Andyking 2015 okt. 31. - 16:07:01 Előzmény jooasszony
(107/127)
Nem sztárok,hanem ripacsok...
AvatáR Gil Maerth 2015 aug. 25. - 09:39:57
(106/127)
Nem is tudom: steampunk, Macskanõs Mylady meg idiótáskodó Lajos király? Oké, aláírom:? zseni nem volt, de idiótáskodó sem.
Talán nem erre kellett volna vért frissíteni.
És miféle Aramis az aki lovat piszkításért büntet?
ezen felül hiányzott a régi kék ruha.

A mû egyetlen pozitívuma Constance akit sikerült eltalálni,d e nagyon.
10/5 - nagyon közepes mû. Olyan félbehagyottnak tûnt. Nem elsz folytatás, bár a háborúra kíváncsi lettem volna, és egy igazi Mylady- Három testõr párbajra.
jani-wan 2014 jún. 09. - 23:57:43
(105/127)
Felvettem videóra hogy késõbb megnézem.
Nem kellett volna. Ez mint három testõr film borzalom.
jooasszony 2014 jún. 09. - 22:29:56
(104/127)
Sztárparádé, Dumas újragondolva...kellemes néznivaló volt..bár itt-ott eltért az eredeti történettõl. Nekem bejött, szellemesnek találtam a feldolgozást.
jLKKKKKKKKKKKKK 2014 jún. 09. - 20:15:43
(103/127)
Hannibál Rochefort :)
Gregorius Pilosus 2013 júl. 26. - 20:14:42
(102/127)
Nekem tetszett a film! Látványos volt, vicces és szórakoztató, no meg jó nõk voltak benne, bár (SPOILER!) Milla Jovovich ezúttal nem vetkõzött le, ha jól emlékszem (SPOILER VÉGE!). Persze, mielõtt megnéztem a filmet, már tudtam, hogy egy percig sem szabad majd komolyan venni - de ez már a trailerbõl is kiderült. Azoknak ajánlom, akik kikapcsolt aggyal egy pörgõs kosztümös filmet szeretnének látni.
Shiviatar 2013 ápr. 12. - 19:09:48
(101/127)
Remélem ebbõl a filmbõl (vagy minek nevezzem) nem akarnak második részt is forgatni, bár a vége nagyon erre mutat. Az már tényleg bûn lenne.

A film túlélhetõ, láttunk már rosszabbat is.
Akik kiakadtak a léghajókon, hogy eleve, no meg a több száz tonnás 7 árbócos 16 ágyús monstrumokat az a pici lufi emeli magasba, nem akadtak ki a lézerhálós gyémánt-védelmen? Ökörség ökörség hátán.
szomszéd Józsi 2012 szept. 01. - 11:16:19
(100/127)
Ha ajánlani kellene ezt a filmet, nem ajánlanám senkinek. Orlando Bloom-ot választani Buckingham-nek... Hát szegény elég jelentéktelen szerepet kapott A Karib-tenger kalózaihoz képest. 1x-2x felbukkan meg van kb. 8 mondata, aztán szevasz. Aki miatta ment el a moziba megnézni, gondolom mekkora csalódás volt. A testõrök alkeszok, Rosfort egy balfácán... A filmzene néhol kísértetiesen hasonlít a Sherlock Holmes-éra, szinte meg mertem volna esküdni, hogy ugyanaz. Ami miatt végignéztem a filmet és nem kapcsoltam ki: az Athos hangja, jók a jelmezek és a templom tetején kardozós jelenet elég látványosra sikerült. De egyébként lábrázást kaptam a filmtõl és még egyszer nem nézném meg.
7/10
somersby 2012 júl. 31. - 21:35:08 7/10
(99/127)
Egyszer nézhetõ.
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:14:21 Előzmény thomas50
(98/127)
elmondanád mi tetszett neked ezen a híg szr darabon??????
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:13:20 Előzmény vzdaniel
(97/127)
BZDMEG! HA EZ MÁR EGY ELCSÉPELT TÉMA, AKKOR A KÉSZÍTÕKNEK ESETLEG NEM KELLETT VOLNA MEGCSINÁLNIUK. EGYÉBKÉNT HA ÁTNEVEZIK A KARAKTEREKET, SZENTEM SIMÁN ELMENT VOLNA EGY IDIÓTA BAROMSÁGNAK. NEMTOM EHHEZ MÉR KELLETT A 3 TESTÕRT MEGGYALÁZNI
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:11:01 Előzmény xamax
(96/127)
ne adj azoknak a kretén készítõknek ötleteket légyszi! a végén azok a hülyék még meg is csinálják. kitelik tõlük.
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:09:07 Előzmény DirtyBlond
(95/127)
barátom. nemtom fel tûnt e neked, de amellett hogy sok mindenben igazad van egy nagy hülye is vagy. a bíboros NEM gonosz. a bíboros is egy EMBER CSEZDMEG. UGYANÚGY VAN BENNE JÓ ÉS ROSSZ TULAJDONSÁG. HA OLVASTAD VOLNA A KÖNYVET, AKKOR TUDNÁD, HOGY CSAKÍGY NEM JELENTHETED KI, HOGY Õ EGY GONOSZ EMBER.
