timi86 2014 aug. 30. - 18:09:47
(458/838)
Mindkét választ nagyon szépen köszönöm, így már világos.
lizbell 2014 aug. 30. - 16:31:06
(457/838)
Most visszanéztem, mert kissé felületesen néztem! az nyilvánvaló hogy érvénytelen mert nem a valós nevén ment hozzá, ehhez nem tudom mért kellett lefizetni a papot, talán hogy tekintsen el a kötelezõ dolgoktól, jegyesoktatás, x idõ kivárása ilyesmi, amit általában komolyan szoktak venni!
és azért mondta hogy jobb ha nem perelik, mert a végén még õ jár rosszabbul!
a fordítás nem volt szerintem korrekt, illetve egyértelmû de az nyilvánvaló, ha perelnének nem jönnének jól ki belõle!
abisztriczky 2014 aug. 30. - 15:47:26
(456/838)
Nem vagyok benne teljesen biztos, de nem azért mert Santa álnéven (Amanda) ment feleségül Humbertohoz?
timi86 2014 aug. 30. - 14:57:02
(455/838)
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Humberto mikor hazament azt mondta az anyjának + testvérének, hogy a házasságuk érvénytelen Santával. Miért fizette le a papot és miért érvénytelen a házasság? Ezt nem értettem. Tudna valaki segíteni?

SPOILER

Santa mikor szeret bele Humbertoba? Melyik rész korul jön rá hogy Santiago nem az akinek látszik?

SPOILER VÉGE

Köszönöm elõre is!
Balázs Turi 2014 aug. 30. - 03:02:51 Előzmény Pink Pearl
(454/838)
SPOILER



Lisette nem azt akarta megakadályozni, hogy Hortensia vallomást tegyen, hanem még idõben meg akarta változtattatni a végrendeletet, ahogy azt elõre megbeszélték. Ezért rontott be a szobába, és vágott bele a szavába. Mert õ Lisette, és nyilván fontosabb volt neki hogy Hortensia még gyorsan végrendeletet módosítson, mintsem hogy Marát felmentse a vádak alól, viszont egyáltalán nem volt ellene Mara szabadulàsának.
malvinkicska 2014 aug. 29. - 16:58:38
(453/838)
A mai részben aminek nagyon örültem a naiv V látta hány pénzt ér a férjecskéje, megérdemli becsapta Ivant.Az hogy közeledik M és A egymáshoz, legyenek együtt szurkolok nekik.Az a Vicente képes lett volna ezt a babát is megöletni, ha S nem lép közbe. Willi titkos találkozásai nem fognak ártani a gyereknek késõbb, nem beszélve az anyja halálra rémült, azért oda figyel a kis W, mert elmondta az apjának kivel csókolózik az anyja errõl késõbb meg is gyõzõdött. Vicente nyaka körül szorul a hurok állnak el tõle H és I nem beszélve S fog utána kémkedni ezután. B megfenyegette P-t az is képes minden rosszra. H virágcsokrot rendelt a feleségének, biztos holnap adja át.
lizbell 2014 aug. 29. - 15:39:18
(452/838)
a mai rész csúcspontja, Transito Lucyról: "az a repedtsarkú"
hát kész voltam :D
malvinkicska 2014 aug. 29. - 14:32:18
(451/838)
Ez nem jelent semmit nem olyan közeli, ilyen volt régen is a föd a földdel, házasodtak, de én tudok olyat közelebbi rokoni szállak voltak köztük, mégis házasodtak, ez meg sorozat miért ne lehetne.
lizbell 2014 aug. 29. - 12:36:57
(450/838)
Inkább modern vagy :) régen volt divat összeboronálni az unokatesókat, a vagyon egybentartása is fontos szempont volt!
Mizsitimi 2014 aug. 29. - 11:47:04
(449/838)
Lehet, hogy én vagyok maradi, de nem értem, Lisette miért akarja annyira Ivanra erõltetni Danielát?! Õk nem unokatestvérek? Vagy legalábbis másodunitesók?
Iván apja Humeberto, aki féltestvére Daniela anyjának, Barbaranak! Akárhogy következtetek, akkor is van rokoni szál köztük!
KLOPCSIK69 2014 aug. 29. - 06:46:00
(448/838)
Hát én egyszerrenmeg szoktam nyitni az 5 részben feltett darabot és mire végzek az egyikkel rögtön jöhet a másik, mert ahogy mondod utána nem lehet megtalánli a videónál a következõt.

