csumpi@ 2009 okt. 22. - 01:46:39
(18/58)
ühüm, és ha már itt tartunk az alkonyt, homályt (twilight) egy l-lel írjuk...
film: lopott, de legalább átdolgozott ötlet
slate777 2009 okt. 22. - 01:42:24
(17/58)
Eleve nevetséges az, hogy miért kellene vállalnia egy másik embernek a mi halálunkat...persze, megtudjuk, hogy kire számíthatnánk adott esetbe, de ez valahogy akkor is nonszensz egy elvárás!
vándorsólyom 2009 okt. 22. - 01:37:42
(16/58)
ugyan
messziretek 2009 okt. 22. - 00:50:55
(15/58)
Jól kezdõdik...
endy66 2009 okt. 22. - 00:22:47
(14/58)
Ezt poénnak szántad?! Mert nem az! Ilyen alapon még milyen szabályrendszernek nincs értelme szerinted, ha a magyar helyesírás az smafu? Itt pld. az lenne a minimum, h. mindenki olyan nevet válasszon, amit le tud írni :P
offtopic
twillight 2009 okt. 21. - 23:18:01
(13/58)
És? Neki nick kellett, nem helyesírási szótár.
cavanna 2009 ápr. 09. - 14:05:00
(12/58)
Hát én nem voltam elájulva ettõl a filmtõl.
:(
eugénia22 2008 ápr. 01. - 16:52:13
(11/58)
Nem volt olyan rossz,egyszer meg lehet nézni.Tímárnak sokkal jobb filmjei is vannak,de ez is jó,nem szuper,de jó.Bár én se nézném meg mégegyszer.
5/10
Semprini 2008 ápr. 01. - 14:56:01 5/10
(10/58)
Nemrég néztem meg a filmet DVD-n, elég sokat vártam vele, pedig Tímár Péter a kedvenc magyar rendezõm. De ettõl a filmjétõl kicsit féltem. Mármint féltem, hogy nagyot csalódok majd. Tímár zseniális groteszk vígjátékai a kedvenceim közél tartoznak (Zimmer Feri, Csinibaba, Egészséges erotika), de ezúttal ugyancsak elhagyta a járt utat a járatlanért. Persze korábban sem kizárólag vígjátékokat rendezett, hiszen a Moziklip vagy a Mielõtt befejezi röptét a denevér egész más mûfajba tartoznak, de itt most a fantasy- és a természetfeletti thriller határmezsgyéjén próbált lavírozni, több-kevesebb sikerrel. Az alapötlet és a forgatókönyv szerintem nem volt rossz. a pénzhiány viszont nagyon látszik a filmen, de még ez sem lenne annyira zavaró, a szereplõk viszont nem igazán tetszettek. Kivéve talán László Zsoltot. Az idegesítõen mesterkéltre sikeredett utószinkronnal pedig sikerült agyonvágni a dialógusokat.
Összességében közepes film, nézhetõ, de nem igazán kimagasló. Tímárnak azt kívánom, sokszor örvendeztessen meg minket a Zimmer Feri-hez hasonló zseniális komédiákkal, a fantasyt meg inkább hagyja meg az álomgyárnak...
Egy inteligens ember 2006 aug. 17. - 14:27:33
(9/58)
Szerintem egy nagyon jó film. Jó a forgatókönyv, jó a rende-
zés, jók a színészek.
arkana 2006 márc. 20. - 08:44:10
(8/58)
A film sztorija alapjan nagyon hasonlonak tunik a "Groundhog day" ill. a "Bedazzled" filmekhez...
Frank 2006 márc. 13. - 06:28:33
(7/58)
Szerintem, egy érdekes és érdekfeszítõ filmet láthattunk. Elgondolkodtató és tanulságos helyzetet ismerhetünk meg, még akkor is, ha nem életszerû, könnyen bele tudjuk képzelni magunkat. "Több lettem" a film megnézésével. Hogy mennyivel? Még mindíg találok újat benne. Megnézem mégegyszer. Érdemes!
Paramparam 2006 febr. 11. - 23:17:36
(6/58)
Bár a filmet nem láttam, de "zizildi" hozzászólása szinte mindent elárult róla. Most már mindenképpen ellátogatok egy moziba.
Hozzáteszem , ez a pár mondat tökéletes meglátás.
zizildi 2006 febr. 08. - 19:19:13
(5/58)
nem pesten néztem, ledöbbentõ volt, hoy öten voltunk össz-vissz a moziban... nagyon tetszett a film, már nekem fájt, hogy Alida snekit sem tud meggyõzni. A végrehatjók kivitelezése egy picit fura volt, túlságosan életszerûenk tûntek. De a vágások és a képek (fõleg a közeliek) elérték a hatást.
Késõbb, miután kijöttem a moziból, azon kezdtem gondolkodni, vajon én kire számíthatnék igazán. De rájöttem, hogy nem ez a helyes kérdés, hanem az, hogy rám ki számíthatna igazán.
pinterke 2006 febr. 08. - 06:40:08
(4/58)
Nem tudom, hogy ennek a filmnek miért nincs megfelelõ reklámja.
Igen jól sikerült filmrõl kell ebben az esetben beszélni.
A történet egyszerûen zseniális, és karakterek megjelenítése is.
Én mindenkinek ajánlanám, elgondolkodtató témája miatt.
Az alkotóknak üzenem: Ilyen filmeket kell csinálni Magyarországon.
Gratulálok!
PeanheaD 2006 febr. 01. - 15:13:45
(3/58)
Szerintem sem krimi, már hogy is lehetne az :D A napokban láttam, szerintem is inkább dráma... Ahhoz képest, hogy magyar film, tök jó hangulata volt. Mármint nem vártam ilyen jó filmet.
Az mondjuk igaz, hogy mikor kértük a jegyet, 3x el kellett ismételni mire megértette a pénztáros... De egész üdítõen hatott a film. Tetszett. :)
hobpet 2006 jan. 09. - 22:55:52
(2/58)
Nem vígjáték, nem krimi, a fejlécben szereplõ "színes magyar filmdráma" megfelel a definíciónak.
Nem értem a PORT.hu kritikát. Teljesen más a film, mint az utolsó TP filmek, biztosan csalódni fog, aki egészfilmes röhögésre számít. Az ötlet nagyon jó, és az én véleményem szerint jól is van megoldva. Ha valamit mindenképpen kritizálni kell, akkor az egyes esetekben a fényképezés.
Én nagyon szeretem TP régi filmjeit, de ezt is, sõt...
lalika07 2006 jan. 09. - 09:42:35
(1/58)
Szrintem vigjátéknak nem vigjáték szerintem valami krim modjuk még nem láttam.