lizbell 2014 szept. 03. - 22:38:52
(478/838)
Szia! :) 107. rész ?

!!! SPOILER !!!

Akkor még nem is lakik abban a kecóban ahol a saját tükörképével viaskodik? amúgy nekem már most sem pozitív szereplõ, csak egy balek, alapból egy nyafogógép, amit rühellek, bábként tûrte hogy Inez behúzza a csõbe, még bõven a zsarolás elõtt megmondhatta volna neki, hogy nem akar vele járni....persze akkor nem lenne sztori :)))
Alicia rendesen kavar Wilivel, de nem igazán tudom mióta, nem jöttem rá, mióta ismerik egymást vagy frissen cserkészte be!

Inez tényleg kattant, igen emlékszem azokra a jelenetekre, elég vicces volt némelyik!
És a hullaházra is, csak a plasztikai mûtétet valószínû eltekergettem. Azt hittem a testvére, de õ legalább jó ember, legalábbis úgy tûnt!
Ulisses vonal még nincs?

!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 03. - 21:35:13 8/10
(477/838)
Szia Lizbell:)

!!! SPOILER !!!!

Az "ikertesó" témában rosszul emlékeztél :D Vagy ezt is "eltekerted"? :D Mert az a pali aki Franco halála után felbukkan,az nem az ikertesója, hanem a dublõre. :) Képileg is mutatták, amikor elmesélte a történetet Humbertonak...Franco egy kocsmában ismerte meg...aztán elvitték erõszakkal és plasztikai mûtétekkel olyanra szabták, hogy pont úgy nézzen ki mint Franco és bárhol tudja helyettesíteni :) Humberto elõször nem is akart hinni neki, mondván,hogy ez "lehetetlen".... De Santa-val betörtek a törvényszéki hullaházba és megkeresték Franco holttestét. És amikor kinyitották a zsákot, pont akkor belépett ez a "dublõr" és megkérdezte: "Na most már elhiszed, hogy én nem Franco vagyok"?! :)

Inezzel kapcsban...az a nõ most már 100% hogy elmebeteg!!! :(( Emlékszel arra a jelenetre a nyaralóban? Amikor narancslét isznak és Inez elájul...utána Santiago...és a következõ jelenet, hogy ott van mind a kettõ a pincében megkötözve....aztán megjelenik az "álarcos valaki"....és amikor kiderül, hogy KI az "álarcos"....na ez már nekem sokkkk volt!!!!! Az az Inez tényleg ELMEBETEG..... :(((

Alicia-t továbbra se tudom hova tenni....amikor Francisca-t a templomban szinte "kényszerítette", hogy TÉRDEN ÁLLVA kérjen tõle bocsánatot, azt megértem! Abban igaza volt! Francisca tényleg egy undorító, szívtelen nõ! Õt nem sajnáltam! De....azt továbbra se értem, hogy pl Santa-val MIÉRT akar szemétkedni?? Õ MIT ártott neki?!
Amikor bement a kórháza Willy ágyához (mármint Alicia), nekem tisztára úgy tûnt mintha úgy üdvözölné õt mint egy "régi ismerõst"?!? Az meg, hogy késõbb "enyelgett" is vele....háát ezt se igazán értem....

Santiago még mindig pozitív szereplõ :DD El se hiszem, hogy negatív lesz :DDD (a 107. résznél tartok)

!!!!!!!!! SPOILER VÉGE !!!!!
lizbell 2014 szept. 03. - 18:21:27
(476/838)
megírtam privát :)
1/10
Bözsemama 2014 szept. 03. - 18:19:41 1/10
(475/838)
***SPOILER***Valaki súgja meg nekem virágnyelven, hogy kitõl lesz babája A sori végén Santának? Elég egy név.***SPOILER***
malvinkicska 2014 szept. 02. - 17:05:55
(474/838)
A mai rész is meg ért egy misét, a pap azt akarja S exszumáltassa W sírját elõbb nem de késõbb rá lesz. P elhagyja G-t mivel úgy érzi még mindig B-t szereti. B fél az új szeretõtõl mivel fegyvereket talált nála. H-nak üzletet ajánl vajon mi jön ki belõle,mivel H elég dörzsölt. Vicente úgy hazudik, mintha olvasná, gondoltam S a körmére fog nézni , már el is indította a hadjáratot. Az azért nagy lett volna W mikor tölti az italt belép H, ez most elmaradt, igaz ami késik az nem múlik.
lizbell 2014 szept. 01. - 21:34:38
(473/838)
hmmm....most csalódtam! :(
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 01. - 19:21:33 8/10 Előzmény KLOPCSIK69
(472/838)
Szia! :)

