malvinkicska 2014 szept. 17. - 09:01:12
(538/838)
Santat letartóztatták, most H lelkiismerete nem szólal meg, hogy valaki ártatlanul bûnhõdik és még állítólag szereti is. Sebastian keze lehet a dologban amiért Santiagóval van jóba S és így akarja szét venni õket, én elõre nem nézem csak következtettek, vagy esetleg H, mert az is képes mindenre, bosszúból.
sorozatkedvelõ 2014 szept. 17. - 07:56:02
(537/838)
Spoiler! kérdés. Ki vitte ki Santát a házból? Kinek az érdekében állt,hogy Santát megvádolják Vicente megölésével? Spoiler kérdések vége!!!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 17. - 03:46:40 8/10
(536/838)
Szia!

Kérdésedre válaszolva....

!!!!SPOILER!!!!

Patricio még sokára fog meghalni! Az utolsó elõtti részben,vagyis a 135. részben.
Aki Vicente-t megölte (lefejezte) az Humberto volt....

!!!! SPOILER VÉGE!!!!
8/10
lilly008 2014 szept. 16. - 23:37:29 8/10
(535/838)
Sziasztok!

***SPOILER PÓTOLVA***
Valaki nem tudná megmondani, hogy hányadik részben hal meg Patricio? Illetve arra lennék nagyon kíváncsi, hogy ki ölte meg Vicentét?
Mizsitimi 2014 szept. 16. - 18:28:36
(534/838)
Köszike! :) Ma szemfüles voltam, és 40-kor bekapcsoltam. Tutira megyek!
lizbell 2014 szept. 16. - 09:04:19 Előzmény Mizsitimi
(533/838)
Ma 14.45-re van írva a kezdés!!! Le ne maradj! :)
malvinkicska 2014 szept. 15. - 18:29:22
(532/838)
Ez a sorozat nem semmi Tranzito arcát jól megvágta Patricio, a feleségét bevitte a nyilvános házba. V most azért kapja ezeket, mert Ivánt majd nem az õrületben kergette, mikor a börtönbe ült. Bûn büntetés nélkül nem marad. Aztán Sebastiannak tetszik S de nem ezt a formáját kell alkalmazni a csábításnak. Mara anyja jól megverte Hortensiát az a vén kígyó is megérdemelte adhatott, volna többet neki. Santiago megint nagyon veszélyes vizeken evez, W és Inez beszélték csapdát akarnak neki állítani, erre betoppant nagy volt. S is megtudta W-nek és az anyjának viszonya van. Pörögnek az események nagyon, Aztán, még G is mesterkedik valami bizonyítékon, el akarja zavarni õket a lakásból, csak a lánya maradhat.
Mizsitimi 2014 szept. 15. - 15:24:24
(531/838)
Mindennap megszivat a TV2. Ahhoz képest, hogy 15:00-ra van kiírva, mindig egyre korábban kezdõdik. Múlt héten bekapcsoltam 58-kor, már ment. Másnap 56-kor, már megint ment. Ma 54-kor kapcsoltam, és már jó pár perc lement belõle, mert 59-kor már nyomták is az elsõ reklámot, amit az 10-12 perc után szoktak!
malvinkicska 2014 szept. 13. - 20:52:33
(530/838)
Akkor van valami nem jó a kamera beállás, mert nem gondoltam volna hogy annyi köszi ezt is megtudtam. Az én családomban a férfiak magasak és derékek, a férjem is magas volt.
lizbell 2014 szept. 13. - 20:24:58
(529/838)
1,85 azért nem számít alacsonynak! én is magas pasi párti vagyok! 1,65 vagyok.
offtopic
ildimix 2014 szept. 13. - 20:21:21
(528/838)
Pink érdekes volt olvasni ezt a rengeteg spoilert lesznek még itt bõven izgalmas részek.

Visszatérve a pénteki részhez Victoriát én nem tudom sajnálni senki nem mondta neki menyjen hozzá patricióhoz. Elment vagyis meghalt carlos aki zsarnokoskodott felette minek választott 1 másik zsarnokot? Kíváncsi leszek meddig lesz majd a bordélyházba. Várom a hétfõi részeket.

