Téma: Yeon Woo-jin

Min-Rin 2017 okt. 26. - 17:14:15
(342/742)
Elõbb vagy utóbb menni fog, csak idõ kell hozzá.
Min-Rin 2017 okt. 26. - 17:09:39
(341/742)
Az ötvenes-hatvanas évek legendás koreai poptriójáról, a Kim Sistersrõl készült dokumentumfilmet is levetítik a 10. budapesti Koreai Filmfesztiválon. A csapat tagja, Mia Kim és zenekara vasárnap koncertet ad a fõvárosi Premier Kultcaféban.
Még Koreában, az ötvenes évek elsõ felében kezdõdött a történet, miután az ottani háborúban mindenünket elveszítettük. Megtanultunk két angol nyelvû dalt és elénekeltük amerikai katonák elõtt, amivel nagy tetszést arattunk, csokoládét és sört kaptunk érte, amit be tudtunk cserélni élelmiszerre
- idézte fel a kezdeteket Mia Kim az M1 aktuális csatorna szerda délelõtti adásában

A Kim Sistersben két testvér, Sue és Aija Kim, valamint unokahúguk, Mia Kim szerepelt.
1959-ben kerültek az Egyesült Államokba, ahol szinte azonnal hatalmas sikerük lett.
Nem kevesebb, mint 22 alkalommal szerepeltek a híres vasárnap esti Ed Sullivan Showban, és olyan sztárokkal léptek fel, mint Frank Sinatra, Sammy Davis Jr vagy Dean Martin.

Mi voltunk az elsõ ázsiai popcsapat az Egyesült Államokban, ráadásul nemcsak énekeltünk, hanem rengeteg hangszeren is játszottunk, például szaxofonon, dobon és basszusgitáron. Úttörõk voltunk, késõbb több ázsiai formáció próbált utánozni minket
- mondta Mia Kim, aki 1967-ben férjhez ment Tommy Vig Amerikában élõ magyar ütõhangszereshez. A pár immár ötven éve házas és 2006 óta Budapesten él.

A Mia Kimrõl és a Kim Sistersrõl szóló Fiatalkori álom a teaházban - Try to Remember címû dokumentumfilmet magyar felirattal láthatja a közönség október 28-án szombaton és másnap a Premier Kultcaféban. A vasárnapi vetítést követõen Mia Kim és zenekara ad koncertet ugyanott.

http://www.origo.hu/filmklub/20171025-koreai-popcsapatrol-keszult-dokumentum-filmet-is-vetitenek-a-10-koreai-filmfesztivalon.html

Egy kis ízelítõ
https://www.youtube.com/watch?v=MoHKHIDJ_x0
hanguktaekwondoo 2017 okt. 26. - 14:02:49 Előzmény Min-Rin
(340/742)
Song Hye-kyo nagy problémája, hogy nem bírja elfogadni a téridõ -görbületet és a párhuzamos világok létezését valamint hatását jelenlegi tudatunk által megtapasztalt, realitásként felfogott világunkra.
Azóta depressziós, hogy megtudta: amíg ezt meg nem emészti, nincs fejlõdés.
De én türelmesen várok ;-)
Menni fog neki, tudom.

https://www.youtube.com/watch?v=a4zmnefLn6M
offtopic
kimbin01 2017 okt. 26. - 13:49:56
(339/742)
Csak most az egyszer!!!!!!!

