k11zoltan 2014 szept. 27. - 23:25:30
(32/72)
1 jó poén volt benne, a fosos, de az is csak a jó fordítás miatt.
littleg11 2014 szept. 21. - 23:38:55
(31/72)
(2014.09.21, V 20:00) Vasarnap esti laza piheneskent tokeletes valasztas; habkonnyu tortenet, Cameron Diaz pedig most is fantasztikus!
csillagdori 2014 aug. 30. - 23:05:13
(30/72)
A hozzászólások alapján tartottam a filmtõl, és halogattam, h megnézzem. Most már sajnálom, mert szerintem jó kis film! Érdemes megnézni! 8 pont :)
5/10
King Diamond 2014 aug. 29. - 18:50:51 5/10
(29/72)
A leírásban csak a két színésznõ nevét cserélte össze az író, viszont ott legalább szerepel Kate Upton neve, a szereplõk között viszont már nem, pedig több szerepe van, mint a Waldau alatt lévõ szereplõknek. Sõt, a másik két csaj alá kellene írni a nevét. Hát igen, ez a film sem nekem készült. Szeretem a vígjátékokat, de nem az ilyeneket. Aki röhögni és szórakozni akar, az ne ezt a romantikus fost válassza, hanem például a Családi üzelmeket vagy a Szexvideót vagy a Tedet, hogy említsek párat a közelmúltból. Ez egy tipikusan egyszernézõs, csöpögõs, nem sok poént tartalmazó vígjáték. A szereplõk közül Cameron Diazzal nincs baj, itt is bebizonyosodik, hogy még mindig egy bombázó, viszont ezt a Leslie Mann baromira idegesítõ volt végig. A magyar hangja is, de úgy maga az egész karakter, és még csak nem is annyira jó nõ. Szerintem nem véletlen, hogy még nem láttam (vagy legalábbis nem emlékszem) más filmjét, mert gondolom azok kétharmada egy kalap szar lehet. Kate Upton pedig valóban, csak a látványért szerepel, Don Johnson pedig csak a pénzért vállalta azt a két-három jelenetet gondolom. A Trónok harcás srác nem volt rossz, rajta azért itt-ott még lehetett is nevetni néha. Az a kutya is baromi irritáló volt, választhattak volna valami kevésbé ocsmányat. Tipikusan azon filmek közé tartozik, melyet nincs értelme moziban megnézni, csakis otthon, és csakis legfeljebb egyszer.
5/10
laju 2014 aug. 25. - 19:42:58
(28/72)
Régebben a port igényesebb volt. Érdemes volt elolvasni a film leírásokat. Mostanában, mintha olyanok írnák, akiknek baromira fogalmuk sincs, mirõl szól az adott film.

SPOILER!!!

Azt írja: "Amikor egy boldog párkapcsolatban addig sosem kételkedõ nõ (Cameron Diaz) rájön, hogy a szerelme kettõs életet él, és õ csupán másodhegedûs, különös ötlete támad.
Megkeresi a másik nõt, és vele (Leslie Mann) együtt terveli ki,..."

1. Cameron Diaz nem él boldog párkapcsolatban a fickóval. Együtt vannak kb. egy-két hónapja. Találkozgatnak néha.
2. Nem keresi meg a másik nõt (a feleséget), hanem elmegy a pasihoz meglepetésbõl, és a feleség nyit ajtót.
3. Ezután a feleség keresi meg Diazt, és levakarhatatlanul ráakaszkodik.

Ennyi, és nem több. De már így is többet foglalkoztam vele, mint megérdemelné, bár Leslie MAnn "agytáborba kell mennem" c. poénja azért bejött.

SPOILER OFF!!!
5/10
Viktor6665 2014 aug. 25. - 02:43:26 5/10 Előzmény zegorias
(27/72)
Jah. Kár volt megnézni.
Teréz anyu 2014 aug. 17. - 13:56:04
(26/72)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VIGYÁZZATOK!!!!!!!!!!!!!
Teréz anyu 2014 aug. 17. - 13:55:12
(25/72)
Az elsõ fele kifejezetten jó volt, Cameron Diaz nagyon jól játszik és természetesen gyönyörû, szeretem is nézni filmekben. Viszont a másik fõszereplõ csaj borzasztó, valahogy neki minden szerepben az jut, hogy a férje elõtt szarik a fürdõben ebben a filmben is, a 40 után-ban is és a testcserés filmben is (Ryan Reynolds-szal). Nem gondolom reálisnak, hogy házasok, akárhány év házasság után is egymás elõtt szarnának, szerintem maximum egymás elõtt pisilnek, de még azt sem sokan vállalják be.
Az effajta "humor" iszonyúan ócska.
A film vége nagyon durva, kizárólag erõs idegzetûeknek ajánlom, amikor a férj SPOILER össze-vissza töri magát, tiszta vér az arca és akkor még a csaj apja, orrba vágja, nagyon durva és brutális. Nem találom sem viccesnek, sem pedig jó érzéssel nem tölt el, hogy ejnye de pórul járt, elég lett volna, hogy elvették a pénzét aztán ennyi, de nem bazmeg, össze kellett törnie magát...brutális.

