Téma: X-Faktor

offtopic
ceia 2013 nov. 17. - 17:54:59
(1279/1899)
Akkor neked kiment a viccreléd :) Csak egy paródia az indulók neveirõl. Sem ezt, sem a mûsort nem kell komolyan venni.
2/10
Semprini 2013 nov. 17. - 17:19:10 2/10
(1278/1899)
A tegnapi adást az ismétléskor tudtam megnézni és meglehetõsen elkedvetlenített. Bár a két kedvencem még versenyben van, sajnos erõs a gyanúm, hogy hamarosan már csak egyikük lesz bent, de ne legyen igazam!
A mostani adás erõsen felejthetõ volt, sem maguk a dalok sem a produkciók nem voltak felvillanyozóak, sõt azt a 2 v 3 dalt ami igazából tetszett, azt is sikerült elrontani.
A legnagyobb csalódás Péterffy Lili volt. Nem is annyira maga a produkciója, hanem a kisfilmje. Nem értem, miért kell egy 18 éves lányt Nánásai Pál elé odadobni fotózásra?! Pár adással ezelõtt megjegyeztem, hogy Lili sajnos elindult a Csobotadélosodás útján, holott annál jóval több van benne, ezt már a mentorházban is bebizonyította. Az utolsó 3 adásban erõnek erejével vampot, cicababát akartak belõle csinálni, ami szerintem egyáltalán nem vág össze a személyiségével. Persze, értem én, mivel õ a legdekoratívabb az egész mezõnyben, igyekeznek minél többet megmutatni belõle, de szerintem ezzel rossz irányba vitték el a dolgot. Megint csak Alföldi mentori munkáját kell kritizálnom: nagyon nem ért hozzá, és egyre vészesebben nem ért hozzá. Már csak egy mentoráltja van versenyben, nem értem, miért nem igyekszik kicsit jobban vigyázni rá.
Krasznai Tündével kapcsolatban sokat finomodott a véleményem az elsõ adás óta. Eleinte rendkívül irritált a hangja és az egyénisége, elõadásmódja egyaránt, mára eljutott odáig, hogy szimplán csak érdektelen, teljességgel közömbös a számomra. Azt sem bánom, ha dobogós helyig jut, de annak azért nagyon nem örülnék, ha õ nyerne.
Danics Dóra tegnap volt szerintem a leggyengébb önmagához képest. Persze ez tényleg viszonylagosan értendõ, hiszen a mezõny LEGJOBBJÁRÓL van szó. De tegnap nagyon melléválasztottak, egyáltalán nem illett hozzá a dal, és nem is énekelt olyan jól mint szokott. Ehhez képest a mentorok 8micsoda fül!) most dicsérték legjobban agyba-fõbe.
Aki egyre kevésbé tetszik, az nem más, mint Csordás Ákos, folyamatos visszafejlõdés tapasztalható nála, adásról adásra ellenszenvesebb és nagyképûbb, mintha elszaladt volna vele a ló. Pedig van hangja, megérdemli, hogy ott legyen, de mégsem képes elnyerni a rokonszenvemet. Meghallgatom, de az már nagyon nem tetszik, hogy ennyire ömlengenek róla a mentorok.
Szabó Ádám ennek pontosan az ellentéte. Adásról adásra fejlõdik, most volt talán a legjobb, önmagához és a mezõnyhöz mérten IS. Érik a dobogós hely...
A két csapat egyformán érdektelen számomra, azzal a különbséggel, hogy a Fat Fõnixnél le is veszem a hangot ahogy meghallom, hogy õk jönnek, úgy veszem, mint ha már nem is lennének bent. De felõlem a ByTheWay is nyugodtan kieshet holnap, épp eleget voltak már bent.
Egyszóval nagyon nem tetszett a tegnapi adás. Kiemelkedett Szabó Ádám és a mezõnyhöz képest még mindig jó, de önmagához képest sajnos gyengébb volt Danics Dóra. Kíváncsi vagyok kik fognak ma párbajozni, az mindenesetre biztató, hogy Lilu állítása szerint fiúk állnak a két utolsó helyen (remélem, a Fat Phoenix és Csordás vagy a két csapat). Csak maradjon is így...
Akosh 2013 nov. 17. - 16:39:10
(1277/1899)
A tegnapi adás nagyon lapos volt számomra, a BTW és Szabó Ádám akiknek a produkciója tetszett, a többi nagyon felejthetõ volt. Batánovics Lili viszont hiányzott nekem... Hogy ki esik ki ma, nekem tök mindegy mind heten mehetnek akár haza.
Cross 2013 nov. 17. - 10:41:05
(1276/1899)
...hát ez sz@r volt ne is haragudj..
indingo 2013 nov. 17. - 10:33:14
(1275/1899)
*Vavra
indingo 2013 nov. 17. - 10:32:41
(1274/1899)
Számomra Vavara Bence a legjobb énekes (hang, tisztaság, érzelem, személyiség) az évadban úgyhogy remélem a ByTheWay nyer!
ceia 2013 nov. 17. - 08:25:36
(1273/1899)
Szerintem:
1. Kábel Aranka
2. LP
3. Kanalas Márió
4. Dr. Uhr
5. Kiss Misi
6. Lakatos Dzsúlia
7. Venicsák Joci
8. Deutch Márk
9. Otromba Hajnalka