Szerintem Micike meg tudja védeni magát holmi frusztrált beszólogatótól, aki itt éli ki kisebbrendûségébõl fakadó rosszullétét.
Erre szoktuk azt mondani, hogy nagyobb öröme ne legyen az életben. Egyébként megtartom magamnak a véleményem
róla és Minrinrõl is. Ezért nem járok olyan oldalakra, ahol oply kellemesen alányalnak egymásnak.
offtopic
kimbin01 2017 okt. 26. - 13:45:59
(338/742)
:))))
Min-Rin 2017 okt. 26. - 12:11:21
(337/742)
Ó, milyen kegyetlen vagy! Szegény Song Hye-kyo ezért olyan szomorú.
Min-Rin 2017 okt. 26. - 12:09:07
(336/742)
A szálló por csökkentése minden ország számára fontos feladat, hiszen ahogy a wikipédián írják:
"A 100 μm-nél kisebb szemcsék már belélegezhetõek (inhalábilisak), de ezek nagy része az orrban és a szájban, legkésõbb a gégefõnél elakad, nem jut mélyebbre a légutakban. A 10 mikronnál kisebbek már túljutnak a garaton (thorakális frakció). A 4 mikron alattiak bejutnak a tüdõbe (respirábilis frakció). A 2,5 μm-nél kisebbek pedig már egyáltalán nem, vagy nehezen ürülnek ki a tüdõbõl (akkumuláció). Egészségügyi szempontból a 10 illetve a 2,5 mikronos határnak van jelentõsége. "
Az Európai Unió elõírása szerint évente csupán 35 napon lehet határérték felett a porszennyezettség (PM10), de néhány évvel ezelõtt Budapesten és néhány hazai nagyvárosban 120-150 ilyen napot mértek. Megjegyzendõ, hogy Magyarország földrajzi helyzete miatt más országoknál rosszabb helyzetben van, mert a Kárpát-medencében a téli idõszakban az anticiklonális helyzet kedvez a szennyezõanyagok felhalmozódásának.
Mindezt az összehasonlítás kedvéért írtam ide, hogy értelmezhetõ legyen hogy a dél-koreai kormányzat miért foglalkozik kiemelten a szálló por csökkentésének kérdésével.
Dél-Koreában tavaly a 248 napot meghaladta az ötven mikrogramm/köbméter érték. A kitûzött cél, hogy 2022-re elérjék a 78 napot. Ennek érdekében a harminc évnél öregebb szénerõmûveket pár éven belül le akarják állítani.
Jönnek a borús, szélcsendes napok, amikor a levegõ szennyezettsége egyre nagyobb lesz. Nem ok nélkül viselik arrafelé a maszkot.

http://www.eumet.hu/erdekessegek/pm10-alias-szallo-por/
http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20170926000817
hanguktaekwondoo 2017 okt. 26. - 11:23:26
(335/742)
Ó, nem. Könyörületet gyakoroltam.
Anyám barátnõi ugyanis annak idején sikongva biztattak, legyek sztár. Annyira cute vagyok.

Aztán átgondoltam, és arra jutottam, hogy karizmatikus egyéniségemmel és misztikus szexuális vonzerõmmel
úgy lesöpörnék minden mostani futtatott malacot, hogy szegények alig jutnának szerephez. És ez nem illik az én nagylelkû, jóindulatú személyiségemhez.
Megsajnáltam õket.

Így hát most nekik is van mibõl lemenni a boltba,
én meg napjában akár több embert is kibelezhetek.
megvallom, ez régi vágyam volt.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 26. - 11:17:27
(334/742)
hervadhatatlan, így van.

Mint a dicsõségem!
Min-Rin 2017 okt. 26. - 09:30:56
(333/742)
Aki pedig megelégelte az összeset, idegnyugtató felhõjátékként nézze meg Kim Young-sun - csupán egyetlen betû a különbség a csigafestõ és az õ neve közt - szép virágcsendéleteit és békés tájképeit.
https://www.youtube.com/watch?v=fCSBskLC7VM&t=126s
Min-Rin 2017 okt. 26. - 09:26:11
(332/742)
Míg Kim Young- sung általában messze elkerüli az emberek ábrázolását, Kim Sung-jin csakis embereket fest meg. Mûvel hiper- vagy inkább fotórealidta stílusjegyeket viselnek magukon. A két alkotó három dologban hasonlít egymásra: mindketten olajjal festenek, egykorúak és végül, de nem utolsósorban a körülhatárolt témaválasztásban. Kim Sung-jin ugyanis emberi, fõként nõi ajkak megfestésére tette fel az életét, bár néha õ is kileng egy-egy kép erejéig. Õszintén szólva, nekem ezek a kilengések jobban is tetszenek.
http://blue4451.cafe24.com/bbs/zboard.php?id=profile
http://blue4451.cafe24.com/bbs/zboard.php?id=gallery

További képek itt:
http://www.artnet.com/artists/kim-sung-jin/past-auction-results
vagy itt
http://www.pondly.com/2012/05/seductive-photorealistic-paintings-by-kim-sung-jin/
vagy itt
http://artodyssey1.blogspot.hu/2012/09/kim-sung-jin.html
Min-Rin 2017 okt. 26. - 09:25:27
(331/742)
Számomra meglepõ, hogy Dél-Koreában több olyan mûvész tevékenykedik, aki a hiperrealizmus bûvöletében él. Ráadásul többnyire fiatal férfiakról van szó, ami azért furcsa, hiszen a hiperrealista képek elkészítése rendkívüli türelmet kíván, ami az én véleményem szerint általában nem a fiatalok sajátja. De mindez csak az én okoskodásom, a tények azt bizonyítják, hogy a valóság más mint ahogy én gondolom.
Az 1973-ban, Szöulban született Kim Young-sung alkotásai a világ egy nagyon határozottan körvonalazható részét igyekszik valósághûen bemutatni. Képei ugyanis a természet kicsi, és számunkra szinte néma élõlényeit ábrázolják. Az akváriumok apró lakóit, csigákat, békákat, a rovarvilág harcosait és különleges gyíkokat.

