1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 13:24:02 1/10
(400/580)
A másik kedvenc részem meg az volt, mikor az asszony a szekrény tetején egy dobozban gyûjti a pénzt a Las Vegasi kirándulásra évek óta, aztán egyszer észreveszi ,hogy eltûnt. Túl azon ,hogy ki az a marha, aki ennyi pénzt tart otthon meg miért oda gyûjti a reakció érdekes, amivel még húzzák a mûsoridõt.

Elõveszi a családot, hogy a pénz eltûnt és csak ti lehettetek, mert nem törtek be, persze mindenki tagad, de még napokig görcsöl rajta és kb. annyit tud, hogy naponta 100x megkérdezi mindenkitõl ,hogy nem te voltál? Persze kiderül, hogy a pasija volt, mert az exe zsarolta.

De hát ezt ha csak minimális agya van valakinek akkor gyorsan rövidre lehet zárni, hasonló esetben én mint tényt jelenteném be, hogy eltûnt a pénzt, ha valamelyikõtök vitte el mondja meg most. Ha nem jelentkezik senki irány a rendõrség, hiszen betörés történt, azt ember meg nem mondja, hogy betörtek-e vagy sem, elvégre bárki bemehet (ál)kulccsal is a lakásba akkor meg ha nem visz el semmi szem elõtt lévõ dolgot nem fogod észrevenni, hogy járt ott valaki. Ha pl. tavasz derekán viszi el a kedvenc kötött sapkádat a padlásról, azt nem veszed észre csak a következõ télen.
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 13:14:52 1/10
(399/580)
Igen, és mindenki Budapesten vagy környékén él, mintha csak Budapestbõl vagy max. Pest megyébõl állna az ország.

Egyik részben el is hangzik, hogy Bp.-tõl 22 km, én nem megyek le a térképrõl. Az a rész is megér egy misét. A fõszereplõ egy 40 éves kis k. ,aki befûzött egy pénzes 50 éves pasit, aki totál belezúgott feleségül is kérte, még villát is venne, ahol együtt élhetnek, de neki az a gondja ,hogy 22 km-re van Bp-tõl és lemenne a térképrõl. Meg közben tart egy masszõr pasit is, akinek nagy fütyköse van és csak a szex miatt, de mivel õ csóró nem kell neki mint pasi. Villanykaróval se tudnák kielégíteni, meg van egy hülye lánya is, aki borítja a bilit és a pénzes pasi féltékenységbõl nekiesik a nagydákójúnak, verekedés közben agyonveri, a végén meg mutatják a boldog családot, még mondja is, hogy végeztem vele, mert gyilkos és õ nem tartja hibásnak magát, mert miért lenne az? Azon hamar túltette magát, hogy miatta egy ember meghalt egy meg sittre került.

Gagyi a sorozat persze, meg a színészek is, sokszor a történet is, de röhögni lehet rajta meg néhány azért elgondolkodtató, meg megnyugodhatok ,hogy lám nekem több eszem lenne és tudnám mit kéne csinálni.
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 13:09:16 1/10
(398/580)
Na igen, de amúgy ez jellemzõ. Volt az a rész is, mikor egy doboz tej miatt rúgták ki az asszonyt, amit amúgy õ vett a közös hûtõbe, vagy valami ilyesmi. Késõbb meg ordít mint a megveszett a férjével ,hogy mi az, hogy egy közös képen vannak az õ fõnökével, szegény pasi meg percekig nem jut szóhoz ,mert feszt ordít és üvölt, aztán elege lesz és nekiáll pakolni erre meg ott visít , hogy magyarázatot kérek, de szóhoz jutni azt nem hagyja szerencsétlent.

