Téma: X-Faktor

bekukkancs 2018 okt. 06. - 16:30:41 Előzmény nikato
(98/278)
A legnépszerűbb megoldást távkapcsolónak hívják.
1/10
nikato 2018 okt. 02. - 17:46:47 1/10
(97/278)
Le vele! Nem unják még ezt a förtelmes műsort?
p.attika@invitel.hu 2018 okt. 01. - 20:33:35
(96/278)
Ezt a szart kell adni ezzel a 4 mittooménkivel.. A mi kis falunk meg cé vágány. Egyre alacsonyodik a csatorna.
Bionika 2018 aug. 20. - 15:24:44
(95/278)
Na jó! Bocs a trágárságért, kigyógyultam Serenából és nem erőltetem, hogy "jöjjön vissza", meg "futtassák be", vegyétek úgy, hogy nem is írtam semmit!
Bionika 2017 dec. 16. - 22:31:56
(94/278)
(ELÕRE IS ELNÉZÉST MINDENKITÕL, DE KURVÁRA NEM FOGOK FINOMKODNI!)
Szerintem Serena Rigacci érdemelte volna meg leginkább a gyõzelmet. Ricco és Claudia 20 éve énekelnek, amikor õ még meg sem született, ráadásul ketten együtt. Õ meg tizenöt éves és egyedül csinálta. Arról nem is beszélve, hogy a páros "gyõztes dala" még fars is volt ellenben Serenáé arról szólt, hogy õ csak egy fiatal az elõbbi dalától is libabõrös lettem. Egész végig csak miatta néztem és végig neki drukkoltam és amikor kijelentették, hogy "a gyõztes Ricco és Claudia" úgy kiborultam mindenki iránt, aki leszavazta az olasz lányt csak azért, mert ez magyar X-faktor, vagy mert megsajnálták Riccót hogy csak na. És megjegyezném: a páros sem 100%-ig magyar! Pedig Serena Rigacci megérdemelte volna, hogy a nevét az X-faktor gyõztesei között emlegessék és õ lehetett volna az elsõ külföldi gyõztesünk és én a párosnak szurkoltam legkevésbé egyébként. És mindenki, aki leszavazta a lányt, megérdemelne egy instant seggberúgást. És külön köszönet Gáspár Lacinak, amiért így lehúzta õt és ezzel az én szememben legalábbis egy életre elvágta magát. Én a lányt akartam volna, hogy megnyerje mindenképpen és aki ezen a fórumon lehúzta õt az kap tõlem hideget-meleget, ha rájuk találok pl: megnézetem velük az összes Alkonyatot oda és vissza vagy a Versus-t félsebességre lassítva. Az biztos, hogy amikor azokat a kritikákat olvastam: gondolatban kb százféleképpen elküldtem õket a halálfára...
Áhh! Fölöslegesen pofázom én itt inkább gondolkozzanak el a hibáikon és ha esetleg a lány meggondolja magát és jelentkezik jövõre engedjék meg neki, hogy megnyerje, mert utoljára mondom: SERENA ÉRDEMELTE VOLNA MEG A GYÕZELMET!!!!!
offtopic
perry 2017 nov. 26. - 00:21:38
(93/278)
2
Cisco 2017 nov. 25. - 23:07:56
(92/278)
Most akkor ugyanazzal a címmel hány X-Faktor fórum van itt a Porton, b@kker???
Quinn Mallory 2017 nov. 20. - 18:04:22 Előzmény marisál
(91/278)
A megszokás... :D
2/10
olahmiki1959 2017 nov. 20. - 11:08:20 2/10
(90/278)
Nagyon keservesen, nagyon nyögvenyelõsen, de azért kialakult a döntõ mezõnye.
Tóth Bettina végre kiesett, neki egyáltalán nem lett volna szabad idáig eljutnia, a selejtezõk, meg az elõdöntõk során nála sokkal jobb versenyzõket kiejtettek mellõle, de most legalább gyõzött az igazság.
Kicsit meg is sajnáltam, mert a mentorok eddig folyton azt mondták neki, hogy mennyire tehetséges, és szegényke a végén már kezdte elhinni.

A döntõben lehet esõ, lehet hó, a páros gyõzelme a legvalószínûbb, de más eredmény is elõfordulhat.

