syuzi 2014 aug. 08. - 13:30:52
(278/838)
Hát szerintem is George is jó pasi:) Szerintem Paulával akarja majd bosszantani Barbarat vagy az is lehet hogy Paulával fog vissza térni a Cano házba
Mondjuk Victoriát is sajnálom Carlos egész életében elnyomta,most meg Patricio nyomja el,és befolyásolja
Mondjuk az rendes volt Victoriától hogy elmondta hogy Ivannal szeretõk voltak
Remélem hogy végül Ivan és Victoria újra egy pár lesznek
Neli 2014 aug. 08. - 07:33:32
(277/838)
sztem az amcsi fickótól szerzett, akirvel Humberto nem akart üzletet...
Neli 2014 aug. 08. - 07:32:34
(276/838)
nincs mit :) egyébként nekem átjöttek az üzik :)
h.a.n.n.a 2014 aug. 07. - 21:48:01 Előzmény Neli
(275/838)
Sziasztook!

Neli, valamiért nem enged válaszolni a privát üzenetedre, így itt köszönöm meg a sok infót, mik lesznek még itt, nem semmi sorozat! :))))
abisztriczky 2014 aug. 07. - 20:16:28
(274/838)
Ha tényleg George vette meg a Cano-villát, akkor honnan volt rá annyi pénze? Korábban a tartozását sem tudta kifizetni.
Nicky9612 2014 aug. 07. - 19:56:33
(273/838)
Most, hogy mondod elõfordulhat, hogy õ vette meg a házat. Ha már George-nál járunk, szerintem azért õ sem egy csúnyaság, sõt.. :D Bár belsõre egyáltalán nem szimpatikus, fõleg h õ ölte meg Gaspart. Kíváncsi vagyok mit akar Paula-tól.
lizbell 2014 aug. 07. - 19:05:49
(272/838)
Viktória szerencsétlen, egész életében elnyomta Carlos, sosem hitt magában, sosem állt ki magáért, és pont azért mert jólelkû, jóhiszemû nem is feltételezi, hogy a koporsó üres volt, bár nehéz de azért én megértem valahol!
Aztán persze lesz ez még így se! :D
syuzi 2014 aug. 07. - 16:25:38
(271/838)
Szerintem is jó pasi:)
Hát ez a Willy tényleg nem semmi Begonia,Daniela, Inezzel is megcsalta Santat
Lisette is kegyvesztett lett Hortenziánál idáig milyen jóban voltak most meg kitagadja Lisettet a végrendeletébõl
Jó lenne ha Patricio lebukna már ez a Victoria számomra se szimpi már idáig aszt hittem hogy milyen jó lelkû
most meg a bíróságon csak hallgatott mintha Patricioba kezdene beleszeretni
én csak Ivant sajnálom és Lisettet is mintha kezdene megváltozni jó írányba aggodik a fiáért, és mintha Arturoba is bele kezdene szeretni
Szerintem Georg vette meg a Cano villát
Most kezd izgi lenni a sori
Nicky9612 2014 aug. 07. - 12:51:05
(270/838)
Ja és nem tudom ki hogy van vele, de az új szereplõ, Ulises szerintem egy nagyon jóképû pasi :D :D
Nicky9612 2014 aug. 07. - 12:50:15
(269/838)
Az elején rokonszenves volt ez a Victoria, engem az sem zavart, hogy pont Ivan-nal kerültek közel egymáshoz, szerintem nagyon is egymáshoz illõ páros, aranyosak együtt. Viszont nagyon zavar, hogy nem hisz Ivan-nak, és még csak meg sem látogatta a börtönben, semmit nem tesz az õ érdekében. Tudja az egyik igazságot Patricio-ról, miszerint nem adott vesét Carlos-nak, mégsem teszi ki a szûrét a házból.. Nagyon egy idegesítõ helyzet...Remélem mihamarabb megtudja, hogy valójában ki ölte meg a testvérét.
Neli 2014 aug. 07. - 07:41:50
(268/838)
na megvolt a nagy esküvõ (és elõtte a legénybúcsú SS :P) és a nagy megtalálás is :D :P "mocskos Willy"-nek csak egy kis szolgálatot kell tennie, és máris rohanhat Santához :D :P Ines megkéri az árát... :D :P amúgy ennek a Willynek elõször a tinicsajok a gyengéi (Daniela, Ines), aztán már nem válogat: Begona és a többiek lelkesen szervezik neki a Willy Fan Clubot :D :P egyébként szerintem egyiket se szereti, Danielákhoz tuti csak az érdek fûzte... micsoda szent férj :D :P
malvinkicska 2014 aug. 05. - 09:14:08
(267/838)
Annyi minden volt az esteli részben ebben is belekapnak, abba is mire jó ez egy idõ után megunjuk, Az Aaaron egy balfék, még a szerelmes jelenetei is semmit mondóak annyira mû az egész, nem volt egy rendes jó alakító fiatal színész aki rendesen alakította volna ezt a karaktert. Nekem most Gaby sem az aki szokott lenni unom már azt a sok szenvelgést, de biztosan ezt kell játszani sajnos.
malvinkicska 2014 aug. 03. - 13:04:54
(266/838)
Köszönjük nem nézném elõször sem néztem számomra nem megnyerõ, az egész sztori aki szereti jó szórakozást hozzá.
tavaszibúza 2014 aug. 03. - 12:56:53
(265/838)
OFF:
A Bûnös szerelmet nem ajánlom.Nem tudom az írok mire gondoltak, de az utolsó rész hatalmas csalódás.SPOILER: az utolsó részben derül ki, hogy az egész sorozatot a fõhõsnõ csak álmodta.Az utolsó elõtti részbe azt hittük boldogok lesznek míg meg nem hallnak, erre az utolsó részben a fõszereplõnõ felébred.És emlékszik az álmára, így tudja,hogy majd mit kell tennie.Szerintem nagyon gáz lett ez a befejezés.
6/10
suxel 2014 aug. 02. - 20:24:26 6/10
(264/838)
Azt tennem csak hozza meg hogy a telenovellakat nem egy ember szokta forditani, hanem gyakran 4-5 is, es nana, hogy nincsenek osszhangban ezert is vannak erdekes dolgok a forditasnal. A baty-ocs-hug-nover dolgot már en is akartam irni, van a hermana-hermano es annyi es ha nagyon nyomatekositanak akkor odateszik, hogy idosebb vagy fiatalabb, de amiota nezek telenovellakat eredeti nyelven en esku nem emlekszem semmifele nyomatekositasra, amit hasznalhattak volna, ugyhogy ritka, mint a feher hollo az efele differencialas
Neli 2014 aug. 02. - 19:09:06
(263/838)
pár dolog (több gondolatom támadt így visszaolvasva a hsz-okat :P) :

