offtopic
ildimix 2014 aug. 20. - 21:29:31
(338/838)
Szerintem Paula csak a megszerzett vagyon miatt van együtt Barbara férjével nem hiszem, hogy beleszeretett bár én nem láttam elõre a sorozatot úgyhogy lehet, hogy tévedek.

Na majd kiderül a folytatásban.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 20. - 20:15:40 8/10
(337/838)
Az Ulysess "sírás" témával kapcsban igazad van! Az tényleg nem visszaemlékezés volt... visszanéztem... Amikor elõször néztem, akkor nem figyeltem föl arra a piros ágyra és az arról lelógó és mocorgó lábfejekre...
Viszont az eredeti spanyol verzióban nincsenek ott "nõi sóhajok"...akkor ezt csak a magyar szinkronban tették bele?! :D

De az még mindig rejtély, hogy KI Ulysess "párja"?! Mert éppenséggel pasi is lehet...ezt nem tudjuk (momentán) mert nem mutatták. :)
lizbell 2014 aug. 20. - 19:15:58
(336/838)
Szia! Hol tartasz már? :)


***SPOILER***

Igen, arra gondoltam hogy képes hozzámenni Patricióhoz, pedig akkorra már pont kiengedték Ivánt!
Ez az Ulisses vonal nekem még nem tiszta, meggyõzõdésem, hogy meleg, Pancsóval is nagyon bensõséges lesz a viszonyuk, aki szintén az szerintem! Nyelvtudás hiányában nem volt minden egyértelmû, de most újra nézek bizonyos részeket, mert felfedeztem, hogy amit a Telemundo tölt fel a youtubra ott aránylag jól mûködik a magyar felirat!
az a nõi sóhajtozás neked visszaemlékezésnek tûnt? én úgy értettem mintha az akkor történt volna, ezért nem érte el a párját mobilon, mert az azt hitte fogorvosnál van, ezért épp mással hentereg, ezután el is utazott Victoriához! a nõi sóhaj meg tényleg fura, még mindig azt gondolom, hogy meleg, na majd kiderül!
Lisette nagyon megváltozik, a végére nagyon megkedveltem, komoly jellemfejlõdésen megy keresztül! :)

***SPOILER VÉGE***

Hortenzia kegyetlen, förtelmes nõszemély, nem is akarok belegondolni, hogy létezik ilyen a földön, pedig biztos!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 20. - 18:41:47 8/10
(335/838)
Szia Lizbell!

Egyetértek az ucsó üziddel! Én se tartom k-nak Paulát azért mert beleszeretett valakibe hónapokkal azután, hogy az a szemétláda átverte!
Mondjuk Georges-t személyét én nem kedvelem, mert egy szemét gyilkos....de az külön téma...

"Dr" Inez tényleg haláli volt :DDDD De egyúttal totálisan életszerûtlen! Ugyan, HOGY tudna õ (vagy bárki más) aki NEM orvos, "csak úgy" eltávolítani egy golyót egy ember testébõl?! Ugyan már....mese habbal...

Lisette eleinte nekem nem volt szimpi karakter,de amikor elõjött ez az "Ivan börtön" téma, akkor elõjött belõle az "anya-tigris" és megváltozott róla a véleményem pozitív értelemben! Az is tetszett, ahogy Mara-val beszélt a kórházban! Nagyon kedves volt tõle, hogy megengedte Mara-nak, hogy megfogja a babát :)

Hortenzia.....jajjjj....arról a nõrõl inkább nem mondok semmit, mert már akkor hányinger fog el ha meglátom :(((( Hogy lehet valaki ENNYIRE GONOSZ ÉS KEGYETLEN?? :((((
(pláne amiket még késõbb fog csinálni...amit a magyarok még nem adtak le...)

Az elõre nézésekkel kapcsolatban lenne néhány SPOILER kérdésem.

Szóval.....

