vzdaniel 2012 ápr. 28. - 20:19:16
(87/127)
Azért annyira nem volt gáz a film .Kénytelenek voltak a készítõk variálni , így legalább nem volt annyira unalmas . Nem lett volna jó 15.-ször ugyanazt megnézni .
7/10
Ze74 2012 ápr. 21. - 16:50:07 7/10 Előzmény thomas50
(86/127)
Én is így voltam vele,a vége egész látványosra sikerült.
Tetszett,hogy az ismertebb színészek voltak a negatív szereplõk.
5/10
krammermann 2012 márc. 22. - 13:47:47 5/10
(85/127)
Ritka gáz film! A 37 Kg-os D'Artagnan, 150 cm-es magasságával, piszok kemény. A végén odalép az ember szabású testõrök közzé égbe emelni a kardot, és olyan csámpás, hogy majd elesik a saját lábában.

Unalmas, és gyenge. Talán ha walt disney film lenne legyintenék de nem az, így bosszant, hogy megnéztem.
9/10
thomas50 2012 márc. 17. - 13:24:06 9/10
(84/127)
Nekem tetszett! Jó, izgalmas, olykor humoros story, jó színészek... 1 percig sem unatkoztam! Kellemes csalódás, fõleg az itteni kommentek után. 9/10
10/10
yeti41 2012 márc. 17. - 13:08:58 10/10
(83/127)
jó kis film.
a zenéje is ott van
SpencerBarnes 2012 márc. 16. - 21:26:22
(82/127)
Anyám borogass.Ritkán adok egy filmre 1 pontot, de ez még talán annyit se ér
Ilyen színészekkel meg pláne többet vár a nézõ.
Az egyedüli pozitívum a filmben Milla idomainak látványa, meg a 3D
Csak ez nem elég egy jó filmhez...
Saphir 2012 márc. 15. - 21:10:06
(81/127)
Ez a Lajos homár???? Nagyon gáz ez a film.
Saphir 2012 márc. 15. - 20:51:25
(80/127)
Negyed órája nézem, ill. csak hallgatom, de eddig rém unalmas.
Miért nem volt jó Détár Enikõ ebbe is M. J. magyarhangjának...? Nincs bajom Szinetár Dórával, de õ - szvsz - nem illik Milához...
2/10
manzanilla 2012 márc. 10. - 22:34:22 2/10
(79/127)
Nézhetetlen!!!!Abbahagytuk!Borzalom!
3/10
Hansz 2012 febr. 25. - 15:39:51 3/10
(78/127)
Szerintem ez borzalmas volt!!! Az eddigi leggyengébb három testõr! A B kategóriában készültnek is több köze van a könyvhöz mint ennek.Nekem az 1973-ban készült változat( melyben Faye Dunaway játszotta Milady-t) és az 1993-as változat( Rebecca De Mornay ) viszi a pálmát! Ez amit most láttam egy fos! Nálam 10/3!
Bogoj 2012 febr. 22. - 11:32:22 Előzmény Bigpapa
(77/127)
én még nem láttam a filmet, így nem tudok véleményt írni, csak kérdezném, hogy miért probléma d'artagnan 17 éve? eredetileg is csak 18 éves volt, 1 év ide-oda meg ebben a korban nem számít.
parpadlin 2012 febr. 16. - 15:03:29 Előzmény Bozótharcos
(76/127)
Teljesen egyetértek, szerintem ez az egyetlen logikus megközelítés arra, hogy komoly szerepekben is feltûnõ sznészek miért vállalnak ilyen limonádé szerepeket. Viszont ha így nézed, és ki tudod kapcsolni a nagy intellektust, akkor egészen szórakoztató. Nekem kellemes kikapcsolódást nyújtott.
10/10
Gaben26 2012 febr. 08. - 13:57:43 10/10 Előzmény kekcsillag
