Téma: A Dal 2022

anonemde 2022 márc. 13. - 05:46:09 Előzmény olahmiki1959
(9/9)
Ez folyik minden szinten... :(
3/10
gm262 2022 febr. 19. - 21:37:38 3/10
(8/9)
Évről évre siralmasabb.
Csak meg kell nézni a zsűri mire adott 40 pontot. Ezeket a dalokat be sem szabadott volna válogatni. Vagy lassan csak a zsűri marad, aki nézi a műsort, mert ezek a dalok vállalhatatlanok egy szórakoztató műsorban.
9/10
sasszem9 2022 febr. 19. - 16:26:53 9/10 Előzmény Rebbeka
(7/9)
szerintem is jó, bár volt 1-2 kínos fellépő és produkció, voltak meglepők és nagyon jók, végre nem egyen műk, köszönjük,, hogy van más is
10/10
Rebbeka 2022 febr. 12. - 20:38:48 10/10
(6/9)
Huhhh, Nem akartam hinni a fülemnek! Örömteli csalódás ért, jó értelemben. az RTL és TV 2 botrányos hang nélküli, hamisan éneklő, tehetségtelen versenyzők, versenyei után, amiket nem is nézek. Az M2-n eszméletlen jó, tiszta, különleges hanggal rendelkező énekesek versenyeznek. Nem gondoltam volna, hogy van olyan csatorna, ahol tényleges tehetségeket, akik hangja a lelket simogatja és boldogsággal tölti meg szivünket, inditanak ilyen jó versenyt! Csak annyit tudok hozzá tenni, hogy köszönöm az M2-nek, hogy nivós müsort készitett. Még jó, hogy előfizetés nélkül is látható. Én pont az RTL és TV2 ócska, nézhetetlen müsorai miatt mondtam fel a TV előfizetést.
Magdolna Boda 2022 febr. 05. - 21:00:44
(5/9)
ez most siratóének verseny? ennyi gyászzenét már rég nem nyomtak. Ennyi elég is volt ebből
olahmiki1959 2022 febr. 05. - 15:48:59
(4/9)
Én egy picit más szemszögből közelíteném meg a műsort, mint az alattam szólók.
Úgy emlékszem, ez a műsor évekkel ezelőtt azért jött létre, mert a győztes jogot szerzett arra, hogy a dalával hazánkat képviselje az Eurovíziós Dalfesztiválon.
Na most.
Miután mindenféle okokból Magyarország már nem megy ki az EU-s dalfesztiválra, az egész Dal című műsor okafogyottá vált - szerintem.
Az a szomorú, hogy mintha ezt a műsor szervezői, producerei, szerkesztői nem fogadnák el, és úgy tesznek, mintha a Dalnak továbbra is bármilyen tétje, jelentősége lenne.
Holott nincs!
Mindenki komoly arccal eljátssza, hogy itt valamiféle színvonalas munka folyik, a zsűritagok szakmai véleményeket próbálnak mondani, közben valójában a dolognak a világon semmi értelme.
Ez a szomorú ebben az egész színjátékban, saját magukat becsapják, minket, nézőket pedig hülyítenek....:)
szabzero 2022 jan. 30. - 21:08:27
(3/9)
És a végén gőgös magabiztossággal levonja a konzekvenciát az ország állapotáról. Egy ország sosem szar, esetleg benne egy réteg.
szabzero 2022 jan. 30. - 09:58:49 Előzmény Trivia Showtime
(2/9)
És ezek szerint volt aki nézte.
1/10
Trivia Showtime 2022 jan. 30. - 09:32:01 1/10
(1/9)
Szekunder szégyenérzet kínzott a műsor nézése közben. Nívótlan, színpadképtelen előadók színvonal nélküli, szedett vedett szerzeményecskékkel. Indokolatlanul lelkesedő, olcsó közhelyeket mantrázó, inkompetens zsűritagok. A magyar nyelvet helyesen nem beszélő, üresfejű műsorvezetők. Belterjesség és dilettantizmus a köbön. Egyébként kiváló látlelet az ország jelenlegi állapotáról...