James Purefoy

színész
Született: 1964. június 3. (62 éves) (Anglia, Taunton)
Film: 38 db
Cikkek: 3 db


Film (38)

  • 2026
    Az univerzum védelmezői 6.1 színész színész (angol fantasztikus film, 134 perc, 2026)
  • 2024
    The Veil 5.2 színész színész (amerikai minisorozat, 2024)
  • 2023
    Mr. Monk utolsó esete: A Monk-film 6.5 színész színész (97 perc, 2023)
  • 2021
    Everything I Ever Wanted to Tell My Daughter About Men színész színész (amerikai-angol filmdráma, 2021)
  • 2020
    Senkik földje 8.7 színész színész (francia drámasorozat, 45 perc, 2020)
  • 2018
    Valós halál 7.2 színész színész (amerikai sci-fi sorozat, 60 perc, 2018)
  • 2016
    Tőke 5.1 színész színész (amerikai dráma, 100 perc, 2016)
  • 2016
    Hap & Leonard 6.8 színész színész (amerikai krimisorozat, 60 perc, 2016)
  • 2016
    Gyökerek 7.7 színész színész (amerikai dráma minisorozat, 90 perc, 2016)
  • 2015
    Momentum 6.4 színész színész (dél-afrikai-amerikai akcióthriller, 96 perc, 2015)
  • 2014
    Rossz vér 5.9 színész színész (amerikai akciófilm, 92 perc, 2014)

Hozzászólások

lenccs 2013 jan. 31. - 17:23:51
A The Followingban zseniális pszichopata!!!!! Ez az új nagy-nagy kedvencünk! Nagyon üt, ajánlom!
1aniko 2012 máj. 06. - 15:46:06
Tök édes ez a pasi.Most szúrtam ki a Revenge-ben.
10/10
offtopic
Persepolis72 2010 febr. 07. - 10:56:58 10/10 Előzmény Anditos
Ja, azzal pedig, h elvakultan támogatta a fegyverviselést, és ahogy a dokumentumfilmben viselkedett, örökre leírta magát elõttem. AZ megbocsáthatatlan.
10/10
offtopic
Persepolis72 2010 febr. 07. - 10:54:35 10/10 Előzmény Anditos
Persze, a Ben Hur életem egyik legjobb filmje volt, Charlton Heston ott még valóban jól nézett ki, de nekem akkor sem volt szimpatikus, még a szerepét tekintve sem, mert én már akkor is megszállott Róma-fanatikus voltam, a film (és Messala) pedig még plusz egy lapáttal rátett!!! :D
10/10
Persepolis72 2010 febr. 07. - 10:51:25 10/10 Előzmény Anditos
Jaaaaj, nem kellett volna... egy világ omlott össze bennem... :D
offtopic
Anditos 2010 febr. 06. - 19:19:23
De azért többnyire jól néz ki. :-)
Anditos 2010 febr. 06. - 19:15:29
Azért, ha nagyon akar, tud rosszul is kinézni. :-)
offtopic
Anditos 2010 febr. 06. - 19:12:54
Az elõd: :-)
offtopic
Anditos 2010 febr. 06. - 19:00:28
Közben leesett, jobb késõn mint soha...:-) Szóval az irányítószámom már nem az, csak itt elfelejtettem javítani. Most megteszem.
offtopic
Anditos 2010 febr. 06. - 18:55:07
Nem láttam sajna a filmet, de hallottam már Heston fegyver-imádatáról. Ám történjen bármi, nekem õ mindig is Ben Hur marad. A filmhez õ is kellett, és bármilyenné vált is öreg korára - amihez valószínüleg a betegsége is hozzájárult - Ben Hur szerepében csodálatos volt. Én így szeretnék emlékezni rá. :-)
Összes hozzászólás