lizbell 2014 szept. 18. - 22:50:13
(558/838)
!!!!SPOILER!!!!

Persze hogy emlékszem, ezért érdekel annyira, mért hagyta hogy a szívszerelmét lecsukják! mondjuk ma pont összeverekedtek, mert meghallotta hogy Inez azt mondta, hogy Humberto direkt rosszul védte, de továbbra sem árulja el, ki a gyilkos, úgyhogy nagyon kiváncsi vagyok, hogy ezt mivel magyarázzák!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 22:38:05 8/10
(557/838)
!!!! SPOILER!!!!

Ez az a dolog amirõl szintén témáztunk! Emlékszel? :)Amikor Humberto azt mondja ott (a lefejezés után)Santiagonak, hogy "Igen én tettem,érted tettem, hogy megvédjelek". Ezt én se értettem, hogy MIRE értette ezt Humberto?! Ugyan MITÕL védte ezzel meg Santiago-t?! Totál nem értettem ezt én sem...
Azt hittem Vicente készült ellene valamivel? Vagy zsarolta valamivel?! DE egyik sem bizonyult jó tippnek....
Szóval ez továbbra sem érthetõ :D
DE ez a magyar verzióban még nagyon sokára lesz...amikor kiderül, hogy Santiago is ott volt... :)
De õszintén szólva a SAntiago vonal (szerintem) nem lett jól kidolgozva....mert kb a 109. részig SAntiago egy teljesen épelméjû embernek tûnik....és a vége felé csinálnak belõle "totál idegbeteget".....na ez megint totál életszerûtlen!!!
Szerinted nem? :)
Mert korábban tényleg SEMMI jele nem volt annak, hogy SAntiago egy "közveszélyes, szadista õrült" lenne :((((

!!!! SPOILER VÉGE!!!!!!
lizbell 2014 szept. 18. - 22:28:32
(556/838)
Ezen én is felhúztam magam, de azért a szófoszlányokból összeraktam!

Most már lassan szeretném tudni, hogy Santiago mért nyelte be olyan könnyen, hogy Santa börtönbe kerül, elvégre nem épp a legjobb tesók Humbertoval, mi tartja vissza, hogy elárulja?
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 22:22:05 8/10
(555/838)
A másik amit sehogy sem értek, hogy a magyar verzióban MIÉRT csinálták meg ilyen "xarul" azokat a részeket, amikor "torzítóval" beszél valaki telefonon?! Alig lehet érteni olyan, hogy MIT mondanak :((( pffff :((
Még szerencse, hogy láttam az eredeti verziót és OTT minden érthetõ volt :)))

Emlékszem régebben más is felhozta itt, hogy "nem érthetõ", hogy MIT mond az a valaki aki a "torzítón" keresztül beszél a telefonba....tényleg nagyon vacakul csinálták meg ezt a részt a magyarok :(
Nem igaz, hogy nem tudták volna érthetõbben megcsinálni :(

Ezért most adok nekik egy nagy "fekete pontot" :DDDD
lizbell 2014 szept. 18. - 22:13:23
(554/838)
Néztem! :)
már a privit is elolvastam, rá is jöttem melyik volt.... nem értem, mi volt vele a gond!
én is gondolkoztam a diablán, akár maradhatott volna, hisz Santát sem mondjuk szentnek. vagy attól féltek, hogy nem értette volna mindenki, a fene tudja!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 21:54:05 8/10 Előzmény lizbell
(553/838)
Szia Lizbell! :)

