Téma: A dadus

raging 2007 márc. 18. - 10:51:08
(401/681)
megtutod mondani az oldal címét ahonnan le töltötted?
demelivi 2007 márc. 18. - 09:41:14
(400/681)
Nekem angolul megvan majdnem az összes rész.
raging 2007 márc. 15. - 20:03:44
(399/681)
sziasztok

valaki tudna segíteni nekem a dadus részek megszerzésében , mert szerintem naggyon jo ez a sorozat

e-mailom : mithrandir22@freemail.hu
10/10
jeffero 2007 márc. 11. - 16:40:47 10/10
(398/681)
Figyelem!!!

Most örülhetnek azok, akiknek nincs Cool TV. Talán én se vettem volna észre, de ma egy haverom épp nézegette a jövõ heti újságot, és megakadt a szeme az RTL Klub oszlopában március 18., vasárnap, 16:10-es idõpontnál.

Tehát valószínûleg a Cool TV folyamatosan átadja a sorozatból a régebbi évadokat egy földi sugárzású csatornának, azaz az RTL Klubnak.
Csak kérdéses, milyen gyakorisággal lesz, mert fura, hogy március 18. után 1 héttel, a következõ vasárnap nem szerepel a mûsorban. Mondjuk az RTL-nél tapasztaltam más sorozattal is hasonlót. Aztán meg majd ki tudja, lehet, hogy berakják hétköznapra...

<a target="_blank" href="http://www.online.rtlklub.hu/dadus/" title="http://www.online.rtlklub.hu/dadus/">www.online.rtlklub.hu</a>
fules20077 2007 márc. 10. - 12:02:00 Előzmény ildi1980
(397/681)
Szia Ildi!
Pálfi Imre vagyok és a fórumon olvastam az egyik hozzászólásod amiben azt írtad,hogy megvan a Dadus 73 része Dvd-n.Ha lehetséges engem is érdekelne.Az e-mail címem:fules2007@citromail.hu Tel:06-20-34-11-506.Ha telefonon hívsz,akkor visszahívlak.Elõre is köszönöm szia:P.I.
10/10
ildi1980 2007 márc. 06. - 17:57:34 10/10 Előzmény jeffero
(396/681)
Szia!

Sikerült beszerezned azóta a Dadus könyvet??? Még nem értem a végére, sajnos nincs idõm olvasni:((((

Láttam, h tudtál valakinek segteni dadus részek ügyében.Nekem is lehetne? Imádom ezt a sorozatot és szeretném,ha nekem is meg lenne:)

Elõre is nagyon nagynon megköszönöm!!!!

