5/10
Taramis 2012 júl. 16. - 01:11:48 5/10
(158/338)
én nem értem miért dicséri mindenki ezt a filmet és jön azzal hogy mennyivel jobb mint a régi.akkora bakik vannak benne hogy csak na SPOILER pl a fényképezögépes rész röhely volt hogy abból jött rá a gyík hogy ö Parker meg a darus részt végigröhögtem annyira csöpögös volt.ben bácsi röhelyesen megcsinalt haláláról ne is beszeljünk.a sam raimi féle metrós bunyó dr Octopus ellen sokall jobban megkoreografált volt mint itt bármeik akció pedig az említett filmben nem is az volt a végsö harc.szerintem max 5 pont
9/10
TheGreatDanton 2012 júl. 15. - 21:31:17 9/10
(157/338)
Nekem tetszett a film. Az elejétõl a végéig lekötött és végre nem volt olyan puhány pipogya Peter Parker sem.
10/10
cardas 2012 júl. 15. - 21:28:15 10/10
(156/338)
15? Akkor a Pókfej lexikonom téved :D
10/10
matany001 2012 júl. 15. - 17:42:37 10/10
(155/338)
Ma néztem meg és azt kell mondanom, hogy én szerintem is jobban átadta a Pókember hangulatot mint az elõzõek, bár ez más alapjaira van helyezve, így nem is akarom össze hasonlítani. A film teljesen végig lekötött hiszen gyerekkoromon kedvence Pókember, képregények, rajzfilmek. Nekem lényegében semmivel nem volt gondom szerintem ötletesen találtak el mindent, de hát mindenkinek más más igénye van, de én nem sajnáltam rá két órát kb. Ide végszóként csak annyit lehet írni, hogy: Jöhet a folytatás! :) 10/9
10/10
Cullangka 2012 júl. 15. - 14:03:30 10/10
(154/338)
Ma néztem meg a filmet, kicsit többre számítottam, túl gyorsan lepörgetett volt, sokat akar a szarka... :D
De összességében jobban tetszik mint a régi, így viselkedne egy átlag kamasz ha pókerõt kapna... vicces is volt és látványos is egy 10/8 azért van :D
10/10
cardas 2012 júl. 15. - 10:56:17 10/10
(153/338)
"Nem nagy Pókember-fan lehetsz, ha ilyet írsz."

- Egy "nagy pókember-fan" szerintem tudja ,hogy Petert 16!!! évesen csípte meg a pók. (szóval ebben a filmben még túlzásba is estek a 19 évvel, ezért semmi értelme azt kritizálni, hogy milyen fiatalon történt az eset)

"Még a tinédzser koromban Magyarországon megjelent Semic-Interprint által forgalmazott képregényekben is egy 20 évei vége illetve 30-as évei elején álló karakterrõl van szó."

- Hát ez azért van, mert a sorozatot nem a legelejérõl kezdték kiadni hazánkban, hanem az ASM 181. részétõl, így már elrepült pár év Peter feje fölött, mire mi is olvashattuk.
bafu06 2012 júl. 15. - 10:25:34 Előzmény krampampuli
(152/338)
Tökéletesen igazad van. 21 vagyok a mai napig szívesen azonosulok Thor-al, Vasember-el de ez a film ROSSZ!!
Inkább nevetséges. Talán 12évesen tetszett volna de mivel létezik másik ami szuper!Így 0-ra tudnmám értékelni!
4/10
krampampuli 2012 júl. 15. - 00:13:28 4/10
(151/338)
Én úgy látom bármely korábbi változat magasan veri. Rossz szálvezetés felesleges hatásvadász húzások. Inkább nevetséges mint vicces. Mozi egy akciót és gimis szirupos filmeket is szeretõ tiniknek fejlett vizuális megoldásokkal. 4/10
10/10
Alexejevic 2012 júl. 14. - 21:40:10 10/10
(150/338)
Én is megnéztem párommal a filmet. Elég igényes vagyok filmek terén, valamint a képregényekért is oda vagyok...
Nálam összességében a film 8/10.

