Téma: A Bárka

oldbone 2011 okt. 12. - 11:16:53
(9/209)
A spanyol Való Világ egy szellem hajón, ahol nincs más személyzet, csak a kapitány, meg az idétlen szivar-reklám. :D
mulao 2011 okt. 12. - 10:35:16
(8/209)
Hogy õszinte legyek eléggé érdekelt a sori, mert unom már, hogy mindig ugyanaz a sztori. Vagy amcsi krimik, vagy nyomozós, vagy valami iszonyúan elhúzott rejtély áll a központban, vagy valami sci-fis hülyeség, illetve jövõben játszódó, vagy világvégés sorozatokat nyomatnak a magyar tvadók. Nekem kb ezek rémlenek az utóbbi 5-6 évbõl. Ez másnak tûnt. Szeretem a hajókon játszodó filmeket, és a trailer is tetszett. De amit kaptam arról nem is tudom eldönteni, hogy teszik-e vagy sem. És itt is tulajdonképpen egy világvégés mindenkirõlvanegytitok tucat valami képem alakult ki. Nem olyan rossz, de többet vártam, az Internátus bejött (mondjuk szerintem elég uncsivá vált késõbb). Megnézném a 2. részt, hátha csak bekell indulnia, bár sokat nem várok tõle.
AvatáR Gil Maerth 2011 okt. 12. - 10:23:55
(7/209)
kissé olyan mintha a Némó kapitány, meg a Kétéves vakáció eggyes részeit keverték volna a LOST-al meg a Flashforwarddal ...

sajnos a feszültségek kissé hajuknál fogva elõrángatottnak tûnnek.
Túl mûviek.
Péel:
a sánta Romero mobiltelefonálása miatt felforgatja a hajót. nem ér rá? nincs térerõ = Mûbalhé! kihajózás dettó.
fõparancsnok lánya azonnal bezsong egy fotózás után. Ciki !
ez nem romantikus film, itt a szerelemnek célja, értelme kell hogy legyen.
ez nem Romana magazin. Ez kaland vagy akció, (vagy mindkettõ).

a karakterek többsége unos-untalan ismert máshonnan.
túlságos a tipizáció!
Még egy kicsit meg egy terhes nõt is sikerült berakni. ( ! )
a pletykafészek konyhás-nénivel meg sikerült a brazil szappanoperák ködébe lépni.
borzasztó !

Pedig lenne spiritusz ebbe a történetbe (kísérlet, világvége, elektromágnesesség, etc)
de nem ezen az úton.
sajna a LOST is a robbantott ajtó mögötti UV térkép után teljességgel elfordult.

10/6 -messze még a Jó. De azért egyszer sasolni jó.
mankacsek 2011 okt. 11. - 20:48:18
(6/209)
A beharangozó alapján többet vártam. Idétlen párbeszédek, érthetetlen reakciók, szóval az egész nagyon brazil szappanoperásra sikeredett. Kár.
oldbone 2011 okt. 11. - 17:14:54
(5/209)
Hát a bemutatkozás nagyon gagyira sikerült, gondolom a folytatás se lesz különb. :)
melanett 2011 okt. 09. - 11:42:11
(4/209)
Nálam az Internátus abszolút favorit, de azért ezt is kíváncsian várom. Biztos jó lesz.
Sibri 2011 okt. 04. - 22:07:42
(3/209)
Nem úgy volt, hogy ma, októbeer 4-én kezdõdik? Már alig vártam :(
9/10
Benja22 2011 okt. 02. - 22:22:25 9/10
(2/209)
Jó kis sorozat. Megéri belenézni, annak aki még nem ismeri. :D
7/10
zs9302 2011 szept. 16. - 21:13:42 7/10
(1/209)
Hamarosan indul az AXN-en, A Bárka címmel. Szerintem jó sorozat, de az Internátus jobb volt (tekintve, hogy egy a gyártó csatorna, és a szereplõk egy része is).