Nézted a mai részt a magyaron? :) Mit szólsz ahhoz, ahogy a "Diabla" témát megoldották a szinkronban? :D
Emlékszel mikor errõl témáztunk? :) Hogy vajon a magyar szinkronban a "Diabla"-t így fogják-e mondani? Vagy simán "ördög"-nek? :D
Hát az utóbbit választották....szerintem ez nem igazán volt jó választás (noha szószerinti fordításban valóban ezt jelenti)de szerintem valahogy a "magyar verzióban" ez nem hangzik jól :(
Pláne, hogy a "Diabla" 3 szótag, az "Ördög" csak 2 szótag... Gondolom mindig hozzá fogják tenni az "az" névelõt, hogy a szájmozgás stimmeljen és meglegyen a 3 szótag...
Szóval nekem valahogy ez az "ördög" elnevezés a magyar szinkronban nem igazán tetszik :(

Szerinted? :)

Ja és írtam Neked PM-et! Csekkold! :)
Maricruz 2014 szept. 18. - 10:32:30
(552/838)
Kedves Pink Pearl!

Azért gondoltam, hogy félreértetted, mert olyat kezdtél el magyarázni a mondandód elején, amit nem értettem félre.

,,Nem! Nem így van! Rosszul értelmezed!

Azt úgy kell érteni, hogy a SZEREPLÕ "VALÓDI" neve az, hogy Jorge Eduardo García.
Szerepnév: Willy Delgado Jr./(A "Jr" az a JUnior rövidítése, magyarul kb azt jelenti, hogy IFJABBIK.Tehát a KIS Willy-rõl van szó."

Ezzel én is tisztában voltam, ezért nem értettem miért térsz ki rá. Csupán ennyi. Nem azzal van gond, (sõt azt még meg is köszönném) hogy válaszolsz, hanem AHOGYAN válaszolsz. (Ha már annyira szereted használni a Caps Lockot, én is nyomatékosítok ;)

Ha nem kioktató a stílusod, én sem így válaszoltam volna.
Szóval nem kell ennyire felkapni a vizet, szerintem inkább kevesebb élccel kellene válaszolni, mint pl handi99 is tudott korrekt választ adni, negatív felhang nélkül. Válasz és válasz között is van különbség. De azért köszönöm :)
Nem volt bennem rossz szándék, sajnálom, ha ez jött le.
sorozatkedvelõ 2014 szept. 18. - 07:17:14 Előzmény handi99
(551/838)
Köszönöm a választ! Ez nagyon meglepett! Santiago már teljesen bekattant? Ezt miért tette,ha szereti Santát?Na akkor egyre jobban bonyolódik a helyzet!!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 18. - 01:28:41 8/10
(550/838)
Kedves Maricruz!

Hidd el kérlek, hogy én nem értelmeztem rosszul a kérdésedet! Én nagyon jól értettem, hogy MIT kérdeztél és én arra válaszoltam.

Azt írod:"kérdésem az lenne, hogy Humbertohoz az van irva, hogy Orlando gyilkosa. Az kicsoda?"

És? Szerinted én nem válaszoltam meg ezt,hogy KICSODA Orlando?! De IGEN!

Azt írtad:"kérdésem arra vonatkozott hogy egy szereplõhöz, azaz színészhez, miért írtak két szerepnevet, azaz :Willy Delgado Jr./ Guillermo Cano."

És? Szerinted én nem válaszoltam meg ezt a kérdésedet?! De IGEN!

Akkor meg MIBÕL gondolod,hogy "rosszul" értelmeztem a kérdésedet?! Hidd el, hogy pontosan úgy értelmeztem, ahogy Te!

Gyanítom, hogy talán az okozta a félreértést a Te részedrõl,hogy a hsz-om elején (a precízség kedvéért) odaírtam azt is, hogy...."a SZEREPLÕ "VALÓDI" neve az, hogy Jorge Eduardo García."

Vagyis Te "azt hitted", hogy én azt gondolom rólad, hogy Te "ezt sem" értetted! Na itt a tévedés! Mert én ezt egy percig sem hittem! Pusztán a PRECÍZSÉG KEDVÉÉRT írtam oda....

