Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
8/10
Pitypang77
febr. 19. 22:32:16
8/10
Nekem megvan ez az érzés, csak fordítva. A Blahán ért a pillanat felvelé a lépcsőn, egyszer csak realizáltam, hogy úristen micsoda zaj van itt, megbolondulok! Akkor beérzékenyedett a fülem, és azóta sem bírom már a zajt, a legminimálisabbat sem, és mindig van nálad füldugó. Csodás film. 8/10
Tényleg van ilyen, hogy a hallásvesztetteket úgy próbálják rávezetni állapotuk elfogadására, hogy elzárják őket a szeretteiktől, a külvilágtól? Ha van ilyen, nem értek vele egyet.
Ismét sérelmezem, hogy a dalszövegeket - főleg a vége főcím alattit, meg az apával énekeltet - nem fordították le. Biztos vagyok benne, hogy a szöveg hozzátartozik a filmhez. (Próbáltam keresni, nem találtam.)
Amikor zajjal próbáljuk elűzni a démonainkat, de hirtelen csönd lesz és minden ránk borul!
A film annyira hiteles, hogy bejött a szobámba és még most is itt ül az ágyam szélén.
Mindent le kellett kapcsolnom!
Hozzászólások