9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 16:58:57 9/10
(156/1136)
Amugy meg egyértelmû, hogy ha nem lett volna sikeres a trilógia, akkor nem filmesítenék meg a Hobbit könyveket. Ezt mi is tudjuk. De bõrlehúzásról szó sincs, és akkor mivan ha a pénzrõl IS szól? AKKOR MI VAN???????
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 16:47:49 9/10
(155/1136)
Ez nem egy karib tenger kalózai, hanem GYÛRÛK URA. Egyébként meg ki a frászt érdekel, hogy mirõl szól?? szólhat miattam a pénzrõl, melyik film nem a pénzrõl szól?? mindenhol ott a pénz...
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 14:32:50 Előzmény Roland Katarn
(154/1136)
sajnos igen, mert nektek nem egyértelmû az a tény, ha a gyûrûk ura trilógia nem lett volna ennyire sikeres, akkor 99,9%, hogy ez a film sem készül el. ehhez kapcsolódik az is, hogy teljesen mindegy, hogy a hobbit, lotr 0, lotr 4 a film címe, ez bizony elsõsorban a pénzrõl szól.

azért, mert te nem tudod megállapítani egy trailerbõl, hogy neked bejön-e a film, nem jelenti azt, hogy más ne lehetne rá képes. már a trailerbõl kiderül, hogy milyen "minõségû" lesz a film, ami egy fantasy esetében hatványozottan igaz, gondolj csak pl a maszkokra.

kíváncsi vagyok, hányan fognak csalódottan kijönni a moziból, miután látták ezt a filmet. nem lennék meglepve, ha a karib tenger kalózai 4-hez hasonlóan csalódás lenne.
offtopic
Roland Katarn 2011 dec. 25. - 14:29:34 Előzmény _Freddy_
(153/1136)
Sztem sincs semmi értelme most ezen vitatkozni. :S
9/10
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 13:59:17 9/10
(152/1136)
Errõl beszélek én is. Ez könyvadaptáció, úgy mint a Gyûrûk Ura trilógia. Ez elõzményfilm. Nem bõrlehúzás, ezt már megírta Tolkien néhány évtizede. Sok-sok millió ember várja már, mert rengeteg ember kedvencei lettek, mondhatni ezen nõttem fel én is. Akinek nem tetszik az ne nézze a Gyûrûk Ura filmeket, és most úgy általánosságban beszélek, hallottam pár embertõl, hogy nagyon szar, nem érdekli, iszonyat rossz a Gyûrûk Ura, és nem is látta magát a filmet, meg nem is ismeri a történetet, ezt szánalmasnak tartom. Aki szereti az nézze meg, játszon a játékokkal, olvassa, ennyi. Aki meg nem szereti az ne nézze, ilyen egyszerû.

A trailer alapján meg nem igazán lehet eldönteni egy filmrõl, hogy jó lesz vagy rossz. A trailer csak közönségcsalogató. De magát a filmet nem szabad leírni egy trailer megtekintése után. Ha valakinek felkelti az érdeklõdését egy film története, vagy csak bírja a szereplõket, akkor megnézi, és õ maga dönti el, hogy jó vagy rossz. Most felesleges itt vitatkozni, szerintem semmi értelme nincs.
Roland Katarn 2011 dec. 25. - 13:42:11
(151/1136)
Jaj és még valami. Akkor te egy trailer szakértõ vagy? :D
Roland Katarn 2011 dec. 25. - 13:41:28
(150/1136)
Még nekünk kell mindent elmagyarázni??? LOL

Mi az, hogy nem jelenti azt, hogy az egyik a másiknak az elõzménye. Szerintem sok minedn bizonytalan lehet a filmmel kapcsolatban de ami biztos az az, hogy ez a Gyûrük ura elõzménye. Mivel könyvadaptáció!!!!!! Azt meg már elmondtam, hogy nem bõr lehúzás. Ha mondjuk lenne egy Gyûrük ura négy akkor az lenne! És most ne gyere nekem azzal, hogy ez is lehetne a Gyûrük ura négy. Nem ez a Hobbit.

A traileresnél meg azt mondom az alapján nem lehet megállapítani egy film minõségét fõleg nem egy olyanét ami valószínõleg majdnem három órás lesz.

A könyv adaptációkról meg annyit, hogy tényleg vannak gyengébb adaptációk de ha valaki jól tudja ezt csinálni akkor az Peter Jackson. PL: Gyûrük Ura trilógia! :)
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 12:43:29
(149/1136)
jajj gyerekek hogy nektek mindent el kell magyarázni. ha egy film 90%-ban a pénzrõl szól és 10%-ban az alkotók(rendezõ, színészek, stb) bizonyítási vágyáról, attól még megállja a helyét az a tény, hogy bõrlehúzás és elsõsorban a pénzrõl szól.

