Téma: X-Faktor

mulao 2012 nov. 26. - 20:25:27
(2273/3153)
Látom nagyon zavar még mindig téged az a kijelentésem, hogy "nõ nem nyerhet tehetségkutatót". Ez esetben kijavítom arra, hogy szerintem az RTL klubbon nem nyerhet tehetségkutatót nõ. Amennyiben egyébként nem Stone vagy Adél nyer én már elégedett leszek.
1/10
Semprini 2012 nov. 26. - 19:11:48 1/10
(2272/3153)
"A Tv2 és az RTL nem ugyanaz a csatorna,"
Jé, tényleg, jó hogy mondod, eddig észre sem vettem. :-P Nagy alapigazság, de az égvilágon semmiféle törvényszerûség nem következik belõle. Vagy nem kéne hogy következzen, hacsak az, nem hogy hím-soviniszta a csatorna, azaz effektíve nem engedi, hogy bármilyen szavazós mûsorban nõ nyerhessen. De ezt állítani egyszersmind azt feltételezné, hogy a végeredmények elõre el vannak döntve, és a nézõi szavazás azt már egyáltalán nem befolyásolhatja. Szeretném hinni, hogy ez nem így van. Egyszerûen ahogy a két utolsó Megasztárt zsinórban nõk nyerték (Tolvai Reni és Radics Gigi), az elsõ két X-faktort meg férfiak nyerték. Ennyirõl van szó és nem többrõl. Semmiféle törvénybe iktatott rendelkezésben nem hiszek arra vonatkozólag, hogy ha törik ha szakad, a retekklubon csak hímnemû indulóknak teremhet babér. Ez teljes nonszensz lenne. (Az elsõ CSSZ-t amúgy gyerek nyerte, tehát se nem férfi se nem nõ.)
mulao 2012 nov. 26. - 17:03:26
(2271/3153)
Lehet, hogy az elejétõl felesleges tippelgetésekbe bocsátkozni a mûsor végén úgyis kiderül, hogy ki nyer. Amúgy én meg azt figyeltem meg, hogy a két eddig nyertes (Vastag és Kocsis) valamilyen szinten ismert volt a mûsor elõtt. Kocsis a Csillag születikben már szerepelt, Vastag meg a Popdarálóban énekelt. De Muri Enikõre is lehetett emlékezni az elõzõ szériában való próbálkozása miatt. Takács Nickolasnak meg volt már egy klipje a mûsor elõtt és 2 helyezett lett.
mulao 2012 nov. 26. - 16:55:24
(2270/3153)
A Tv2 és az RTL nem ugyanaz a csatorna, attól még, hogy a TV2 Megasztárját nõk nyerték az RTl X-faktorának a top3 versenyzõit férfi tenne ki. De ha annyira akarod, hogy Timi nyerjen, akkor azt mondom neked, hogy legyen úgy.
A 4 Csillag születik szériában voltak nõi énekesek is, csak hamar kiestek.
1/10
Semprini 2012 nov. 26. - 16:49:00 1/10
(2269/3153)
"Lehet, hogy több nõ szavaz ilyen mûsorokban, ezt eltudnám képzelni, a nõk könnyebben rajonganak meg sms küldésre is könnyebb rábírni õket"
Nem olvastál elég figyelmesen, a Tv2-n a Megasztárok kétharmadát, a 6-ból négyet nõk nyertek, ez nem támasztja épp alá amit te írtál..! X-faktor pedig még csak most van harmadszor, úgyhogy ne kiabáljuk el, hogy nem nyerheti meg nõ. A Csillag születik meg más kategória, ott a döntõbe már be sem jutottak nõi indulók, így nem is nyerhetett nõ.
mulao 2012 nov. 26. - 16:44:51
(2268/3153)
De az mégiscsak jelent valamit, hogy eddig, évekig nem sikerült nõnek nyernie, nem? Lehet, hogy több nõ szavaz ilyen mûsorokban, ezt eltudnám képzelni, a nõk könnyebben rajonganak meg sms küldésre is könnyebb rábírni õket. A jó nõi énekesek azért így is elboldogulnak, Tóth Vera, Muri Enikõ, Rúzsa Magdi, Tóth Gabi, Radics Gigi, Wolf Kati, Janicsák Veca, Tolvai Renáta, Patai Anna. Mit tudom én kiket hagytam ki.
1/10
Semprini 2012 nov. 26. - 16:30:47 1/10
(2267/3153)
És akkor ez már törvénybe van iktatva hogy ezentúl sem nyerhet, vagy mi? Tényleg nem értem, miért természetes sokaknak hogy csak férfi induló nyerhet X-faktort, amikor a nõi mezõny szinte mindig erõsebb, ott vannak a jobb hangok. Még a tendenciótzus kontraszelektálás ellenére is.
mulao 2012 nov. 26. - 16:15:52
(2266/3153)
A reteklubbon ha jól emlékszem még soha nem nyert szavazós mûsort nõ.
1/10
Semprini 2012 nov. 26. - 16:11:50 1/10
(2265/3153)
"Nem hinném, hogy nõ nyerni tud tehetségkutatót"
Én meg hinném, már csak azért is, mivel a Tv2-n a hat Megasztárból négyet, tehát a kétharmadát(!!!) nõ nyerte: az elsõt, a harmadikat, és a két utolsót. Tényleg nem látom be, hogy miért ne nyerhetne egyszer végre a retekklubon is nõ?
mulao 2012 nov. 26. - 16:09:46
(2264/3153)
Nem hinném, hogy nõ nyerni tud tehetségkutatót, szóval inkább Gergõnek szurkolok, mint Timinek. Timi a 2. helyezéssel is a legjobb nõi énekes lenne. 3. simán lehetne Dávid, neki van egyedül színpadi rutinja, igaz még be le kell szoknia a popmûfajba az operett-musical után. Adél lehetne a 4. (jobb helyezést nem érdemelne) és Stone kieshetne végre már. Amúgy nem hinném, hogy kilehet számítani mi lesz, mert megvoltam gyõzõdve, hogy Zámbó nyer, mégis kiesett.
Petrapetrus 2012 nov. 26. - 14:34:37
(2263/3153)
Kis túlzással, de igen. Ott mindenki kütyüt nyomkod a metrón/buszon/vonaton. Másik kezükben meg ott van az elmaradhatatlan kávé...
_goldie_ 2012 nov. 26. - 12:50:05
(2262/3153)
itt-ott volt még néhány hamis hang..de akkor is egy csoda a srác http://www.youtube.com/watch?v=lgl1T4E_GqQ