A végén meg asszem kiderült ,hogy lesmárolta a csaj, és miután nem feküdt le vele, bosszúból rúgta ki, bár rejtély, hogy miért a feleségét és nem õt ,hiszen õ is ott dolgozott.
malczikaantaika@gmail.com 2012 nov. 13. - 13:09:15
(397/580)
Megfigyelte-e valaki, hogy ezekben a részekben csupa olyanok szerepelnek, akiknek fantasztikus hézuk, kertjük van, és mindenki autóval közlekedik!?
Vagyis: olyan messze van a valóságtól, mint Makó Jeruzsálemtõl!
mamcsek 2012 nov. 13. - 12:14:46
(396/580)
Igaza van. A tegnapi rész annyira rossz volt, hogy elhatároztam, hogy ha pár rész még ilyen lesz, nem nézem. Talán nem kellene minden nap, csak hetente 1-2 részt adni belõle. Meg egy kicsit zagyva is volt ez a rész, a kis csaj meg állandóan kiabált az anyjával. Én már régen megpofoztam volna! Mi az, hogy neki nincsenek kötelességei, csak jogai! Így beszél egy rendes lány az édesanyjával?
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 09:28:15 1/10 Előzmény fo.ma
(395/580)
Az a rész már korábban is volt és már nem elõször bakizott az RTL ,hogy pénteken leadott egy már már korábban lement részt. Ott úgy került be, hogy a végrendeletben örökösként az elhunyt beleírta. Azt nem tudom ez mennyire reális, mert ilyet épeszû ember nem csinál. Egy másik rész volt érdekesebb, ahol az albérlõk terrorizálták a fõbérlõ családot és nem akartak kiköltözni és nem is fizettek és nem tudták kirakni õket, és még a rendõrség sem segített. Amúgy valóban nehéz kitenni egy albérlõt ha nem akar menni, de elvileg ha felbontod a bérleti szerzõdést akkor ki kell költözzön. Igaz van kilakoltatási moratórium is sokszor pl. télen.