Köszi, most már értem :)
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 01. - 19:20:57 8/10
(471/838)
!!! SPOILER!!!!

Most már nem csak "sejtés",hanem BIZTOS, hogy jó volt a gyanúm Lizett-tel kapcsban!. :) (már a 103. részen is túl vagyok :D)
Arturo és Lazaro elmentek abba a rendelõbe,ahol egy férfi orvost találtak...és kérdezték, hogy "hol van a doktornõ"? A pasi csak néz,hogy mirõl beszélnek?! Ez az õ rendelõje és itt nem dolgozik doktorNÕ....
Arturo és Lazaro elmeséli, hogy egy Petra nevû dajka ajánlotta ezt a doktornõt nekik és õk ITT beszéltek vele nemrég...és az a "doktornõ" azt állította, hogy a kisfia súlyos beteg.
Az orvos döbbenten néz....mondván, hogy õ egy hétig egy kongresszuson volt valahol...és a rendelõ zárva volt...
Kiderült, hogy Petra-t ismerte....régebben ott dolgozott, de kirúgta mert lopott...
Arturo megkérdezte, hogy Petra-nak van-e kulcsa a rendelõhöz? A doki azt mondta, hogy azt õ nem tudja....

Lizett egyszercsak megjelent Arturo-Mara lakásán,egy ügyvéd és egy rendõr kiséretében...és egy papírt lobogtatott,hogy "a jog az õ oldalán áll"....és Mara-nak odakiabált,hogy azonnal adja vissza a kisfiát,ha nem akar újra börtönbe menni...És visszakapta a kisbabát...
(ezt Humberto intézte el Lizettnek)

!!!! SPOILER!!!!
lizbell 2014 szept. 01. - 18:53:01 Előzmény Pink Pearl
(470/838)
Szia! :)


!!!!SPOILER!!!!

Nagyon élvezem a részletes beszámolóidat, azt hiszem innentõl kezdve már nagyon beletekerõsen néztem! kimaradt az Arturos-bankos jelenet, valóban haláli lehetett :D kiváncsian várom szinkronnal!
a kisbaba téma is érdekes, nem tudom elképzelni, hogy Lisette ezzel szórakozna, akármilyen ingyenélõ de a lelke mélyén jó és még jobb anya! majd kiderül.
én Inez dologról nem tudom mit gondoljak, nem tudom hogy mûködik egy ilyen kötél, biztos nem volt szakszerûen megkötve :D na jó ez elég hülyén hangzik, de attól hogy lóg nem feltétlenül szorítja a hurok annyira hogy azonnal meghaljon! (még sose akasztottam fel magam) :)))
Alicia nekem is zavaros valóban, sajnos nem nagyon értettem sok mindent így az indítékait sem, lehet hogy õ is az egész familián akar bosszút állni, ez is tipikus szappanoperás klisé vagy a fene tudja! és túl sokat van Mara anyjával, úgyhogy azt baromira eltekertem! de nem bánom, mert amiket leírsz nagyon izgi, és ennek megfelelõen várom majd szinkronnal!