:D
Seven7Crown 2013 nov. 17. - 00:18:32
(1272/1899)
Ha Dórának nincsen ilyen jó hangja, akkor az egész produkciója ment volna a levesbe, mert ezt a számot kimondottan Cher számára írták, és a két elõadó hangja nagyon különbözik.
Ezért az elõadás kicsit nyögvenyelõ volt.
olahmiki1959 2013 nov. 16. - 23:55:48
(1271/1899)
Ma egyértelmûen Szabó Ádám volt a legjobb.
Sallangmentes, letisztult elõadás, - baromi jó, saját zongorakísérettel, - kristálytisztán énekelve, átélve a dalt, érzékenyen, hatásosan, de nem hatásvadászóan, - le a kalappal.
Jót tett neki, hogy hangszer mellé ülhetett és kísérhette magát, sokkal magabiztosabb lett, mint eddig, ezt a vonalat kellene továbbvinnie.
Csordás Ákos egyre unalmasabb, ahogy végiggondolom az itteni szereplését, gyakorlatilag egyetlen egy olyan száma sem volt, ami igazán illett volna hozzá, - a mentorának a hibájából.
Danics Dórának, - aki eddig nagyon jó volt szinte mindenben, - ma sikerült Cher dalát lelassított tempóban, kissé unalmasan elõadva, karcos hanggal elénekelnie.
Péterffy Lili kezd egysíkú lenni, a mai szvinges számot nem érezte igazán, a hangjában pedig semmi olyan nincs, ami megkülönböztetné õt a többi, egyenletes színvonalon éneklõ, de igazi egyéniség nélküli tucaténekestõl.
A ByTheWay nagyon tetszett, õk tényleg jók, színpadra érettek, míg a Fat Phoenix, a másik "zenekar", - a szót nem véletlenül tettem idézõjelbe, - semmi újat nem hoz hétrõl-hétre, a nagyképûségen kívül.
A mai számuk végül is nem volt élvezhetetlen, nem volt nagyon rossz, bár a saját maguk által játszott zenei színvonal ugyanolyan értékelhetetlen volt, mint eddig - az elõre felvett zenei alap az, ami minden alkalommal megmenti a produkciójukat a totális csõdtõl.
A gitáros srác ennyi idõ alatt, amióta bent vannak a versenyben, valamennyire már megtanulhatott volna gitározni, hogy ne csak a nyakában lógva tartsa a hangszert.
Nem tudom, hogy a "polgárpukkasztás" zenei kategória-e, mert ha nem, akkor nem nagyon értem, hogy mi a bánat tartja még bent egyáltalán a versenyben ezt a két gyereket...
Krasznai Tünde most már mindig hoz egy megbízható színvonalat, õt az elõélete, meg az érdekessége miatt érezhetõen nagyon nyomják, dicsérik, az RTL-nek szüksége van az ilyen különleges figurákra, kérdés, hogy a végsõ fordulókban ez mire lesz elég.
Az, hogy Lilu titokzatos arccal bemondta, hogy az utolsó, párbajra érett helyeken csak fiúk vannak, arra mindenképpen jó, hogy az sms-eket küldõ kiscsajok most még inkább elmarják a mobiltelefonjaikat, és mint az õrült, nyomogassák holnap estig a gombokat, nehogy véletlenül kiessen a kedvencük, - az RTL meg jót röhög a markába...
3/10
kazsagx 2013 nov. 16. - 22:32:58 3/10
(1270/1899)