Bella calamidades: na az még egy érdekes sorozat... hangulatra-képi világ szintjén kicsit Pasion de gavilanes (aki nézte, tudja), viszont a történések... sok érdekes dolog lesz :P nekem nem volt annyir bajom vele. bár csak nagyvonalakban láttam

SD-szinkron: némely fordító egyszerûen nem ért ahhoz, amit csinál... meg a nyelv is olyan, hogy nincs külön szavuk a spanyolban a báty-öcsre, hanem egységesen egyet használnak, és azt hol így, hol úgy fordítják magyarra... máshol is találkoztam már ilyenekkel, nagyon ki tud akasztani :S meg némely kiejtés :S egsyeseknek gõzük sincs róla :S

SD-spoiler:

hétfõn (asszem) SS (Santa-Santi)-szex, ki ne hagyjátok ;) :D :P

aki kérdezte: sok mindent nem láttam a késõbbiekbõl, így van, amire nem tudok válaszolni, de majd írok pár dolgot...


Bûnös szerelem: nem új, már volt az RTL-en, csak most áttették kábelre az ismétlést... ebbõl keveset láttam, de vannak értékelhetõ pontjai :P
malvinkicska 2014 aug. 02. - 11:46:08
(262/838)
Santa nem akarja elhinni, hogy Willy megcsalta mi lesz ebbõl ha teljesen kiderûl, a Mara anyja miért nem hagy békét a lányának már nem szereti a pacákot.
lizbell 2014 aug. 01. - 18:29:14
(261/838)
átküldtem :)
malvinkicska 2014 aug. 01. - 18:07:01
(260/838)
OFF Az élet megy tovább után az MTV címe Bella Calamidades, Fõszereplõk Dana Garcia, Segundo Cernodas Telemundó készítette állítólag 140 rész, még nincs pontos dátum a kezdéssel kapcsolatban, ha megtudom valamelyik fórumon írok neked, további szép napot üdv. OFF vége
Fanny Brice 2014 aug. 01. - 17:58:40 Előzmény Neli
(259/838)
Szia! Nemrég azt az információt kaptam Suxeltõl, hogy te anno nézted a Santa Diablát, és szeretsz is spoilerezni. Szóval, ha lesz rá idõd, akkor mesélnél nekem egy kicsit a sorozatról, kivel mi lesz, hogy lesz? Pl.: Santa, mi lesz a Canokkal, Lisettel, Arturoval, Maraval, Hortensiával. És ki az az Alicia? Willy és Santa milyen viszonyban lesznek egymással, ha W. visszajön? És Willy meg Santa anyja szerelmessek voltak? Elõre is köszönöm!:)