!!!!SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2014 szept. 01. - 17:30:50
(469/838)
Nagy bánatomra nem volt jel a tv2-õn de hála az égnek hamar rátaláltam, ebben aztán történek dolgok. S nem hisz H-nak, hogy szereti, aztán Mara és Arturó közel kerültek egymáshoz szurkolok nekik, hogy sikerüljön igazi kapcsolat legyen ne keljen bujkálniok. Iván nagyon okosan tette elküldte V-t jól beolvasott neki tiszta igaz volt, minden szava, az õrültség határára tette, és most meg látni akarja. Hortensiára nem ismertem rá biztos beteg,ha segíteni akar valakinek. A kis W megmondta az apjával volt, de nem hisznek neki. Vicente továbbra is aljas de hiszem Santi a körmére néz az is megérdemelné már a kiiktatást. Amivel vége lett az tetszett W beszólt most már õ fog szenvedni. A video felvételt nem fogadták el bizonyítékként, nagyon rosszul érintette S-t, gondolom P nyomoz tovább.
KLOPCSIK69 2014 szept. 01. - 13:49:39
(468/838)
Szia!

http://msnlatino.telemundo.com/videos/santa_diabla/

A képen látszik, hogy vannak egymás mellett a videók, a kis nyilakkal lehet elõrébb menni a részekhez, és ott felsorolásban vannak egymás után.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 31. - 18:21:42 8/10
(467/838)
Szia Lizbell :)

Az elõre nézésekkel kapcsban....

!!! SPOILER !!!!

Azóta továbbnéztem :D Haláli volt az a jelenet amikor Arturo kijön a bankból és a motoros tolvaj (akit Lizett bérelt föl, ott lesben állt) :D Ezt a jelenetet láttad? Vagy ezt is "eltekerted"? :)
Amikor Arturo kijött a bankból,ott volt a pap is és miközben ott beszélgettek,odajött a motoros...pisztolyt fogott rá...Arturo nyújtotta a táskát neki....a pap a haját tépte a döbbenettõl...Arturo egy darabig csak állt...kifejezéstelen arccal....de õszintén szólva én RÖGTÖN sejtettem, hogy itt nem stimmel valami :DD Arturo olyan KÖNNYEDÉN adta oda azt a táskát....olyan semmilyen arckifejezéssel :DDD Aztán ki is derült, hogy jól sejtettem :DDD
Lizett õrjöngött amikor a motoros átadta neki a táskát és....csak papír és szivacs volt benne :DDDD
Eközben a pap is õrjöngött....de Arturo ekkor hirtelen felhúzta az ingét és hatalmas kacagások közepette mutatta a testére erõsített övtáskát :DDD Mert a pénzt ABBA tette bele :DDDD

A kisbaba betegségével kapcsban még mindig nincs PONTOS info....de egyre erõsebb a gyanúm, hogy úgy van, ahogy tegnap is írtam Neked a sejtésemet! Szerintem azt csak Lizett találta ki.
Azért gondolom mert amikor Arturo dühösen kiosztotta Lizettet és elvitte tõle a kisbabát...utána amikor ott ültek,Marával és Mara anyjával,akkor Mara anyja felhozta, hogy "egyáltalán tényleg beteg a gyerek"? Erre Arturo mondta, hogy "hiszen az orvos mondta". Erre Mara anyja azt mondta, hogy "de kéne egy másik szakvélemény is! Tudod hány lefizethetõ orvos van? " (akkor Mara anyja is arra gyanakszik amire én is :D )

Azt mondjuk nem tudom, hogy Pancho ugyan MIBÕL jött rá arra, hogy a drogbárót megölték?!
Mert egyszer csak kiásták a holttestét és ott Pancho mondta a magáét, hogy...."valaki elárulta Franco-t! A koporsóba élve került...csak tetszhalott volt....de az illetõ aki megígérte, hogy kiszabadítja,becsapta....Meg fogom tudni ki volt az ..." (mondta Pancho)