Ildi(dundii@citromail.hu)
Cliffike 2007 márc. 05. - 18:35:56
(395/681)
Üdv Jeffero,
már küldtem sms-t de ha nem kaptad meg akkor megismétlem, hogy mennyire hálás vagyok a feltöltõ oldaladért. Nagyon kellemes, vidám napokat szereztél nekem. Ha lehetõséged és idõd egyszer engedi kérlek folytasd a feltöltést, az elejérõl hiszen gondolom sokan szeretnénk az egész sorozatot összegyûjteni.
Még egyszer ezer köszönet: Cliffike
10/10
jeffero 2007 márc. 05. - 11:34:28 10/10 Előzmény Cliffike
(394/681)
Küldtem üzenetet neked a port.hu-n keresztül, remélem megkaptad, majd válaszolj rá, ha gondolod.
Cliffike 2007 febr. 24. - 20:45:15
(393/681)
Üdv Mindenkinek!
Szeretném megkérdezni hogy valaki nem gyüjtötte-e a Dadus részeket össze és megosztaná-e velem? Sajnos én nem tudom a Cool tv-t nézni igy még a Tv 2-n láttam valamennyit belöle. Azóta remélem hogy folytathatom egyszer. Elõre is köszi.
10/10
jeffero 2007 febr. 17. - 19:57:44 10/10
(392/681)
Jelenleg a Viasaton megy vasárnap reggelente (9:00) a Babylon 5 nevû scifi sorozat. Érdekesség a dadus kapcsán, hogy néhány dadusbeli szinkronhang a Babylon 5-ben is benne van, pl. Mihályi Gyõzõ (Maxwell), Spilák Klára (C.C.). Kicsit fura õket ott hallani.
10/10
jeffero 2007 febr. 17. - 19:52:15 10/10 Előzmény The Nanny
(391/681)
A héten egyik nap épp elkaptam a Jóban-rosszban sorozatban Vándor Évának Gesztesivel közös, családias beállítású jelenetét, és kicsit Franesnek hallatszott a hangja. Köszönöm a válaszod, most már értem, mire gondoltál.
The Nanny 2007 febr. 08. - 20:02:43 Előzmény jeffero
(390/681)
Talán éppen azért, mert nagyszerû színésznõ, aki tud bánni a hangjával. A dadusban egy tûzrõlpattant, életvidám, mindig mindent humorosan felfogó, zsidó és flushingi származására, poénjaira épülõ, optimista életet élõ fiatal nõt kellett szinkronizálnia, az amerikai színésznõ orrhangját is kiválóan utánozva. Fran Drescherhez egyszerûen más hang nem illik, nem is fog. (A szépész és a szörnyetegben például Andresz Kati hangját osztották rá, akinek egyébként szép, mély hangja van, de Franhez "fáradt" hangnak tûnt.) A Jóban-Rosszban sorozat polgármestereként pedig egy középkorú háromgyermekes nõt játszik, aki a település elsõ embere, nem lehet hebrencs meg folyton poénkodó, hivatalos személyt alakít, legtöbbször hivatalosan is kell viselkednie, szinte mindig ügyintézés közben látjuk. Azért, ha jól megfigyeled, a családi jelenetekben, fõleg, amikor Gesztesivel játszanak együtt, már sokkal felszabadultabb viselkedik, csilingelõbb a hangja, a te szavaddal élve olyan "dadusos". Szerintem éppen ebben rejlik Vándor Éva színésznõi kiválósága, hogy nem mindig egyforma a hangja és a viselkedése, hanem olyan, amilyennek az adott szerep, a szituáció és a megformált karakter megkívánja.
10/10
jeffero 2007 febr. 06. - 23:53:08 10/10
(389/681)
Nocsak, épp megy a Cool-on az Y-Akták sci-fi sorozat, az epizód egyik fõszereplõjét Sheffieldnek hívják :)
d.jelina 2007 febr. 04. - 18:09:33
(388/681)
Sziasztok
Most nézem újra végig a sorozatot,Isteni!
"A tetoválás"-nál tartok szerintetek milyen volt a
tetoválós csaj?
Szerintem igazi karakterhang volt.
Még nem halottam soha.
Ki volt,nem tudjátok?
10/10
ildi1980 2007 febr. 02. - 16:17:14 10/10
(387/681)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, a sorozat baromi jó volt, csak azt nem értettem, h miért adtak rá szegény Fran-re farmert, mikor irtó bánán állt neki, darázs derékkal+széles csípõvel... Neki csak a szoknya állt jól:))) De ez részletkérdés:)

Ildi
10/10
ildi1980 2007 febr. 02. - 15:01:19 10/10 Előzmény jeffero
(386/681)
Szia!

Ne törj le nagyon!! Elhiszem, h ideges voltál, h a megrendelt könyvedet elpasszolták:((( Nem volt szép húzás tõlük, de lehet még rábukkansz valahol. a könyvkeresõvel nekem is nagy mázlim volt, mert ugye a Librinél rendeltem meg(azóta se szóltak vissza,. h mi van vele) és ott mondta a srác, h õk is sok könyvet a könyvkesesõtõl rendelnek meg.Na kaptam az alkalmon és kíváncsiságképpen megnézetm az oldalt és láttam, h van, megrendeltem, ekkor írtam a fórumra, h ha minden sikerül 2 példányom lesz.Szóval, jókor voltam a jó helyen:)) Megnézetm én is, h azóta ki van írva, h elfogyott(szerintem enyém lett az utsó darabjuk) Szóval ne törj le, majd neked is meg lesz,ha nem, annyit fel tudok ajánlani, h ha elolvastam elküldöm neked, h te is kiolvasd, aztán visszakérem.Ok?