najó..legyen avatar :D http://www.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2012/10/10/olah-gergo.jpg

lebuktál..láttalak..a te fejed is benne volt! :D
ez nem jutott eszembe..látszik h maradi vagyok..se fbook se androidos kütyüm :)
a könyveknek már leáldozott..szomorú.......
Petrapetrus 2012 nov. 26. - 12:10:41
(2261/3153)
márhogy kütyüt bújnak
Petrapetrus 2012 nov. 26. - 12:10:22
(2260/3153)
Akkor még nem jártál Londonban. Ott MINDENKI ezt csinálja, kb. kortól függetlenül...
tompika74 2012 nov. 26. - 10:06:12
(2259/3153)
Stone párbajdala nagyon tetszett!!! Mint egy eddig ismeretlen Edda dal. Nekem ez volt az est meglepetése.
Lehet, hogy azért is, mert a többi ének eléggé közepesre sikerült (jobb esetben). Még Oláh Gergõ is gyenge volt a Piramis számmal. Már nem hangilag, mert az nagyjából rendben volt, de az "átköltés" nekem nagyon nem jött be...
_goldie_ 2012 nov. 26. - 10:05:00
(2258/3153)
:DD "az emberben mindig ott bujkál a vágy, hogy avatár legyen" http://gangesz.hu/kibol-lehet-avatar
gyõziképû pedig :D de baromi jó hangja van :)

http://xfaktor.rtlklub.hu/versenyzok/1337
namost ledöbbentem 24éves? nem néztem 17nél többnek..és 2xres apuka? na grat! :))
"Kedvenc tárgy: gitár, telefon" ..vajon ez utóbbin mit játszik? :DD
_goldie_ 2012 nov. 26. - 09:53:41 Előzmény stalone
(2257/3153)
õ? :D
http://mikcsi.files.wordpress.com/2012/01/sc3a1rkc3a1nyfc5b1c3a1rus1.jpg
najó esetleg a szeme.. :))