Az alkotás folyamata:
https://vimeo.com/160221941
https://www.youtube.com/watch?v=FQ7a6wpMXzg

A videó végén kiderül, hogy tud õ mást is.
https://www.youtube.com/watch?v=mY2A6BEbKxc
Min-Rin 2017 okt. 26. - 09:24:28
(330/742)
Kedves Micike!

Válaszod elsõ részére nincs értelme reagálni, hiszen ahogy látom, minden jelzés fölösleges: bizonyos kérdéseket nem akarsz érteni. Annyit azért megjegyeznék, hogy az erkölcs nem életkortól függ. Itt nem a szexuális élet megtárgyalására gondolok, hanem az elõzõekben már kifejtett kérdésre. Létezik igaz és mély szeretet, létezik olyan erõs és tiszta kapcsolat, amelynek részletei kizárólag két emberre tartoznak. Az ilyen összetartozás szent és áhítatos volta miatt ez nem váltható a fórumozás aprópénzére, ahogy a társsal való intmitásban sincs helye egy másik emberrõl való szexuális fantáziálásnak, legyen annak gyökere akár plátói, hiszen az érintett másutt, mással - jelen esetben más nemûvel - él, készüljön errõl akárhány tudományosnak mondott tanulmány. A segédeszközök használata arról árulkodik, hogy a másik ember nem társ a szó spirituális értelmében, hanem inkább szerzõdõ fél, s a szexuális együttlét nem a szellemek üsszeáolvadása, hanem csupán a testek találkozása. Amennyiben ezt nem érted és érzed, az nem amiatt van, hogy nálam fiatalabb vagy.
Ennél több szót azért sem szeretnék a témára pazarolni, mert épp ellenkezõ hatást érnék el vele. Mint a mellékelt ábra bizonyítja, az intim szférád további részleteit osztod meg hatására a nyilvánossággal, amivel magadat hozod folyamatosan kínos helyzetbe. Amikor pár napja írtam, erre a tényre szerettem volna felhívni a figyelmedet, mint kiderült, hiába.

Viszont szeretnék elárulni egy titkot: az általánosan elfogadottként kezelt életkor nem határozza meg a szellemi kort. Hogy valaki fiatal vagy öreg, azt nem a jelen életünk éveinek a száma határozza meg, hanem a testtõl részben független szellem. A gondolkodásában korlátozott, legyen az akár fiatal, vagy hozzád hasonlóan középkorba lépett, bizony öreg, miközben vannak kilencvenéves testben lakó, szárnyaló szellemû emberek, akik fiatalok. Az viszont tény, hogy a fiatal lélek és szellem hat a testre is, így aztán sokszor a friss szellem fizikai koránál jóval ifjabb és vonzóbb testet eredményez. Így aztán megeshet olyan, hogy egy fiatal orvosnõ a paciens adatait nem nézve felteszi az ötvenes évei közepén túl járó nõnek a kérdést: akar-e még szülni. A fizikai test állapota hûen tükrözi a lélek és a szellem állapotát, a kopogtató betegségek figyelmeztetnek rá hogy belül valami nincs rendben, sokszor kemény munkával kifejlesztett szellemi korlátokra utalnak.

Mohai Gábor férfi, de ahogy látom, te úgy gondolod, hogy aki meleg, az nem az. Ez meglehetõsen vicces, de annyi baj legyen. De ha nem férfi, akkor micsoda? Nõ? Vagy semlegesnemû?

