bobin 2014 máj. 19. - 19:18:07
(19/59)
A glioblastoma primer agytumor, nem terjed a tüdõbe, nem ad a központi idegrendszeren kívülre metasztázist. (Legalább is irodalmi ritkaság, csupán néhány esetet közöltek, ahol felmerült). És nem okoz orrvérzést.
arcansas 2014 máj. 11. - 23:56:52
(18/59)
Hú nekem unalmas volt a film.Az elsõ félóra izgalmas volt,akciódús...de Vivi karaktere nem kellett volna a filmbe...3/10
kybuck 2014 ápr. 27. - 00:28:45 Előzmény Ottofan1
(17/59)
Szerintem ráérsz a TV-ig.
8/10
bercesnagy 2014 ápr. 12. - 18:52:15 8/10
(16/59)
Nekem kifejezetten tetszett, bár volt benne egy két erõltetett poénos jelenet, az szerintem nem kellett volna bele. Amúgy nagyon pörgõs, kemény akciókkal dúsított film. Kevin Costner nagyon jól játszotta a szerepet, le a kalappal elõtte. 8/10
Ottofan1 2014 ápr. 05. - 08:25:14
(15/59)
A helyi moziban 27-én fogják vetíteni.
Megéri elmenni vagy inkább várjam meg amíg a TV leadja? :D
7/10
Smonika 2014 márc. 29. - 12:11:48 7/10
(14/59)
Még valami! Egy ügynök nem beszél lépten nyomon mindenkinek a lányáról, családjáról fõleg nem a bûnözõknek. Hisz ezzel veszélybe sodorja õket is.
Valszeg hiányzott, amikor ezt tanították az ügynöksuliban.
7/10
Smonika 2014 márc. 29. - 11:46:00 7/10
(13/59)
Végül is nem volt rossz, Costnert is szeretem, szerintem jól hozta a formát. de néhány dolog azért szemet szúrt.

****SPOILER****
1. Érdekes, hogy mindig akkor lett rosszul, amikor szemben állt a bûnözõkkel, és azok egyszer sem használták ki az alkalmat és lõtték agyon. Nem volt náluk egy nyamvadt pisztoly? Hihetetlen! A metrós erõlködés a kinyírására nem volt túl meggyõzõ. Miért nem segített a Farkas az Albínónak? Miért nem dobták be egyszerûen a sínek közé. Ok, vége lett volna a filmnek, épp ezért valahogy másképp kellett volna megoldani.
2. Mikor megtalálja a képeket a bérgyilkosnál, miért nem menekíti a családját biztonságos helyre rögtön? Nehogy lebukjon a nej elõtt, hogy még mindig dolgozik? Mibõl gondolta, hogy nem küldenek utána másik bérgyilkost?
3. És amikor rátöri a lányára az ajtót, mert azt hiszi veszélyben van, a lányka meg sem lepõdik, továbbra is csak a hajával van elfoglalva. Nem tûnt fel neki, hogy rátörték az ajtót? Ok, hogy hisztis kamasz, de azért illett volna picit megilletõdnie. VAgy õ is így megy be mindenhova?

****SPOILER VÉGE****

A poénok jók voltak, az akciójelenetek is. Bár a vége kicsit nyálasra sikerült, de láttam már rosszabbat is. Costner még mindig dögös. Miatta 7 pont.
7/10
Újvállalkozó 2014 márc. 23. - 22:49:49 7/10
(12/59)
7/10

Jó kis film, van benne akció és vannak benne poénok. Aki már volt egyszer Párizsban annak még érdekesebb a helyszínek miatt. Kevin Costner szerintem jól játszotta a betegeskedõ ügynököt. Nem is értem, hogy miért mellõzik Amerikában, vannak nála sokkal gagyibb színészek, akik tele vannak szar filmekkel.
kirby76 2014 márc. 18. - 21:43:23
(11/59)
Már megint ez a sok gyökér troll....akinek nem inge, ne vegye magára.
Nekünk is tetszett a film, kellemes, szórakoztató 2 óra volt, nem
bántam meg, hogy megnéztük.
Costner-t többen fikázzák, pedig a Waterworld(még ha bukás is volt)
szerintem egy nagyon jó utópisztikus film. Nem beszélve a a Mr. Brooks-ról,
amely egy kurva jó thriller volt, és ne feledjük a Millókért a pokolba c.
filmjét sem, szerintem az is nagyon rendben volt.
10/7
8/10
Bigpapa 2014 márc. 17. - 17:53:09 8/10
(10/59)
Múlt csütörtökön, a premier napján láttuk a Lurdyban, a 10-es teremben összesen 3-an ültünk. Azért az kemény,mi?

