Téma: X-Faktor

szabyy 2012 okt. 13. - 19:47:24
(453/3153)
Reméltem, hogy kellemesen csalódok... nem így lett...
barbi_112 2012 okt. 13. - 19:46:37
(452/3153)
Kövérségét? Nóra kb anorexiás, csont és bõr...
ehajno 2012 okt. 13. - 19:45:06
(451/3153)
Ugyanazt nézem, mint Te! :) Igen, sonkái vannak, nagyon feltûnõ a sok fiatal közt. :)
1/10
fo.ma 2012 okt. 13. - 19:43:20 1/10
(450/3153)
Ördög Nórának sonkái vannak???? Te mit nézel? :(
ehajno 2012 okt. 13. - 19:38:30
(449/3153)
Ez a mûsorvezetõ nõ kicsit edzhetne! Nem kap levegõt, mert kiszaladt a porondra vagy 10 métert. Azon kívül csak két hatalmas nagy sonkát lehet a képernyõn látni. Iszonyú elõnytelen a ruhája, kiemeli a kövérségét. :(
Seven7Crown 2012 okt. 13. - 19:35:39
(448/3153)
A négy ember együtt értékelne. De Xavér, például Geszti helyett is jó lenne Feróval, Malek Mklóssal, és G.Nikivel, ha már B.Zoli nem frankó. Csak Keresztest ne lássam!
Seven7Crown 2012 okt. 13. - 19:19:25
(447/3153)
Még szép!
Towner 2012 okt. 13. - 18:06:23 Előzmény Seven7Crown
(446/3153)
Xavér érdekes ötlet. Nem tudom ki helyett. A nézettség miatt nem tudom mikor változtatnának. (Mondjuk ha a voisszi betesz nekik)
olahmiki1959 2012 okt. 13. - 16:06:53
(445/3153)
A szórakoztatással semmi bajom, természetesen szükség van rá, én nem vagyok egy elefántcsonttoronyból, szellemi fölényemet érzékeltetve kinyilatkoztató, tévedhetetlen valaki, ugyanúgy szeretek teli szájjal, önfeledten, felszabadultan röhögni, mint bárki más, az ökörködés, baromkodás ellen sincs kifogásom, ha annak ott helye van.
Az X Faktorral, a Megasztárral pont az a problémám, hogy másnak, többnek, értékesebbnek akarja mutatni magát, mint amilyen valójában.
Amikor - és elnézést, de ki kell mondanom a nevét, mert csak akkor érvényes és vállalható a véleményem, - Talán Attila, ez a közepes tehetségû, erõtlen hangú, sokszor kifejezetten hamisan éneklõ figura a Megasztár-ban a 3. helyezést érte el, és azt kezdték róla harsogni, hogy õ Magyarország legjobb férfihangja, akkor lett világos a számomra, hogy az összes ilyen típusú mûsor, - kivétel nélkül, - amit tehetségkutató versenynek csúfolnak, egy orbitális médiahazugság.
Valamilyen "nevet kell adni a gyereknek", hangoztatni kell, hogy ez egy külföldön már régóta bevált, hatalmas sikerû mûsor, - a külföldet azért kell kihangsúlyozni, hogy az átlagos magyar nézõ hasraessen a megtiszteltetéstõl, és ne vegye észre, hogy éppen most nézték hülyének, - és a csillogással, tûzijátékkal azt kell eltakarni, hogy igazából a minél nagyobb nézettség, és az ebbõl fakadó, minél nagyobb bevétel a valódi cél.

Ha igazán bátrak lennének a szerkesztõk, producerek, médiaszemélyiségek, menedzserek, akkor extrém figuráknak, kreténeknek, debileknek, exhibicionistáknak hirdetnének tehetségkutató versenyt, ahol bárki felléphetne bármilyen produkcióval, a nézõk sírnának otthon a röhögéstõl, másnap pedig a körzeti orvosnál az utca végéig állna a sor, annyi embernek fájdulna meg az oldala elõzõ este.
Az legalább õszinte lenne, nem kellene hangzatos nevek mögé bújtatni a mûsort, álságos, komoly pofákat vágó zsûrivel, összeráncolt homlokú ítészekkel, és a nézõk totális átvágásával.
Ha tehetségkutató, akkor legyen valóban az, ha pedig szórakoztató figurákat keresnek, akkor azt is mondják meg nyíltan, és akkor tudjuk, hogy mire számíthatunk.
Hú dejó a habos sütemény 2012 okt. 13. - 16:04:45
(444/3153)
nekem minden kategóriában van kedvencem:
Fehér Zoli,
Piroskirály(PJZ),
Adél,
és Zámbókriszti

ezek közül is különösen a Fehér Zoli és PJZ
1/10
csikosi 2012 okt. 13. - 14:07:38 1/10
(443/3153)
Szerintem már itt is megvan a gyõztes.
Seven7Crown 2012 okt. 12. - 23:41:35
(442/3153)
"Érdekes az összeállításod a szerinted alkalmas zsûritagokról... úgy látom nagyon kedveled az alternatív nemi érdeklõdésû mûvészeket. Mind1, Te dolgod.. de ezek az emberek nagyon nem illenének ide."