Inez "öngyilkossági" jelenete az ÉLETSZERÛTLENSÉG NETOVÁBBJA!!!!
Az ilyen hülyeségek nagyon tudnak bosszantani, amikor ENNYIRE HÜLYÉNEK NÉZIK A NÉZÕKET!! (vagyis minket)
Mi is történt?
Inez a pincébõl felhívja Santiago-t, de mivel a mobilja ki volt kapcsolva,csak üzenetre mondja rá, hogy öngyilkosságra készül...és...mikor Santiago bekapcsolja a telcsijét....rohan a nyaraló pincéjébe....ott van Inez felakasztva....és érdekes módon nem halt meg....a kórházban nagynehezen újraélesztették....
Na persze!!! ILYEN NINCS!!!!
Gondolj bele! Mennyi idõ telt el amíg SAntiago egyáltalán bekapcsolta a telcsijét? És utána MENNYI idõ amíg kiért a nyaralóba??
És amikor odaér, akkor Inez még nem fulladt meg, a nyakcsigolyája se tört el.....miután annyi ideig lógott a kötélen....na persze....ez NONSZENSZ!! Ilyen NINCS! Ez egyszerûen LEHETETLEN!!!
Ha ÉPPEN AKKOR lépett volna be amikor kirúgja maga alól a széket....és gyorsan elkapja....akkor még lehetséges, hogy meg tudja menteni, de még akkor sem 100%! De így.....ez egyszerûen életszerûtlen hülyeség!!!

Alicia-val kapcsban, nagyon megdöbbentem valamin :((( Eddig nagyon sajnáltam, mert tényleg mocsok dolgot tett vele FRancisca azzal, hogy eldobta. Nade azt sehogy se értem, hogy MIÉRT mondott ilyet, hogy "az összes Cano meg fog fizetni beleértve a testvéreit is"!! DE MIÉRT???? A testvérrei MIT ártottak neki? Hiszen a létezésérõl sem tudtak!
Az anyjuk azt hazudta nekik,hogy Alicia meghalt! Az egyetlen bûnös itt, ebben a kérdésben Francisca!
Santiago-t tényleg meg akarta ölni :((( Amikor elrontotta a kocsijában a féket... :( Hajszálon múlt tényleg, hogy nem halt meg abban az ütközésben :((( Az se volt semmi, hogy Santiago elõször azt hitte, hogy Santa csinálta ezt vele, mivel ott a másik ülésen ott volt Santa gyûrûje (amit Alicia tett oda)...

Én most nagyon meg vagyok keveredve :(( Nem tudom hova tenni ezt az Alicia-t :(((
A testvéreit MIÉRT akarja megölni?? És Santa-val is most MIÉRT akart kitolni,hogy ráterelte a gyanút?? Eddig úgy tûnt, hogy barátnõk + szövetségesek! Vagy akkor mégsem? :( Az ucsó részben amit láttam most, nagyon megváltozott a véleményem Alicia-ról :(((( Neked nem?

!!! SPOILER VÉGE !!!!
lizbell 2014 aug. 31. - 09:41:42
(466/838)
!!!!SPOILER!!!!!

a francba, micsoda kígyó még mindig! pedig olyan jó irányt vett a jellemfejlõdése! nem tudom hol lesz az a pont ahol végleg megtörik! talán mikor kiderül, kié a baba! ott is lesz kupaktanács, meg olyan segítõkész Danielával , meg abban is hogy Arturo meg Mara együtt lehessenek.... talán kap valami "végkielégítést" vagy nem tudom :D

!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 31. - 00:31:26 8/10
(465/838)
!!! SPOILER !!!

A "Lizett-baba-pénz" témában megtudtam mi a szitu :D Megnéztem azt a darabot felirattal :)
A pap magához hívatta Arturot,hogy NEKI adja oda a pénzt,ami kell a kisbaba gyógykezelésére,mert õ nem bízik Lizettben (mármint A PAP) és attól tart,hogy Lizett majd kitalál újabb indokokat, hogy kicsalja az ÖSSZES észpénzben magának.
Arturo megnyugtatja a papot,hogy SEMMIT nem ad Lizett kezébe! Az összes pénzt,csak a kicsi kezelésér fogják költeni.Lizett nem kap semmit.
Amikor Mara hallgatózni megy, azt hallgatta ki,hogy Lizett azt találta ki,hogy amikor Arturo kijön a bankból,egy "tolvaj" ellopja tõle a készpénzzel teli táskát...és így Lizett ÚJBÓL "áldozat" lesz....ezt Lizett hatalmas kacagások kíséretében mondta Petrának....Mara pedig azonnal elmondta Arturonak, hogy mit tervez Lizett....

