Téma: X-Faktor

Suziy 2014 okt. 25. - 21:54:34
(185/385)
Nem a kedvencem az Istenes, de inkább hallgatnám mûsorvezetõként õt.
Rossz kereplõ, kappan hangú Zsófi.
Suziy 2014 okt. 25. - 21:51:03 Előzmény olahmiki1959
(184/385)
A
Tóth lány kezdhet takarékoskodni. Szerintem...
Obsession 2014 okt. 25. - 21:00:46
(183/385)
Mit keres már itt ez az szerencsétlen Szabó Zsófi??? végre nem kell nézni a ments ki innen mûsorban, erre most itt játssza az eszét...katasztrófa ez a nõ. Borzalom. Nem tudom minek erõltetik, egyáltalán nem neki való a mûsorvezetés, totál amatõr.
Jogobella 2014 okt. 25. - 20:52:50
(182/385)
borzasztó dalokat hallottunk eddig, úgy a választás mint az elõadás igazi katasztrófa, csakúgy, mint zsóFIKA, kb. itt hagyom abba a mai adás nézését (jövõ héttõl már az igazi karrier útjára lép, ahol Adél is megmutathatta IB-nek...)
a mentorok hagyományos módon agyon magasztalják a versenyzõiket és nem tûrik a kritikát
loma06 2014 okt. 25. - 20:29:40
(181/385)
Mi történt ma? Eddig mindenki tök hamis és erõtlen.... :-/
Zsófika meg.. No comment.
southwind 2014 okt. 25. - 20:27:47
(180/385)
most csak ugy belenezek, istenes ugy hadar, hogy nem is erteni, bar szerintem nem is fontos, ezt a zsofikat meg nagyon nyomjak igazi media celeb, mert ha nem lenne mogotte a media... hat se nem szep, se nem okos...sot, kifejezetten taszito, a felhujhato nok lehetnek ilyenek
olahmiki1959 2014 okt. 19. - 17:17:19
(179/385)
Egyébként az idei mezõny nagyon erõs, - szerintem magasan az eddigi legjobb széria, - végre, végre nem kell hamis, erõtlen hangú, láthatóan háttéralkuk, ismeretségek, és egyéb szempontok miatt továbbjutott közepes képességû versenyzõkkel bajlódni, hanem tényleg a valódi tehetségek vannak itt, az a nagy kérdés, hogy ki meddig jut közülük.
A mostani adásból nekem egyértelmûen Nagy Richárd tetszett a legjobban, - elõzõleg nagyon irritált az az erõlködõ elõadásmód, amikor kivörösödött fejjel üvöltött, annyira akart, - most viszont valami hihetetlen érzékenységgel, kristálytisztán, hitelesen adta elõ Majka ismert számát, ahol kellett, halkan, finoman énekelt, ahol kellett, kitörtek belõle az érzelmek, elképesztõen jó, tiszta, erõteljes hangja van a srácnak, megérintett, felkavart, hatalmas élmény volt.
És mellesleg a zongorázása is teljesen hibátlan volt, ami nem mellékes szempont akkor, ha valaki saját magát kíséri, egy szál zongorával.

A többiek is jók - bár Ricsi bácsinál egyre többször hallok nem egészen tiszta hangokat, lehet, hogy az elsõ eufória eloszlásával azért elõjönnek nála kisebb-nagyobb problémák.

Azt hiszem, ebbõl a mezõnybõl most még nem lehet megmondani a végsõ nyertesek nevét, annyira hasonló - jó - színvonalon énekelnek. Kíváncsian várom a többi fordulót.:D
charles58 2014 okt. 19. - 16:21:47
(178/385)
Mi is volt a tegnapi mûsor mottója? Ez vagyok én? Na, ezt álarcban igazán meg lehet mutatni. Szerintem az álarcos majmok már az elsõ lépcsõt sem ugrották meg...
olahmiki1959 2014 okt. 19. - 15:42:10
(177/385)
"Nekem úgy tûnik, mintha Tóth Gabi vissza fogta volna magát."

Ez érdekes... Akkor úgy látszik, én másik mûsort néztem...
Nekem ugyanis kifejezetten kellemetlen volt, - hogy ne mondjam, vérciki, embertelen gáz, - azt látni, hogy Tóth Gabi, amikor a versenyzõi sorra kerültek, állandóan felugrott, és a karjait az ég felé lökve, teátrálisan "eljátszotta", hogy milyen baromi jó az, ami a színpadon történik.
Egyébként pedig egyáltalán nem volt jó, a Pálinka Republik nevû zenekar, - amelyik végül ki is esett - elõször nagyon tetszett, baromi jó hangulatot csináltak, (néhány kisebb zenei hiányosságot akkor még elnéztem nekik), most pedig erõtlenek voltak, a trombitásnak nem volt annyi esze, hogy a mikrofonba fújja a hangszerét, emiatt egy hangot sem lehetett hallani belõle, az énekes sokszor aláénekelt, a Santana szám gitárszólója pedig harmatgyenge volt.
Olyan volt az egész banda, mint egy gimnáziumi diákzenekar, akik tisztességesen helytállnak a hétvégi bulin, nagyjából rendben is van, amit csinálnak, - a színpad elõtt csápoló kiscsajok tátott szájjal... khm... nézik õket, - de egy komolyabb feladat - mondjuk egy tv fellépés, - már eléggé meghaladja az erõiket.
Abban biztos vagyok, hogy az X faktorban való szereplésük olyan ismertséget adott nekik, hogy ezután el fogják õket árasztani fellépési ajánlatokkal. Egyébként kisebb rendezvényekre, bulikra ez a zenekar tökéletesen megfelel, az emberek amúgy sem az éneklés tisztaságát meg a hangszertudást figyelik, hanem a hangulatot, abban pedig a Pálinka Republik nagyon jó.