Kénytelen vagyok elszomorítani téged, mert a fentiek éppoly igazak, mint az általad ellenérvként felhozott szöveg hanguktaekwondoo kapcsán.
Õ maga ezt írta a Gong Yoo topikban a piszkálódó fórumtársnak február 23-án:
"Ne fárassz az agyalásoddal. Adok egy tippet: mi van ha egy nick alatt 2 különbözõ ember ír be? Vagy 3. vagy 4. Vagy 2017.
Ezt is vedd figyelembe. Sõt :-)"
A válasz kellõképpen bizonyítja az olvasni és szöveget értelmezni tudók számára, hogy noemiseoul és hanguktaekwondoo az esetek egy részében bizony nem, vagy nem volt azonos, amit egyébként bárki enélkül is láthatott a beírások stílusát figyelve. :)
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 26. - 03:44:18
(329/742)
Kedves Attila!

Olvastam nekem címzett sorait, de idõ híján eddig nem volt módom válaszolni.
Aztán felettébb elcsodálkoztam azon, hogy a bejegyzése hogy’ cserélhetett helyet Maryu Pandoráról írt kommentjével, mikor eredetileg Önnek válaszolt valamikor 24-én hajnalban.
Aztán mikor újra elolvastam, akkor megvilágosodtam: az elsõ törlésre került valami okból, így Ön újraküldte - még szerencse, hogy megvolt a korábbi írása, mert ezek szerint Ön is (hozzám hasonlóan) külön doc-ban írja a hosszú fejtegetéseit. Biztos, ami biztos. :)
Viszont nekem a törléshez semmi közöm, igazoltan voltam távol, mivel 23-24-én este héttõl reggel hétig õriztem a rám bízott betegek álmát.

Sillába nem kell átfáradnom, ugyanis nemcsak olvasom, de hellyel-közzel rendszeresen írok is oda már 2011 óta… de Önnek nyilván eddig elkerülte a figyelmét, hogy nemcsak SSH-ról szoktam mantrázni.
Illiona (két l-lel) igen kedves fórumtársam, örülök, hogy róla legalább pozitívan nyilatkozott; hozzám hasonlóan szenvedélyes és temperamentumos, mint ahogy a Libaglyok általában… :)))

Ön, mint „átkozott bunkó” Skorpió, szeret szurka-piszkálni a fullánkjával, de mit tegyek, ha én meg hasonlóan nagy egóval rendelkezõ Oroszlánként idõnként felmorranok, ha úgy érzékelem, húzogatja a bajszom.
A melegekkel szembeni ellenérzését megértem, amennyiben az Ön által megélt, leírt zaklatásokból ered, remélem, ennél több nem volt (úgymint abúzus - ez most éppen aktuális a közbeszédben, de a magánélete tényleg nem tartozik sem rám, sem a többi fórumozóra).
Ettõl függetlenül továbbra sem szívlelem, hogy pl. SSH-t és SJS-ot képmutató melegnek titulálja, de lelke rajta.

A húzott szem általában, pláne ha túlságosan monolid, egyáltalán nem hoz lázba... nem árt hozzá az arcvonások harmóniája, a test izmainak kidolgozottsága, de ez csak a külcsín... kell még kisugárzás, kedvesség, pajkosság, humor, intelligencia... ezeket pl. mind látom SSH-ban, de ne vessen meg ezért... mi sosem fogunk egyetérteni ezen a téren, már belátom... :)

Utolsó gondolatát, melyben a fényrõl és a szerény gyertyalángról ír, sehogyan sem tudom pozitív összefüggésbe hozni személyemmel kapcsolatban, ezért nem is fárasztom magam az értelmezésével.

Maradok tisztelettel,
micike :)
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 26. - 03:25:49
(328/742)
Kedves Min-Rin!
Te már régóta ismered hanguktaekwondoo-t (továbbiakban htw, saját szíves rövidítése szerint), én csak néhány hónapja keveredtem vele virtuális társalgásba, mikor szokott provokatív stílusában megszólított, pontosabban beszólt SSH-oldalán, mert nem bírta magában tartani azon fixa ideáját, hogy SSH és SJS melegek.
Azóta hol hosszabb, hol rövidebb bejegyzések kapcsán idõnként szót váltunk, de ugyebár egy fórum erre való. Aztán hogy ezek a gondolatok mennyire érdeklik a közt, mennyire érdekesek vagy tanulságosak mások számára, az már egy más szempont…

