offtopic
handi99 2011 szept. 13. - 18:56:08
(12/212)
Ha sikeres lesz az Emperatriz, akkor talán van esély a Cielo Rojora (Edith González és Mauricio Islas) is. Eléggé hasonló a nézettségi adatuk és a fõszereplõk sem ismeretlenek számunkra.
BEN1986 2011 szept. 13. - 14:16:46
(11/212)
Telemundos sorozatok biztos lesznek, de ne csak azok legyenek a Televisával együtt. Engem az nagyon zavar hogy nem vesznek Aztecás sorozatokat, az Emperatrizt is csak Gaby miatt vették meg. A TV AZTECA sok sikersorozatot készített az elmúlt években melyeket hazánk és a többi európai ország nem vett. Elég baj!
Renata001 2011 szept. 13. - 13:55:10
(10/212)
Egész jó volt az elsõ rész! Azért sok minden történt mert huzhatták volna 5-10 részen keresztül is ezt az 1 részt, ha onnan kezdik amikor Emperatríztól elveszik a gyereket. Marimar Vega lesz az egyik lány, ha majd fel nõnek, Õ Zuria Vega(A szerelem tengere) nõvére.
Lehet hogy nézni fogom, ha lesz rá idõm, mert az Eva Lunába is bele szeretnék kukkantani.

De azért remélem jövõre Telemundos sorozat lesz!!!
(Bella Calamidades, La Casa de al Lado, Alguien te mira, El fantasma de Elena...remélem hamarosan lesz/lesznek) :)
6/10
suxel 2011 szept. 12. - 21:09:44 6/10
(9/212)
Legalább Orosz Anna lett a hangja, s Bernie Paznak is a Szatmári Attila aki a Második esélyben. Viszont nekem nem tetszik, ahogyan megoldották a fõcímnél a szinkronhangok felsorolását. Orosz Anna s egy hatalmas kihagyás majd császárnõ. Szerintem lehetett volna egy pár nevet még elibe mondani, de mindegy. Amúgy átlagos volt az elsõ rész, semmi nagyon nagy és meglepõ dolog. Teljesen átlagos sorozat eddig, de lesznek benne izgalmas fordulatok, ahogy elõre nézegettem. Adok neki egy esélyt. Mondjuk én már azokat a részeket várom, amikor a kiscsajok felnõnek, ami nem sokára már el is jön. Mondjuk egy kicsit én már unom ezt a sablont, hogy Gaby Spanic és a lánya, akit keres vagy, aki nem szereti, de még belefér. (Prisionera, Tierra de pasiones, s most Emperatriz)
szibag 2011 szept. 10. - 17:08:16
(8/212)
Lissette 2011 szept. 06. - 03:07:04
(7/212)
Kíváncsi vagyok, Orosz Anna lesz-e a hang, tekintve, hogy a cool egy kis csatorna, bár azért nagyon furcsa lenne ennyi telenovella után, ha mégsem õ kapta volna.Valaki tud errõl valamit?
offtopic
handi99 2011 szept. 05. - 21:31:13
(6/212)
Ez igaz, de szerintem, van egy hátsó gondolat: Gaby a telenovellák császárnõje. :)
offtopic
handi99 2011 szept. 05. - 21:28:47
(5/212)
Szia! Szerintem nincs baj az Aztecaval, bár én most a harmadik gyártót az Argost preferálom. Az El 8º mandamiento nekem nagyon bejött.
BEN1986 2011 szept. 05. - 20:10:56
(4/212)
És eleve nem Császárnõ címet adtam volna a sorozatnak hanem az Emperatrizt. Igaz hogy az császárnõt jelent, de a sorozat fõhõsnõjét Emperatriznak hívják és nem egy történelmi sorozatról beszélünk.
BEN1986 2011 szept. 05. - 20:08:37 Előzmény handi99
(3/212)
Csakis Gaby miatt vettek Azteca-s sorozatot. Véleményem szerint jobbnak tartom a TV AZTECA-s mexikói sorozatokat, mert színesebbek és más a hangulatuk. Az európai országok sajnos esélyt sem adnak az Aztecának. Én dvd-n egy csomó ilyen sorozatot vettem meg és mindegyik nagyon jó. Legutóbbi a La Duda amit megvásároltam. Az a baj hogy csakis mindenki a Televisával foglalkozik!!!! Ez az amit nehezen értek meg! Egyformán kellene törõdni a két tv társasággal és nemcsak a Televisát választani!!!! Venezuelában a Venevision is. Abból sem vesznek sorozatokat hazánkban. Legutóbb 2008-ban vásárolt a Romantica! Nagyon felháborító!!!!
handi99 2011 szept. 03. - 16:05:32 Előzmény Buffy
(2/212)
Szerintem csak Gaby Spanic miatt juthatott el ez hozzánk, mert egyébként a magyar csatornák ritkán szoktak telenovellát venni az Aztecától. Kivétel a Zone Romantica.
Az egyik spanyol nyelvû fórumon dicsérték a magyar promót. Szerintük jobb, mint amit az Azteca készített.
Buffy 2011 szept. 01. - 14:59:03
(1/212)
Hû ez tök furcsa,h. ilyen hamar ideért...