Egyébként nem nagy szám, egyszer nézõs, mérsékelten van benn pár poén.
zegorias 2014 aug. 13. - 13:08:20
(24/72)
Kifejezetten nõknek ajánlott film.... egyébként érdekes, vagy különleges fordulattól mentes, lapos, gyenge poénokkal.
6/10
Ze74 2014 aug. 11. - 18:07:36 6/10
(23/72)
Én is nagyon vártam,lemaradtam róla moziban,de már nem bánom.
Olyan egyszer nézõs,de abból azért a "jobbik" fajta.
pihes 2014 aug. 09. - 15:39:14
(22/72)
Egyszer megnézni, éppen elég.
Az igazat megvallva, néhány vicces jelenet tetszett, de nem több.
Pont.
3/10
z4zie 2014 aug. 09. - 09:16:33 3/10
(21/72)
Szörnyen gyenge vígjátéknak, barátnõvel/asszonnyal egyszernézõs esti filmnek elmegy. Komolyan, 2014-ben, egy elsõsorban nõi közönségnek szánt filmben sz**ó kutyával, rinya-pi*ával és hashajtós poénnal akarnak valakit megnevettetni?! És kb. ennyi volt, amit a film bevetett a nevetés érdekében.
5/10
Atis88 2014 aug. 08. - 20:09:18 5/10 Előzmény CrazySpice
(20/72)
Igen úgy indult, hogy hétköznapi problémák lesznek felvonultatva és megoldva. Csak aztán eltorzult az egész film. Azt már nehezen lehet elhinni hogy a feleség összeáll a férje két szeretõjével is és öribarik lesznek + akciófilmbe illõ módon legyomozzák csávókámat, hogy miket seftel össze, majd kiforgatják minden vagyonából. Aztán végül a három öribari együtt él míg meg nem hal + még családon belüli házasságok is lesznek a legvégére. (Hogy ki kivel nem spoilerezem el).

NA PERSZE... Mese habbal.

Emiatt a hülye végkifejlet miatt, valamint a számomra nagyon irritáló Leslie Mann miatt (végig az volt az érzésem, hogy leütném és nem csak a szinkronja idegesített, de az egész nõ úgy mindenestül) is csak 5/10-et ér számomra.

Egyszer meglehet nézni, de könnyen felejthetõ.
7/10
oedipa 2014 júl. 30. - 10:10:04 7/10
(19/72)
ezeken a "romantikus vígjátékokon" egyre kevesebbet lehet nevetni, inkább már csak azon mosolyodik el a nézõ, hogy mennyire kínos...
8/10
judit45 2014 júl. 24. - 18:19:46 8/10 Előzmény Nafi
(18/72)
egy nyári estére szóló könnyed vígjáték. Törni nem kell a fejünket rajta.
Nafi 2014 júl. 15. - 22:05:11
(17/72)
Szerintem a maga nemében jó kis vígjáték. Mondjuk Diaz elég gyengus volt, Leslie Mann vitte kábé az egész filmet, csak a szinkron hangja borzasztó kellemetlen..
kissasszony 2014 jún. 30. - 14:49:36
(16/72)
Nem tudom,lehet bennem van a hiba,mert mindenhol azt látom-hallom-olvasom,hogy mennyire jó ez a film és milyen jókat lehet rajta nevetni,de nekem nem tetszett. Barátnõmmel mentem el a moziba,tetszett az elõzetes,igazi csajos film,jó akkor nézzük meg.Végiguntuk az egészet,kb egyszer nevettem el magam,pedig én aztán olyan vagyok,hogy minden sz*ron röhögök,de ezen nem sikerült :D Film közben,ránéztem az órámra,eltelt már egy óra és még mindig nem történt semmi.Mondjuk a magyar cím is elég félre vezetõ,az eredeti cím The Other Woman,vagyik A másik nõ,míg magyarul A csajok bosszúja.Hát én vártam a nagy bosszúra,de csak egy picit kaptam,azt is kb az utolsó 5 percben és az is nagyon kiszámítható volt(SPOILER: itassunk a pasival nõi hormont,szedjük el a pénzét,stb. SPOILER VÉGE) a .Cameron Diazért sosem voltam annyira oda;Leslie Mann karaktere elég idegesítõ volt és rohadt irritáló magyar hangot adtak neki(nem is azt ami az elõzetesben volt),pedig szinkron párti vagyok;Nikolaj Coster-Waldau(aki egyébként nagyon jól hozza a Trónok harcában Jaime Lannistert)szerintem nem volt elég jó pasi ehhez a szerephez és nem is alakított valami nagyot; Kate Upton tényleg csak a nagy mellei miatt volt benne;Nicki Minaj pedig jó nagy tévedés volt. Az ilyen csajok bosszút állnak témáról a Dögölj meg John Tucker jutott eszembe,az valahogy jobban tetszett,pedig az csak egy tini film volt.
9/10
CrazySpice 2014 jún. 04. - 21:29:39 9/10
(15/72)
Isteni cuki film! Kicsit olyan, mint az Elvált Nõk Klubja, vagy az Édes Kis Semmiség, vagy a Szex És New York, vagy a Spice World, csak könnyedebb verzióban. Hétköznapi párkapcsolati problémák de édes humorral bevonva. Tetszett! Örömmel ajánlom csajoknak, pasiknak, szingliknek, melegeknek, bárkinek mert tényleg szórakoztató.
raczkia 2014 máj. 29. - 07:25:42
(14/72)
Nagyon jó kis film! Végig vannak benne poénok, így szerencsére nem laposodik el a történet. Külön díjaztam, hogy nem a káromkodástól, és a böfögéstõl fröcsögött a vászon! :)Megérdemel 10/8 pontot.
offtopic
Csajszi10 2014 máj. 18. - 16:46:16
(13/72)
Szeretném megnézni(magyar felirattal) ezt a filmet itt a neten, de nem találom sehol.Tudna valaki segíteni?