Téma: X-Faktor

Seven7Crown 2012 okt. 01. - 23:05:00
(253/3153)
Végül is mindig a keretet kell nézni!:)
1/10
Semprini 2012 okt. 01. - 22:54:02 1/10
(252/3153)
Szenzációs a csaj, a mezõny jelenlegi legjobbja. Ha nyerhetne az RTL-en nõi induló (eddig még nem nyert soha), akkor õt esélyesnek tartanám.
Seven7Crown 2012 okt. 01. - 22:50:26
(251/3153)
Antal Tímea viszont olyan mint egy buldózer, aki mindenkit letaposva megy elõrer, és ha nem lenne rajta ruha, azt hinném, hogy az erõsebbik nemhez tartozik.
Seven7Crown 2012 okt. 01. - 22:44:56
(250/3153)
Viszont Csobot Adélt nagyon bírtam, na mondjuk nem azért mert olyan jól énekel, hanem azért, mivel egy igazi szeretni való kis sajtkukac!:)
Seven7Crown 2012 okt. 01. - 22:38:20
(249/3153)
Lass Bea kb. úgy viselkedett most is, mintha egy dráma fõszerepét osztották volna rá!
Kicsit zavart, hogy nem a tehetségével akart bejutni, hanem az érzelmekre hatva elõre menetelni.
Seven7Crown 2012 okt. 01. - 22:33:11 Előzmény hunzeek
(248/3153)
Na!:)
Én nem vagyok mazohista, csak realista, és eddig nem fedeztem fel Ezüstliliom kedvencének, Cher néninek magyar utódját.
Viszont a remény hal meg utoljára!:)
Lala87 2012 okt. 01. - 22:21:48
(247/3153)
Értelme rohadtul nem volt annak hogy felvitték a korhatárt 28-ra. Alig voltak ebben a kategóriában, nem csoda hogy ilyen selejteseket válogattak. Lehet Simon bácsi mondta meg hogy akkor most 28, mert Amerikában is felvitték. Talán ott az volt a jellemzõ hogy túl sok volt a tehetség az idõsebb csoportban. De például itt köztük az a szõke nebáncsvirág plüsscica, remélem megy haza hamar.
idõjós1010 2012 okt. 01. - 21:06:54
(246/3153)
KB egyetértek :-) Jó észrevételek.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 01. - 21:01:40
(245/3153)
"Még pár év és az is feltétel lesz a bennmaradáshoz, hogy bekamerázott helyiségben egymáséi legyenek, növelendõ a nézettséget és a reklámbevételeket."

Ezt írtam korábban és most szégyellem magam a naivitásomért. Mit pár év! A mai Fókuszban már mutatták, hogy a puhos gyerek és a turcsi egy franciaágyban heverésznek, mert "összebútoroztak."
idõjós1010 2012 okt. 01. - 20:52:06
(244/3153)
Lass Bea még az elsõ fellépésnél jó volt szerintem, és amúgy van egy szép erõs hangja is, de a késõbbi produkcióját tekintve én sem értem amúgy hogy mért kellett õt továbbengedni. Ildikó pityergett rajta, Ferónak állítása szerint szintén tetszett, de a másik két zsûritag a fülét igyekezett betapasztani tenyerével, velem együtt, annyira iszonyatos volt amit produkált. Továbbá rém idétlen az a nõ. No és persze sajna Ildikót kapta meg mentornak, aki nem fogja elereszteni.
Castia 2012 okt. 01. - 20:41:23
(243/3153)
Igen, Tarján Zsófi Hernádi lánya. Danics Dóra meg Bach Szilviáé. Utóbbi a hajszínt leszámítva tiszta anyja, még a hangjuk is hasonlít, most hogy újrahallgattam.
Timike1980 2012 okt. 01. - 15:18:22
(242/3153)
Ezt egyébként én sem értem. Attól, hogy a csajszit nem mutatják, attól még a többieket lehetett volna, vágás kérdése az egész.
Na mindegy, kicsik vagyunk mi ehhez. :)
Bigpapa 2012 okt. 01. - 15:15:57
(241/3153)
Most néztem végig a tegnapi adást. Hát...volt,akiket nem engedtem volna ide.
Lass Bea.Minek? Szellemi és érzelmi rokkant a csaj.Csak rá kell nézni. Nekem ne az elõadó sírjon egy dalon,hanem én zokogjak,mert úgy adja elõ.Szegény Amy Winehouse forog a sírjában.
A rappelõ csávók. Jó fejek, egy kerületi rendezvényen még el is mennek,de én egy kukkot nem értek abból,amit dumál a gyerek.Ráadásul ezek csak ezt tudják.Szóval,mit fognak kezdeni,ha pl Robin Williams számot kell elõadni?Blokk és csá?
A cigánylány,aki tele van keserûséggel...,õ aztán nem volt nekem benne az 50-ben.Erre bejutott a 7-be.
Adél fura lány.Tud énekelni,meg lökött is,de van benne valami,amit,ha összeszedi magát,meg tud csillantani.
A srácoknál én ezt a szõke szépfiút,aki szerintem nem is jó pasi ,nem engedtem volna be.Volt az a kis Jani gyerek,az úgy eltûnt,mint az aranyóra.Õ legalább jól énekelt.
Zámbó...,na ez kemény ügy.Azt tudom,milyen szar felnõni az apához.És azt képzelem,hogy milyen nagy teher,ha valaki egy Jimmy fia.Akit lehetett utálni,én is azt tettem,de valami csodálatos hangja volt.Krisztiánnak csak hasonlít rá a hangja,de kell 2-3 év(ezzel le van maradva rendesen),mire egy jó énektanár ki tud belõle hozni oktávokat.Lehet,benne sincs,nem tudom.
A lány trió,akikbõl 2 visszatért,az elsõ belépõvel nagyot dobtak,ami szerintem ki is durrant ott.Nem hiszem,hogy sokkal több lesz bennük.
Aki itt iszonyat jó,az a félvér gyerek,az Oláh és a Horváth csávók.Stone-t bírom,de nem hiszem,hogy benne lesz a 3 tovább jutóban.
Lala87 2012 okt. 01. - 15:09:50
(240/3153)
Én azt olvastam hogy Hernádi Judit lánya volt az a bizonyos.
Castia 2012 okt. 01. - 14:43:45
(239/3153)
" "Csapatonként mindenki újra felment a színpadra. 3-an csont nélkül továbbmentek, 3-an maradtunk a színpadon: Tarján Zsófi, Németh Bea és én." És valahol láttam kommentelni, hogy indult egy ismert Rtl-es lánya is (T.Zs.), aki olyan szerzõdést írt alá, hogy ha nem kerül be a mentorok házába, akkor nem adhatnak le róla semmilyen anyagot a mûsorban. "