Begóniáról is megvan a véleményem miért hagyta, hogy Willi megcsókolja? Ha elakarta volna a közelébõl távolítani nemhogy belerúgott volna de szerintem a csókot õ is élvezte. Elárulta a saját lányát. Már várom a hétfõt szerencsére hamar felteszik a tv2 oldalára így már este megtudom nézni az aznapi részt munka után.
malvinkicska 2014 szept. 13. - 20:18:59
(527/838)
Aaron az csak fanyalog én nem szeretem az alakítását, de máshol is olvastam nem nagyon díjazzák, Sebastián egy nagyon jó színész jó alakít, azért jegyeztem meg a magasságát ano fénykoromba magas fiatalemberek jöttek be.
Neli 2014 szept. 13. - 20:04:33
(526/838)
sztem elég magas, nekem legalábbis jó :P :D

hogyne láttam volna benne :P :D az volt a 2. sorija, amiben élvezhettem :D :P
(eredetiben néztem egy másikat, ahol elõször láttam)
nagyon alapoznak a külsejére, de sztem (Aaronnal ellentétben) neki azért tehetsége is van :P
bocsi Aaron, bírlak, de nem vagy több, csak egy test :D :P annak viszont elég jó, sõt :P :D de azért ez kevés az üdvösséghez... :D
lizbell 2014 szept. 13. - 19:18:30 Előzmény Pink Pearl
(525/838)
Már vártam mikor jössz, tudtam hogy csak akkor ha végeztél! :)

!!!! SPOILER !!!!
Hát igen, a befejezés nem szokványos, fõleg hogy egyértelmûen Santa miatt halt meg az "én drágám" :D ez van!
A trancsírozás tényleg agyament, el is hánytam magam majdnem, nagyon vizuális vagyok! Talán így álltak bosszút a sok aljasságért, amit Patri elkövetett ellenük!
Jó kis sztori volt az biztos és még mindig vannak fehér foltok!
Remélem sok mindenre fény derül, ha majd magyarul nézem!

!!!SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2014 szept. 13. - 15:41:04
(524/838)
Az örökséget láttad abban is játszik a drog báró ott mérnök és Antónia szeretõje. Cristian de la Campa krisztusi korban van 1981-es születésû, kár hogy egy kicsit nem magasabb, akkor jobb lenne.
Neli 2014 szept. 13. - 14:33:05
(523/838)
na és Santi? :D meg a többiek? õket kihagytad... ;) én is pont tegnap tekertem végig az utolsót (mondjuk nem elõször), anno nem nagyon láttam.

SPOILER lehet:
egy ideje a TM ráállt a brutális sorozatgyilkos-témára és elrugaszkodott ötletekre (szörnyû kivégzési módok, elmebetegek satöbbi) meg a szokatlan befejezésekre, így ez is ilyen... :S nem voltam elragadtatva :S

SP. vége

amúgy végre meg tudtam nézni a heti nagyjeleneteket, élükön W-vel meg a gyilkossággal... azt azért nem gondoltam volna, hogy így a du-i sávban mutatják V. fejét... :S :O elég durva volt, inkább estére való jelenet lett volna... és mégse vágták ki délutánról :S érdekes...

na de mikor Santa W. meg az anyja között ordibált, hogy mégis kivel csaltál még meg, te szemét, Begona meg ott rettegett meg csitította, az hatalmas volt :D :P mondom magamban: anyáddal, többek közt :D :P

H. meg zseniális a rendõrségen, ahogy játssza a fejét :D és már nem elõször süti el ezt...

ja és a drogbáró abban a lilás-bordó szerkóban megint nagyon dögös volt :P milyen sietõsre vette a figurát, mikor jöttek a zsaruk :D és ez is rákattant Santára :D Humberto-nak gyûlnek a riválisok, már van 3 is :D :P
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 13. - 03:31:54 8/10 Előzmény lizbell
(522/838)
Szia Lizbell :)

Na végeztem! :D Megnéztem mind a 136 részt. :))

Szóval....

!!! SPOILER !!!

