dark_angel 2007 márc. 28. - 18:05:37
(251/3831)
tényleg durva volt a tegnapi rész,de sztem a vége elég gáz volt,h burke meg derek csak úgy mosolyogva kisétált a liftbõl amikor szegény macskás pasi(egy régebbi sorozatban,most a tûzszerész votl)meghalt...meg a legvégén amikor meglátogatta meredith-t a minimum lett volna h megölelik egymást,meg elég jól viselte mer. h az arcába robbant egy bomba meg 2csávó
lilcso 2007 márc. 28. - 15:15:19
(250/3831)
én merbõl meg izziebõl se néztem ki, de ezért szép a sorozatok világa-- minden megtörténhet... :)))
csak nem bírom, amikor annyira elönti õket az érzelem meg az ész, h amikor kérdez vmit egy páciens, elkezd neki válaszolni, a nézõ tudja, h átvitt értelemben beszél és saját magáról, de ha odafigyelsz, rájössz, h amit mond, annak tulkép semmi köze nincs ahhoz, amit a beteg kérdezett, csak ami rá vonatkozik... :PPP de komolyan semmi.... de azért george érti és ez a lényeg áááá:))))))))))))) (ez most fõleg a mostani részben volt...)

jah egyébként lila!! nemtom láttad-e már a legújabb részt, de mit szólsz? :) sztem ez nem volt rossz... a múltkori botrányosan sz*r volt, de sztem megint kezd visszatérni az élet....
10/10
szmerci 2007 márc. 27. - 20:36:24 10/10
(249/3831)
NEkem ez teljesen egyértelmû, h beállítják kis hülyegyerekként, és sajnáltatja magát, hogy olyanokhoz képest, mint Meredith és Iz, aztán "valahogy" ott ébred az ágyukban!! Uhh.. De aztán megszívja, mert mindkettõ kidobja, sõt leheet, hogy még Callie is!! :D De lilcsoval teljesen egy véleményen, én is utálom George-t, olyan kis... szóval... hogy hívják ezt...öö..jó most nem jut eszembe a szó!! Heeh, azért azt megnézném, hogy csábítaná el Christinát, elvégre õ nem "olyan", mint Izziék! Ezt így remélem lehet érteni...
lilcso 2007 márc. 25. - 20:02:19 Előzmény lila
(248/3831)
jááááj tényleg :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
azt megnézném én is :)) de nem fog, tod elv, h az egyik tanára legyen felette :PPP :)))

Egyébként, tényleg fura, hogy amilyen bénának állítják be, az összes nõ bedõl neki. >>> ezt utálom benne a legjobban... ha már az összes jó csajt megb***ta, akkor legalább legyen benne annyi, h nem mondja ezeket az önsajnáló kijelentéseit.... tiszta önbizalomhiány... :)
lila 2007 márc. 25. - 10:01:28
(247/3831)
Még Christina nem feküdt le vele (mármint George-dzsal). Na, arra befizetnék. Az lenne mindennek a teteje. Egyébként, tényleg fura, hogy amilyen bénának állítják be, az összes nõ bedõl neki.
Egyébként, köszönet a múltkori emberi hangú megnyilvánulásodért. Nem gyõztem hangsúlyozni, hogy nem akartam bántó lenni. Imádom ezt a sorazatot (legalábbis a régebbi részeit), és lehet, hogy én se fogom tudni abbahagyni:)
Most nézem, a másik hozzászólásodhoz stimmel, amit írtam, rosszra nyomtam rá. Bocsi:)
lila 2007 márc. 25. - 09:55:22
(246/3831)
Biztos, tudni akarod?
***SPOILER***
Mark Derek egykori kollégája, gyerekkori barátja, szinte családtagja. Egy szoknyapecér. "Mellesleg" Derek együtt találta õket az ágyban. Ezért jött el New York-ból Seattle-be.
Derek 1 év után (amit Addisonnal tölt, hogy megpróbálják rendbehozni a házasságukat) rájön, hogy Meredith számára az igazi, és végleg elválik Addisontól. Persze, problémák itt is vannak, de egyelõre úgy tûnik, ez a szál kitart:)
lilcso 2007 márc. 24. - 23:21:14
(245/3831)
igen, de pontosan az zavar amit zárójelben írtál, h alex v george... már kb az 1. évad óta az alexszel volt köztük a feszkó :)) jó aztán bekavart a danny :P de akkor is, sztem az alex-izzie kapcsolat baromi jó szál, és erõs, mert mikor összejöttek, akkor is ki tudtak találni vmit, h izgi legyen :))
na mind1 szóval ezért zavar, h most a georgieval is itt kavar, mert ahogy mondta, õ izzie... nem illenek egyszerûen össze...
amásik meg, h hogy lehet az, h (oké ez most szubjektív mert én nem szeretem george-ot) vele mindenki minimum 1x lefekszik???? miért??? olyan kis..... áhh.... szal ez az egy most nem tetszett...
lilcso 2007 márc. 24. - 23:13:36
(244/3831)
sztem ne akard tudni elõre, mert akkor pont a poén nem marad meg az egészbõl, de ez csak egy tipp...
lila 2007 márc. 24. - 17:05:52
(243/3831)
Szia December Soul!

