Ez az utolsó hétvége karácsony előtt, most aztán tényleg ideje ráhangolódni az ünnepekre - filmekkel is!
A Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság negyedik napján megszületett az első magyar aranyérem. A várakozásoknak megfelelően az olimpiai bajnok Milák Kristóf 200 pillangón nyert, az új világcsúcs már csak hab volt a tortán.