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:06:01 Előzmény somersby
(94/127)
nem volt rossz?????????????????????????????????? elismerem, vannak fokozatok, de azért ez nem a nem volt rossz kategória. ez a szr.
bõvebben:nagy szr.
még bõvebben: hatalmas bûzlõ trutymó
ennél már csak a 2004-es king arthur, a mennyei királyság, meg a pókember 3 rosszabb. magyarul ez a világ 4. legszrabb filmje. ez a NEM ROSSZ?
véglis igazad van. ez nem rossz. EZ AGYPUSZTÍTÓ HÜLYESÉG
énvagyokén42 2012 júl. 31. - 19:01:38
(93/127)
mi ez a trágya?????? csak az utolsó 20 percet láttam, de az bõven elég volt nekem. Dumas forog a sírjában!
REPÜLÕ HAJÓK?? MI EZ A HATALMAS ÖKÖRSÉG?????
DARTAGNAN MEG NEM JÖN ÖSSZE AZZAL A NÕVEL, MER MONDJUK AZ MEGHAL!
A MILADY NEM UGRIK VÍZBE, ÉS FÕLEG NEM ÉL TÚL EGY PÁR SZÁZ MÉTERES ZUHANÁST.
DARTAGNAN ÚGY TUDTAM MÉG NEM TERMINÁTOR, ÚGYHOGY MAGYARÁZZA EL NEKEM VALAKI, HOGYAN FOGTA MEG A KARD ÉLÉT (MINIMUM 5-SZÖR) ANÉLKÜL, HOGY AKÁR A PENGE MEGSEBEZTE VOLNA. NEKI MIBÕL VAN A BÕRE?????????
BUCKINGHAM MEG EMLÉKEIM SZERINT, PONT HOGY AUSZTRIAI ANNA KIRÁLYNÉBA SZERELMES, GYÛLÖLI A MILADYT, ÉS JÓ HAVERJA DARTAGNAN.
A GRÓF NEM HAL MEG, MONDJUK MER A VÉGÉN A LEGJOBB HAVERJA LESZ DARTAGNANNAK.
KI ÍRTA EZT AZ ESZEMENT BAROMSÁGOT???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xamax 2012 júl. 16. - 00:37:02 Előzmény somersby
(92/127)
.....mintha kétszer olyan rossz lett volna...Talán nem Justin Biberrel kell volna eljátszatni D'Artagnan szerepét, komolyan mondom el ne bírom képzelni azt a casingot, aminek a végén ezt a kölyköt hozták ki szerencsés nyertesként. (Másnak nem nevezném.)A filmben az ég egyadta világon semmi eredeti nincsen - hacsak az nem hogy léghajók lövöldöznek egymásra. (Viszont ezért fölösleges volt megcsinálni ezt a filmet.) Hogy valami pozitívumot is mondjak: Milla Jovovic marha jól nézett ki. Ettõl függetlenül is csak remélni tudom, hogy nem lesz folytatás. (Mi jöhet még? Buchingam és D' Artagnan legközelebb lézerkarddal esik egymásnak??)
7/10
somersby 2012 júl. 15. - 21:59:16 7/10
(91/127)
Végül is nem volt rossz...
wrossi 2012 júl. 15. - 21:01:01
(90/127)
Ez a Constance a legszebb Constance az összes korábbi megszemélyesítõ közül.
3/10
beo71 2012 jún. 14. - 15:05:55 3/10
(89/127)
Hogy mik vannak a XVII.-ik században?
Mik nincsenek?Paul W.S.Andersont speciel oda kellene kilõni.
Akinek a Kaptár filmek és Mortal Kombat esztétikai élményt jelentettek, azoknak tudom ajánlani ezt a kiakasztó, undormány filmecskét,ami rendesen meggyalázza Dumas regényét.3/10.
A színészek(és nem Luke Evansre gondolok, sokkal inkább Christoph Waltzra)pedig szégyelljék magukat, a gázsijukat ajánlják fel Magyarország virágzó gazdaságát éltetõ magyar kormánynak!(Hátha addig sem tõlünk vesznek el.)
1/10
DirtyBlond 2012 jún. 01. - 19:34:07 1/10
(88/127)
Ez a film egy óriási nagy F*S!!!!!!! (Kommentben SPOILER!)
Próbáltam úgy nézni, hogy kell egy kis újítás a filmbe, meg hát elengedhetetlen része, hogy legyen látványos, de olyan túlzások voltak ebben a filmben, amit már nem vett be a gyomrom. A karaktereket sikerült sekélyes, kiszámítható és kib*szott idegesítõvé formálni, a párbeszédek sablonosak és sz*r az egész!!! Amin abszolút kiakadtam, az a kib*szott léghajó volt!!!!!!!!! Az 1600-as években??? Egy léghajó??? Most komolyan felment a vérnyomásom, hogy ez mekkora f*szság!!!!!!!! Ja meg a léghajó csata, az már csak non plus ultra!! :O De ami a legrosszabb volt, az a film vége, ami persze magában hordozza a folytatás lehetõségét. Jajj könyörgöm, ettõl mentsen meg az Ég!
A király egy csökött agyú b*zi, D'Artagnan egy nagyképû karddalhadonászó nyomoronc, az egyetlen jó karakter Richelieu volt. Bár még õ is elég lightos volt egy gonosz karakterhez képest!!
Az erõltetett poénokon már fel se röhögtem. Szerintem ez a film próbálta a 2009-es Sherlock Holmes könnyed humorú stílusát lekoppintani, basszus néha még egy-egy filmzene is hasonlított a Holmes-ban lévõékre. A különbség, hogy Sherlock Holmes egy zseniális film, míg ez egy nagy rakás sz*r!!
Most elõször kívánom azt, hogy bárcsak lehetne egy filmre -10 adni. Tuti azt adnék!!
De így csak 10/1! Ne nézd meg ezt a filmet, borzalmas!!