Gondolkodtam egy darabig, mikor legutóbb végül írtam pár sort, hogy érdemes-e, és tulajdonképpen htw szimpla b*zizásán már meg sem lepõdöm, de amikor SSH-t számomra ízléstelen (mert nekem meg ez az) jelzõs szerkezettel említette velem egy mondatban, akkor mégis írtam.
Aztán persze megint hosszas nyílt levelet kaptam válaszul, a szokásos provokatív stílusban, amire én is kellõen hosszasan és provokatívan válaszoltam.
Volt persze némi elõfeltevésem, hogy Neked ez megint nem fog tetszeni, és heves tiltakozásod nem is maradt el… de kérdem én: htw férfiként írhat mások - általa valóságosnak vélt - nemi életérõl, én pedig nõként nem hivatkozhatom a sajátomra?!
Nyilván vannak sokan mások, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak és megbotránkoztak - és vannak hozzám hasonlók, akik meg nem. Eleve nem tartozunk egy generációba… de én pl. szoktam beszélgetni barátnõimmel, kolléganõimmel a szexrõl is, meg másról is… nekem ez természetes, mivel hozzátartozik a kiegyensúlyozott élethez, mint alapszükséglet (lsd. pl. Maslow szükséglet/motivációs piramisát).

Kérdezed: „mi a neve annak, amikor az egyik ember iránti szexuális izgalmat a másik emberrel vezetteti le.” Nem tudom, van-e tudományos neve a jelenségnek, én pl. egyszerû (audio)vizuális ingernek gondolom, amit kellõen barokkos körmondatok formájában ki is fejtettem htw-nak - már csakazértis. :)
Jó régen olvastam egy cikket egy olyan kutatásról, amelyben éppen azt vizsgálta egy amerikai pszichológusnõ, hogy hetero- és homoszexuális férfiak és nõk miként reagálnak a látott erotikus ingerekre - a négy csoportba sorolt vizsgálati alanyok jelezhették szubjektív reakcióikat, de közben az objektív (vagyis a tudattal nem manipulálható és nem elnyomható) testi reakciók is detektálásra kerültek.
A férfiak jelzései összhangban voltak a testi reakcióikkal, míg a nõk csak a - mondjuk így - társadalmilag elfogadott helyzetekre jeleztek izgalmat, miközben a testük szinte mindegyik erotikus képre hasonlóan reagált…
Szerencsére sikerült megtalálnom a cikket a neten, így nem kell belemennem a „megbotránkoztató” részletekbe: http://blikkruzs.blikk.hu/szerelem-es-szex/szex/mi-izgat-fel-egy-not-valojaban/hhwswf2
És mivel a Blikk Rúzs csak mérsékelten tekinthetõ tudományos szaklapnak, íme itt az eredeti kutatás, amiben konkrét adatok (pl. a résztvevõk száma) is megtekinthetõ: http://psycnet.apa.org/record/2007-17941-013

Férjemmel elég sok mindenrõl szoktunk beszélgetni, hasonló a munkánk, az érdeklõdési körünk, a gyerekek dolgában, nevelésében is egyetértünk… de pl. a szexuális fantáziánkról nem szoktunk beszélgetni… Tudja, hogy imádom Koreát (úgy en bloc), nézem a sorozataikat meg a pasikat is persze… és mivel közös a számítógép, azzal is tisztában vagyok, hogy õ mit nézeget a neten…
Úgyhogy ez a „titok” nem is olyan nagy titok, de szerintem nem kell mindig mindent kimondani.
És képzeld el, amikor a férjem frissen megfürödve, borotválkozva, illatosan ad egy jóéjtpuszit, mert mondjuk én még nem megyek az ágyba… akkor bizony ugyanúgy megmozdulnak az érzékeim, mint amikor mondjuk SSH-t nézek… sõt, amikor piszkos és izzadt és büdös egy fárasztó nap után, akkor sem utálom a szagát… és ez így van rendjén. :)
Htw pedig semmilyen hatással nincs sem a szexuális fantáziámra, sem a házaséletemre.

„Füst Milán szerint a házasság (vagy akár egy tartós élettársi kapcsolat) négy lábon álló asztal. Három lábon billegve ugyan, de még éppen megáll, két láb azonban már nem tudja megtartani. Hasonlatában így ír: Elõször is szeretnetek kell egymást. Másodszor hasonló kell, hogy legyen az életstílusotok. Harmadszor meg kell értenetek egymást szexuálisan. S negyedszer, a házasság gazdasági kapcsolat is. A négy láb tehát a szeretetteli lelki kapcsolat, a második a szellemi hasonlóság (életstílus), a harmadik a kölcsönös, kielégítõ szexualitás, a negyedik a gazdasági közösség és bizalom."
A fenti gondolatok bárhol megtalálható a neten, pl: http://pozitivnap.hu/napi-pozitiv/az-asztal-negy-laba-valojaban-ez-a-ferfi-no-kapcsolat
Viszont tökéletesen egyetértek ezekkel a sorokkal, úgyhogy nem is ragoznám tovább.

