8/10
édesmaya 2014 aug. 24. - 09:04:28 8/10 Előzmény Pink Pearl
(358/838)
Szióka Pinki!Én úgy vettem észre, amikor néztem 13 órakor az RTL II-n az Utolsó vérig-et, hogy mindent leadtak, ahogy készült a film. Ha ismered, vagy utólag megnézted valahol a sorozatot, biztos láttad, micsoda elborzasztó jelenetek voltak abban is! Én mindezt déli egy órakor adták le!
Ilyenformán talán ebbõl sem fognak nagyon lényegbevágóan kivágni.
offtopic
ildimix 2014 aug. 24. - 07:54:23
(357/838)
Én sem értem minek kell változtatni az idõponton a csatornáknak. Mi ebben a jó? Sokan nem fogják tudni nézni délután a sorozatot. Én netrõl nézem de gondolhatnának azokra is akik élõben szeretik nézni. Hátha októbertõl visszateszik estére a sorozatot ha sok reklamálás megy be hozzájuk.

Ivánt sajnálom Viktória egyre unszinpatikusabb nagyon naívnak tartom ezt a nõt. Nem kellene hozzámennie Patricióhoz úgy látszik szereti ha parancsolgatnak neki. Karlosz meghalt most jött az életébe 1 másik zsarnok. Megérdemli a sorsát nem tudom sajnálni.

Most Arturót és Lizettét sajnálom hogy tehette ki az a vipera ortenzia a házból a gyerekkel együtt? Remélem megfog halni a sorozat végén. Ennyire nem lehet zsarnok miért nem hagyja a fiatalokat élni? Nemhogy örülne felépülõben van a fia erre meg ezt csinálja, ki nem állom ezt a nõt.

Remélem Iván nem megy el az esküvõre ha elmegy megérdemli minek sanyargatja magát úgyse tud ezen változtatni.

Kíváncsi leszek mi lesz wili sorsa, hogy kiszabadította Luszi meddig lesz a kupiban? Ír errõl valaki spoilert Szanta mikor tudja meg, hogy él a férje? Várom a folytatást.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 23. - 21:30:04 8/10
(356/838)
Köszi :) Válaszoltam a prividre én is! :)
lizbell 2014 aug. 23. - 20:23:10 Előzmény Pink Pearl
(355/838)
Hú, nem tudom hogy mire gondolsz egyelõre Humbertoval kapcsolatban, mert nem tudom hol tartasz!
De mindjárt neki ülök sorban válaszolni és priviben elküldöm, nehogy valaki véletlenül elolvassa aki nem akarja, mert kezd eldurvulni! :D
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 23. - 07:22:15 8/10
(354/838)
Szia Lizbell!

Az elõrenézésekkel kapcsban lenne pár kérdésem...
Szóval....


!!!!!SPOILER!!!!!

1:Hortensia meg fog halni? Vagy az valami tévedés amikor a doki azt mondja neki,hogy "1hónapja van hátra"?

2:Be fogja vallani, hogy Mara kávézójában õ rendezte azt a mérgezést? Ha nem, akkor, hogy derül ki? Mara sokáig marad a börtönben?

Az se semmi,hogy Lazaro valójában nem is Maraba hanem az anyjába szerelmes....jaajjj
Nem tudom, hogy Begonia ugyan miért vágta pofon Paulát amikor Paula elmondta Santa-nak, hogy Willy vele is (mármint Begoniával)kettyintett?!
Sokkal inkább Begoniának sülhetne le a bõr a képérõl! A saját lánya férjével???? Ez abszurd!!!
Tudom, hogy Willy is megéri a pénzét....de Begonia semmivel sem különb....

3:Emlékszem régebben azt írtad itt, hogy "Santi negatív szereplõ" lesz?! Komolyan? Miért? Mi miatt?! A magyaron leadott eddigi részekben pozitív figura....és amit (eddig) elõre néztem ott is....
Áruld el kérlek MIÉRT lesz Santiago "negatív" szereplõ?!
Humberto az akitõl LEESETT AZ ÁLLAM....nem írom le mi miatt (még így spoilerban sem)...biztos vagyok benne, hogy tudod MI MIATT mondom!!!

Az meg, hogy Patricio elvitte Victoria-t a kupiba és k...kodásra kényszeríti....na ez már sokkkkkkk volt nekem....
Victoria amúgy meg fogja tenni? Ezen a szálon még csak annyit láttam eddig, hogy a drog báró bulijára elvitte Victoria-t mint "prostit", ahol találkozott Santiagoval...
De Victoria tényleg "prostituálódni" fog?!

!!!!SPOILER VÉGE !!!!!
malvinkicska 2014 aug. 23. - 07:16:43
(353/838)
A sorozat tele izgalmakkal, nagyon bírtam I futkározását, mikor megtudta Willikéje, milyen nagy nõcsábász. Licy jól kitolt velük T-nél dugta el mi lesz ebbõl. A legjobban annak örülök, hogy Iván kiszabadult végre abból a pokolból. V olyan naiv az már fáj, még U sem tudta a szemét felnyitni, annak van agya, honnan az a sok pénz Patinak az esküvõre.Santiago sem éppen ártatlan bárányka ahogy látom. Santa most nagy dologra készül H ellen biztosan ütõs lesz. Hortensia milyen szemét utcára tette a kisgyerekkel L-éket és a saját gyermekét, ez nem anya vadállat, talán õ az a karakter akit, még Patinál is jobban gyûlölök, van miért várni a következõ epizódot.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 23. - 07:06:36 8/10
(352/838)
Elképesztõ,hogy mennyi hülyeséget tettek bele ebbe a filmbe,ami egy kicsit sem életszerû!!!