Nekem bejönnek a karakterek. Az új Pókember nem annyira lúzer, valamint Emma Stone is parádés. A többi szereplõ is rendben volt.
Látványban is hozza a kötelezõt a film. Volt pár hihetetlenül látványos jelenet a filmben. Emellett volt benne horroros rész (SPOILER: amikor a csaj várakozik az ellenszerre és várja a gyíkot SPOILER VÉGE). Volt benne humor, akció, dráma, stb.
Összességében nekem nagyon tetszett a film. Még a barátnõm is jól szórakozott, aki nem rajong az ilyen típusú filmekért.
Mindenkinek ajánlom!
Exorcista 2012 júl. 14. - 20:18:14 Előzmény letya256
(149/338)
Ma megnéztük mi is. A teremben valóban több kisgyerekes család is volt, én két tinédzserrel és egy óvodással néztem végig. Nem volt rettegés, vagy székalábújás a gyerkõc részérõl sem, mindannyian igazán jól szórakoztunk. Úgy vélem, a tíz évvel ezelõtti Pókemberekhez képest ezt némileg komolyabban vették a készítõk.
Darth Plagueis 2012 júl. 14. - 08:17:02 Előzmény Meklód fia
(148/338)
De azért a filmben Dr. Connors is valami hasonló közröhejjé válik, nem ? :D
8/10
King Diamond 2012 júl. 13. - 23:18:21 8/10
(147/338)
Én sajnos még nem láttam a Tobey Maguire-ös Pókember részeket, de régóta tervezem, hogy meg kéne már néznem õket. Mielõtt még egy remake/reboot/újabb Pókember film ki nem jön. Hát, ez nem jött össze, mert az akkori három rész nem látta ellenére megnéztük a Csodálatos Pókembert. Nekem tetszett. Látványos volt, jó volt a történet, a szereplõkkel sem volt bajom. Nagyon bejött, amikor a saját szemszögébõl láttuk a Pókember 'repüléseit' a városban az épületek között. A 3D sem volt annyira rossz, bár lehetett volna több jelenetet is 3D-síteni, hogy még látványosabb legyen, jóval több helyen. Nem tudom összehasonlítani a fõgonoszt sem a régebbivel, sõt, a képregényt sem olvastam sosem, így arról sem tudok nyilatkozni. Nekem tetszett ez a gyík fickó. A végén, szokás szerint van még egy jelenet, a stáblista között, amit most sem láttunk, de megnéztem most, érdekes, hogy ki az, a következõ részbõl biztosan kiderül. Várom a folytatást. A szinkronnal sem volt bajom, és most még tökre élvezhetõ is volt a moziban, annak ellenére, hogy egész sokan voltunk. Ez ritkaságszámba menõ esemény. Annyira azért nem volt jó szerintem, mint a Bosszúállók. De csak azért, mert abban több szuperhõs is szerepelt egyszerre.
8/10
Jedi Lovag 2012 júl. 13. - 16:44:54
(146/338)
A Csodálatos Pókember, egy olyan reebot amire szükség volt, nem mintha rossz filmek lettek volna az eddigi Peter Parker kalandok. Anno Tobey Maguire egy nagyon szerethetõ "from zero to hero" karakter volt de nem a legjobb a pókcsípte gimis eljátszására.
Amiben nagyon más ez a film, mint a korábbiak, az nagyrészt a hangulaton és a történetvezetésen mutatkozik meg. Az események menete nagyon jól össze vannak rakva, és ismét, egy új formában ,megkapóbban ismerjük meg Petert.
Látszik a filmen hogy mai darab, Andrew Garfield figurájával sok korabeli fiatal tud azonosulni.
Látványvilág szempontjából fõnyeremény a film, hiszen mindent kihoztak belõle, fõleg a hálóvetõs ugrándozásból New York magaslatában. Komoly hangulata van a filmnek, ezért külön üdítõ az a 2-3 közepes poén.
A szerelmi szál Peter és a szõkeség között kicsit tinifilmes atmoszférát ad egyes jelenetnek de sose nyúlnak odáig hogy az giccsáradatba fulladjon.