Aki nem akarja elõre tudni a sztorit, lapozzon!!!!!

Alex régeben összejött Izzie-vel, de egyszer csak csõdöt mondott, és egy nõvéren próbálta ki, hogy mekkora a baj. Izzie persze rájuk nyitott, így vége lett köztük. Izzie összejött Denny-vel, aki minden erõfeszítés ellenére a szívátültetés után meghalt. Iz teljesen összetört. Alex, és Addison M. Shepherd között elkezdett bontakozni valami. Volt 1-2 csók, ami után mindketten rendesen zavarba jöttek. Végül Addison adott még egy lehetõséget Marknak. Alex - ki tudja miért? - beköltözött Meredith házába, a közben megnõsült George helyére. Elsõ reggel összefutott Izzie-vel a fürdõszobában, de közölte vele, hogy nem érdekli már. Aztán, hogy-hogy nem egy kis elkeseredett ivászat után Izzie George mellett ébredt-pucéran.
Eddig ismerem a sztorit.
10/10
szmerci 2007 márc. 24. - 11:15:37 10/10
(242/3831)
Igen, az hatalmas volt!! Aztán Izzie, hoggy rárontott Meredithékre!! A vége is egész jó volt!! De hogy Izzie kivel jön össze?? Azt még én sem tom, mert elvégre Georga-nak még mindig ott van Callei, és ugye Alex-szel nem tom mi van, mert még egy régebbi részben, addison megcsókolta, de aztán fogalmam sincs mi volt??!!
kisv 2007 márc. 24. - 08:00:58
(241/3831)
A 18. rész tök jól indult...ahogy Alex bejött a fürdõbe és közölte h odaköltözik :P oké közben ez most kicsit uncsi volt az elmúlt 3 részhez képest, de azért nem volt rossz..Én várom h Izzy kivel jön végül össze (George vagy Alex)
feketeildiko 2007 márc. 23. - 19:26:52
(240/3831)
Sziasztok!
Nincsenek meg valakinek azok az idézetek, amik a filmben elhangzanak? Vagy honnan lehet leszedni õket? Szeretném megszerezni. Ha valaki tud, segítsen. Köszi.
Noncsa 2007 márc. 23. - 16:58:50
(239/3831)
ezt most találtam! vhol kezdeni kell... :)
lilcso 2007 márc. 22. - 13:18:24 Előzmény lila
(238/3831)
még mielõtt megköveztek, tudnotok kell, h ez a kedvenc sorozatom, és soha nem fikáznám...:P
DE most lila mellé kell állnom, miután láttam a 18. részt és
SPOLER izzie felébredt a george mellett... pontosabban miután elkezdtek inni...
sztem is sz*r rész volt... azt nem mondom, h abbahagyom a nézését, nekem az a tripla rész baromira tetszett, tövig rágtam a körmöm izgalmamban.... de ha így folytatják képes lennék abbahagyni és nem nézni a 4. évadot...

