Téma: X-Faktor

zsouzs 2016 okt. 22. - 22:25:52
(18/278)
..bocs, ha látom a hszólásodat, akkor én meg sem írom az enyémet. Teljesen egyetértek a tieddel.
zsouzs 2016 okt. 22. - 22:22:50
(17/278)
..nna most, szerintetek, tényleg ennyire hülyének néznek minket..?!..van valaki, aki elhiszi..,a végén ezt a mûbalhét?!
?! Hányinger.
1/10
bcsaba73 2016 okt. 22. - 22:19:32 1/10
(16/278)
Olcsónak semmi képp nem mondanám,épp ezért nem értem,hogy egy szórakoztató mûsort miért készítenek,ennyire bugyuta bárgyú emberekkel,akik megrendezett církuszokat csapnak minden adásba mert különben a kutya se nézné õket. Sokkal jobban örülnének a nézõk szerintem,ha tényleg a szórakozáson lenne a hengsúly,nem pedig a kamu hisztin,síráson,veszekedésen,megsértõdéseken....
Hiszen azt már mindenki tudja,hogy ez nem a tehetségkutatásról szól,szépen meg van írva a forgatókönyv ezekhez az adásokhoz,csak hát nem mindegy a köret amivel kapjuk.
1/10
bcsaba73 2016 okt. 22. - 19:12:22 1/10
(15/278)
Az még rendben van,hogy ez a zsûri kiválasztja azokat akiknek van valamennyi hangja,ezt bárki megcsinálja,de mi a losz@rt fognak csinálni mint mentor? Mentornak egyik se való. bájalex az unott bárgyú hozzáállásával marhára fel fog tudni bárkit is pörgetni,hogy jól teljesítsen. tóhgagyi mellett meg még az élettõl is elmenne a kedvem. Gáspármacit csipem,de buta mint a tök. pisztolypetibe látom a legnagyobb esélyt,hogy jó lesz. Az biztos,úgy sz@r az egész ahogy van.

De sokkal de sokkal jobb lenne ez a mûsor,ha már így eltértünk a tudástól,mondjuk egy Ganxsta-Harsányi-Nacsa trióval, például egy Völgyi Zsuzsival megspékelve. Kötve hiszem,hogy valamelyik ne vállalta volna. De kb még 100 jobbat fel tudnék sorolni a jelenlegi zsûri helyett.
1/10
idõjós1010 2016 okt. 17. - 18:38:38 1/10
(14/278)
Gabinak ez a legutóbbi hisztije, nagyon gáz volt. Nem mondott éppen hü.ly.eséget, amikor arra kérte zsûritársát, hogy kevésbé terjedelmesen foglaljon állást, a szûkös idõ, és a temérdek meghallgatásra váró ember érdekében, viszont éppen elég idõt elbohóckodik a zsûri, valóban értelmetlen dolgokkal (köztük õ saját maga is), amibõl szintén vissza lehetne venni, mert szánalmasak ezek a megrendezett, és vérszegény ökörködések. ...és felettébb gáz, amikor kétféleképpen megy le az elõzetesben, egy elvileg spontán jelenet Gabitól, amikor épp pl egy rock énekes után szalad ki, annak napszemüvegével.
Régen, rengeteg poén volt ezeken a selejtezõkön. Most meg van belõle ezer rész, a hét minden napjára, viszont durván le van darálva, ami a poénos, és annak van idõ hagyva, ami drámai. Már most a zsûritagoknak is kis külön történetük van múltjukból. Iszonyat szenzációhajhász az egész. Borzasztó. nem is nagyon nézem. Ebbõl a szériából két részt csíptem el, az elõzõ kettõbõl meg kb egyet sem.
kovaka05 2016 okt. 17. - 09:43:01
(13/278)
Igen, eddig legalább lehetett röhögni ezen a sok öntelt és önkritika nélküli antitalentumon.
Korábban feltettem a kérdést, hogy nincs ezeknek rokona, ismerõse, barátja....aki azt mondaná, hogy ne menj, ne éld bele magad, nem vagy jó....stb.

Az a lány is, aki már sokadjára van a tehetségkutatókban és most 2 dalt is énekelhetett!
Szegény, kár benne a remény éltetni, mert nem véletlen, hogy bár egyszerre indult az énekesi "karrierje" (ami gyakorlatilag nincs) Tóth Gabival, a Tóth lány valami miatt (én nem szeretem) a mentor és a lány még mindég felfedezésre vár!

A sok hang nélküli és olyanok is, akik anno már "sztárok" voltak, de talán nem véletlenül lecsúsztak, a lökött rokonok, akik a hang nélkül ordibáló és baromira tehetségtelen rokonuk kapcsán a Tóth Gabi vetélytársat lát benne, féltékeny mondatokat kiejtik...valóban nevetséges jeleneteket adtak.