ennek a srácnak eszméletlenül jó hangja van..és jól mozog a színpadon
http://www.dailymotion.com/video/xv6jvd_olah-gergy-i-wish_shortfilms
ahogy Keresztes I. mondta "õstehetség"
a srác a "génjeiben" hozta magával a tudását..és mindezt itt most pozitívan gondolom
Petrapetrus 2012 nov. 26. - 07:58:24
(2256/3153)
Na, csak kiesett Krisztián. Esküszöm, én megkönnyeztem, pedig nálam is õ volt az egyik legesleggyengébb láncszem. De annyira sokan meghurcolták már, hogy megsajnáltam. Az egy dolog, hogy mit tud vagy nem tud, de személyeskedni már nagyon bunkó dolog és az utóbbi idõben már sokan csak ebben a stílusban találtak fogást rajta. Emberileg senkit nem illik megalázni, az az egyik leggusztustalanabb dolog. Örülök, hogy Krisztián távozott a mûsorból, de azt sajnálom, hogy ennyire elfajultak a dolgok.

Nálam a befutó még mindig Timi és Gergõ. Nagyon jók mindketten és megérdemelnék a dobogót.

Adél szombaton kivételesen még nekem is tetszett. Itt is voltak hamiskás részek, de amúgy kivételesen kellemes volt és nem sok(k). Ennek ellenére még mindig úgy gondolom, hogy csak bizonyos mûfajban lubickol, másban elveszik. (nálam pedig egy jó énekes elénekel bármit)

Szabó Dávid. Nem értem, miért nem szeretitek õt. Nem esem le tõle a székrõl, de egyáltalán nem is rossz. Van hangja, más tészta, hogy a színészi mivoltát nem nagyon tudja letagadni. Simán el tudom képzelni, hogy õ fogja megnyerni a mûsort. (az egy dolog, hogy nálam sem õ a befutó)

Stone. Nekem olyan átlagos. Bár szombaton a duettet leszámítva nem tetszett. Erõltetettnek éreztem a produkciót.

Személy szerint egy Stone-Adél párbajt szeretnék legközelebb. Hogy ki marad és ki esik ki, kb. mindegy, lényeg, hogy egy héttel késõbb az elõzõ heti párbajt megnyerõ essen ki.
1/10
Semprini 2012 nov. 25. - 21:58:27 1/10 Előzmény szabyy
(2255/3153)
"Természetesen Antal Timi a legjobb. Viszont szerintem Gergõ, Dávid és Adél kb. egy szinten vannak. Gergõ nagyon gyenge volt az utóbbi két héten, Dávid és Adél pedig sokkal jobbak."
Azzal egyetértek, hogy Timi a legjobb, senki nem ér a nyomába éneklésben, szinte mindig kihozza az adott dalból a maximumot, de a legutóbbi dalválasztása nekem nem tetszett, de volt akit meg pont most gyõzött meg, hát van ilyen... Szabót én abszolúte nem bírom, csinálhat bármit, nálam masszívan az utolsó helyen áll - fõleg most, hogy Zámbó se rontja már tovább a levegõt.
Azzal is egyetértek h Oláh Gergõ egyre gyengébb számokat produkál, a mélypontja talán a Tom Jones-szám volt a Bond-esten, de ez a Piramis-ÁTdolgozás sem volt jó sztem. Persze eleinte se tartottam annyira lenyûgözõnek, mint itt sokan, de még abból is jócskán veszített. Adél meg kicsit tényleg javulni látszik, persze Timitõl fényévekre van, ezt mindenki hallja akinek van füle, akinek meg nincs, azon úgyse lehet segíteni. Persze egyesek szerint ez nem énekverseny, az a bizonyos X-faktor pedig nem feltétlen a legjobb hangúban van meg...
Legközelebb sztem Stone-Szabó párbajnak kéne lennie, azután pedig a bent maradónak kéne mérkõznie Adéllal v Gergõvel. Nagyon igazságtalannak tartanám, ha Szabó a TOP3-ba kerülne, akkor már inkább Adél. De Stone-nak mindenképp ki kell esnie, így is jóval tovább bent volt a kelleténél. Háromszor is párbajozott már, és még mindig bent van...
danton--b 2012 nov. 25. - 21:56:31 Előzmény lilalibaláb
(2254/3153)
sajnos Adélkáról süt a butaság.