10/10
Milibindi 2013 márc. 13. - 18:19:27 10/10
(309/589)
Érdekes, hogy bukta volt, mert a Sarokba szorítva topicjában pezsgett az élet! Nagyon sokan kommenteltek!
10/10
Milibindi 2013 márc. 13. - 18:03:16 10/10 Előzmény Lysa55
(308/589)
Igen van!!!! Létezik ilyen rossz indulat! Vaqlóságban is ott az igazság ahol nagyobb beosztás esetleg több pénz van! Saját bõrömön tapasztaltam!
Norcy_ 2013 márc. 13. - 12:08:31
(307/589)
Nicandro sorozatai közül szerintem ez a leggyengébb darab, a Szerelempárlat és a Mindörökké szerelem valahogy jobban lekötött, a történetük és a hangulatuk miatt. Mindig nagyon vártam a következõ részeiket.
A Szerelempárlatot még pont megtudtam nézni, mikor utóljára adták a ZR-en.

A csábítás földjénre pedig csak azért voltam kiváncsi, mert Gaby Spanic végre negatív szerepet játszott. Én kicsit sajnálom, hogy nem maradt a Televisanál, összeraknám még egy sorozatba a Zepedával. :)
10/10
suxel 2013 márc. 13. - 00:03:01 10/10
(306/589)
Nézettsége az van, nincs neki rossz, amolyan simán megállja a helyét délután, olyan jó átlagos. Voltak már tõle nagyobb sikerek, de voltak tõle nagyobb bukták is délután. :) Állítom, hogy Gaby Spanic neve viszi el a hátán a sorozatot! :D :D Már csak azért is gondolom, mert az RTL buktázott más a Colunga-Lucero kombóval (Mindörökké szerelem), buktázott a Zepeda-Levy-Guttierez hármassal (Sarokba szorítva), de ez meg mûködik.
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 23:44:53 10/10
(305/589)
Attol,hogy nem mozog itt a forum,szerintem meg nezik,kedvelik ezt a sorozatot,mondjuk sok ismerösöm mar latta vagy megnezte hamarabb,meg amit az Rtl müvelt az elejen durva volt.
En is elöször nagy kinnal neztem,mert 20perceket adtak,de mar ha elkezdtem kitartok a veksökig. :)
Amugy meg egy jo kis tarsasag is kellene es lehetne tarsalogni,a film sem rossz szerintem,az is adva lenne hozza! :D
10/10
suxel 2013 márc. 12. - 22:27:22 10/10
(304/589)
A sorozatról tudni kell, hogy nagyon régi történet 1995-bõl származik. Leporolták a forgatókönyvet, és odaadták a szereplõknek tanuljátok meg. A sorozat írõnõje Kary (Copy) Fajer, gyönyörûen tud másolni mindenfajta kreativitás nélkül, bár valamit tud, mert kint szeretik a sorozatait. Nagy nézettsége van a sorozatainak, a sorozat producerét csak "sosembukóNicandrónak" hívják! Olyan sorozatok köthetõk a nevéhez, mint a Szerelempárlat vagy a Mindörökké szerelem.

Kommentáradat: a pici csatornán futó sorozatoknak nem feltétlen van nagy kommentáradatuk, elég megnézni egy Film Cafén/Romantican, Prizmán, Sorozat+-on, vagy Story5-ÖN futó sorozatot. Kivéve, ha van egy kis kemény magból álló csoport, mint pl: a Megkövült szíveknél, vagy a Bûnös vágyaknál van. :) Én ezt vettem észre! :) Ahol inkább nagyobb számban jelentkeznek a kommentek: nagyker tv-k, vagy a Cool, vagy mondjuk a Story4 (bár azon már nem mennek telenovellák). Persze kell a sorozat is hozzá nagyban: lásd mennyire megosztó volt a Teresa topik. :)
Tilda36 2013 márc. 12. - 21:51:31 Előzmény Norcy_
(303/589)
:-)
Köszi, de egyenlõre ennyi is elég amit a retek nyújt!:-)
Tilda36 2013 márc. 12. - 21:50:14 Előzmény suxel
(302/589)
Hali Suxel!
Nekünk 7 éve - mivel elköltöztünk nincs Zone Romantica-nk, ezt a sorit eddig nem láttam, ezért próbaként elkezdtem nézni...de ha már így van, hogy többször adták miért nem mûködött elõzõleg a fórum? Szerintem azért, mert a sorozat nagyon messze áll a valóságtól, pedig a szereplõk közkedvelt színészek, de ezt már a magyar gyomor elég nehezen tudja megemészteni!