De ettõl függetlenül (még ha ezt a mondatomat félre is értetted)azt látnod kellett (volna), hogy minden kérdésedre válaszoltam! Kivéve a Santiago-Santa gyerek kérdést....mert a válaszom többi részébõl az kiderül,hogy AZT IS félreértetted....a "MIÉRT"....benne van abban a hsz-omban....

Azt írod: "Ha néztem volna az elejétõl, nem vagyok amnéziás emlékeznék rá."

Azért mert valaki (esetleg) nem emlékszik valamire,az még nem jelenti azt, hogy az illetõ "amnéziás".
Egy percig se gondoltam azt,hogy Te "amnéziás" lennél!
Bárkivel elõfordulhat, hogy elfelejt valamit/nem emlékszik valamire...VELEM is megesett ilyesmi...De ÉN(!) ezt sose szégyelltem bevallani....

Azt a bizonyos kérdést, hogy "Te nem láttad a sorozat elejét? Vagy csak elfelejtetted? ".....ezt én pusztán KIVÁNCSISÁGBÓL kérdeztem! Semmiféle rosszindulat nem volt benne! Sajnálom ha Te így gondoltad....

Azt írod:"De ha mégsem, elvileg ezért van a fórum hogy kérdezzünk :)"

Ezt én is így gondolom! És én mindenkinek szívesen válaszolok (ha tudok).....

Ja és bocs, hogy válaszoltam a kérdésedre és bocs,hogy szóltam hozzád! Ígérem NEM teszem többé!

További szép napot!
Maricruz 2014 szept. 17. - 23:35:35 Előzmény handi99
(549/838)
Köszönöm szépen a választ! :) Nem gondoltam volna, hogy odaírják a kamunevét is :)
Maricruz 2014 szept. 17. - 23:33:29 Előzmény Pink Pearl
(548/838)
Kedves Pink Pearl!

Te értelmezted rosszul a kérdésemet, mert én is tisztában vagyok vele, hogy a Jorge Eduardo García a színész neve. A kérdésem arra vonatkozott hogy egy szereplõhöz, azaz színészhez, miért írtak két szerepnevet, azaz :Willy Delgado Jr./ Guillermo Cano.
Azért írtam hogy egy szereplõhöz (azaz színészhez) két szerep van írva, mert nem tudtam, hogy a 2. arra vonatkozik ahogy Santiago bemutatta a családnak a kisfiút. És mivel a megjegyzéshez oda volt írva, hogy Santiago fia, nem gondoltam, hogy a hazugságot írják, mivel
SPOILER Felipehez meg nem a kamu van írva, hanem az hogy Humberto gyereke, és Arturo csak a nevelõapja SPOLER

És igen, az elején nem néztem, max hébe hóba, így már beugrott, hogy volt egy sofõr akit megöltek és Santa mellette ébredt. Ha néztem volna az elejétõl, nem vagyok amnéziás emlékeznék rá. De ha mégsem, elvileg ezért van a fórum hogy kérdezzünk :)
offtopic
handi99 2014 szept. 17. - 19:11:19
(547/838)
Szia!

Részben így van, de olyan kérdés is volt, ami a jövõre is vonatkozott. Egyszerûbb volt jelölni.
8/10
offtopic
Pink Pearl 2014 szept. 17. - 19:11:13 8/10
(546/838)
Kedves Lilly008!

Csak segítõ szándékból mondom (mert látom nemrég regisztráltál)mert úgy látom nem nagyon vagy tisztában bizonyos szabályokkal.

Szóval, amikor olyasmit ír vagy kérdez valaki, ami MÉG NEM volt bemutatva a magyar verzióban,akkor a leírás vagy kérdés elé ki kell írni FELTÜNÕEN azt, hogy SPOILER....

Pl így : !!!! SPOILER !!!!!

Ez azért kell, mert ez egy JELZÉS arra vonatkozólag, hogy itt olyasmit ír az illetõ ami még NEM volt bemutatva és ezt nem mindenki szereti tudni elõre.