A film elég vegyes. Ha van akció, azt jól megcsinálták. Francia film (hiába amerikai van kiírva) ,így az autós üldözések valódiak, és nem green háttér elõtt tekergetik a kormányt egy álló verdában. Ez dicséretes. Van sok lövöldözés, amik jól sikerültek. Van egy apa lánya sztori, ami néha idegesítõ, de ha belegondolsz, hogy milyen lehet mindkettõnek, akkor már figyelsz.
Van benne pár nagyon jó poén, szerencsére olyanok is,amiket a bemutatóban nem lõttek le. A szinkron szerintem nagyon jó lett, fõleg Mikó István Marc Andréoni szinkronjaként zseniális :D :D És azok a jelenetek, amikben õ játszik qrva jók! Nagyon szerethetõ az a karakter :D A bûnözõ családapa ;)
Amber Heard jelenléte a filmben olyan felesleges, mint mondjuk beletenni egy fagylaltárust a Terminátor 1-be utólag digitálisan. Tetszik a csaj és szerintem meg hát minden egészséges pasi és sok nõ is :)))), de ezt a szerepet bárkinek odaadhatták volna.
SPOILER
Azt sajnáltam, hogy a film elején kinyírták a szép lábú ázsiai csajszit :( http://www.abmodels.fr/client/gfx/photos/produit/5_8794.jpg ezeket még elnézegettem volna egy darabig :DDDDD
SPOILER vége

Nem életem akciófilmje, de pár jelenetet biztos meg fogok nézni belõle újra, mert nekem rendben volt a film 70%-ban

8/10
kybuck 2014 márc. 16. - 00:28:09
(9/59)
Ízlések és pofonok.
10/10
suncipoci 2014 márc. 15. - 21:38:49 10/10
(8/59)
Tetszett, szórakoztató volt és lekötött.
zsszami 2014 márc. 15. - 00:20:22
(7/59)
és 10/7
offtopic
zsszami 2014 márc. 14. - 20:50:30
(6/59)
Mekkora egy gyökér van itt...
Nem is látta, de lehúzza mert, waterworld megazanyám. o.O
Akkor szólj hozzá, ha láttad hisztigép! Megyünk és jól megnézzük!
9/10
jmisi31 2014 márc. 14. - 17:27:31 9/10
(5/59)
Ellentétben sokakkal nekem nagyon tetszett.
Kellemes kétórás kikapcsolódás, nevetés ezerrel... és még az akciók is rendben voltak.
A filmre 9-est adtam, de igazából 7/10!!! Nem bírtam nézni, hogy 5,2-n állt... annál ez a film sokkal-sokkal jobb!!!!
kybuck 2014 márc. 13. - 19:21:21
(4/59)
Kevin - valaha nyertem 10 Oscart is - Costner a Waterworld (Vízi világ) és a Postman (vagyis Postás, de nem Józsi) címû ordasbuktákkal tette taccsra az A-listás státuszát, azóta közepes iparosmunkákkal, vagy ilyen vérciki, esetleg direct to DVD gagyikkal próbál túlélni. Valahol szomorú ezt látni. Az elmondottak a filmrõl is ezt igazolják, ezért ehhez sem kaptam kedvet.
2/10
m3246 2014 márc. 12. - 22:48:01 2/10
(3/59)
Szerencsétlenségünkre nyertünk rá két jegyet premier elõtt... A betyárját! Az elsõ két percben eldõlt, hogy itt nagyon fogunk szenvedni és így is lett! A magyar szinkron tovább rontotta a helyzetet. Idétlen, de legtöbbször kínos a film, végtelenül összetákolt összefüggéstelen és hiányos történet. A poénok fájnak, max kínodban röhögsz rajta, volt egy pillanat úgy 70 perc után amikor már tényleg kínomban röhögtem, de azt is csak rövid ideig. Az ember azt hinné, hogy Amber Heard majd dob a filmen, de itt még azt is annyira elbaszták, hogy Õ is csak lejáratta magát. Costner egész jó, de ez semmire se elég. Szörnyen fájt a film! Tényleg nagyon rossz, mondjuk a Die Hard 5 még mindig sokkal cikibb :) A kedvenc jelenetem mikor egy kis pözsó tönkretesz egy V12 A8-ast, aminek még a motorja is kétszer olyan nehéz mint az egész kocsi... de ezek csak apróságok. Meg ne nézzétek, ha nagyon akarod töltsd majd le és aludj egy jót rajta, de nehogy fizess érte! 2/10
9/10
Viki1080 2014 febr. 26. - 17:41:42 9/10
(2/59)
Megint sikerült bugyuta magyar címet kreálniuk,mint rendesen.../3 nap a halálig 3 nap az ölésre helyett,nem ugyanaz,hisz SPOILER SPOILER SPOILER emberünknek agydaganata van és egy alternatív gyógymódot ajánlanak neki egy gyilkosságért cserébe,amire van 3 napja,persze az egybõl több lesz......
SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE

Ölj vagy meghalsz.Ez egy régi alapelve,ebben a filmben meg aztán tényleg.


Nekem tetszett a film.Jó persze,sablonos,kiszámítható,szokványos stb de akkor is:)
Vannak benne jó poénok,jó akció jelenetek,és egy csepp dráma.Bár nem õ rendezte,csak a forgatókönyvet írta,mégis meglátszódik Luc Besson keze nyoma.Jó kis európai stílus amerikai sztárral mixelve.

Nálam 9/10 mert bár a történet nem ér annyit,Costner megint nagyot alakít.Tetszett az alapötlet is.
_Freddy_ 2013 dec. 05. - 09:33:41
(1/59)
Haldokló titkosügynöknek kísérleti gyógyszert kínálnak ami megmentheti az életét, de elötte egy megbízást teljesítenie kell.