A gonoszoknak áll a zászló majdnem a sorozat végéig, a pletykás népség akkor fecseg-locsog ha nincs igaza, a gonoszságokat meg magában tartja! Ilyenkor szájzár van!!!
A hiszékeny Valentina sóvárog a szerelme után, de még véletlenül sem akarja vele megbeszélni miért szakított vele! Ha egyesek hülyét csinálnak magukból így könnyû elhúzni a sorozatot, de mi van akkor ha ez a logikusan gondolkodók zömét elriasztja? Tudom: ne keress logikát a mexicoi sorikban!!!
Spoiler: elolvastam az elõzetest a holdpont.hu-n, itt már megint bevetik azt a baromságot, hogy J. Miquel italozása miatt elhiteti vele Ivana, hogy a tök részeg pasival az éjjel lefeküdt, de õ nem emlékszik rá! A f.könyvíróknak nincs más ötletük, mint ezt a baromságot bedobni, holott mindannyian tudjuk, hogy egy hót részeg ember semmiféle szexuális tevékenységre nem képes!!! Spoiler vége!
Na mindegy!
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 15:42:15 10/10 Előzmény Lysa55
(301/589)
Sajnos a mai vilag is elvan korcsulva rendesen!
Lysa55 2013 márc. 11. - 17:13:15
(300/589)
nem is értem, miért nézem ezt a filmet! Ezek az aljas rágalmazások teljesen kihoznak a sodromból! Létezik ennyi rosszindulat az életben is? Nem tudom! Mindig megnyugtatom magam, hogy ez csak egy film!
10/10
kazsagx 2013 márc. 11. - 12:13:37 10/10 Előzmény Tilda36
(299/589)
Ebben igazad van,hogy Valentina nem jutott ugyan arra a sorsra mint Ivana,de az elkenyeztest nem erre ertettem,inkabb ugy fogalmaznek,hogy Ivana annyira gonosz,hogy meg azt sem erdemli meg,hogy ilyen aranyos anyukaja legyen,az meg hogy erkölcs csöszt jatszik felette egyenesen undorito,tudva azt,hogy Ö maga maszik ra Valentina pasijaira es mindegyikben a nagy Ö-t latja ideig oraig!
Norcy_ 2013 márc. 09. - 23:46:04
(298/589)
A dolog érdekessége, hogy most is megy a ZR utódján, a Film Cafén, délelõttönként, dupla részekkel. :D
10/10
suxel 2013 márc. 09. - 21:56:39 10/10
(297/589)
Talán a válasz abban rejlik, hogy a sorozatot már adták kétszer a Zone Romantican, illetve akik nem bírták a felezést az elején inkább nekirohantak online és úgy vitték végig szintén Zone Romanticasan és ezért nincs akkora nagy közönsége már itt. Akik szeretik a telenovellákat, azok valószínûleg lecsaptak már rá akkor, már csak a szereposztás végett is, de természetesen van kivétel is, ismerek vagy hármat! :D :D

Amúgy van nézettsége a sorozatnak, volt már 900000-en felüli nézettsége is. :) :)

Ez a kuruc szóhasználat Ivanara, a legjobb szó! Amióta olvastam tõled a hétpróbás kurucot, én meglátom ezt a topik címet rögtön ez ugrik be. :D :D
Tilda36 2013 márc. 09. - 21:40:40 Előzmény kazsagx
(296/589)
Isabel mindkét lányt elkényeztette mégse vált Valentinában prosti!
Ez a Leonor számomra talány!!! Ezt a hazug, kétszínû kurucot akinek ráadásul egy fityingje sincs szánja a fiának amikor ott van a dúsgazdag földbirtokos lány, aki nemcsak szép hanem okos is és van kiállása!
A kölcsönnel szeretne meglépni? Lehet, de a fiát sem szereti ha Ivánát rátukmálja...
Tudja, hogy a férjét Rosendo ölte meg mégis hallgat és Valentinát vádolja. Szõrnyû, a valóságtól nagyon elrugaszkodott történet mindez a sorozat elnyújtásáért!

Miért nem mozog ez a topic? Nem nézi senki ezt a sorit? Akkor viszont a retek nagy bajban lesz!
10/10
kazsagx 2013 márc. 01. - 13:52:18 10/10
(295/589)
Szegény anyját sose szerette...nem szeret õ senkit,csak a gyûlölet van benne,mondjuk tetszik Gaby benne,végre nem egy szentet alakít! Isabelle elkényeztette a lányát,sok mindent megengedett neki,bár szegény nõt sajnálom!
10/10
kazsagx 2013 márc. 01. - 13:44:05 10/10 Előzmény Tilda36
(294/589)
Ertem en hogy el kell hinnie a dolgokat,de ennyire nem lehet hülyenek beallitani egy nöt ahogyan a kedves forgatokönyviro tette,hogy még meg sem kerdezi szegeny hapsit a gyerekröl ,inkabb felgyujtja a kunyhot.... Ez a Rossendo meg egy mocsok egy beteg emberrel könnyü legenykedni...fuuuu de felcseszett.... :)
Tilda36 2013 febr. 28. - 21:36:15
(293/589)
Nagy ribanc, mert fûvel-fával lefeküdt és az anyját egyetlen csókjáért az örök szerelmével megveti! Azonkívül az unokanõvére pénzébõl él, mert dolgozni tabu és keveri-kavarja a s.zart, rámászik az összes pasira, erõszakkal lesmároja õket a Búbosbanka legalábbis a reklámbemutatókban csak tudnám hol szedte össze ezt a velejéig romlottságot?

Egy kérdésem lenne: Gaby tényleg megnagyítatta a fenekét plasztikailag?
Lysa55 2013 febr. 28. - 16:43:03 Előzmény suxel
(292/589)
köszönöm a választ. Akkor még egy darabig sátánkodhat a trió!
1/10
csikosi 2013 febr. 28. - 15:49:39 1/10 Előzmény ildimix
(291/589)
Pedig jó lenne már, hogy visszakapja azt a sok szemétséget, amit csinált eddig is.
Kis rohadt ribancccc.
szia
Tilda36 2013 febr. 27. - 21:53:42 Előzmény kazsagx
(290/589)
A dél-amerikai sorozatoknál a gonoszok nagyon sokáig ügyködhetnek, itt ráadásul három van belõlük!
Ivána szédületes egy tyúk, egy falusi farmon úgy öltözködik mint egy hétpróbás kuruc a nyakáig feltolt bögyeivel és mini toprongyaival térdig érõ csizmával!

Más: A mama ezek szerint nem szereti a "kisfiát" ha ezt a dögöt szánja neki ajándékba!

Valentina tényleg naív, de a százvalahányrészig mindent el kell neki hinnie, ugyanis mást hosszabbítást nem tudott kitalálni a f.könyviró!!!