bár mondjuk, ahogy eddig láttam ezt a 3 évadot, mindegyikben voltak hullámvölgyek, és mivel a forgatókönyvírók fantáziája határtalan, sztem nem lesz rossz. ki kell heverni ezt a mindenki-mindenkivel dolgot, aztán majd jönnek az izgi részek megint :) biztos vok benne.
10/10
szmerci 2007 márc. 21. - 17:52:51 10/10
(237/3831)
HEhh!! Nézd már nem adja fel!!! Na jó lehet, hogy neked nem tetszik a sorozat, de ha csak ennyit mondasz akkor is megértjük, nem kell sz*rozni akárhányszor csak ideírsz!!! Ide véleményeket kell írni, de ha te szerinted ez sz*r akkor mér látogatod a fórumot naponta??? És nekem amúgy az elsõ és a harmadik évad a kedvencem!! szóval sztem igazán jó a sztori!! Fõleg íígy, mindig egy kis izgalom!!! A tegnapi résznél levegõt sem kaptam!! December Soul, asszem én is valahogy így vagyok, annyira édesek, szívesen rájuk bíznám magam!! :)
lila 2007 márc. 21. - 17:40:17
(236/3831)
Már megint bocs, de teljesen el vagytok tévedve. Soha nem mondtam/írtam, hogy csökken a nézettsége. Mindössze annyit írtam, és ezt tartom, hogy sok véleményt olvastam, amik szerint egyre gyengébb a sztori, hihetetlen hülyeségek történnek benne, és nem nézik tovább, mert innen szerintük már csak lefelé megy. És mindegyikük a vízbefulladós/feltámadós/George-Izzie-s részek után háborogtak. Néhányan egyenesen Shondának címezték a költõi kérdést, hogy elment-e az esze. Amibõl az következik, hogy látták ezeket a részeket. Ennyit a nézettségrõl. És az se biztos, hogy nem nézik többet, mert ezek a sorozatok bizonyos függõséget jelentenek, muszáj õket nézni, akármennyire sz*ok is néha.
Olvassátok el újra, mit írtam, és rájöttök, kár volt kardot rántani.:)
A véleményemhez pedig jogom van, és az akkor is az, hogy - bármennyire szerettem ezt a sorozatot - számomra befejezõdött.
Mindenkinek további jó izgulást, jó szórakozást kívánok hozzá.
Gabor84 2007 márc. 21. - 09:08:05
(235/3831)
Mi az, hogy Amerikában sz*r a nézettsége? Hiszen többen nézik mint a Lostot, sõt az utóbbi idõkben egyre erõsebb a nézettsége.
Mond csak honnan veszed ezt a sok hülyeséget???
Noncsa 2007 márc. 21. - 07:42:10
(234/3831)
izgis volt a tegnapi, de miért pont Merredith a fõszereplõ????ááá én már nagyon kész vok tõle
pantomino 2007 márc. 20. - 21:43:31
(233/3831)
A problémám abból fakad, hogy te azt írtad, hogy Amerikában sokan hátat fordítanak a sorozatnak, mindezt néhány fórumra hivatkozva, míg a legutóbbi rész (a három részes blokk utáni) is 22,5 millió embert vonzott a képernyõ elé. Tehát egyáltalán nem hiteles, amikor azt mondod, hogy sokan leállnak a sorozatról, mert a számok éppen ennek az ellenkezõjét mutatják. Egy bõ évaddal ezelõtt még 16 millióan nézték, ehhez képest most az átlag 22-24 milla és a 27,5 milliós évadcsúcs nem éppen azt sugallja, hogy unná a nép. Ezt azért elismerheted.
lila 2007 márc. 20. - 18:41:14
(232/3831)
Két dolgot jegyeznék még meg halkan "ember":
1.) az, hogy 10 millió ember nézi, nem kötelezi a 10 millió "egyediket" arra, hogy el legyen ájulva tõle.
2.) a nézettség nem feltétlenül egyenesen arányos a minõséggel... sõt.
Bocs.