!!!!! SPOILER !!!!!
Arra értetted amit Victoria-ról mondtál, amit akkor csinál amikor az esküvõje lesz Patricio-val?
Mert az tényleg undorító volt :((( Szegény Ivan :((( Úgy sajnáltam :((( Milyen csalódott volt :(((

A másik kérdésem: Ulysess-szel mi a zûr? Amikor még ott Amerikában bent volt abban a szobában és a gondolataiból elõjöttek azok a "nõi sóhajok"....úgy tûnt mintha "szerelmeskedõs jelenet" nõi hangja lett volna?! Mi volt ez?! MIRE gondolt itt vissza?! És miért sírt emiatt?!
Amikor a templomban (Victoria esküvõjén)egymásra nézett Ulysess és felügyelõ...volt egy olyan érzésem, hogy Ulysess is "meleg"?! Létezik?!

!!!!! SPOILER VÉGE !!!!!
malvinkicska 2014 aug. 20. - 10:03:12
(334/838)
Igazán jó ez a sorozat minden részben kiderül valami valakirõl, ez most jól megkeverte H-it is, hogy V az apja Inez is nehezményezte a dolgot P mikor megtudta az is azt mondta innia kell egy pohárka italat. Az nagyon jó lebukott a piszok korrupt bíró hátha, kiszabadul Iván. V testvérével van valami, nem tetszik a viselkedése. Az a szemét Hortenzia akar rendelkezni a gyerek felett, sajnálom L-t, mert annyira szereti a gyerekeit, pedig elõször nem bírtam a karakterét de változott, a viselkedése.
lizbell 2014 aug. 19. - 21:03:07
(333/838)
Hát igen, viszont ettõl függetlenül mért lenne k. ? nehogymár ne szerethessen bele valaki másba sok hónappal azután, hogy 5 percig viszonya volt azzal a barommal?
malvinkicska 2014 aug. 19. - 20:49:36
(332/838)
A sorozatokban a nõk nem ismerik az antibébi tablettát, tudod ha valaki szerelmes az nagy dolog itt meg megesik gyakran, Iván jó csõbe lett húzva remélem kiderül az igazság, az a másik rabló vezér Patrició lebukik és õ kerül I helyére, most is ott lenne a helye. Victoria is egy szemét nõ elárult fiatal szerelmét az meg majd megzavarodik abban a borzalmas börtönben, eddig is utáltam azt a nõt eztán jobban, meg Hortensiat sem állhatom, tönkre tette a fia életét. Mara anyja is sok már néha az is bele szól mindenbe.
malvinkicska 2014 aug. 19. - 20:39:57 Előzmény mamcsek
(331/838)
Azért van kiakadva , mert P Willi testvére, és õk ketten akartak bosszút állni az állítólagos halála miatt, és A nem tudhatja, hogy B férje lévén hídjen e benne ezt gondolom. Azt hiszem jól fogalmaztam, nagyok itt az összefonódások mindenki hazudik mindenkinek, van mit boncolgatni.
offtopic
ildimix 2014 aug. 19. - 19:57:42
(330/838)
A tegnapi rész nagyon izgalmas volt. Használt az igazság szérum Vicente bevallotta, hogy humberto apja. Paulát 1 k-nak tartom egyszer a sofõrrel van jóba utána meg Barbara férjével. Nem igaz, hogy nem tudott védekezni minek kellett neki teherbe esnie? Ivánt meg nagyon sajnálom Barbara lányával senki nem foglalkozik nagyon mióta a nagyapja Gaspar meghalt. Sajnálom, hogy átteszik délutánra a filmet mondjuk én mindig a neten nézem kivéve néha este.
mamcsek 2014 aug. 19. - 15:16:01
(329/838)
Ebben a részben azt nem értettem, hogy Amanda miért bukott ki azon, hogy Paula fyermeket vár? Hiszen nem egy Canotól terhes? Miért ekkora probléma ez? Amandán sokszor nem tudok kiigazodni.
Iván édesanyjában kellemesen csalódtam, teljesen megszelidült, mióta szült. Ivánt eddig is nagyon szerette, s valójában elismeri, hogy a férje mást szeret.

