dantonb 2011 jún. 08. - 23:36:49
(297/437)
Ez a fos nem érdemel ennyi hozzászólást,amikor remek filmeknél egy két reakciót látni nem egyszer.
Ford Mustang 2011 jún. 08. - 23:15:14
(296/437)
A függetlenség napja kenterbe veri az összes hasonló mûfajú és témájú filmet, de azért én nem fikázom ezeket a mostaniakat sem;)
Keló Scofield 2011 jún. 08. - 22:55:43 Előzmény Petirock
(295/437)
Ezután a film után, amit kb. 3 hónapja láttam, megnéztem a ,,Függetlenség Napját'' vagy tizedszerre, és az sokkal-sokkal jobb film a maga mûfajában, mint ezek az újabbak. Ettõl függetlenül szerintem is nagy divat lett a fikázás, rengeteg ám itt a ,,Spielberg'':DDD.
Nálam olyan 10/6, mivel amikor már várom egy film végét, észreveszem hogy nem tetszik, illetve nem köt le.
Ford Mustang 2011 jún. 07. - 12:31:49 Előzmény Petirock
(294/437)
Egyetértek, nem tudom mit fikázzák az amerikai filmeket, ha nem tetszik ne nézzék, nézzék akkor az idióta brazil szappanoperákat a birkák közttel meg a nyakig szarbannal, azok biztosan élvezhetõbbek. :S
10/10
Petirock 2011 jún. 06. - 16:52:49 10/10
(293/437)
Sajna divat lett mostanában mindent fikázni ami kicsit is eltér a megszokottól. Szerintem akkor is jól sikerült vannak gyengébb részei de nem lett rossz. Mellesleg akkor ebben a kategóriában szerintetek mi a jó? A függetlenség napja? ami ennél sokkal nagyobb baromság volt és végig az amcsi elnök villogott benne? vagy a Világok harca ami aránylag jó sztori volt de látvány és akció na meg realitás kb nulla? és akkor ne is említsük a harmadik típusú találkozások lekvárosfánk ûrhajóját. Én akkor is örülök hogy végre nem kávéalátétek ellen röpködnek gépek. na meg végre rájöttek hogy igen is szerepe van a gyalogságnak is. Sajnos az emberek nagy része mostanában csak a rosszat tudja észrevenni az új dolgokban.
2/10
chris83 2011 jún. 05. - 23:09:40 2/10
(292/437)
Unalmas film, tele amerikai katonák keménykedésével.. 20 percig néztem :)
idõjós1010 2011 jún. 05. - 21:50:03 Előzmény Shanks
(291/437)
:-) no majd azért még ezt is meglesem már ha kommmentáltam.
Had lám saját szemmel is mennyire ment a komment mellé, vagy épp telibe.
mozilatogato 2011 jún. 04. - 12:35:04
(290/437)
Azért statisztikai adatokat is illene megnézni, ami az elkészítési költséget illeti. A Transformers részek irdatlan sok pénzbõl készültek, oké, megértjük. De ez a film a Transformers elsõ részének csupán a felébõl lett összerakva. Szóval nem kell annyira húzni a szánkat.
6/10
888 2011 jún. 04. - 09:35:09 6/10
(289/437)
Pontosan, ez egy erõsen b kaetgóriás film nagy költségvetéssel. A forgatókönyvírót, a rendezõt és az operatõrt jól seggbe kéne rúgni. Sokan leírták már elõttem, hogy ebbõl a filmbõl sokkal többet ki lehetett volna hozni egy kicsivel több fantáziával.
A katonai giccshalmaz sajnos jelen van a filmben, mint pl.: ne! hagyj itt, hogy hõsi halált haljak..., stb.
Amikor Nantz õrmester elkezdte felsorolni az elesett emberei azonosítószámát, kínomban már a nevetés környékezett.
Volt más nevetséges jelenet is például amikor alig tudták megölni a szerencsétlen földönkívülit. Komolyan mondom már kezdtem sajnálni szegényt.
Haverommal egyszer pont azon hülyéskedtünk, hogy mi lenne ha jönnének az idegenek és kiszippantanák a vizet a földrõl, mint amikror az Ûrgolyhókban(vígjéték) kiszívták porszívóval a levegõt. Erre tessék ebben a "scifi" filmben megvalósították, röhej. :)
2/10
kamisama 2011 jún. 04. - 08:26:48 2/10
(288/437)
Tegnap megnéztem. Vegyes érzelmekkel álltam fel a film végén. Egyrészt nem értem, hogy ha ráköltöttek egy csomó pénzt a helyszínekre (amik így valósághûek lettek), akkor az ellenséget miért nem mutatták soha? Arra nem futotta a költségvetésbõl? Néha bevillantanak egy homályos valamit, de igazán még az alakját sem lehet kivenni. Kicsit olyan Transmorphers-es benyomása volt, csak több pénzbõl megvalósítva.A hülye beszólásokon, hogy már apadt is az óceánok szintje vagy mi, már nem is foglalkoztam. Nekem ez 10/2
Shanks 2011 jún. 03. - 19:18:52 Előzmény idõjós1010
(287/437)
Semmi probléma, nem történt semmi.