Ildi
10/10
jeffero 2007 febr. 01. - 18:18:29 10/10
(385/681)
Jobban ideillõ témaként (aztán ha akartok, írtok rá valamit), csak annyit, hogy nem értem, hogyan szinkronizálta az a bizonyos Vándor Éva a sorozat fõszereplõjét, mert többször is láttam, ahogyan ma is, a Jóban rosszban sorozat ajánlóját, és abban jóval mélyebb, egyeltalán nem dadusos volt a hangja.
Pedig elvileg õ szinkronizálta, mert a hivatalos honlapján is fel van sorolva a Szerepei/Szinkronszerepei/Sorozatok alatt A dadus sorozat.

<a target="_blank" href="http://vandoreva.iweb.hu/" title="http://vandoreva.iweb.hu/">vandoreva.iweb.hu</a>
10/10
jeffero 2007 jan. 31. - 15:25:04 10/10
(384/681)
Túlbecsültem a bookline-t, azt hittem, több példányuk is van, ill. hogy az elõjegyzésnél több napig is megtartják nekem a könyvet. Tegnap láttam, hogy ma 16 órától van Édesvíz könyvekre 30%-os akció, és gondoltam, majd akkor megrendelem a Fran-eset is, erre ma azt írja, más berakta a kosarába. Érdekes, hogy az antikvarium.hu oldalon kb. 1 hétig eldöntheted, megrendeled-e, ha így elõjegyzésre megérkezik, a bookline-on meg publikusra kirakja 1 nap után...
Tegnap már az is gyanús volt, hogy Ildi írta, a Könyvkeresõ-rõl jött meg neki, és ránéztem, ott azt jelezte, elfogyott.

Szóval azt hiszem, magam ellen írtam az elõzõ fórumos bejegyzést. Mindegy, legalább más jól járt vele, én úgysem olvastam volna el mostanában.
Viszont a bookline most rosszul járt velem, nem fogok rendelni mai nap semmit tõlük, elment a kedvem, majd megveszem könyvesboltban, amit akartam, vagy késõbb megrendelem, valószínûleg máshonnan. Ja, és leszokom a fórumozásról is. Bye.
10/10
jeffero 2007 jan. 30. - 10:03:12 10/10
(383/681)
Én meg a bookline.hu oldalon adtam fel elõjegyzést, és most nézem, tegnapi dátummal jött egy e-mail, hogy megérkezett, rendelhetem. Valószínûleg újranyomták kis példányszámban, vagy valahonnan elõkerítettek néhány darabot.

Tehát akit érdekel, szerintem rendelje meg mielõbb:
<a target="_blank" href="http://www.bookline.hu/control/producthome?id=9590&amp;type=22" title="http://www.bookline.hu/control/producthome?id=9590&amp;type=22">www.bookline.hu</a>

Libri, Alexandra, Édesvíz honlapokon rákerestem, jelenleg nincs.

Érdekesség, hogy épp tegnap este csak úgy bekapcsoltam az m2-t, és a Kultúrház mûsorban volt egy riport a Bookline elnökével, azt mondta, van olyan könyv, ami csak náluk kapható, meg csinálnak eladási toplistákat, sokan azok alapján is rendelnek, és volt olyan kevésbé ismert receptes könyv (Bögrés sütemények), ami valami összesítési hiba miatt bennemaradt a lista eleje körül, és azóta is rendelik.
10/10
ildi1980 2007 jan. 29. - 19:19:28 10/10 Előzmény jeffero
(382/681)
szia!

képzeld ma megérkezett a DADUS könyv(Vissza az életbe)!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tényleg hihetetlen!!!!!!!Ja a könyvkeresõtõl rendeltem:)))))

Ildi