6/10
950617 2012 júl. 08. - 15:15:09 6/10 Előzmény AnswerManitou
(19/59)
SPOILER

Az volt a baromság, ha annak a sok embernek a képe mind 1-1 áldozat volt, hogy intézte el, hogy élve kerüljenek hozzá?
Azt értem én, hogy 1-2x bejön ez a trükk, de semmi garancia nem volt arra, hogy a baleset után a csaj élve kerül oda, ahogy arra se, hogy a pasija is. Nem beszélve arról a több tucat emberrõl.
Mondjuk lehet, hogy ügyi volt a bátsi, de inkább nem...

SPOILER VÉGE
6/10
950617 2012 júl. 08. - 15:10:17 6/10
(18/59)
Az elõzõ 2 komment spoiler.
8/10
skid0709 2012 máj. 10. - 10:55:39 8/10
(17/59)
AnswerManitou véleményével értek én is eggyet! Ez a csávó így õlte az embereket,hogy élve temette el õket! A telefonálós jelenet nekem már gyanús volt,hogy a szoba közepén egy kis asztalon 1db telefon bekészítve... :D Pontos tervezés. Nyilván mikrofon meg nem volt benne,hogy csak tárcsázni lehessen és esetleg a hívott felet hallani. A vége meg nyilvánvaló,amikor kirakta a falra a csaj képét a többi mellé.
Szerintem 1x mindenképp nézhetõ,nem rossz film,sõt a maga nemében kifejezetten jó film,bár kategóriába nem igazán tudom sorolni. Kicsit elvont film,aki szereti az ilyet az feltétlenül nézze meg! Végét nem akarom lelõní,de jó az autós jelenet is,fény az arcban utána üres út,szóval a vége is egyértelmû,aki látta úgy is érti,amit írtam. :D
leni98765 2012 ápr. 29. - 21:03:24
(16/59)
Nagyon nem értettem az egészet, és alig volt horror benne, Egy-két vér, semmi több.
AnswerManitou 2012 ápr. 20. - 22:24:55 Előzmény Belly
(15/59)
SPOILER!

Belly, szerintem rosszul látod, élt a csaj, a pasi a temetés elõtt is még hydronium bromide-ot adott be neki, hogy ne mozduljon meg a ravatalozóban, de még életben volt, látszott is a lehelete a tükörben. Elõtte mondta is, hogy sok az olyan ember, aki céltalanul él, csak elszívják mások elõl a levegõt, azért "vadássza" le ezeket az embereket.
Plusz, hogy megijedt, mikor jött a rendõrautó, gondolom, azt hitte, hogy rájöttek, és lebukott, de megkönnyebbült, hogy csak a bátyja miatt jött a rendõr, aki mellesleg utána az örsön is gyanúsan a halálát bizonygatta a csajnak, pedig õ látta, hogy elmozdította a fejét, gondolom, nem akarta, hogy kiderüljön, hogy él, õ meg megfogdosta...
Szerintem...

Egyébként nekem is jobban tetszett volna egy nyálas happy end, csaj túléli, minden kiderül, pl hogy az öreg perverz szadista hány embert temettetett el élve, de ez már az én bajom...:)
Belly 2012 ápr. 15. - 19:22:36 Előzmény M.G.
(14/59)
nem olyan bonyolult,tulajdonképpen az a lényeg hogy mi történik az emberrel mielõtt a másvilágba jut.A pasinak pedig van ilyen különleges képessége hogy ez idõ alatt kapcsolatot létesít a halott lelkével.
maja31 2012 ápr. 15. - 05:50:13
(13/59)
Ez egy akkora unalmas film volt hogy szevedésel néztem végig a filmnek se eleje se vége mind azknak üzenem akkik erre az oldalra jönnek hogy egy film hozzászolását elolvasák és a szerint döntsenek hogy megnéznek egy adot filmet azok ne itt!!!!!! Már én is annyiszor bele estem ebbe a hibába nincs izlésük a szar filmekre azt mondják hogy jo film holott tiszta szégyen!!!!!!!!!!!
7/10
Vadrenalin 2012 ápr. 14. - 12:21:13 7/10
(12/59)
Való igaz, a történet kevés szóval elmondható és eleve szivatós, mert folyamatosan azzal hecceli a nézõt, hogy feldob egy labdát, amit szándékosan nem csap le, hogy tovább játszhasson az idegekkel. Ugyanakkor kevés ennél stílusosabb filmet láttam már, a "horror" mûfajban (ahova ez a film szerintem valójában nem sorolható) talán egyet sem. Persze eleve nem vagyok horror rajongó, csak a mûfaj kimagasló filmjeit szoktam megnézni, de a "misztikus" besorolás még kevésbé vonzott volna, úgyhogy jó ez így, mert pontosan azt a rendkívüli hangulatot kaptam, amit a Christina Ricci - Liam Neeson párostól elvártam, olyan gyönyörû látvánnyal, amit az itt felrakott képek alapján sejtettem. Erre a hangulatra ráülve pedig még azt a gonosz játékot is el tudtam fogadni, amit a forgatókönyv ûzött velünk, hogy fenntartsa a feszültséget, de tény, hogy az volt a gyenge pont.
10/10
RockerMartin 2012 ápr. 13. - 23:41:06 10/10
(11/59)
Az egyik legjobb thriller, amit valaha láttam. Izgalmas, rejtélyes és végig feszíti a nézõ idegeit. Nagyon jó film, csak ajánlani tudom. 10/10

