Téma: A Dal

Aki bújt, aki nem 2013 márc. 03. - 02:02:29
(882/1642)
Alex egyéniség?????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????:DDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Olvasd már el wikipédián mi az egyéniség fogalma!
cinemafan 2013 márc. 03. - 01:57:17
(881/1642)
Alex dalát az érti és szereti, aki már szeretett valakit igazán az életben és érezte azt, h a világ legcsodálatosabb és legkülönlegesebb lénye az övé. Kell egy bizonyos érzelmi érettség a szöveghez, akinek nincs, az gondolja dedós mondókának. Amúgy meg az Eurovízión soha, semmi esélyünk nics, bármivel nevezünk, akkor legalább egy egyéniséget küldjünk ki és ne egy kommersz mûanyagot. Hajrá Alex, sokan szeretünk és szurkolunk Neked, a többi meg nem számít! :-)
andros 2013 márc. 03. - 01:55:11
(880/1642)
Kedves Galaxy,tényleg nem szeretnélek megbántani,de emailcimet senkinek nem adok(kivéve az itteni helyesírásomba szerelmetes új hódolómnak.-)),elsõsorban idõhiány miatt+2 hete kihúzott bölcsességfogam helyének fájdalmát nyûglõdöm még most is,fájdalomcsillapítókkal nem akarom tömni magam,így meg vacakúl kínoz azéris,alattomos szadísta módon a fogfájás,nemsokára elfoglaltabb leszek munkaûgyileg is,inkább maradjunk itt, a beszélgetés témáját mi kanyaríthatjuk kedvûnkre,és van privi is itt,ha valamit kifejezetten velem szeretnél megosztani,amint elolvasom,igyekszem megválaszolni
1/10
zerrik08 2013 márc. 03. - 01:27:12 1/10
(879/1642)
Elfelejtettem, hogy ma van, nem szavztam és csalódott vagyok a végeredményben. Szerintem pörgõsebb zene kéne ennél az Euróvizióra. Ez a Kedvesem c. zene nagyon lassú és egy külföldi aki nem érti a magyart az elaszik alatta. Ez a zene is szép, sõt szebb, mint Gigi száma, de az jobban az Euróvízióra való lett volna.
GALAXI 2013 márc. 03. - 00:58:37
(878/1642)
Kedves Androsz,
örülük, hogy végre egy olyan emberre leltem aki lélekben velem van.
És azt gondolja, amit én.
Egyszóval, sajnálom az országot és a népet, de mire megyek vele.
Ezzel nem tudom felemelni õket a sötétségbõl !!!!
Tudsz adni egy email címet ?
Fecsegnék veled szívesen, egy hullámhosszon vagyunk, talán több mindent is megbeszélhetünk, ha úgy adódik.
andros 2013 márc. 03. - 00:49:53
(877/1642)
ha lelki szemeink elõtt végigfutjuk a leendõ májusi képsorokat,bíza hatalmas lesz a színpad,a látvány,a felhajtás,Alex kedvese valóban nem a legszerencsésebb választás oda,amarra a színpadra,ide szenvedélyesség kellene,akár drámai hangzások a zenében,elõadásmódban,nem flegmatikusság(ami a sikerességet illeti pontozás szempontjából,micsoda érzelmi túlfûtöttség,viharos jelenlét jellemezte a tavalyi gyõztes számot),igy elsõre:teljesen bukott produkciónak ítélem meg sajnos
andros 2013 márc. 03. - 00:41:55
(876/1642)
részemrõl mindig az õszinteség,az autentikus vonás fog meg valakiben,szimpatikus ez ahogy kiállnál a,,jó"ûgy érdekében,lelkedre vetted a gyõztes kilétét,megértem elkeseredettséged,és igazat is adok neked ,,szakmai" értelemben,azonban ezek immár kész tények,úgy értem a gyõztes neve és dalszáma lett átkûldve a svédeknek,itt már nem nagyon lehet változtatni,azzal jobban lejáratnák magukat,
ha ez vígasztal:elsõk eleve nem lehettûnk volna,tehát nem lenne itt Bp-en a rendezés amúgysem,nem adják azt oda csak úgy,ha még szomszédainkkal is fasírtban vagyunk,nem sok szavazatot kapnánk amúgysem,
részemrõl azon gondolkodom,hogy Malmõben nem hinném,hogy annyira meglepõdnének a kedvesemen,nem nagy különlegesség ez,csak számunkra az esetleg,az orosz nagyik voltak inkább azok,hasonló Alex-kaliberek lesznek más országok részérõl is
GALAXI 2013 márc. 03. - 00:31:35
(875/1642)
IGENIS, VÉRESEN KOMOLYAN KELL VENNI, MERT AZ ORSZÁG IMÁZSA FOROG KOCKÁN, NEM A TiED,
jó lenne, ha arra gondolnál, hogy jövõre itt lenne az EUROVISIO, mennyi pénzt hozna az országnak, milyen fellendülés lenne a szerencsétlen gazdaságunknak, de sajnos senki sem ebben gondolkodik, csak a saját hülyeségében...
Egy ilyen byeAlexxel semmit sem érünk le, de nekünk az a jövõ, hogy továbbra is a mélyben legyünk, akkor hajrá elõre, id. népség, mást nem mondhatok és NAGYON SAJNÁLOM, hogy nincs kivel szót érteni ...
Pedig, ha sok értelmes ember összeállna sokra vihetné, de itt, ebben az országban az értelmet és a tehetséget bûntetik...
NAGYON SAJNÁLOM !!!!!!!!!!!!!!!!
Chariclea 2013 márc. 03. - 00:17:26
(874/1642)
Meglátjuk.

