barátnõje nyilatkozott. Tudtommal nem meleg az, akinek ellenkezõ nemû párja van. A hangszíne valóban nagyon furcsa, valahogy olyan mintha színtelen lenne. Én is csak akkor jöttem rá, hogy milyen különleges hangszíne is van, amikor hallottam a Roxanne c. dalt tõle, tisztára Ewan McGregor hangszínére emlékeztet.
Bigpapa 2012 dec. 04. - 21:51:45 Előzmény lilalibaláb
(2375/3153)
A Dávidból igazán egy dolog hiányzik. Nincs töke!Puncival meg nem lehet pasiként énekelni. :))))
Ciki,hogy ezt a hamis, nyálas izét geszti beválogatta. Nem azzal van bajom, hogy meleg. Azt leszarom. Az a baj, hogy miatta igazi tehetségek nem jutottak be a 12-be :(


Stone jó volt, inkább õt néztem volna még egy mûsorban,mint Dévidet. Bár,amikor a Scorpions dalt énekelte...a hirájemmel, az igen csak bikicsunáj volt. :))
tompika74 2012 dec. 03. - 19:16:39
(2374/3153)
- Csobot Adél most nem is volt olyan rossz, mint amilyen szokott lenni. Ha pedig figyelembe veszem, hogy a többiek is hamisak voltak, akkor azt kell mondanom, most az élmezõnybe jutott :)
- Szerintem is a Szabó Dávid volt ma a csúcs, annak ellenére, hogy én sem rajongok érte. Õnála volt a legkevesebb hamis hang. Sajnos kappanhangja van, és a hangjának nincs se igazi magassága, se igazi mélysége. Szürke és unalmas, mint saját maga.
- Antal Timi a szokásos magas szintû dalokat énekelte a szokásosnál is hamisabban. A Tolvai Rerni is énekelte a Megasztárban a Beyonce dalt, és õ sokkal jobban énekelte. Pedig a Renit se tartottam valami nagy énekesnek.
- Oláh Gergõ bizony a Piramis dal után tudott még rosszabbul énekelni. Megint kapott a Geszti Petitõl egy nagyon menõ, nagyon új, a diszkó korosztálynak szóló nótát. Kár, hogy a sok tini nem láthatta, mert õk szombat este a diszkóban vannak, és nem a TV-t bámulják.
A Nagy utazás egy nagyon karakteresen zakatoló ritmusú dal. Enélkül a sajátos ritmus nélkül nem ér semmit. Ezt a semmit hallgathattuk meg Oláh Gergõ elõadásában. Geszti két öngólt lõtt a mai adásban, és mind a kettõt a favorit énekesének...
- Stone mindig jó számokat hoz (Kivéve a Pancsoló kislányt). Tudom, hogy nem õ a legjobb hangú énekes a mezõnyben, de én mindig õt vártam a legjobban. Hiányozni fog. Fõleg, hogy az Oláh Gergõ tisztaságában is csalódnom kellett. Stone saját dalát letöltöttem, és idõnként meg is hallgatom :)

A hamisságoktól eltekintve a dalválaszték egész jó volt. A 12 dalból 7-8 ismert, hallgatható nóta volt.