ui.: Akinek meg nem tetszett az menjen és nézzen valafi agyzsibbasztó f*szságot, mint pl a Másnaposok, vagy valami lövöldözéssel, akcióval teli sz*rságot, aminek semmi értelme...
8/10
M.G. 2012 ápr. 12. - 09:57:02 8/10
(10/59)
most végülis élt a csaj vagy nem? segítsetek mert elvesztettem a fonalat!
1/10
offtopic
szingh 2012 ápr. 11. - 16:19:28 1/10
(9/59)
Soha ne feledd: „a stílus maga az ember”!

Egy 28 éves férfi semmikép sem szokta egy 16 éves lánynak azt írni, hogy fäszfej.

Sic transit gloria mundi.

Ezért a „filmért” meg bántani valakit?
8/10
valentin001 2012 ápr. 10. - 08:59:56 8/10
(8/59)
Szerintem jó film. Tetszik benne a rejtélyesség. :)
warynski 2012 ápr. 10. - 00:00:02
(7/59)
Liam Neeson és Christina Ricci miatt vettem fel. Az elején már gyanús volt, de végig néztem, hátha...
Hát nem, sajnos ez rossz film. Zavaros, "filozofikus" horror, vagy mifene akar lenni és érezhetõen arra játszottak a készítõk, hogy majd a nézõ eldöntheti, mirõl is akart szólni a történet. Ez nem az a fajta nyitott végû film, amin érdemes elgondolkozni, ellenkezõleg, gyorsan el kell felejteni.
peter65 2012 ápr. 09. - 21:34:04
(6/59)
Mem láttam a fílmet, de az ismertetõt érdemes volt elolvasni. Három sorban ennyi magyartalanságot elkövetni, az már mûvészet!
6/10
950617 2012 ápr. 09. - 14:27:01 6/10
(5/59)
Nekem csak annyi volt a bajom, hogy anno néztem még, mert teljesen máshogy emlékeztem a történetére. ( az én verzióm ütõsebb volt.) Aztán így szóltak, hogy mi a címe, és nem is arról szól mint hittem.
És így konkrétan egyáltalán nem ijesztõ, mint horror.
Nálam azért 6-os, mert már kínoztam meg magam sokkal rosszabb filmekkel. És itt voltak tetszetõs megoldások. De nem véletlen, hogy nem néztem meg tegnap este...;)
1/10
szingh 2012 ápr. 09. - 10:02:39 1/10
(4/59)
Hihetetlenül rossz film.
Álmatlanság okán végignéztem, csak azért is, hátha csak egy pillanatra felbukkan valami, ami értékelhetõ vagy legalább, amiért ékelhetõ (bocs.). Hát nem tette.
Vannak olyan, sokak által (általam is) nagyra tartott színészek, akik érthetetlen, nem megbocsátható módon hihetetlenül szär filmekben vállalnak szerepeket. Hát ilyen Liam Neeson is. Láttam már hitvány foscsomókban, de ez mindent alulmúl. Szokták mondani néha, hogy a film csakugyan szär, de azért a bizonyos színészért egyszer érdemes megnézni. Na ez nem az a kategória. Nincs az a pénz (amúgy persze lenne, tehát ez csak költõi túlzás), amiért még egyszer megnézném!
rainbowcarousel 2012 ápr. 09. - 01:09:36
(3/59)
igazából ez egy elég szomorú film, beteg is és..

***SPOILER***

hm tudom, hogy horror de lehetett volna úgy vége, hogy megmenti a barátnõjét..
nemkati 2012 ápr. 08. - 20:59:25
(2/59)
"Egy autóbaleset után Anna, a fiatal tanárnõnõ "
Nagyon nõ lehet ez a tanárnõnõ...
6/10
950617 2012 ápr. 08. - 19:30:29 6/10
(1/59)
Háát, nemtom.
Valamikor megnéztem, mert jónak tûnt. Magyar címét azt se tudtam, hogy mi.
Jobbra számítottam.
Persze ha érdekel, nézzed. De nem nagy cucc. Már arra se emlékszem, hogy érdekes volt-e egyáltalán.:D
Bár a jelenelgi 5.5 nem túl reális, szerintem egy 6-7-es megvan. De 7-esbõl a gyengébbik.
Voltak benne logikátlan dolgok is.