Humberto itt nem került szóba! Szerintem momentán még Lizett se tudja,hogy nem Arturoé a baba....és én még mindig nem vagyok biztos abban, hogy a baba "szívbetegsége" tényleg valós-e....?! Szerintem ezt is csak kitalálta....különben így röhögcsélne? Ha a kisbabája ilyen súlyos beteg lenne?!

!!!SPOILER VÉGE!!!!
lizbell 2014 aug. 30. - 20:34:34
(464/838)
!!!!SPOILER!!!!

Szerintem meg, aztán bujkál, Santiagoval is lesz ügye abban a bizonyos lakásban amit bérel, gyilkolnak nyakrafõre, de ami igazán érdekel az az, hogy Humbertoval van telefonos kapcsolatban (sajnos) mintha az õ utasítására tartaná fogva Ulissest! ezt szeretném majd megérteni, ha odajutsz! fõleg hogy miért!

!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 30. - 20:11:36 8/10
(463/838)
!!!!SPOILER!!!!

Ulysesst?? Nem! Olyat még nem láttam! Most Patricio le van csukva! Hogy fogja "fogva tartani" Ulysesst?! Megszökik a börtönbõl?!

!!! SPOILER VÉGE !!!!
lizbell 2014 aug. 30. - 19:57:12
(462/838)
Szia! Jól haladsz! szerintem már nekem kell tõled kérdeznem, sokkal többet értesz, mint én..... és azt is bevallom, (vessetek a mókusok elé) hogy egy idõ után, már nagyon pörgetve néztem, az Humberto-Santa jelenetekre kihegyezve! :D



!!!!! SPOILER!!!!!

Inez szerintem is komplett elmebeteg! A Lisette babával kapcsolatban, szerintem valóban beteg (nem tudom) inkább akörül megy a sumákolás, hogy nem Arturoé! Franciska valóban egy mocsok! George a pénz miatt ütötte le Aliciát, nekem nem volt több benne, de én még mindig nem tudom, honnan ismerik õk ilyen jól egymást, már nem akarom újranézni, majd szinkronnal kiderül! a drogbárós vonal is snellben nézõdött, bocs! :D ráadásul ott még egy ikertesóval is bonyolítják!
santiago még mindig húzza? :D lassan kiderülnek a dolgai!
az a baj, már alig emlékszem kronológiailag, hogy voltak az események! amikor Ulissest fogvatartja az a rohadék Patrició, azon már túl vagy? arról is lenne majd kérdésem!!!

!!!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 30. - 19:33:41 8/10 Előzmény KLOPCSIK69
(461/838)
A konkrét kérdésemre NEM válaszoltál! :D HOGY találod meg a többi darabot ott? :D Hiszen ha megnézed, akkor VALAHOGY mégis megtalálod! :D Ez volt a kérdésem, hogy HOGYAN?? Én sehogy nem tudtam rájönni.Az elsõ darab után,sose kínálta fel a kattinthatóságot a további darabokra....mindig a 136-os részeket tolta oda...
Ezért írtam, hogy az egy nagyon "hülye" oldal....el nem tudom képzelni, hogy Te ott, HOGY találod meg a darabokat?!

Ahol én nézem, (a spanyol verziót) ott minden egyértelmû és bármelyik rész, bármelyik darabjára lehet kattintani. :)
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 30. - 19:15:31 8/10 Előzmény lizbell
(460/838)
Szia Lizbell :)

Az elõre nézésekkel kapcsban....

!!!! SPOILER !!!!