és? attól, hogy a trilógia és ez a történet is ugyanabban a világban játszódik nem feltétlenül jelenti azt, hogy pl az egyik a másiknak az elõzménye vagy szorosan egymáshoz kapcsolódnak.

nem egy és nem kettõ olyan filmet láthattunk már, aminek egy jó könyv az alapja és mégis elég gagyi lett(pl Stephen King könyvei alapján készült filmek). nem mellesleg elég sok trailert és filmet láttam már ahhoz, hogy tudjam, ha a trailer nem tetszik, akkor a film sem fog.
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 12:42:26
(148/1136)
az a "mindenki" kõkemény kettõ emberke. nem mellesleg a véleményem írtam le a filmrõl, azzal pedig hiába is vitatkozol, hogy nekem tetszik-e vagy sem...
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 12:19:25 9/10
(147/1136)
Elég érdekesen fogalmazol, de nem fogok vitatkozni veled, nem látod hogy mindenki ellened van?? Valószínû hogy neked van igazad nem? :D
Roland Katarn 2011 dec. 25. - 12:07:39
(146/1136)
Azt mondod bõr lehúzás de, azt is mondod, hogy nem csak pénzrõl szól. Most akkor mi van? Akkor mondják, hogy bõr lehúzás ha egy filmet tényleg csak a pénz miatt csinálnak. Most akkor mi van??? Egyébként meg, hogy csak arról a világról húznak le egy bõrt nem pedig a Gyûrük uráról, nos érdekes fogalmazás mivel ez a GYÛRÜK URA világa. Ja és én nem alkottam véleményt a trailer alapján. Legalábbis nem csak a trailer alapján. Én ismerem a könyv sztoriját a produkciós videókat is láttam és nyomon követem a film készületeit. Ezzel szemben te csak a trailer alapján már lenézted a filmet.
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 10:52:35
(145/1136)
nem azt mondtam, hogy a gyûrûk ura trilógiáról húznak le egy újabb bõrt, hanem azt, hogy a világról, amin (többek között) az a történet is játszódik...
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 08:18:20 9/10
(144/1136)
És "Over the Misty Mountains Cold" youtube-on így keressétek. :D
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 25. - 06:56:50 9/10 Előzmény Mr.Niceguy
(143/1136)
A könyv adaptáció nem számít bõrlehúzásnak, meg lehetne csinálni az összeset amit megírt Tolkien. Ezeket megírták, és nem hipp-hopp kitalálják õket.
Ford Mustang 2011 dec. 24. - 22:55:42
(142/1136)
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 24. - 21:34:34
(141/1136)
meglehetõsen gyermeteg a szövege, de sebaj, lehet, hogy ez lesz a film csúcspontja :P
mr.nobody 2011 dec. 24. - 21:23:35
(140/1136)
Far over the Misty Mountains cold

To dungeons deep and caverns old

The pines were roaring on the height,

The winds were moaning in the night.

The fire was red, it flaming spread;

The trees like torches blazed with light. Ez a ballada éneknek a szövege akit érdekel. PEACE
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 24. - 18:44:53
(139/1136)
egy szóval sem mondtam, hogy csak a pénzrõl szól.

azért az vicces, hogy én ne alkossak véleményt az elõzetes alapján, de nektek persze szabad...
Roland Katarn 2011 dec. 24. - 14:16:56 Előzmény Mr.Niceguy
(138/1136)
Hát szerintem nem bõr lehúzás. Persze, hogy a pénz is fontos de azért a hobbit esetében nem csupán errõl van szó szerintem. Ez egy könyv adaptáció lesz és a LOTR után a rajongók is örülnek, hogy készül egy Hobbit film. :) Peter Jackson is élvezi a helyzetet. Az meg, hogy a stúdió a pénz miatt csinálja természetes. Nincs olyan nagy film stúdió ami csak jókedvbõl rendel be filmet. Bõr lehúzás volt a Shrek esetében például az elsõ kettõ rész jó volt a többi meg tényleg csak rókabõr volt már csak.
mr.nobody 2011 dec. 24. - 12:28:05 Előzmény _Freddy_
(137/1136)
Én is ugyanígy vagyok vele vagy 5000000szer megnéztem az ének miatt tesóm már teljesen hülyének néz. :) PEACE