Az a változat amire gondoltál: rántott f0s.
Ez a film meg csak szimplán: híg f0s.

Nem tévedtél sokat.
1/10
magpieszj 2011 jún. 03. - 10:45:47 1/10
(286/437)
Olyan szinten sz*r az egész hogy az már fáj,a párbeszédektõl már a hajamat téptem a látvány ûber gagyi,az akciós részek nevetségesek.Bánom azt a percet amikor eszembe jutott megnézni! 10/0
offtopic
Thousand Lakes 2011 jún. 02. - 16:53:10 Előzmény idõjós1010
(285/437)
Megszakítottad vele a szemöldökfolyamot.
idõjós1010 2011 jún. 02. - 13:42:15
(284/437)
miért ?
offtopic
Thousand Lakes 2011 jún. 02. - 13:06:40
(283/437)
Kár volt szólnod!
Thousand Lakes 2011 jún. 02. - 13:05:30
(282/437)
Orbán Viktor a minap A Föld inváziója - Csata: Los Angeles címû filmet látva összevonta a szemöldökét.
idõjós1010 2011 jún. 02. - 13:00:24
(281/437)
Hoppá !!!
Úgy néz ki erõsen benéztem a film címét. Sztornó amit elõzõleg írtam, máshova tartozik, nem ide.
Van ennek a filmnek egy nagyon gyenge utánzata, mely címében is nagyon hasonlít.: Harc Los Angelesben: Invázió a Földön. No én ezzel kevertem.
idõjós1010 2011 jún. 02. - 12:51:06
(280/437)
Végignéztem. Borzalmas !
A grafika egy dolog, no de hogy még ennyire ötlettelen is az egész, plusz egy vicc a cselekmény, és sokszor csak a szemöldököm ráncoltam mert azt se tudtam hogy most épp mi történik, vagyis tök átláthatatlanok voltak a jelenetek(a látványosabbnak készült jelenetek, amik hát amúgy totál kudarcba fulladtak a borzasztó grafika miatt).
No és persze ahogyan azt már írta is valaki korábban, halál poén, és egyszerre kegyetlenül idegesítõ is hogy képzett katonák ennyire képtelenek legyenek célozni. 10 lövésbõl 9 mellé ment, alig láthattunk becsapódó lövedéket. Két méterrõl képtelenek voltak lézerrel eltalálni egy hatalmas kígyót. Amúgy még sorolhatnám napestig az érthetetlenebbnél érthetetlenebb jeleneteket, de inkább nem írnék már hozzá semmit.
7/10
vlad90 2011 jún. 02. - 11:57:14 7/10
(279/437)
Látványos amerikai sci-fi akció. Szerintem kicsit túl könnyûre vették az idegenek megölését. Egy csillagközi utazásra képes faj szerintem azért képes olyan exoskeletont építeni, ami megvédi egy gépkarabélytól, de persze muszáj volt az amcsiknak gyõzni, könnyen legyõzhetõ ellenség kellett.

Még ott rántottam fel kicsit a szemöldökömet [SPOILER], miután kiderült, hogy az idegen irányító berendezés zavarja az elektronikus berendezéseket, és odamentek a közvetlen közelébe, továbbra is mûködött a rádiójuk, a célmegjelölõ lézer, de még a rakéta célvezetõ rendszere is.[/SOILER]

Persze talán még ez volt a legkevésbé idétlen befejezés.
2/10
Nathrasel 2011 jún. 02. - 10:24:07 2/10
(278/437)
Tegnap este kitaláltuk a haverokkal hogy megnézzük ezt a "csodálatos" filmet, mivel mind nagy Sci-fi rajongók vagyunk.
Bár igaz nem 1 negatív kritikát kapott a film, mégis azért bevállaltuk.
Hát,hárman néztük és a végére egyedül maradtam mert a többiek bealudtak rajta.
Öhm, Ez a Film egy rakás Szar.
Fel nem tudom fogni hogy hogyan képzelték hogy ez kasszasiker lesz...
Komolyan mondom NEM HISZEM EL.Ha filmeket keresünk Mindig megnézzük a Port-ot és az Imdb-t hogy mire tartják.
És õszintén én csodálkozom hogy itt 6-ot, ott meg 5 pontot kapott...sokallom!
De rendben, nézzük a Tényeket:

Sztori: 0
Karakterek: unalmasak,érdektelenek
Látványvilág: egy vicc( szóval akik szeretik az idegeneket azok ne számítsanak arra hogy Ténylegesen látnak v.mit )
javarészt a katonákat mutogatják...
Dialógusok: Hát ezeken jókat kacagtunk
[SPOILER]
Epic jelenet:
Lelövik a szállítóhelikoptert. Erre az egyik katona megszólal:
"légi erejük is van, leszedték a helikoptert- ennyit a légi fölényrõl"...
Végülis Mire számítottak? - Az ûrbõl jöttek. xD - Komolyan egy vicc.

Egy napon nem lehet említeni ezt a filmet a "Függetlenség Napjával" vagy egy "District 9"-al.
Szvsz egy vasárnap este a Film+-on szívesen leadnám.

10/2