Victoria már készülõdik az esküvõjére és NEM TUDJA,hogy a leendõ férjének mi a foglalkozása??? :DDD

Tisztelt Hölgy társaim! Szerintetek ez életszerû?? :DD Ti hozzámennétek valakihez akirõl még azt sem tudjátok,hogy "mi a foglalkozása"??

Fogalmam sincs,hogy lesz a magyar verzió folytatása leadva....ha tényleg átteszik délután 3-ra....mert az elkövetkezendõ részekben tényleg lesznek véres-brutál jelenetek....akkor azt "ki fogják vágni"?!
Akkor meg totál értelmetlen lesz a történet....

Hát nem tudom, hogy lesz... majd jövõ héten kiderül...
kazsagx 2014 aug. 22. - 23:37:24
(351/838)
Délután sajnos én tuti,hogy nem fogom mindig látni,nem tudom minek kell mindig variálni ennek a csatornának is!
Maricruz 2014 aug. 22. - 22:05:41
(350/838)
Ki lesz az a 2?
offtopic
handi99 2014 aug. 22. - 16:17:40
(349/838)
"Ines beviharzik Danielához, aki félelmében hazudik, majd Ines kérdésére -ki Willy felesége?- beállít Santa :D :P "
Ez az egyik kedvenc jelenetem volt. :D
malvinkicska 2014 aug. 22. - 10:24:23
(348/838)
Az este elaludtam most néztem meg nagyon jó tele izgalmakkal, L-t sajnálom a gyerek miatt de az a vén hárpia csak visszaadja. Inez szembesült Willi nõ dolgaival, az is egy mocsok érdemli a sorsát. Vicente is kapott egy laskát, a nõ át lát rajta. Iván az õrület határán van de azért evett, nem fog az testileg tönkremenni, nagyon várom szabaduljon már ki. A dögös drog báró azt hiszem játszott az Örökségben is ott szeretõ volt, ha jól emlékszem.
Neli 2014 aug. 22. - 00:05:24
(347/838)
de rossz lesz, mikor nem tudom már este nézni, ahogy most :S nekem az kell, hogy tv-ben lássam élõben :S egy hét az semmi, így is sokat vacakol a gépem :S
Neli 2014 aug. 21. - 23:48:18
(346/838)
mai rész top pillanat:

Ines beviharzik Danielához, aki félelmében hazudik, majd Ines kérdésére -ki Willy felesége?- beállít Santa :D :P
ja és Humberto álszent dumáját a képekre is bírtam: ez az igazi Santiago Cano :D :P
és a felét még csak nem is sejti :D :P

és végre feltûnt a dögös drogbáró :P, de ki volt az az eszement, akinek pont Jim Carrey hangját jutott eszébe adni neki?? :S halálos bûn... :S egyszerûen hallgathatatlan, nagyon nem passzol :S persze itt a hangok 95%-a ilyen... sztem... kissé érzékeny vagyok a szinkrontémára :D
kazsagx 2014 aug. 21. - 23:06:14
(345/838)
Sziasztok!
Véletlenül néztem bele kb.1 hónapja,de azóta is a "rabja" vagyok,nagyon megszerettem a sorozatot.....kellemes csalódássá vált,tele van izgalommal, a színészek is nagyon el lettek találva! Jó kis sorozat,logikát meg nem kell itt keresni. :)
lizbell 2014 aug. 21. - 22:12:35
(344/838)
Igen, ezt már írtad, de azért mi nagyon is szeretjük! :)
Newsee 2014 aug. 21. - 21:51:01 Előzmény regina.997
(343/838)
Ez is tele van logikátlanságokkal, az élettõl, a valóságtól idegen dolgokkal :(
8/10
édesmaya 2014 aug. 21. - 21:50:34 8/10 Előzmény Pink Pearl
(342/838)
Szióka kedves Pink Pearl!

Azért olvasom ám mindíg a portot, sokszor láttalak, de nem nagyon írok. Örülök neked!
Szóval Lisette újszülöttje megint csak Humbertoé. Ajjaj, ez szinte várható volt, annyit voltak együtt Amanda mellett is.
Neli 2014 aug. 21. - 16:12:36
(341/838)
SPOILER!!

Amanda lesz még terhes (2x is, de nem ugyanattól), viszont a végéig asszem már nem szül, és csak az egyik baba marad meg (a végét nem láttam teljesen, de ameddig néztem, nem szült még)...

Lissette babájának pedig Humberto az apja, Arturo-tól nem lesz gyerek...
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 20. - 22:05:21 8/10
(340/838)
Szia édesmaya! :)

De rég "láttalak"! :)

Felipe, az Lisette kisbabája,akit most szült.Akinek (a pillanatnyi magyar verzió állása szerint)Arturo az apja....
8/10
édesmaya 2014 aug. 20. - 21:35:31 8/10
(339/838)
Sziasztok, szép estét!

Ez lehet, hogy SPOILER kérdés: A wikipédián az áll a szereposztásban, hogy Humberto Ivan, és Felipe édesapja. Tudjátok, ki az a Felipe? Csak nem Amandra fog mégis neki szülni?