És talán még azt is megemlíteném, hogy ezeknek az embereknek a nemi beállítottsága nem érdekel, foglalkozzon ezzel az, aki õket boldogítja. Nekem az a lényeg, hogy mit produkálnak, és a tehetségüket nem lehet elvitatni.
Azt, pedig pláne nem állítom, hogy egy olyan tucat mûsorba valók, mint az X-Fucktor, csupán az a véleményem, hogy õk azok, akik egy komoly mûsor zsûri tagjaiként is szerepet kaphatnának!
Seven7Crown 2012 okt. 12. - 23:19:33
(441/3153)
Az általam elképzelt névsort, Towner miatt állítottam össze!
Mindegyik emberke ért ahhoz amit csinál, és nagyszerû zenehallással rendelkeznek!
1;B.Zolinak, akárhol is osztja az észt, még a mozgáshoz is van érzéke.
2;Niki, nem csak énekelget, hanem énekel. Az eddigi versenyzõk meg sem közelítik!
3.Xavér, világhírû zenész, és a humora, pedig mindent visz az intelligenciájával, ami nem árt egy zsûritagnál!
Meglepõ módon, jó volt Õt látni Nagy Feróval egy show mûsor keretén belül, akivel óriásit alakítottak, mert képes volt a szintjére úgy leereszkedni, hogy mind a ketten egy egyszerû, de mégis nagyszerû párost alakítottak minden bunkó megnyilvánulás nélkül!
Ugyanis mindenhez két ember kell. Xavér, pedig tudta Ferót kezelni.
4;És hát Malek sem éppen hülye gyerek. Az arcáról is lelehetett olvasni, hogy kit szeretett volna éppen tovább juttatni, de ezekben a mûsorokban, a lista már elõre adott, ahogy a gyõztes személye is!

Az, pedig engem nem érdekel, hogy Plazmát szeretted vagy sem, mert a kedvelt versezõit, mindenki maga választja meg.
DrAgy 2012 okt. 12. - 20:34:48 Előzmény fo.ma
(440/3153)
Szó sincs róla hogy kifejlõdött az igazságérzetük csak elõjött a mérhetetlen ostobaságuk.:)
offtopic
Bigpapa 2012 okt. 12. - 17:49:24 Előzmény olahmiki1959
(439/3153)
Ma idúl a Voice,kíváncsiságból abba is belenézek.Vicces,hogy Malek Andrea tavaly még a tesója segítõje volt,most meg zsûritag,ha jól tévedek.
Azért ennyit Friderikusz legalább elért,hogy nem egy napon van a két csatorna mûsora.

OFF

Már ne hari,de olvasd már végig még egyszer ,amit írtam.Az,aki kiköltözött innen,és már nem itt él,az ne szavazzon ide,ahol mi szopunk.Ennyi.Egy szóval sem mondtam,hogy õ már nem magyar.Magyar lesz,amíg õ annak érzi magát,tõlem egy román állampolgár is érezheti szívében magyarnak magát addig,amíg nem jön át és szavaz faszságokat,úgy,hogy aztán hazamegy romániába és él ott.Én meg viselem az õ és több ezer társának a döntését.
Ezt kár ragozni,mert ezt minden normális ember felfogja,hogy hiba.
Az pedig,hogy buszokkal hozták õket onnan tudom,hogy abból a faluból is toborozták õket,ahol apám feleségének a rokonai éltek.Az egyik csak azért ült fel arra a buszra,mert így megspórolta magának az ide utat :))))volt esze.Aztán húzott a rákba,amikor alkalma adódott rá.(ki a tömegbõl).
Ha mi kiköltözünk,nem fogok ide szavazni,bármennyire is idegesít ez,vagy az a kormány.Onnantól kezdve ez belpolitika,ami a határon belül élõkre tartozik.Enni fogok gulyást,szeretettel gondolok a budapesti életemre,hiányozni fog,de hidd el,az a sok marha(2/3),aki még itt él, azok egy cseppet sem.
Azt azért linkeld már be,hol mondtam olyat,hogy egy Polgár Zsófi,aki kint él nem magyar,vagy egy hozzá hasonló?Mert én nem emlékszem.Én azt mondtam,hogy egy román,szerb,szlovák,ukrán,tökmindegy,az ott született,így annak az országnak a polgára.Így román,szlovák,tudja a tök.Magában érezheti,hogy magyar,tegye,szíve joga.Csak ne szavazzon Magyarországon!Költözzön át és éljen itt.Legyen 100%-ig magyar.Adózzon,termeljen,fogyasszon,sokasodjon és építse a hazánkat.Legyen értékes tagja a társadalomnak.Akkor én fogom elkísérni szavazni és leszarom,kire voksol.
1/10
Gabriella54 2012 okt. 12. - 11:37:12 1/10 Előzmény danton-b
(438/3153)
Ha a színpadon jól teljesít, ugyan miért ne húzódhatna vissza? Totál hülyeségeket várnak el ezektõl a szerencsétlenektõl, akiket megszédít a csillogás. Itt nem a hang, az egyéniség az érdem, hanem az, hogy mennyire vagy eladható. Hiába van szárnyaló hangod, ha rút kiskacsának bizonyulsz, akkor bizony isten veled...
1/10
fo.ma 2012 okt. 11. - 20:44:20 1/10
(437/3153)
Azért az több mint 'érdekes', h ez a szavazás kérdés milyen indulatokat vált ki. Eddig mindegyik más országban életvitel-szerûen tartózkodó magyar állampolgár, sõt a kettõs állampolgárok is szavazhattak, ha volt itt ingatlanuk. De hát azok tudjuk kikre szavaztak...
Akkor senki nem pofázott ezért minden fellelhetõ fórumon, magából kikelve! Mostanra fejlõdött ki az emberek igazságérzete. HIHETETLEN!!!
olahmiki1959 2012 okt. 11. - 19:47:30
(436/3153)
"Azért ez remélem a kanadai romákra nem vonatkozik?"