(75/127)
nekem tetszett szórakoztató volt :D
kekcsillag 2011 nov. 26. - 23:04:08
(74/127)
Elõre is elnézést ha valaki ezt már le írta, de ez a film egy borzalom, Én kb. fél órát bírtam belõle nézni és aztán csak annyit mondtam, hogy " ó, te jó ég ", a kedvencem mégis az volt amikor az egyik testõr megjelenik, mint közterület felügyelõ.................hagyjuk már. Szóval ez egy gáz film
5/10
kittus196 2011 nov. 06. - 19:06:47 5/10
(73/127)
Nekem egyáltalán nem jött be! 5/10
Semmi különleges nincs benne. Ez csak egy újabb tucatfilm, amit hamarosan a Film+-on fogunk látni a többi másodosztályú filmmel együtt.
8/10
King Diamond 2011 nov. 01. - 20:14:23 8/10
(72/127)
SPOILERT IS TARTALMAZHAT!
Moziban szerettem volna megnézni a filmet a 3D miatt, és végül sikerült is, tegnap este elmentünk rá. Engem végig lekötött, tökre jól szórakoztam rajta. 'Összehasonlítási' alapom mindössze a Charlie Sheenes/Kiefer Sutherlandes verzióval van, de egyáltalán nem azért néztem meg, hogy hasonlítgassam akár azzal, akár a könyvvel, amibõl készült. Hanem, mert érdekelt, és szórakozni akartam. Amit teljes mértékben meg is tettem. Paul W.S. Anderson filmjeit amúgy is szeretem, nem láttam még tõle szar filmet, és ez továbbra is így van. Jó volt a látvány, a különbözõ effektek, a zene, a szereplõk, minden. Az eddigi feldolgozásokban általában úgy válogatták össze a szereplõket, hogy a 3 testõr ismert színész legyen, itt most pont nem ez volt a helyzet. Szerintem nem csak számomra volt szinte ismeretlen mindhárom színész, meg D'artagnan is (akit viszont szerintem is remekül választottak ki a szerepre, nekem még Chris O'Donnellnél is jobban bejött; valamint a szerelme, Constance is bejövõs volt, nagyon szép csajt választottak), ellenben a többi nevesebb karakterrel (Orlando Bloomot már elég rég láttam filmben; Christoph Waltz jó volt a bíboros szerepében, pedig Tim Curry után nem volt könnyû dolga; Milla Jovovich pedig még mindig gyönyörû; a Rochefort-ot alakító fickóról elõször azt hittem, ugyanaz aki a 1993-asban játszotta). És még egy kis humor is volt benne a Planchet karakter által, akin jókat lehetett mosolyogni. A szinkronhangokkal is meg voltam elégedve, illettek a karakterekhez. Az, hogy a történet más lett mint az eddigiek, engem egyáltalán nem zavart, és nem is egy újabb 1993-as, vagy 1973-as változatot akartam látni. Nagyon jó volt a léghajók behozatala, Rochefort léghajója valami nagyon állat volt az elején azzal a kaszással. A kardozások is remekül meg voltak koreografálva.
Ha negatívumot kéne kiemelni, akkor lehetett volna benne egy kicsit több 3D-s effekt is. Jóval több minden is zuhanhatott/repülhetett volna az arcunkba.
És hát a vége ugye...már várom is a folytatást. Remélem jól teljesít a mozikban.
SPOILER VÉGE