Tóth Gabiról még csak annyit, hogy - amint a mûsorban felolvasott egyik sms-ben is mondták, - nem tartom kizártnak, hogy valami egészen enyhe kis "hangulatjavító" szert magához vesz az adások elõtt, mert ez a feldobottság nem tûnik természetesnek...:)
whitedoor41 2014 okt. 19. - 10:40:37
(176/385)
A közel 4 óra szenvedést meg lehet spórolni. A mûsor hivatalos oldalán minden fentvan, csupán 45-50 perc visszanézni onnan. ;)
Senhora 2014 okt. 19. - 08:03:37
(175/385)
Marha késõre tették már megint! 9ig semmi és utána sok-sok reklámblokkal tarkítva lehetne nézni éjfélig.
Állandóan szavazásra biztatnak, ami az agyamra megy! Általában itt szoktam feladni a nézését...

A versenyzõket illetve szerintem nagyjából a legjobbak jutottak az élõmûsorba, persze ez erõsen szubjektív.
papzo 2014 okt. 13. - 07:02:44
(174/385)
Alföldi Róbert csapata nagyon gyengusra sikeredett. A 3 Ricsi nem volt a legjobb választás.

Tóth Gabi ruhája valami borzalom volt, Õ sem érezhette jól magát ebben a piros göncben, állandóan huzigálta, igazgatta...
A szerelmes párban nem tudom mit látott eddig is és mit ájuldozott most is!Erõtlenek, hamisak, gyengék.

A Szikora lány csapata sem a legjobbakból állt össze, mint ahogyan a 25+ csapatba sem a legjobbak kerültek.

Na, de mindegy nekünk. Mi már tovább nem nézzük a mûsort. A heti szenvedések két reklámblokk között már nem nyûgöznek le.
mushi 2014 okt. 11. - 22:08:45
(173/385)
a másik szintén gáz dolog, hogy ennyiszer adják elõ a read all about it-ot. volt egy idõ, mikor csak adele-t énekeltek, most meg szinte csak ezt. unalmas dal egy idõ után, és kiszámítható. nem igényel semmilyen trükkös éneklést, nincs benne semmilyen csavar, amiért kihívás lenne az éneklése, ezért nem is igazán derül ki, mennyire jó valaki, ha ezt adja elõ. nekem nincs semmilyen jó hangom, de még így is van olyan dal, amit prímán el tudok énekelni a legszebb hangszínnel. de mondjuk egy beyoncé vagy akármilyen más dalba már beletörne a bicskám. vagy a hangom.
mushi 2014 okt. 11. - 21:23:14
(172/385)
nagyon gáz, hogy magyarországon a "profi énekes" fogalma az elcsúszott hangoknál és repedtfazék hangnál kezdõdik... még ha csak egymás közt is mondják, mondjuk gesztit soha nem tartottam igazi énekesnek, a másikat meg nem tudom, honnan szalajtották, de így is nevetséges, hát még mikor az énekesnek mondják, hogy micsoda profi, miközben nem. fölösleges illúziókba minek ringatni bárkit is? mindig is utáltam, mikor valamit csak azért mondanak, hogy önbizalmat növeljenek vele, miközben meg mindenki tudja, hogy az nem is úgy van.
lilalibaláb 2014 okt. 11. - 11:53:50
(171/385)
http://www.origo.hu/teve/20141010-stohl-andras-visszater-a-kepernyore.html

"Két év szünet után tûnik fel a hétvégén az X-Faktor-ban, Alföldi Róbert mentorsegédjeként.

Stohl András kiszabadulása után egyetlen alkalommal szerepelt az RTL Klubon, akkor a tehetségkutató színpadán tûnt fel néhány percre. Ezúttal a Mentorházban segít kollégájának eldönteni, hogy a fiúk közül ki legyen az a három, akit magával visz az élõ adásba."

Részemrõl itt véget is ért az X faktor követése. Mindennek van egy határa, ezzel közösséget én már nem tudok vállalni nézõként sem.
Sziasztok, további jó szórakozást, szurkolást, vitákat kívánok mindenkinek, aki folytatja.
Edmond Dantes 2014 okt. 09. - 08:42:06
(170/385)
ld 186 és 190 itt
Edmond Dantes 2014 okt. 09. - 08:40:40
(169/385)
Nem "...úrnõje" lesz a folytatás címe véletlenül? Mert akkor lenne tippem innen a címszereplõre a castingnál..
Egyébként a Zegek ura hszod nagggyon diplomatikus (semleges)...azóta kaptam a visszakérdezõ bajnoknõtõl egyebet is, ld itt:
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=3577108&highlight=3577108#3577108
Tudod, volt régen egy könyv ill mondás: http://moly.hu/konyvek/csanyi-vilmos-bukfenc-mindent-tud
Itt pedig van olyan, aki mindent LÁT,v ha mégsem, akkor úgy tesz és visszakérdez-kioszt.
offtopic
Suziy 2014 okt. 08. - 21:04:36
(168/385)
Sok itt az okos, kell egy ilyen is :)
offtopic
Suziy 2014 okt. 08. - 20:54:15
(167/385)
És ki kérdezett elõbb? te?
offtopic
Suziy 2014 okt. 08. - 20:53:13
(166/385)
A többi magánügy :)