Victoria és Ivan "Karácsonyi jelenete" nagyon szép és megható volt! Nem bírtam ki sírás nélkül :((( Tényleg percekig sírtam....annyira elérzékenyültem :(((

Alicia egy nagy csalódás.....ha belegondolok, hogy az elején, hogy sajnáltam amiatt, hogy Francisca eldobta.....de ez a nõ nem érdemel sajnálatot! Egy embertelen,gonosz nõ lett belõle! Ezerszer ROSSZABB mint Francisca.....
AHOGY Elisa is mondta neki,kapott egy másik esélyt az élettõl...találkozott nagyszerû emberekkel és az arcát is megoperálták...tehát emiatt sem kellett volna tovább szenvednie és lehetett volna egy boldog élete!
Õ viszont csak a bosszújának élt és eközben egy iszonyatosan gonosz emberré vált! Egy kíméletlen gyilkos lett belõle!
Alicia nem érdemel sajnálatot!!! Örülök, hogy börtönbe került! MEGÉRDEMLI!

Amikor viszont Tranzito és Victoria kitalálta ezt az abszurd marhaságot, hogy "levest fõznek" Patricio holttestébõl....és a vendégek meg is ették....pffffffff.....na neeeee....erre nem tudok mást mondani, hogy iszonyatos nagy VADBAROM volt aki ezt kitalálta!!!!
Különben sem értem ugyan mi szükség volt erre?! Az csak jogos önvédelem volt! A kutya se ítélte volna el õket gyilkosságért....
A másik pedig az, hogy...ez fizikailag is KÉPTELENSÉG!!! Gondolod, hogy 2 nõ, 2 konyhakéssel "fel tud darabolni egy embert"???....jajjj ugyan már!!! ez ABSZURD!!!! Ilyen nincs!!!!
Ahhoz balta vagy fûrész vagy valami komoly szerszám kéne....nem tudom pontosan....mivel a horror filmeket nem szeretem..... De ez a jelenet, úgy baromság,ahogy volt!!!

Santa és Humberto vonalon.....hááát meglepett....én nem erre számítottam mint befejezés....de hát ez van....

Maga a film nagyon tetszett :))) Minden szál nagyon érdekes volt :))) A romantikus részek,a drámai részek és a krimi szerû akció jelenetek egyaránt :)))

!!! SPOILER VÉGE !!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 13. - 03:12:10 8/10
(521/838)
Szia!

Pl itt meg tudod nézni:

http://msnlatino.telemundo.com/videos/santa_diabla/

De vigyázz! Ha nem akarod rögtön látni a 136. részt (vagyis az utolsót) akkor alul (a lap alján) lapozz vissza a régebbi részekhez.
Mert ami MAGÁTÓL elindul itt ezen az oldalon (amikor odamész), az a 136. rész lesz. :)
malvinkicska 2014 szept. 12. - 18:49:09
(520/838)
A George eddig sem volt a szíven csücske, de most nagyon megutáltam egy szemét gyilkos, magából indult ki bemártotta S-t mire jó ez neki. Pancho is ahogy nyomoz nem az agya vezérli ha nem az érzelmi, honnan veszi, hogy nõ ölte meg azt a rossz életû apját H tudtam dörzsölt az mondta is játszanak rendõröset. Sebastian nagy penge míg a lábára nem lép valaki, adja az ukázt veszélyes megbízásokat Santinak, zsarolja. ha nem teszi megöli B-t a tesóját, W a szemetek szemete, kár eddig nem tudta S igaz még most sem tud mindent. V nem a kedvencem de azért ma sajnáltam amit tett vele a drága férj ura. Daniella annyira szeretet hiányos hiányzik neki egy érintés, egyebek ezért drogozik addig, is feledi a szörnyûségeket. Mara jogtalanul bûnhõdik, remélem kitudódik az a szemét H tette vele. Lisett jól nyomoz utána de tagadja a betegséget.
malvinkicska 2014 szept. 11. - 17:57:40
(519/838)
Gondolom a nézettsége miatt tették erre az idõpontra, most is események sora történt, Inez olyan félcédulást játszik, õ nem lenne ki kéne találni sokszor úgy viselkedik. W elég szemét ,de az S anyja is a vejével csókolózik Fujjj. Nagyot fordult a helyzet a Cano házba, még G ki akarja rakni õket a házból. B is jól befürdött az új szeretõvel.