Nekem inkább úgy tûnik,hogy feszengve érzi magát ebben a mûsorvezetésben,mondjuk megvan spékelve 100%-os mûvigyorral a dolog! Érezhetõ,hogy Bence lepatintotta és kínos a helyzetük...Holnapra mondjuk kapunk még egy adagot a csajsziból,mert jön az új,frenetikus dalával! :)
Cross 2013 nov. 16. - 22:26:07
(1269/1899)
Eltudom képzelni.
Most biztosan dagad a felsõteste Adélnak.. 2 hete valamikor vagy 3 napig címlapon volt az indexen, mert alattomosan megmutatta a mellye-bimbaját.. vagy csak a kivágott felsõ miatt kapták fel õt ? Már nem is emlékszem...õ most már famous.
3/10
kazsagx 2013 nov. 16. - 22:20:27 3/10
(1268/1899)
Azt nem,csak a fején sugárzik az értelem. :D
Cross 2013 nov. 16. - 22:19:16
(1267/1899)
Na és villantott már csecset ?
3/10
kazsagx 2013 nov. 16. - 22:12:32 3/10
(1266/1899)
Nem értem,hogy Adélt hogyan tehetik be,mint mûsorvezetõ...most nézem elõször ezt az AfterX-et,majd felesik annyira nézi a papírt,közben azt sem tudja,hogy merre van orral! :D
1/10
stenmore 2013 nov. 16. - 22:02:12 1/10
(1265/1899)
Hát sajnos felér egy büntetéssel ha végig kell szenvedni egy adást,így hogy közben irogat az ember, még valahogy nehezen kibírható ,de csak nehezen.
3/10
kazsagx 2013 nov. 16. - 21:46:45 3/10
(1264/1899)
Amin meg nem követnek el,azt megerõszakolják.... :)
2/10
szedtevetteteremtette 2013 nov. 16. - 21:45:25 2/10
(1263/1899)
Tündikének tényleg megsúghatná lassan valaki, hogy ne a mikrofonba ziháljon...
De ami még igazán rémes, az az ahogy minden számot átírnak. Azon a Cher számon erõszakot követtek el.
3/10
kazsagx 2013 nov. 16. - 21:38:50 3/10
(1262/1899)
Amit Csordás csinált az teljesen gáz,ciki volt.... egyre nagyobb az arca a gyereknek én azt érzem! Gabika meg,hogy alázatot követel egy versenyzõtõl,az egyenesen nevetséges...
A Fet fõniszet ki nem állhattam régen,de már én is úgy lennék a helyükben,hogy lesz@rom,mert ahogy mondják:"Színház az egész világ..."
Aki nagyon jó,arról még hallani fogunk,aki meg tucat az úgyis megy a levesbe....(Bár annyira nem volt nagy durranás ez az idei széria.)
Ma aki tetszett az a By the way volt, a többiek nem hatottak meg,viszont sokszor úgy érzem,hogy Krasznainek be kellene dobni egy légzõkészüléket..nagyon zavaró a lihegése. :)
Cross 2013 nov. 16. - 21:38:14
(1261/1899)
Szóval azt mondod, hogy Tóth Gabi nem néz ki valami étvágy gerjesztõen ?
Pedig az elõzõ adásban nem ismertem rá, akkor egy viszonylag szép nõt csináltak belõle..
1/10
szabyy 2013 nov. 16. - 21:35:45 1/10
(1260/1899)
Mindenképpen érdekes adás volt. Mai sorrend nálam:

1. BTW
2. Krasznai Tünde
3. Szabó Ádám
4. Danics Dóra (jobb helyen is lehetne, de számomra kezdett rideg lenni és vannak idegesítõ mozdulatai, hangilag õ a legjobb)
5. P. Lili
6. Csordás Ákos
7. FP

Szerintem párbajozni fog P. Lili és a FP.

Szép estét mindenkinek.