Doc Holliday 2013 szept. 25. - 19:05:17
(350/810)
Figyu mondok egy példát az emberi hiszékenységre meg hülyeségre. Anno a 90es években "divat" volt a gabonakör. Megdöbbentõ ufo invázió volt Magyarországon is. Jól emlékszem , hogy Székesfehérvár környékén pár fiatal csinált egy óriási precíz gabonakört. Még külföldi szakemberek is jöttek vizsgálni. Végül beismerték a srácok. Jöttek a tudósok hogy kamu, mert mûszereik is kijeleztek stb. Na de a fiatalok fotóval és videóval is alátámasztották..Na itt jött a döbbenet. Még a Friderikusz Showba is voltak. (Nemere is benn volt asszem.Vörös volt de nagyon.) Szegényekre végül rávertek 1 milliós kártérítést a letaposott búza miatt.Asszem kifizették helyettük ..na de
Itt helyben ennek hatására miniben lett csinálva egy pici gabonakör. Még emlékszem is rá helyileg hol. olyan 95 körül. Pici kis valami volt 10-12 méteres. De ügyesen. Na hallod a traktoros rohant jelenteni ufók.Újság stb geológus. Hír a hírlapba. Ufo leszállt. Sugárzást mértek. A kör közepén elromlott a fényképezõ a peremén mûködik. Döbbenetes paranormális dolgok...És a vége mi? Nem hiszik el hogy ember alkotta mert nem lett felvéve a készítése videóval...Ezek után szerinted nem röhögök a sok agyament cikken??????
Ljerk 2013 szept. 25. - 16:56:07
(349/810)
Valóban nem kötelezõ életforma feltételhez kötni néhány dolgot, pld oxigén, fény - mert ismerünk ellenpéldákat - de nem is ezt állítom, hanem azt hogy bármilyen élet is jön létre, annyi és annyi katasztrófával szembesül, hogy szinte reménytelenül kicsi az esély a túlélésre. Például a globális eljegecedést ma sem tudjuk pontosan, hogy élte túl a földi élet - vagy többezer mélyen a földfelszín alatt vagy az óceánok legmélyebb részein vulkanikus hõforrások közelében.
Ljerk 2013 szept. 25. - 15:55:13
(348/810)
Felnõtt fejjel elolvasva a Föld történetét (nem az emberiségét, hanem a Földét mint bolygóét) - drasztikus kép bontakozott ki számomra Annyira speciális volt a földi élet kialakulása, hogy hihetetlenül kicsi az esélye au olyan életnek amit el tudunk egyáltalán képzelni.

Kezdjük olyan apróságokkal:
- hogy kellett egy bolygófelszín vízzel és szárazfölddel borítva,
- egy hold aminek az apály-dagály hatása erõs transzformációs hatással bírt
- légkör.

Ezt tetézi, hogy pld a korai árapály-dagály 500-1000 méteres volt, mivel a holdunk egészen közel volt még a Földhöz. Az egész Földre hatással járó óriási változásokat, mint például óriásmeteor becsapódások, vagy amikor az egyenlítõig befagytak az óceánok - nem a legerõsebb vagy legügyeseb vagy akár a legalmazkodóbb életformák élték túl, hanem csak néhány életforma, akik épp egy adott helyen vagy adott életfunkciókkal rendelkeztek.

Ebbõl következõen, ha egyáltalán van más létforma a világegyetemben, annak fejlettsége vagy nagyon elõttünk jár, vagy mögöttünk.