[Mohai Gáborról majdnem megfeledkeztem: htw volt szíves célozni a nemi hovatartozására.
Azért beírtam a gugliba, hogy jól értem-e (MG meleg), és hosszas listát kaptam a magyar közélet jeles férfijairól. Ennek ellenére azt mondod, õ férfi (bár biológiai nemként ez nyilván igaz).
Mint ahogy akkor is azt írtad, hogy noemiseoul nem azonos htw-val, amikor a fricskaként megnyitott Gong Yoo topikban egy fórumozó erre rámutatott, de azóta már tudjuk, hogy végül igaza volt…]

Jó éjt, szép napot Neked! :)
Maryu 2017 okt. 25. - 16:54:31
(327/742)
Talán mert nem szerepeltetek együtt egy filmben sem. Rossz pályát választottál.
Min-Rin 2017 okt. 25. - 15:01:27
(326/742)
Az amaránt, nem éppen költõi, magyar másik nevén a disznóparéj (Amaranthus) nevû növény egyes fajait számos nagyszerû, egészségre jótékony hatást gyakorló tulajdonsága miatt a magjáért termesztik fõként Amerikában és Ázsiában, de manapság márfelénk is. "Omega-3 zsírsavakban a leggazdagabb növény. C-vitamin, E-vitamin, glutation, oxálsav, alkaloidák, zsírsavak, kumarinok, flavonidok, szívglikozidok, glikozidok vannak benne." - a hogy a wikipédián olvasható. Más fajait gyomnövényként, megint másokat dísznövényként tartják számon. A közép-amerikai õsi indián kultúrákban a bab és a kukorica mellett a legfontosabb táplálék volt. Az európai hódítók persze minden módon korlátozták a termesztését, így hozzánk hosszú ideig el sem jutott a növény, aztán nagy kerülõvel, a törökök közvetítésével érkezett el ide. Az utóbbi években elkezdett terjedni a reformtáplálkozás egyik nagyszerû alapanyagaként. Mivel a legtöbb kárevõvel szemben ellenálló, bio módon termeszthetõ, ez még inkább növeli értékét. Az utóbbi években bioboltokban kapható, magját otthon készített péksüteményekbe, lisztjét a gluténmentes kenyérfélékbe, pattogatott magjait snackként, puffasztott változatát müzlikbe, vagy müzliszeletekbe teszik bele.
A növény neve görög eredetû, jelentése nem hervadó virág.

Dél-Koreában Gyeonggi tartományban a Yangju városhoz tartozó Nari parkban óriási amarántmezõ várja a látogatókat. A Korea Herald errõl készült képes beszámolója azt jelzi, hogy a koreaiak nagy kedvvel látogatnak el ide, gyönyörködnek a virágokban, amelyrõl úgy tartják, a soha el nem hervadó szerelem jelképe.

És hogy milyen módon készíthetjük el?
Goji bogyós amaránt szelet - a csoki kihagyható, ha nem akarunk marhavért fogyasztani. :)
https://www.youtube.com/watch?v=RQ4d3gXKUUc

Négyhagymás-amarántpástétomos tészta
https://www.youtube.com/watch?v=OWUb5kO-JDo

További képek a koreai amarántmezõrõl az alábbi linken.
http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20171024000995
Min-Rin 2017 okt. 25. - 13:19:42
(325/742)
Nem gondoltam hogy van ott ilyen. Kifelé mindig a libegõen filigrán nõk hazájának mutatják magukat. Lehet, hogy megérett a helyzet rá hogy megmutassák az egyre több telt nõnek hogy lehet szép és vonzó a gömbölyded forma? Láttam, az ELLE is mutatta már Flora Kimet.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 25. - 13:01:46
(324/742)
A koreai plus -size modell, Flora Kim egyik izgalmas fotója.

Egyébként nem csak a kendõzetlenül megnyilvánuló body -art miatt érdekes.
amolyan sillás beállás
A feje a múltté
lefelé egészen térdig a jelen, ahogy villant
de a szoknya
és a lábtartás energiája már megint a hagyományokat idézi.

A fotós mást is akart közvetíteni, mint csupasz erotikát, ügyes.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 25. - 12:54:48
(323/742)
Engem vmiért elkerült. vmit megszagolt és uccu

;-))