Egész jó volt látni egy újabb Három testõr adaptációt, egy másik felfogásban. Paul W.S. Andersonban még nem csalódtam, és várom a következõ filmjét (Kaptár 5), na meg ennek a következõ részét is.
8/10
Mermaid. 2011 nov. 01. - 10:15:52 Előzmény Bigpapa
(71/127)
Még annyit hozzátennék, bár nem tudom át tudom e adni az érzést amirõl beszélek. Nekem a gondom inkább az volt a filmmel, hogy nem tudtam idõnként eldönteni hogy fekete humorizál, ironizál, vagy halálosan komoly. Olyan érzésem volt a rendezõ vagy forgatókönyv iró sem tudta eldönteni, emiatt nálam sokszor a film lógott a levegõben, legalábbis ami a hangulatát illeti. Sokkal jobb lett volna ha komolyabb sikon marad, amiben van némi humor, de mellõzi azt a határt ahol már inkább iróniáról vagy paródiáról beszélünk.
Mermaid. 2011 nov. 01. - 10:12:16
(70/127)
Nálam is a Vasálarcos üti meg a mércét a legjobban! Az nagyon szuper film lett!
Mermaid. 2011 nov. 01. - 10:10:21 Előzmény Bigpapa
(69/127)
Van abban sok igazság amit irsz a mai tizenévesekrõl és a moziról, illetve a kettõ összefüggésérõl, de részben nem értek egyet veled. Egyedül abban nem hogy annyira nem lett rossz hogy nézhetetlen és élvezhetetlen lenne. Független attól hogy miért nyomnak tele filmeket bizonyos effektekkel, amiben van igazság a kifejtésedben. Nekem tetszett igy is , kicsit pörgõsebb volt, más oldalról közelitette meg a történetet. Megnéztem a minap a korábbi feldolgozását a filmnek a Disney változatot. Szintén tetszik az is, de nekem ez a mostani jobban bejött , fõleg a D'artagnan miatt is. Nagyon jól eltalálták a srácot, mind külsõben mind stilusban, korban és nekem nagyon tetszett hogy végre úgy is mutatták be mint aki tényleg tud vivni, mitöbb nagyon jól vivni, jobban mint a többi testõr!
A biboros és a királyné, illetve a király nem kimondottan jól lett eltalálva, fõként külsõleg szerintem.

A MyLady mindkét verzióban tetszett. Itt inkább számomra egy macska-nõ jellegü figura volt, és 9 élete van. Aki szerintem el tud vonatkoztatni a korább verzióktól és a könyvtõl, tolerálni a más megközelitésü dolgokat, annak mindenképp élvezetes szórakozást fog nyújtani szerintem. Nekem nagyon tetszett a látványossága és a zenéje is minõségi lett.

Amúgy én nem a tizenéveseket okolnám egy egy mozifilm milyenségével, hanem sajnos a korunkkal jár a technika túlzottan gyors fejlõdése, illetve az hogy sok szülõnek nincs ideje vagy kedve foglalkozni a gyerekével, igy könnyebb beültetni a gépek , tv-k elé.
Bigpapa 2011 okt. 30. - 18:11:06 Előzmény Bozótharcos
(68/127)
Az a baj, hogy ez nem kabaré, ezek ezt komolyan gondolták. Mert természetesen van, amikor az amcsi film jobb,ill más teljesen,mint az eredeti.Ott van az 1990-es Cyrano de Bergerac,ami ugye egy iszonyat nagy film lett Gerard játékával,de valóban egy dráma.
Az amcsik megcsinálták modern átgondolással, Steve Martin fõszereplésével a Roxane címû vígjátékot, amin visítok a röhögéstõl a mai napig.Két teljesen más film,ugyan az a sztori,mégis mindkettõ a maga kategóriájában kiváló!

Itt simán elbaszták az egész sztorit a popcornzabáló 13 éves kis köcsögök miatt,akiknek már egy Dumas mû lassú és szar.Valahol egy fórumon olvastam, hogy egy 14 éves kiscsóka azt írta,õ már meg sem néz olyan filmet,ami 2002 elõtt készült,és most is csak azok kötik le,amiben robotok vannak.És nem poénból mondta,ezt a hatalmas,építõjellegû gondolatot meg is védte.
Na ezek miatt csesznek el ilyen trükkökkel, egy amúgy remek,ám ezerszer jobban lerágott mûvet.Kár,mert a mai technikával ebbõl egy iszonyat igényes filmet lehetett volna csinálni,hiszen a téma örök.