Nagyon remélem, hogy Iván ügyére fény derül, mert igazságtalan lenne, ha 35 évet ülne olyan gyilkos-
ságért, ami elé sem követett.
malvinkicska 2014 aug. 19. - 07:10:15
(328/838)
A mostani rész a meglepetésekké volt sok mindenre, fény derült P terhessége, aztán I megtudta, hogy H a testvére. A legjobban Ivánt sajnálom az õrület határán áll szegény. Az a V olyan naiv egyszerûen már fáj amilyen hülye, P úgy vezeti orránál fogva az vajon, mikor bukik le. A Willike is milyen szemét örülne el van látva az õsember.
malvinkicska 2014 aug. 18. - 08:54:42
(327/838)
Aaronéknak megszületett a második kislányuk, legyenek boldogok, most 16-án.
Nicky9612 2014 aug. 16. - 15:03:24
(326/838)
A tv2.hu oldalán 1 hétig fent vannak a részek, szóval ott meg tudod nézni.
10/10
regina.997 2014 aug. 16. - 12:45:49 10/10
(325/838)
ez a mókuska mogyorós dolog valóban nagyon vicces volt :D de egyébként is azt kell mondanom hogy nagyon régen nem láttam ilyen jó sorozatot ami ilyen színvonalas lett volna :) a szereplõk is kiválóak, nagyszerûen alakítanak, a történet is jó :) rá kell jönnöm hogy a televisa által készített sorozatok elbújhatnak a telemundosok mellett....azokban a logikátlanságok, butaságok halmozva vannak, nem beszélve arról, hogy mennyi felesleges jelenet van benne.... :( alig várom hogy Amanda és Humberto közelebb kerüljenek egymáshoz :)
malvinkicska 2014 aug. 16. - 08:08:47
(324/838)
A golyó eltávolítása, valahogy nagyon hiteltelen volt szerintem, de ilyen helyeken minden megtörténik, Paula is egybõl terhes ebben a sorozatokban nem ismerik a fogamzás gátlást. Humberto azt igazán mondta S-nek beleszeretett, mert itt én már mindent kétkedve fogadok, de lehetséges, és a csókja hiteles volt. Roberto Mateos igen foglalkoztatott színész és mindig ilyen erõsebb karaktereket formál meg A sarokba szorítva is játszott, De ott ellenségek voltak Victoriaval és ott teljesen más volt. Az a vén boci H mit akar a gyerekkel azt mondja megvette az elme eset az tuti.
Neli 2014 aug. 15. - 23:35:34
(323/838)
csak teszi az agyát direkt, totál õrült... nem fogad el nemet, ezért inkább nem is próbálják lerázni, mert úgyse érti... nem is akarja
Neli 2014 aug. 15. - 23:34:05
(322/838)
na napok óta nem tudok írni, vacak a gép, de végre van egy normális :D :P

hát ez a mai rész se volt semmi :D :P H. elsõ vallomása (persze ezt még simán felül fogja múlni, nem is akárhogy :P) :P, a George-Paula szál (G. aranyosan reagált a babára :P), fõelg a végével, na és Ines szokásos santis beszólásai, hát szakadok :D "a mókusomnak hiányzott az õ kis mogyorója" :D, "pocokfejû" meg "tigrincs" :D :P kész :D :P
Santi meg a kegyes hazugságaival, "szeretlek", "persze hogy nem hagylak el" :D Inesnek is tovább kellett volna firtatnia a bõröndöt :D
ja és szegény Ivan :S ez a Vicky teljesen lökött... :S Patricio szeme hogy kiguvadt, mikor meglátta a bárban :D
jó lesz ez (még egy darabig) :P tiszta gáz, hogy átteszik 3-ra, nem fogom látni :S :S
lizbell 2014 aug. 15. - 23:33:41
(321/838)
"Dr." Inez ma milyen konstruktív volt :D
aztán hazament és rögtön retardált lett újra!
abisztriczky 2014 aug. 15. - 11:58:01
(320/838)
Santanak kicsit soká esett le, hogy jól átverték!
malvinkicska 2014 aug. 15. - 07:04:53
(319/838)
Az esteli rész is jó volt ez a Hortenzia egy Vípera fajzat tönkretette a fia boldogságát. Humberto elsõ perctõl tudott mindent Santáról, de õ még csak most szembesült vele. Az a szemét Inez meglõtte azt a másik jobbik Willit már terhes neki ez a fontos. A kezdési idõpont a jövõ héttõl, 18,30-kor lesz a másik helyen 15 szóval figyelni kell, ezt hamar felrakják aránylag.