Annak viszont kifejezetten tudnék örülni, ha most legalább 5 évig nem lenne X Faktor, mert ez az utolsó széria minden eddiginél gyengébb volt, ami a versenyzõket, és fõleg, a mentorokat illeti...:)
charles58 2017 nov. 19. - 08:31:57
(89/278)
Végre! A nézõk dönthettek. Hörghurut kiesett.
2/10
olahmiki1959 2017 nov. 13. - 18:08:58 2/10
(88/278)
Sajnos, attól tartok, hogy igen, vele akarják megnyeretni.
Nyomják a hülye szöveget, hogy Tóth Bettina milyen nagy egyéniség, meg, hogy milyen a színpadkép körülötte, közben pedig az egész mûsor alatt egyetlen, énekeshez méltó hangot nem hallhattunk tõle.
Teljes katasztrófa!
Cisco 2017 nov. 11. - 23:04:40
(87/278)
Csak nem ezzel a brekegõ-hörgõ, sz@rabbnál szt@rabb \"számokkal\" fellépõ antipatikus, unott csajjal akarják megnyeretni ezt az egyre nívótlanabb versenyt?
Milyen ócska dumákat képesek lenyomni ezek a \"mentorok\"?
Most néztem elõször a válogatók után is az X-Faktort, de hát ez elég tré.
10/10
marisál 2017 nov. 11. - 22:24:46 10/10
(86/278)
Rami már igazán kivehetné a szájából a mikrofont, ennyi hét alatt megtanulhatta volna rendesen tartani! Vagy nem mondta neki senki? Ja, bocs, azt hittem vannak rendezõk is!
szookedorina 2017 nov. 08. - 21:25:10 Előzmény Cisco
(85/278)
Mindenki babája megjelölés azért szimpatikusabb.
Egyébként tényleg fura mûsorvezetõ.
Balazs2 2017 nov. 08. - 18:14:37
(84/278)
Az RTL Klub nem veszi figyelembe azokat, akiket érdekel az '50 milliós játszma'. Én szombatonként az '50 milliós játszmá'-t választom. Nekem nem hiányzik sem a Megasztár, sem a Voice. Remélem, ha valaki megnyeri az X-Faktor-t, akkor utána nem lesz több X-Faktor. Nincs is szükség ilyen sok énekesre.
lafilm 2017 nov. 06. - 17:12:41
(83/278)
Sziasztok,
A szakdolgozatomhoz kellene segítség. Aki szívesen néz filmeket vagy szokott moziba járni tudna rá szánni pár percet, hogy kitölti a kérdõívet?

Köszönöm

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY_24lIPSUSO3FOZE51G1TncjBB5-KHXuF6MVgaxpKy8lz-g/viewform?c=0&w=1
charles58 2017 nov. 05. - 08:35:14
(82/278)
Sajnos, bekövetkezett! Hazaküldték Líviát, akinek jobb hangja van mint a négy mentornak és a bent maradt versenyzõknek együtt.
2/10
olahmiki1959 2017 nov. 05. - 07:49:55 2/10
(81/278)
Könyörgöm, ez a szupertehetségtelen Tóth Bettina essen már ki végre!
Ma, amikor duettet adtak elõ az olasz kislánnyal, azt hittem, hogy Bettina végre, végre megmutatja, hogy énekelni is tud.
Hát, tisztelettel jelentem, Tóth Bettina NEM TUD ÉNEKELNI!
Ami azért - lássuk be - egy énekversenyen kimeríti a közröhej fogalmát!
Reppelni, hörögni, fogat csikorgatni, nyüszíteni, csípõt tekerni tud, énekelni nem.
Az X faktor-sorozat szégyene, hogy ezzel az értékelhetetlen teljesítménnyel idáig el tudott jutni. (Gratulálok a mentorának, hogy sikerült tovább juttatnia, és az élõ adásokba benyomnia a több tízezer jelentkezõ közül ezt a szerencsétlen figurát...:)

És engem még az a duma sem érdekel, hogy valaki milyen egyéni, extravagáns külsõvel bír, és hogy a színpadkép körülötte milyen zseniális!
Mert mi van, ha AUTÓBAN, rádión keresztül hallgatom a produkciót, ahol nincsen látványos klip, nincs tánckar, csak és kizárólag az énekes hangja számít???
Akkor azonnal lebukik nem csak Bettina, hanem az egész mostani mezõny...
Ezt - szerintem - egyszer meg kellene említeni a mentoroknak is, mert úgy látszik, maguktól nem jöttek rá.

Miután az sms-ezõ szavazók 99 százaléka fiatal lány, nagy valószínûséggel szép sorban ki fogják ejteni az összes lányt - ahogy ma kiesett az operaénekes hölgy is -, és a végén a srácok közül fog kikerülni a gyõztes.

Én a magam részérõl Ricco és Claudia gyõzelmének örülnék talán a legjobban, õk annyira a többiek felett állnak, hangban, szuggesztív elõadásban, érzelmek közvetítésében.
Meglátjuk...:)
Cisco 2017 nov. 04. - 20:19:32
(80/278)
Ez a csóró mûsorvezetõ, mint egy lárva, úgy néz ki mindig.
Már megint milyen gúnyát adtak rá?
:D
szookedorina 2017 okt. 28. - 20:52:56
(79/278)
Szerintem a Carmen nem kurvásan énekel, csak ágyba csalogatóan.