A gonosz karakter most se eredetileg rosszakaratú, hanem egy nemes célért küzdõ elbukott személy aki beleõrül a saját terveibe. A gyík és pókember összecsapásai sose olyan hosszúak vagy elvetemültek hogy az idegesítõen eltúlzott vagy komolytalan legyen.
Furcsa mód nem kap sok szerepet a Pókcsípés, meggtörténik és kész, hõsünk örül a képességeknek. Több említés nem is esik. Egyszerre zajlik Connors tanárúr hüllõs gyógyító karrierje és Peter jellemfejlõdése így egyik sincs igazán kidolgozva de így túlzásba víve se. Nagy egyensúly van a filmben.
Sajnos nem kapott olyan nagyszerû fõzenét sem egyéb hangulatos dallamokat a film mint amiben az ez elõzõ Trilógia bõvelkedett de ezen felül egy egész megkapó és nagyon hangulatos szuperhõs filmet kaptunk, és egy meglepõen jól sikerült remake-et.
lippije 2012 júl. 13. - 14:18:05
(145/338)
A célközönség (aki nem elsõsorban régi Pókember rajongó) minden bizonnyal élvezni fogja, én kellemesen szórakoztam, de azért nagyon, nagyon várom a Sötét lovagot. Remélem, az versenybe tud szállni az év képregény filmje címért a Bosszúállókkal. Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/07/a-csodalatos-pokember/
9/10
Mr. D 2012 júl. 13. - 13:09:37 9/10
(144/338)
Szerintem teljesen elképzelhetõ h koprodukciós szerzõdést kössön a Sony és a Disney. Szerintem megérné mindkettejüknek, hiszen a siker már mindkét oldalról garantált, és Joss Whedon elég híres arról, hogy a végsõkig elmegy azért, hogy a rajongók igényeit teljes mértékben kiszolgálja. Márpedig elég sokan szeretnék viszontlátni Pókembert a Bosszúállók 2-ben. Azt nem tudom hogy a Columbia mennyire kompromisszumkész stúdió de pl. a Hulk jogai is elvileg a Universal-nál vannak, mégis feltûnhetett a Disney filmjében.
concordd 2012 júl. 13. - 01:37:09
(143/338)
Sony a bosszúállókba? Barátom Te kicsit el vagy tévedve, ami a stúdiókat illeti...:D
fenegyerek18 2012 júl. 12. - 23:48:46
(142/338)
Peter karaktere egy diák és nem felnõtt férfi!
10/10
bittermoon1992 2012 júl. 12. - 21:59:03 10/10
(141/338)
Remek adaptáció, le a kalappal.
10/10
cardas 2012 júl. 12. - 21:03:07 10/10
(140/338)
Végre láthattam a filmet, már nagyon vártam. Számomra üti az elõzõ trilógiát, most egy sokkal jobb Petert kaptunk, mint elõzõleg. Végre nem egy esetlen bénaság, hanem emberi lény. Most, hogy láthattam a reebotot, olyan hibákat veszek észre a korábbiakban, mint amilyeneket ezelõtt nem. Maquire-t már képtelen lennék elképzelni Póki álarc mögött, most már nem tudnám elhinni neki, hogy õ Peter és Póki is egy személyben. Garfield sokkal hitelesebb nálam. A látványra semmi panasz, látszik, hogy sokat fektettek bele - azaz király! A díszlet, városképek és a környezet nagyon tetszik, a színészek és történet is. Nem tudom, talán eddig ez a képregény adaptáció a leghûebb az eredeti sztorihoz. És végre Peter sérüléseket szerez dögivel a bunyókban, nem pedig karcolásokat, amik senkinek sem tûnnek fel. Egyedül Gwen magyar hangja zavarta meg az élvezetet, de amúgy minden fantasztikus volt. Ajánlom mindenkinek. Persze nincs sok vér benne, de minek? Anélkül is jó!
6/10
bitor 2012 júl. 12. - 20:44:38 6/10
(139/338)
Ebben mi a reboot!?
Miért nem szóltak, hogy csak 12 éven aluliaknak ajánlott!?
A látvány legalább rendben volt, bár viccesebb lett volna, mondjuk csirke génekkel....