A legnagyobb közkönyvtárak szabad, helyben olvasójában lehet olvasni ilyen földtörténeti könyveket. Aki érzékletes vagy akár vizuális formában is látja az olvasás után, hogy milyen gigantikus hatások érték bolygónk felszínét, azt bizony nehéz lesz megvezetni bármilyen élet, UFÓ, tudományos, politikai témában - mert bármely felvetés mi ahhoz az 1000 méteres dagályhullámhoz képest például.
offtopic
idõjós1010 2013 szept. 25. - 15:11:59 Előzmény Doc Holliday
(347/810)
Hát igen. Sok logikátlan, megbízhatatlan nyilatkozatokkal bombáznak minket ufo ügyben, amiket sajnos a legtöbbször nem szabad rögtön elhinni, elõbb végig kell gondolni. Ezekben az elrablásokban én sem tudok hinni, mert teljesen értelmetlen. Sok-sok éve már annak, hogy ilyen élménybeszámolók terjednek, és mindig az zavart az egészben hogy mégis miért végeznék el az idegenek ugyanazokat a kísérleteket évtizedeken keresztül újra, és újra rajtunk.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 25. - 11:13:57
(346/810)
Dehogyis. Én sem azokra a jósokra gondoltam akik az Ezo tv-ben vannak, mert vagy kétszer felhívtam már õket, de rájöttem hogy csalás az egész. Én azokra a jósokra gondoltam akik a rendõrségnek dolgoznak, hogy bûnmegelõzés céljából segítséget nyújtsanak. Na õk biztos megtudják határozni a kövek korát.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 25. - 10:01:01
(345/810)
tényleg nem lehet megállapítani radiokarbonnal, de médiumok és jósokkal igen.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 25. - 09:31:57
(344/810)
nekem már régóta összeállt a kép. Az E.T. meg a nyolcadik utas a halál bõven megteszi bizonyítéknak, mert azokat a lényeket valami ihlette, nem csak úgy jöttek maguktól
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 25. - 09:17:56 Előzmény Doc Holliday
(343/810)
"25 ezer éves piramis-energiaforrás" http://hungarianrealnews.com/news.php?readmore=288&c_start=10
Na vajon kérdés-e, hogy idegenek vagy az akkor még majdhogynem fán élõ elõdeink mûve-e? :)
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 25. - 09:09:27
(342/810)
és még akkor is leállnak vitatkozni, ha tudják, hogy nekünk van igazunk, mert, meggyõzõdésem, hogy már jártunk a Marson. A holdraszállás valódiságában már egyáltalán nem vagyok biztos. Lebegõ zászló, rossz árnyékhatás, megvágott felvételek, nem látszó csillagok és még sorolhatnám. Oda azért nem megyünk, mert földönkívüliek lakják.
Doc Holliday 2013 szept. 24. - 20:54:34
(341/810)
Nah. Szóval. Engem is érdekelnek az ilyen témák. És utána is olvasok. Paul Hellyer egy 90 éves ember... Elõször ez a hír sok helyen úgy jelent meg bulvárokban is, hogy az amerikai kormány elismerte az Ufokat stb. De aztán a cikket elolvasva az derül ki, hogy egy 90 éves kanadai volt hadügyminiszterrõl van szó (aki kb 5-6 éve lett ufó prédikátor). Akirõl azt is tudni illik, hogy ilyen öreg fejjel azt nyilatkozta Stephen Hawking-ról, hogy õ csak félreinformálja a világot annak ellenére, hogy nagy szakember. Mert ugye õ (Hawking) valóban egy tudós, és õ is hisz a földönkívüli létben, de jelenleg még csak mikroba-méretû formában stb stb. Csak azért, mert Hellyer védelmi miniszter volt a hatvanas években, a most 90 éves egykori politikus kinyilatkoztatása nem sokkal hivatalosabb annál, mint amit Pataky Attila vagy Nemere István adna elõ ufó témában. A Felszólalásban ami videóra is van rögzítve már meg van vágva. Az eredeti 20 perces beszéd annyira koncepciótlan volt, hogy figyelmeztetni is kellett hogy lejárt az ideje. (összevissza idézett kissé zavarosan mindenféle könyvekbõl.) Világméretû összeesküvésekrõl , 100 éve köztünk éldegélõ földönkívüliekrõl beszél. Amik annyira titkosak hogy na. Amirõl õ is tud. Aztán küzdjünk a globális felmelegedés ellen, és éljünk már békében harmóniában az égi szomszédainkkal. Hozzáteszem nekem eddig ment a békés élet velük. Neki nem ment??? Ja és a legizgalmasabb egy 90 éves embertõl...“tud egy-két olyan dologról, ami nem biztos, hogy nyilvánosságra hozható, talán majd egyszer.” Mégis mire vár?...pfff

Szóval én utánaolvasok dolgoknak általában ha van egy hír. Nem az a célom hogy az ellenkezõjérõl gyõzõdjek meg, hanem a hitelességérõl. Sajnos az ilyen felszólalások nagyon nagyon távol állnak bármiféle leleplezéstõl. Ennek ellenére számomra ami elgondolkodtató az nem az ilyen dolog. Ez inkább megmosolyogtató.