Biztos én vagyok értetlen, de még ha feltételezem is, hogy az utolsó mondat igaz (bár ilyen valahol láttam-valahol hallottam dolgokra nem sokat adok, neten mindenki olyan pletykát terjeszt, amilyet akar), na szóval akkor se érthetõ, miért befolyásolta ez pont az õ továbbjutását. Hiszen õ maga írja, hogy "3-an csont nélkül továbbmentek". Miért nem abban a háromban volt, vagy miért ne lehetett volna õ a 4.?
Timike1980 2012 okt. 01. - 14:09:51
(238/3153)
http://www.youtube.com/watch?v=2AdO2mJWU5E

Itt leírják, hogy miért...
Castia 2012 okt. 01. - 13:34:20 Előzmény horipapa.
(237/3153)
Tényleg, a Crazy-t éneklõ fiú teljesen eltûnt, nem is tudni mikor esett ki, vagy talán visszalépett? Emlékszem, Lass Beával volt egy mûsorban, és miatta odafordultam a képernyõhöz, Bea miatt viszont nem.
olahmiki1959 2012 okt. 01. - 11:59:23
(236/3153)
Arustei Andrea nekem is nagyon tetszett, de a nevét sajnos nem jegyeztem meg, azért is nem írtam róla.
tompika74 2012 okt. 01. - 11:44:52
(235/3153)
Teljesen egyetértünk, hogy ki nem való a 24-be. Az érthetetlen reppergyerekek, az érzelmes dalok és hamis hangok Lass Beája és apja fia, de nem apja hangja Zámbó Krisztián.
Abban meg Semprinivel értek egyet, hogy a csapatban induló lány, aki mellõl kilõtték a két fiút, Arustei Andrea megérdemelte volna a 6 közé jutást. Mikor a zsûri közölte, hogy van egy hetedik hely is a lányok számára, ott állt Csobot Adél mellett, és én azt hittem, hogy Andreát fogják választani, mert énekben sokkal jobb Adélnál. De a "dilis csaj" gyõzött. Aki egyébként nekem is nagyon szimpatikus, de Andrea egy ligával felette játszik... illetve énekel.
Remélem, hogy a fentiek közül senki se jut a 12-be :)
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 01. - 09:21:08
(234/3153)
Lehet,hogy elmegyek a következõ szériára. Hangom nincs, énekelni nem tudok, az egyéniségem sem valami megnyerõ, de amikor lejövök a színpadról, hátrahagyva a kétségbeesett zsûrit, ott vár majd rám is Ördög Nóri, hogy megölelgessen.
Ezt most vajon tényleg kiadták Nórinak és a versenyzõknek, hogy össze kell ölelkezniük minden produkció után?
Annyira átlátszóak ezek manipulációk! Minden szériában kell egy szerelmes pár.Valaki már elõttem megjegyezte, hogy turcsit bennhagyták, mert össze lehetett hozni a puhos sráccal. Még pár év és az is feltétel lesz a bennmaradáshoz, hogy bekamerázott helyiségben egymáséi legyenek, növelendõ a nézettséget és a reklámbevételeket.