5/10
hepinyo 2012 dec. 09. - 11:42:53 5/10
(15/95)
Csalódás volt... Néhány élvezhetõ jelenet, de semmi több. Értelmetlen vérfröcsögés percenként, aki az ilyet nem bírja, semmiképp se nézze meg. Néha az volt az érzésem közben, hogy aki ezt csinálta, az egy pszihopata.
justonefix 2012 dec. 09. - 06:45:40
(14/95)
Ezt a közel két órát már soha semmi nem adhatja vissza nekem... Ígéretes kezdés után ellaposodás, a végét meg már kifejezetten végig szenvedtem... Volt olyan kritika, ami kicsit a Ponyvaregényhez hasonlította... Na hát ez nem igaz...ég és föld... A színészek jók benne, meg van benne 1-2 jobb jelenet, de összességében nem bírnám még egyszer megnézni annyira lapos, erõltetett és unalmas idõnként.
Sonic8 2012 dec. 08. - 21:26:11 Előzmény Bigpapa
(13/95)
Csak adtál még hozzá egy pontot,...
Dius 2012 dec. 07. - 19:56:34
(12/95)
A filmet tegnap láttam, sajnos szinkronizálva.
Az Erõszakikra hajaztam, de fényévekre van tõle... nem rossz, de azért jobbra számítottam. Vannak nagyon ütõs részek benne, de a közepén nagyon leül, és a vége már nem tudja annyira felhozni, hogy ne unjam...
Nagyon vártam, és picikét csalódott voltam.
6,5/10
9/10
Bigpapa 2012 dec. 07. - 19:27:39 9/10
(11/95)
Tegnap láttuk a haverommal. Hozzáteszem, hogy nekem az Erõszakik baromira bejött az elsõ nézésre is, azóta vagy 5x láttam. Szóval tudtam, ettõl kb mit várjak.

Nem életem legjobb filmje, de az a film, amiben Christopher Walken tudja hozni a megszokott pszichopata ábrázatát,már öröm :))
Maga a sztori egy baromság,bár két szál van összefûzve. A kutyarablás és Marty (Farrell) forgatókönyvírása, amihez pszichopatákat keres. Messzire nem is kell mennie,mert a baráti köre (azaz egy ember) alapból az, és hoz magával elég õrültet,hogy kész lehessen a forgatókönyv.
A karakterek nagyon jók benne. Woody annyira hozza a fazont, hogy kész voltam tõle,de Farrell is néha olyan fejeket vág, hogy szakadtam :))) A film végig hullámzik. Figyelsz, unatkozol,párbeszédek, akció,párbeszéd,uncsi,stb.Ami jó volt az Erõszakikban, itt néha uncsi,mert nem jó ritmusban ül le a film. Ez nagy hiba, mert benne hagytak a sztoriban iszonyat jó lehetõségeket. Pl: nyulas bácsi.
Hogy erõszakos és káromkodnak.Persze,nem is keveset. Vér is van benne rendesen.De szerintem, aki látta a az Erõszakikat és tetszik neki ez a stílus, ez is bejön neki. Mi szakadtunk a röhögéstõl, mert nálunk betaláltak a poénok.De aki csak a bemutató alapján ül be és azt hiszi, ez egy Ponyvaregény szerû akció-vígjáték, az koppanni fog.És tökéletesen megértem,ha köpködi a filmet,mert sajna a bemutatót úgy vágták össze, hogy mindenkit becsalogasson,aki él és mozog. De ha ezt elolvassák és kicsit felkészültebben mennek be, akkor biztos ,hogy jól fognak szórakozni,mert a színészi játék zseniális, a rendezés is.Jól van fényképezve a film, a poénok ütnek, nekem bejött.

8/10
l3v3e 2012 dec. 07. - 15:04:16
(10/95)
Puskin, Toldi, Mûvész, MOM: itt van felirattal. Sajna a PORT elcseszte, és csak a MOM-ot írják.
Mr. D 2012 dec. 07. - 00:04:22
(9/95)
Ennek a címnek, azon túl hogy bitang szarul hangzik, még értelme sem volt. A hét pszichopata legalább magába foglalta a szabadszájú párbeszédeket, vérfröcsögéseket, politikai inkorrektséget és egyéb 16+ dolgokat, amik a filmben voltak. Na de ez a si-cu...kb mint a Mr. Popper pingvinjei. :D Amikor bent ültem, rajtam kívül 2en voltak a teremben, 2 idõsebb nõ, és kifelé menet fel is voltak háborodva hogy milyen sok erõszakos jelenet volt a filmben. :D Hát köszönjük Big Bang, sokat nem értetek el a címváltoztatással, de azért mégiscsak hálásak lehetünk, hogy ez a film egyáltalán eljutott hozzánk, és hovatovább, egyenesen a mozivásznakra.
10/10
viva la germany 2012 dec. 04. - 12:26:16 10/10
(8/95)
Csak szinkronosan lesz a mozikban? A cím elrontása után, sikerült a szinkront is teljesen elrontani ismét, így elég nagy hiba lenne, ha eredeti nyelven nem adnák sehol...
offtopic
somersby 2012 nov. 27. - 20:13:12 Előzmény efes
(7/95)
Igen, ezt mondtam én is, nem?
6/10
efes 2012 nov. 26. - 16:00:05 6/10 Előzmény somersby
(6/95)
Si-Cu az a Woody Harrelson ellopott kutyája. Szerintem is tök felesleges volt belevinni a magyar címbe...
offtopic
somersby 2012 nov. 24. - 20:33:57
(5/95)
Valamelyiknek van egy kutyája, az a si-cu.
rosickyz 2012 nov. 24. - 12:45:39
(4/95)
Na jó, ezt eltúloztam, belátom. De egy kérdésem azért van: MIÉRT "és a si-cu" ???
rosickyz 2012 nov. 24. - 12:42:46
(3/95)
Annak üzenem, aki kitalálta hogy ott legyen a címben az is, hogy "és a Si-cu": szörnyen defeketes vagy !!!
rosickyz 2012 okt. 16. - 00:01:32
(2/95)
Az "Erõszakik" után ez mindenképp elõrelépés.
somersby 2012 jún. 29. - 20:55:12
(1/95)