Nem hát. Sõt, a romániai kanadaiakra sem.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 11. - 19:34:07
(435/3153)
"Se az újvidéki, se a kanadai, se a kárpátaljai, se az izraeli, se a venezuelai magyarok ne szavazzanak itthon."

Azért ez remélem a kanadai romákra nem vonatkozik? Mert az csúnya rásszizmus lenne!
olahmiki1959 2012 okt. 11. - 19:11:48
(434/3153)
Hihetetlen indulatok munkálkodnak benned, papa!
Ezeknek egy jó része, - gondolom jogos, személyes sérelmekbõl fakad, - bár az erdélyi szavazók buszokkal való idehozása elég nagy marhaságnak tûnik, ilyen szóbeszédek vannak, "Drágabolgárúr" mûsoraiban különösen, ahol öreg nyugdíjasok hajmeresztõ csacsiságokat szoktak betelefonálni, ugyanakkor viszont tegnapelõtt Kálmán Olga mûsorában a Millás srác, Juhász Péter elmondta, hogy valahol vidéken találkozott egy DK-s politikussal, jól elbeszélgettek, és az illetõ elmondta, hogy éppen most szervezik az ottani emberek buszokkal való felhozatalát az okt. 23-ikai tüntetésre.
Az egyik dolog tehát szóbeszéd, a másikra viszont bizonyíték van.
Ahogyan az is bebizonyosodott, hogy annak idején, 2006-ban "külföldiül" beszélõ kommandósokkal verették szarrá a magyar tüntetõket. A baromira demokratikus baloldali kormány, amelyik egyébként állandóan azt hangsúlyozta, hogy a rendõrségnek nem szabad a politikába beavatkoznia.
Mondok néhány - a te logikád szerinti - "nem magyart".
Polgár Judit sakkvilágbajnoknõ, miután évek óta Izraelben él, - a te logikád szerint, - nem magyar.
Schiff András, évtizedek óta Angliában élõ zongoramûvész, - a te logikád szerint - nem magyar.
Kertész Imre, Nobel-díjas író, aki évek óta Berlinben él, - a te logikád szerint - nem magyar.
Sõt, ha te, és kedves családod külföldre költöznétek, és ott folytatnátok a további életeteket, - amit õszintén sajnálnék, - attól kezdve ti sem lennétek magyarok???
Ezt te sem gondolhatod komolyan...
A határokon túl élõkre visszatérve.
Az némileg érthetõ, hogy az elmúlt baloldali kormányok annyira be voltak szarva a határon túli magyaroktól és a szavazataiktól, miután évekig csak lekezelõen, gúnyosan, félvállról, az ottani emberek vallásosságát és a magyarságot megõrzõ hagyományait ahol lehet, sárba tiporva nyilatkozgattak, nekem meg az jutott eszembe, hogy talán úgy kellett volna politizálniuk a baloldali kormányoknak, hogy esetleg megszerettessék magukat az ottani emberekkel, és akkor nem kellene annyira félniük tõlük, tudod, papa?
Ha meg figyelmesen elolvastad volna, amit elõzõleg írtam, akkor láthattad volna, hogy egyébként nem tartom helyesnek a határainkon kívül élõk itthoni szavazását.
Se az újvidéki, se a kanadai, se a kárpátaljai, se az izraeli, se a venezuelai magyarok ne szavazzanak itthon.
Ennyi...