Amit Victoria-ról kérdeztél, azt nyilván egyikünk "Spoleires" írásában olvastad.....és neked is ki kellett volna tenned, hogy "SPOILER" (mielõtt megkérdezed).

Ha egy konkrét Fórumozó üzijére akarsz válaszolni vagy reagálni, akkor kattints az illetõ neve mellett levõ "Válasz" szóra és akkor egyértelmû, hogy KINEK vagy MIRE válaszolsz.
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 17. - 18:58:41 8/10
(545/838)
Szia!

Látom miközben én írtam, Te is válaszoltál Maricruz kérdésére :D

De ezt nem kellett volna SPOILER-ba tenni :) Hiszen ez már "megtörtént"....amiket õ kérdezett :)
Csak a még be nem mutatott dolgok leírását kell SPOILER-ba tenni :)
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 17. - 18:56:02 8/10
(544/838)
Kedves Maricruz!

Nem! Nem így van! Rosszul értelmezed!

Azt úgy kell érteni, hogy a SZEREPLÕ "VALÓDI" neve az, hogy Jorge Eduardo García.
Szerepnév: Willy Delgado Jr./(A "Jr" az a JUnior rövidítése, magyarul kb azt jelenti, hogy IFJABBIK.Tehát a KIS Willy-rõl van szó) Guillermo Cano pedig akkor volt a "neve" a kisfiúnak,amikor Santa még nem árulta el, hogy az az õ kisfia és Santiago találta ki ezt, hogy az az õ kisfia és a neve "Guillermo".

Az a bizonyos Orlando akit Humberto megölt,az a SOFÕR volt,aki egy darabig SAnta sofõrje volt és Paula szeretõje.

Te nem láttad a sorozat elejét? :) Vagy csak elfelejtetted? :)
handi99 2014 szept. 17. - 18:53:47
(543/838)
SPOILER


Igen, Victoria beteg lesz. Gyógyíthatatlan.


SPOILER VÉGE
handi99 2014 szept. 17. - 18:52:00
(542/838)
SPOILER


1. Orlando volt "Willy gyilkosa". Humbi felfogadta Santa sofõrjének még a történet elején.

2. Jobb ha egy régebbi változatát nézed a wikipédiának. Egy önjelölt SD-nézõ úgy érezte, hogy minden hülyeséget feltétlenül le kell írnia. Ennek max. akkor van értelme, ha eredetiben nézi az ember, hiszen menet közben változhatnak a szereplõk háttere... A Guillermo Canoval nyilván arra utalt, amikor a sztori elején Santi úgy mutatta be Willy jr-t, mint a fiát, de ettõl õ még nem lett Cano és nem is Santi fia...

... és nem, Santának nem lesz fia Santitól.


SPOILER VÉGE
handi99 2014 szept. 17. - 18:44:01
(541/838)
SPOILER


Santiago vitte Santát Vicente mellé.


SPOILER VÉGE
Maricruz 2014 szept. 17. - 18:14:50
(540/838)
SPOILER

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_gonosz_%C3%A1larca

Ezt tanulmányoztam az elõbb, kérdésem az lenne, hogy Humbertohoz az van irva, hogy Orlando gyilkosa. Az kicsoda?
Másik kérdés, az van az egyik sorban írva, hogy

Szereplõ: Jorge Eduardo García
Szerepnév: Willy Delgado Jr./ Guillermo Cano
Megjegyzés: Santa/ Amanda és Willy fia/Santiago fia

Na ezt meg totál nem értem. Egy színészhez van írva, 2 szerep. Ráadásul Santiagonak lesz fia Santatol?

SPOLER
8/10
lilly008 2014 szept. 17. - 17:38:59 8/10
(539/838)
Kösz az infót! Igen Humberto volt, ma valóban kiderült a gyilkossági rejtély.
Most így hirtelen csak az érdekelne még, h utaltak már rá, hogy a végén Victoriáról valami szomorú fog kiderülni.
De mégis mi: valami csúnya betegség?