Kiváncsi vagyok mikor lesz az amikor Santiago "megváltozik"... mert eddig (a 96. résznél tartok)még mindig POZITÍV szereplõ Santiago.
Nagyon szép és megható volt amikor Victoria (a kiszabadulása után)Tranzito és a többi fogvatartott lány érdekében intézkedett,pedig nyilván nagyon félt Patricio haragjától...
Tranzito is nagyon meghatódott :)
Azt a mocsok Patricio-t nem sajnáltam! Végre oda került ahova való! Pfff :(( Mocsok, szadista gyilkos! :(((

Ivan is tündéri volt,amikor megkérte Victoria kezét.... Victoria-t nagyon sajnáltam, hogy a gondolataiban folyton megjelenik az a dokinõ aki közli vele, hogy.... jajj ki se akarom mondani :(((
Pedig Ivan még házat is vett neki....és milyen boldog... :((( Szegény.... :(((

Humberto egyik "akcióján" viszont meglepõdtem! Amikor volt az a jelenet, hogy a drogbáró börtönben van és Humberto bemegy hozzá...és átad neki egy kis üveget ezzel a szöveggel, hogy "ez az útleveled a szabadsághoz"....
2 dologra gondoltam....az üvegben vagy méreg van,vagy pedig valami olyan szer amitõl "tetszhalott" lesz....hát ez utóbbi be is jött....csak éppen Humberto nem állta a szavát....amikor a koporsóban felébredt a drogbáró....és Humberto nem szabadította ki....huhh!!! Ez nem semmi! No nem mintha sajnálnám azt a szemét drogbárót....de...háát azért ez nagyon durva....valakit élve eltemetni....

Azt nem értettem, hogy Georges MIÉRT ütötte le Alicia-t? Pusztán azért, hogy elvegye a pénzét?! Az is egy jó nagy mocsok volt :((( Õt se tudom sajnálni... Mármint Georges-t!

Alicia-t nagyon sajnáltam... mindenért :(( Az egész élete....a szemét, mocsok anyja eldobta mert "neki nem kell szörnyeteg"....és még a szemét drogbáró is, hogy megalázta :((( Amikor lerántotta azt a takarót a szemérõl :((
Hogy sírt szegény Alicia :((( Elhiszem, hogy nagyon megalázó lehet ilyesmi :((

De az a MOCSOK Francisca..... még UTÓLAG SEM mutat semmi megbánást??? Amikor Alicia megjelent a Cano házban,hogy "joga van ott lakni mivel õ is Cano"....az a mocsok Francisca még AKKOR IS milyen undorral beszélt vele....annak a nõnek nincs szíve :((((( Nekem speciel elsõ perctõl nagyon ellenszenves volt Francisca asszonyság....de most ezerszerszer annyira!!!!

Lizettel kapcsban egy kérdés! Amikor Lizett olyan idegesen elhívta a papot ahhoz a dokinõhöz, hogy a kisfiának valami szívbaja van (ha jól értettem)...akkor volt egy olyan érzésem, hogy Lizett ezt csak "kitalálta", hogy így szedjen ki pénzt a paptól, mivel õ kezeli Hortenzia örökségét....és azt hiszem jól tippeltem....mert amikor Mara kihallgatott egy beszélgetést Lizett és Petra között...amit Mara azonnal elmondott Arturonak....tuti, hogy vmi ilyesmirõl volt szó!
De akkor mit mondott a dokinõ?? Vagyis inkább MIÉRT mondta amit mondott?! Talán lefizették a dokinõt?! Hogyan? Lizettnek nincs pénze....vagy másról van szó?!

Inez pedig szerintem ..... a szó tényleges értelmében "elmebeteg"....

!!!! SPOILER VÉGE !!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 30. - 18:45:08 8/10 Előzmény Balázs Turi
(459/838)
Köszi, értem! :)

Én angolul és olaszul beszélek.Spanyolul nem. :) De mivel az olasz és a spanyol nyelvben sok szó és kifejezés nagyon hasonló, ezért sok mindent megértek felirat nélkül is. :)
Konkrétan ezt a jelenetet nem értettem sajna.... valóban azt hittem, hogy Lizette Mara "ellen" beszél....
De kösz,hogy elmondtad mi a helyzet :)