Abban igazad van, hogy borzasztóan van feltéve, simán felrakhatták volna egészben is, kicsit bosszantó a kapcsolgatás de legalább van angol és spanyol felirat is :-)
Neli 2014 aug. 28. - 23:18:23
(447/838)
na a gépem megint bemondta az unalmast, 2 rész lemaradásban vagyok :S nem láttam a nagyjelenetet :S :D :P de hétvégén elsõ lesz :D :P anno néztem, de magyarul is érdekel :P
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 28. - 22:19:45 8/10
(446/838)
Szerintem inkább egy szokásos BAKI a forgatókönyvíró részérõl :D
lizbell 2014 aug. 28. - 22:06:39
(445/838)
igenigen, korrigáltam!
ezek fiatalon gyártanak gyereket orrbaszájba! ez van :D
lizbell 2014 aug. 28. - 22:05:09
(444/838)
mondjuk ez meg nem is annyira spoiler már amit válaszoltam. :D

Viszont ma meg volt az egyik nagy kedvenc jelenetem, imádom ezt a pasit! kiváncsi voltam milyen lesz szinkronnal, de Miller Zoli nagyon jól csinálta, még ha más nem is szereti!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 28. - 22:03:17 8/10
(443/838)
!!! SPOILER !!!!

És akkor, hogy tudta felhívni az anyját?! Honnan tudta, hogy ki az anyja?!

Vicente-vel kapcsban félreértettél! :) Én nem a Vicente-t játszó SZÍNÉSZ VALÓS koráról beszélek (azt nem is tudom).
Én Vicente FILMBELI koráról beszélek! A sírkövén ott volt, hogy 1956-ban született és 2013-ban halt meg.

Humberto sztem a szeep szerint is 40 (ha 19 éves fia van....hacsak nem õ is tiniként lett apuka? :D

!!! SPOILER VÉGE !!!!
lizbell 2014 aug. 28. - 21:59:31
(442/838)
Ja, a szerep szerint írtad, az elõbb ez elkerülte a figyelmemet!

SPOILER!!!!
ezt hol láttad? akkor csak az lehet hogy Humberto még nincs 40.
mondjuk ha nagyon kötözködni akarnék, akkor azt is boncolgathatnám, F. mért ment hozzá Gasparhoz, és honnan tudja hogy a többi gyerek nem Vicentéé, vagy akkor már védekeztek? :D de inkább nem idegesítem magam! :D
lizbell 2014 aug. 28. - 21:52:54
(441/838)
***SPOILER***

Szia! :) bennem ez fel sem merült, szerintem valóban amnéziás lett még ha részlegesen is!abszolut úgy tûnt, mikor Inezzel volt, aztán mikor Alicia becsengetett, utána feldúlta a lakást és megtalálta a papírokat!

a Vicentés dolog meg, a fene tudja.... a filmben lehet hogy öregebb, Humberto meg szerintem fiatalabb mint valójában Carlos, bár akkor Barbara mennyi? Õ is szülhetett végül is 18 évesen!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 28. - 21:41:22 8/10 Előzmény lizbell
(440/838)
Lizbell!

Az elõrenézésekkel kapcsban egy kérdés....

!!! SPOILER !!!!!

Santiago azt az "amnéziát" csak megjátszotta? Vagy tényleg amnéziás volt,de Inez elõtt nem árulta el azonnal, hogy tudja, hogy õ nem Santa Martinez?!
Mert amikor volt az a rész, hogy Santiago felhívta az anyját, hogy talizzanak a temetõben, akkor egy az egyben azt hittem, hogy Santiago csak MEGJÁTSZOTTA, hogy "nem tudja, hogy kicsoda".... De késõbb voltak egyéb jelenetek amikbõl úgy tûnt, hogy mégse emlékszik mindenre...mert a képi hatás azt érzékeltette mintha akkor kattanna vissza a memóriája...
Akkor most melyikrõl volt szó szerinted?

Ja és mégegy dolog! Vicente a szerep szerint 1956-ban született. A történet 2013-ban játszódik...tehát a történet idején 57 éves??? Csak?? Egy 57 éves férfinak, hogy lehetne 40 éves gyereke??
Napersze tudom, hogy BIOLÓGIAILAG lehetséges....persze....de nem hinném, hogy errõl lenne szó...akkor nyilván kihangsúlyozták volna jobban, hogy FRancisca tini lányként lett anyuka....

!!!SPOILER VÉGE!!!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 28. - 21:32:51 8/10 Előzmény KLOPCSIK69
(439/838)
Én nem a Telemundo oldalán nézem a spanyol verziót,hanem egy másik spanyol oldalról szoktam LETÖLTENI. (illetve olykor a YouRube-ról).
Ugyanis a helyzet az,hogy én nem szeretem ilyen 8-10 perces darabokban nézni, hogy mindig nyomkodni kelljen a következõ darab után...
Letöltöm a darabokat és ÖSSZERAGASZTVA nézem NORMÁL formátumban a részeket. :)

De ha Te a Telemundo oldalán nézed (vagy nézted) áruld el kérlek, HOGY tudtál pl ott TOVÁBBLÉPNI az egyes darabokról a következõre?!
Akárhányszor megpróbáltam,az 1-es darab lejátszása UTÁN mindig a 132-es, vagy 136-os részt hozta oda....
Miért nem lehet ott lapozni? Miért nem tudom ott kiválasztani, hogy MELYIK rész, MELYIK darabját akarom megnézni?! :(
Ilyen hülye oldalt mint ez a Telemundo még sose láttam!!!