Amit érdekesnek tartok errõl és neked is ajánlom az alapvetõen ez.:

http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%B6ld%C3%B6n_k%C3%ADv%C3%BCli_%C3%A9let

ennek ellenére elgondolkodtató számomra is a Piramisok megléte (Bár szerintem ember is csinálhatta), A Stone Age stb...A Bermuda háromszög is elgondolkodtató de azért ott is vannak kételyek.(amíg nem volt fókuszban sorra jöttek a legendás de igazából nem dokumentált eltûnések.) és 1973 óta hogy annyira érdekelt mindenkit, valahogy senkinek sem sikerült eltûnnie azóta:( Én úgy gondolom létezhetnek idegen civilizációk de hogy ilyen Star Trek szerû köztünk vannak, hobbiból elrabolgatnak minket dolgokkal nem tudok mit kezdeni...
Doc Holliday 2013 szept. 24. - 20:12:32
(340/810)
Hali. Nem mondtam hogy szkeptikus vagyok. Remélem azért harmadszorra csak megérted. Hol írtam azt , hogy kizárt lenne? Csak az ilyen hihetetlen bugyuta ember alkotta kamuvideókat semmire sem tartom, mert ez inkább rombolja mintsem segítené a kompetens bizonyítékok iránti igényt... Remélem érted...
idõjós1010 2013 szept. 24. - 19:23:00
(338/810)
Rengeteg szenzációhajhász, kamu mûsor van (nem csak ufok-ról), de ami az idegenek létét illeti, szerintem elég tényszerû hogy léteznek. Az képtelenség hogy teljesen egyedül vagyunk a világon. Matematikailag elég komoly valószínûsége van annak hogy rajtunk kívül még máshol is alakult ki értelmes élet. Arról nem is beszélve hogy Amerikai részrõl hivatalosan is be lett jelentve: Az emberiségnek tudomása van az idegenek létezésérõl.
Részletekbe már nem bocsátkoznék.
Doc Holliday 2013 szept. 24. - 18:54:07
(337/810)
"neten, álnév mögött adják a "nagyembert""

Óriási. És meggyõzõ. És kicsit sem provokatív megszólalás.:))))
Mit is szoktak ehhez hozzáfûzni?
no comment :)


Az alkotója.:

Név.: Androsama
Életkor.: 1
greeen 2013 szept. 24. - 13:56:16
(336/810)
Figyu. Tudom, hogy nem tehetsz arról , hogy túlsúlyos vagy . Mármint valami ilyesmit írtál priviben, hogy ez genetika vagy mi... Ezt le is zártam. De viszont arról tehetsz, hogy hülyeséget írsz. Neked Androsama az igazi neved? Ez nem álnév?:))) hehehe Egy igazán egyenes ember vagy akkor, aki felvállalja magát...:)
greeen 2013 szept. 24. - 13:45:36
(335/810)
Mit titkolnak? Mi van??? Óriási :))) Tartasz élõben is szemináriumot? Tuti elmennénk egypáran:) Látom magam elõtt. Androsama akit hiába próbálnak, nem tudják elrabolni az ufók! De most leleplezi õket. Egyiket álmában véletlenül lenyelte:))
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 24. - 12:48:04
(334/810)
az a baj hogy megszállottan szkeptikus és még akkor sem hinné el a létezésüket, ha a saját szemével látná
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 24. - 11:29:01
(333/810)
igazad lehet, mert ha egy ilyen rádiókabaré ekkora pánikot vált ki, akkor amerika nem fogja megkockáztatni egy Ufóbaleset bejelentését. Szerintem agyontaposná egymást a sok hülye, hogy meneküljenek amerre látnak.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 24. - 09:32:00
(332/810)
és mi a véleményed a 47-es ufóbalesetrõl? mert bejelentették, hogy egy lezuhant csészealjat találtak pár ufó holttesttel. Késõbb meg már miután eltüntették a bizonyítékokat azt mondták, hogy az csak egy hõlégballon volt. De azok az emberek akik azzal dolgoznak pont össze kevernek egy ballont egy csészealjjal? Egyáltalán össze lehet? Még véletlenül sem.
Az 51-es körzet katonai szolgálata azóta is egy csomó olyan információt ad a földönkívüliekrõl a hoolywoodi rendezõknek amivel kasszasiker filmeket készítenek.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 24. - 09:29:28
(331/810)
köszi már láttam ezeket :) A Gravityre leszek kíváncsi, remélem választ kapunk benne mik a terveik az idegeneknek velünk.