A tegnapi részt meg épp most nézem kb. a felénél tartok ,de már elegem van belõle, ezt a hülye libát kb. jól fel kéne pofozni és bezárni a szobájába, hogy higgadjon le. De nem az anyja ott pitizik neki, meg mond már el mi a bajod, õ meg leordítja a fejét és nem mond semmit, de még csak rá se mernek szólni ,mert úristen megharagszik. Ez amúgy jellemzõ az egész sorozatra a gyerek az szent mindig neki van igaza a szülõ meg maradjon kussban akkor is ha épp a haját ordítja le. Ha én beszéltem volna ilyen hangon otthon biztosan repült volna a nyakleves, pedig az a mi családunkban nem volt szokás 18 év alatt talán ha egyszer csattant el pofon és én is azt vallom nem szabad a gyereket verni, de ilyen esetben igen is jogos és kell. Mi az ,hogy nem mondja el mi baja meg flegmán közli hogy semmi közöd ahhoz ,hogy lógok a suliból?
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 09:21:56 1/10 Előzmény susan55
(394/580)
Jól el kellett volna küldeni a francba, és felképelni a kölyköt szerintem az apjának totál igaza volt. Mikor szükség lett volna rá egy szó nélkül lelépett aztán két év után eszébe jut ,hogy mégis kéne neki a gyerek? hát menjen a jó büdös francba. Csak a gyereket sajnálom, hogy ilyen barom apja van és a végén még magához is vette, jobban járt volna ha nevelõszülõknél marad.
1/10
Clubmaster 2012 nov. 12. - 18:28:53 1/10
(393/580)
Én a Mónika show féle ordibálás, veszekedés miatt nem szeretem, "barna-bõrûeknek" kellene szerepelniük!!
Ferrer 2012 nov. 10. - 00:21:44
(392/580)
A mai részt is csak a meztelenkedõs jelenetek dobták fel. De mindegyik történet annyira életszerû.. :D
fo.ma 2012 nov. 09. - 22:05:03
(391/580)
:D
fo.ma 2012 nov. 09. - 18:08:34
(390/580)
Hú, ez a mai rész is! Bár ennek az elejét nem láttam, de most végig fogom nézni! Már az sem tiszta nekem, hogy költözhetett be az eltitkolt gyerek a házba, azt sem értem hogy lehet a ház harmadrésze az övé, mert általában ilyen esetben a ház fele-fele arányban a házaspáré és a balkézrõl született gyerek csak az apa utáni harmadrészt örökli. De azt is csak akkor, ha az anya is meghal, mert közös szerzemény esetén holtig tartó haszonélvezete van a túlélõ félnek. De azt, h megzabálja a kajájukat, használja a cuccaikat - kölni, dezodort, szappant, törülközõt... eszem megáll! Szóval sehogysem értem ezt az egészet.
susan55 2012 nov. 09. - 17:45:55
(389/580)
susan55 2012 nov. 09. - 12:44:03 Előzmény fo.ma
(388/580)
Ha jól értelmezem a paragrafusokat, akkor a megcsalós változatban valóban nem indíthat a szeretõ keresetet, mert a jog a gyerek érdekét nézi. Válás esetén, a volt férj indít keresetet, lásd Várkonyi-Bochkor esete...így került le a férj nevérõl a gyerek.
Happy lett a vége a tegnapinak....kár, hogy az élet ettõl bonyolultabb.
fo.ma 2012 nov. 08. - 21:19:35
(387/580)
Én abból indulok ki, hogy ha például egy családban a mama titokban félrekefélt és nem a házastársától született gyereke, a szeretõ nem indíthat apasági eljárást, hiába tudja, h a gyerek igazából az övé.
És bár nem néztem végig a mai történetet, nem tudom mi lett a vége, de azt még láttam, hogy nem volt bejegyezve apának a srác, az ügy szempontjából egy vadidegen volt.
susan55 2012 nov. 08. - 19:39:29
(386/580)
Miért ne lehetne apasági keresetet indítani? Szó sincs erõszakról. Úgy tudta van egy gyereke, igaz elment, amikor a barátnõje várandós volt. Megváltozott az élethelyzete, és gondoskodni akar a gyerekérõl. A születési anyakönyvi kivonatba ráadásul nem került bele az apa neve, amit a gyermek 3 éves koráig rendezni kell. Feltéve, ha az örökbefogadási eljárás nem zajlott le.
fo.ma 2012 nov. 08. - 17:52:35
(385/580)
Én úgy tudom, h erõszakkal nem lehet apasági keresetet indítani. Mármint ha egy gyermek családban él, nem jöhet egy pasi és mondhatja azt, h há' kérem én ez az én gyerekem! Mert hogy ilyen esetben a gyerek érdekeit kell nézni, aki szeretõ családban él, nem az apáét.
4/10
Fenrirson 2012 nov. 08. - 17:36:33 4/10 Előzmény mészimarcsi
(384/580)
Ha igazad van,akkor ez a sorozat valóban szarabb,mint gondolnánk.(a forgatókönyves részre gondolok ezzel)
Amúgy engem ez a mûsor nem nagyon érdekel,ez így van az RTL klubon menõ magyar sorozatok nagy részével is.Mindent összevetve egyetértek,már valóban unalmassá kezd válni.
mészimarcsi 2012 nov. 07. - 18:19:58
(383/580)
Hát én azt hittem,hogy ez megtörtént eseteken alapul, de annyira minden rész forgatókönyv szerint zajlik, hogy már nem hiszem, annyira egy kaptafára szabottak ezek a történetek.
Ez már annyira unalmas kezd lenni, hogy minden rész ugyan úgy zajlik, veszekedések, kiabálások, elviszik a rendõrök, bemegy a börtönbe meglátogatni, ha a többi is ilyesmirõl fog szólni, akkor már nagyon unalmas ez az egész.
loeb 2012 nov. 07. - 13:29:10 Előzmény mandulavirág
(382/580)
Én veszprémi vagyok (itt születtem, mindig is itt éltem), de nem igazán mondanám, hogy itt "áznak".
CommanDos23 2012 okt. 31. - 14:44:51
(381/580)
A gyanú árnyékában van már a mûfaja is dokumentum reality persze ..|.: ez inkább Andersen Grimm meséi+sorozat erõsen bekeverve Stephen Kinggel mert anyira látványosan ki vannak színezve már a sztorik.