Én azt mondom, aggodalomra semmi ok. Ne vegyük ezt ilyen véresen komolyan!

Emlékeztetõül:
http://www.youtube.com/watch?v=ps3kxGo_gro
:)
Az írek semmit nem félnek kiküldeni, vegyük csak Jedward-ékat. Igaz, az írek bármit megtehetnek 7 gyõzelem után.
vanessaigornh 2013 márc. 03. - 00:16:16
(873/1642)
Totál iagazad van.
GALAXI 2013 márc. 03. - 00:09:29
(872/1642)
Nem lehetelen, nagyon jól tudni SEMMIRE SEM FOG VELE JUTNI !!!!!!
hutizs 2013 márc. 03. - 00:06:09
(871/1642)
Teljesen igazad van.
GALAXI 2013 márc. 03. - 00:06:05
(870/1642)
Hol lehetne ezt megvétózni ?
Véleményt kérni neten ?
És újra voksolni.
Mert ez szégyen.
Lejáratjuk magunkat, az egész országot, gondolkodjatok már, emberek !!!
Én szavazatok mellet döntenék, mint a Parlament ellen, például.
Valamilyen nyilvános fórumon, nem titkos szavaztokon, amit senki sem tud ellenõrizni, mint ahogyan Ti sem,
Vagy, ha ez nektek jó, hogy szégyent hozunk saját magunkra akkor örüljetek a 40. helynek a 40 bõll !!!!!!!!!!!!!!!!
andros 2013 márc. 03. - 00:05:08
(869/1642)
ez is a te véleményed,az enyém meg: kissé sértve érzed magad a válaszadásom miatt,egód sérûlt,látom egészen megszerettél,hogy csak velem foglalkozol minden más zenei finomságokat félretolva.-)
vanessaigornh 2013 márc. 03. - 00:01:32
(868/1642)
A tavalyi Király testvérek zenéje is messze felülmúlta az idei összes mûvet. http://www.youtube.com/watch?v=VxJIh1uVakI
hutizs 2013 márc. 03. - 00:00:18
(867/1642)
Nézd, lehet, hogy bejönne, lehet, hogy nem. Én annak idején a NOX-ról azt hittem, nyerni fog 2005-ben ezzel a zenével, és csak a 12. helyre lett elég. Annyira megjósolhatatlan.
Lehet, hogy Alex bejön külföldön, annak ellenére, hogy itthon ezt el sem tudják képzelni.
Én minden esetre drukkolok neki és gratulálok.
Annyi azért biztos, hogy a többi dalból az elsõ hallgatás után egy hang nem maradt meg bennem, ennek viszont az "egész refrénjét" dúdoltam. Annak ellenére, hogy elõször Pál Déneséknek drukkoltam, és Gigi is nagyon tetszett.
slywer 2013 márc. 02. - 23:56:02
(866/1642)
bááááááá;alex legalább nem nyávogott :D
azon inkább elalszik az ember
slywer 2013 márc. 02. - 23:51:58
(865/1642)
ez irtó jó
andros 2013 márc. 02. - 23:51:58
(864/1642)
tavaly ez okozott kellemes meglepit:
http://www.youtube.com/watch?v=ObeR_yqs2JM
gerencserzsu 2013 márc. 02. - 23:50:48
(863/1642)
Látom,van,aki képtelen a kritikát elfogadni.Remélem,most már direkt írtál ilyen helytelenül,mert komolynak nagyon gáz lenne!Honnan veszed,hogy más területen jobb vagy?Nem is ismersz...Sokan leckéztettek téged,hogy ezt egybõl annak veszed?Jó,hagyjuk,veled kommunikálni,mint lóval imádkozni...