A zsûri olyan, amilyen.
Köztük egyetlen komoly, tanult szakember nem vállalná el a munkát, mert felvállalhatatlanok.
De mit tudnak átadni azoknak, akiket visznek a mûsorba?
Na ez rejtély!
Quinn Mallory 2016 okt. 16. - 14:59:06
(12/278)
Van olyan élõ ember, akinek szimpatikus Tóth Gabi? Förtelmesen visszataszító a viselkedése meg úgy az egész ember.
wowow 2016 okt. 15. - 21:55:39
(11/278)
Na a divatrokker zsûritagok, nevetséges.
Peti817172M 2016 okt. 09. - 01:56:21
(10/278)
A mai összefoglaló vége felé Streiffert Hanna is feltûnt néhány pillanatra. Csak negatívat mondott róla a zsûri, ment is gyorsan a Star Academybe :)
1/10
Elemér jósnõ 2016 okt. 08. - 20:59:06 1/10
(9/278)
Amúgy meg Puzsér való oda zsûrinek,mert ezeknek még énekléshez sincs közük,nem hogy még zsûrizéshez. Nem véletlenül kerülnek ki innen évrõl évre olyanok,hogy kiugornék az ablakon,ha meghallom valamelyiket...
1/10
goodmusic364 2016 okt. 01. - 13:22:28 1/10
(8/278)
Óriásit csalódtam az X-Faktorban. Az elõzõ szériák sem voltak a legjobbak, de azért nézhetõek, szerethetõek voltak. Viszont most sajnálatos módon sikerült TELJESEN TÖNKRETENNI a mûsort, amit szerintem sokan szívesen néztek volna az országban.
A zsûri borzasztóan primitív, buta, szakmailag nulla emberekbõl áll, akikre nem lehet felnézni, nem lehet tõlük tanulni. Csak rontják a mûsor színvonalát. A bunkó, megalázó beszólásaik, és az a stílus, amit megengednek maguknak a szereplõkkel szemben, egyenesen gyomorforgató.
Egyenlõre még kiemelt tehetség nemigen bukkant fel a válogatón, a zsûri mindenkit továbbenged, akinek véletlenül sikerül kierõszakolni két tiszta hangot a torkán-de ez még a kisebb probléma, ugyanis eddig még csak egy válogató volt.
A "zsûri" viszont teljesen nézhetetlenné teszi a mûsort. Én nagyon szerettem volna nézni az X-Faktort, de sajnos nem vagyok képes rávenni magam, teljesen kiábrándultam a mûsorból.
Kérem vissza Malek Miklóst, Geszti Pétert, Nagy Ferót!!!!!!!!!!!
1/10
whitedoor41 2016 okt. 01. - 12:04:25 1/10
(7/278)
sosem csíptem az x faktort, de ezt a szériát sikerült úgy elrontaniuk, ahogy csak lehetett
Quinn Mallory 2016 szept. 24. - 21:31:01
(6/278)
ByeAlex: "Lehet nekem kell még fejlõdnöm emberileg"
Ebben teljesen igaza van. "Szarozni", "kulázni" akkor sem kéne, még ha igaza is van. Ez a mûhiszti meg, amit levágott totál szánalmas volt.
Quinn Mallory 2016 szept. 24. - 20:55:44
(5/278)
Gáspár Laci durván beszédhibás, úgy hadar, hogy egy szavát sem érteni, Tóth Gabi rettenet orrhangjától meg a falra lehet mászni. A másik kettõ meg futottak még, jellegtelen arcok. A zsûri kritikán aluli.
1/10
southwind 2016 szept. 24. - 20:28:40 1/10
(4/278)
Oszkár gratulálok, nekem addig se ment, úgy érzem ebben a mûsorban a zsûri a fõszereplõ, a pösze gáspár meg az agresszív tóth, mert az a ragyás nem tudom a nevét szófosása...úgy látszik nekem a csináljuk a fesztivált verhetetlen ebben a mûfajban
1/10
Oszkár Kõrös 2016 szept. 24. - 20:23:10 1/10
(3/278)
Hát emberek én 15 percet bírtam nézni. Ilyen primitiv mûsort már rég nem láttam. Pedi szeretem a tehetségkutatókat. A mûsor csak homoszexuális bolondokról szól. Szánalmas próbálkozás az RTL-tõl!
1/10
Elemér jósnõ 2016 szept. 24. - 20:21:54 1/10
(2/278)
Az eleje mindig jó,mert azokon lehet a legtöbbet röhögni :D Aztán majd jön a szörnyülködés...
1/10
Elemér jósnõ 2016 szept. 24. - 20:05:27 1/10
(1/278)
Tóth Gabi mint mentor,aki õ maga sem tud énekelni,és több "banánt" fog,mint kilincset. Ez az évad lesz a legalja. Na nem mintha a többi olyan jó lett volna,látván,hogy kik kerültek ki...